Ποσες φορες πρεπει να κανει ενας ανδρας σεξ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 73
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591

    Ποσες φορες πρεπει να κανει ενας ανδρας σεξ

    Παιδια ανοιγω αυτο θεμα γιατι με αυτα που ακουω
    μου μπενουν διαφορες ιδεες.ακουω απο καποια παιδια να λενε οτι κανουν σεξ δυο φορες σε ενα βραδυ.μην σας πω οτι εχω ακουσει εως και τρεις φορες το ιδιο βραδυ και με διαρκεια κι ολας.
    Αλλες φορες ακουω μια φορα αλλα εως και δυο ωρες.για να ειμαστε και ειλικρινης οι ανδρες ειμαστε και ψευτες σε αυτο το θεμα(τουλαχιστον ετσι πιστεω εγω)δηλαδη μπορει να κανει ενας ανδρας σεξ μια φορα για 15-20 λεπτα και να πει οτι εκανε και τρεις φορες.οκ το ξερω οτι γπαρχει μεγαλος μυθος πανω σε αυτο το θεμα.αλλα τι στο διαολο ολοι λενε ψεμματα?επειτα ο κολλητος μου λεει οτι πολλες φορες κανει σεξ και δυο φορες το ιδιο βραδυ.εσεις τι πιστευετε πανω στο θεμα?????

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Ναι, γινεται και 2 και τρεις φορες το ιδιο βραδυ. Ειναι θεμα ηλικιας και καταστασης του οργανισμου. Μην τρελαινεσαι. Με βαση την ηλικια σου αλλα και το ιστορικο μανιωδους καπνιστη, 1 φορα να τελειωνεις σε μια νυχτα καλα ειναι. Μην ανησυχεις. Και βασικα μη νομιζεις οτι εμεις οι γυναικες βαθμολογουμε αναλογα τις ποσες φορες θα μπορεσει καποιος σε μια νυχτα. Παρα τις φημες, ουτε με βαση την τρελη αντοχη σε διαρκεια, "βαθμολογουμε"... Αν μπορεις κατα τη διαρκεια να προσφερεις οργασμο στη γυναικα και 2 και 3 και 4 φορες, δεν εχει σημασια αν τελειωσεις εσυ 1, δε σημαινει κατι για τον αντρισμο σου.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by savatage View Post
    Ναι, γινεται και 2 και τρεις φορες το ιδιο βραδυ. Ειναι θεμα ηλικιας και καταστασης του οργανισμου. Μην τρελαινεσαι. Με βαση την ηλικια σου αλλα και το ιστορικο μανιωδους καπνιστη, 1 φορα να τελειωνεις σε μια νυχτα καλα ειναι. Μην ανησυχεις. Και βασικα μη νομιζεις οτι εμεις οι γυναικες βαθμολογουμε αναλογα τις ποσες φορες θα μπορεσει καποιος σε μια νυχτα. Παρα τις φημες, ουτε με βαση την τρελη αντοχη σε διαρκεια, "βαθμολογουμε"... Αν μπορεις κατα τη διαρκεια να προσφερεις οργασμο στη γυναικα και 2 και 3 και 4 φορες, δεν εχει σημασια αν τελειωσεις εσυ 1, δε σημαινει κατι για τον αντρισμο σου.
    Εσεις οι γυναικες μπορει να μην βαθμολογητε ετσι τους ανδρες.αλλα εμεις οι ιδιοι οι ανδρες βαθμολογουμε ετσι τους εαυτους μας.εγω μπορω μονο μια φορα το βραδυ αλλα κανω μερα παρα μερα.μερικες φορες καθε βραδυ για ενα διαστημα
    Μετα 2 φορες την εβδομαδα για καποιο διαστημα
    Και μετα βραδυ παρα βραδυ καπως ετσι λειτουργω.γιατι να μην μπορω 2-3 φορες το ιδιο βραδυ???
    Δεν μπορω να συγχωρεσω τον εαυτο μου πανω στη σεξουαλικοτητα μου δηλαδη πανω στης επιδοσεις.η γυναικα μου ειναι ευχαριστημενη
    Και πολλες φορες μου λεει,,παλι??
    Εγω ο ιδιος δεν ειμαι ευχαριστη.ενος με τον εαυτο μου.και προβληματιζομε

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Μπορει το μεγαλο μου λαθος να ειναι οπως μου ειπε και ανδρολογος/ψυχολογος μου.οτι συγκρινω τον εαυτο μου με το παρελθον και εχω τρομερες απαιτησεις απτον εαυτο μου.αλλα απτην αλλη δεν μπορω να μην κανω συγκρισει του εαυτου μου με το παρελθον.καποτε ειχα στυσεις ολη νυχτα.ανα δυο ωρες ξυπνουσα.τυχεναν φορες και ανα μια ωρα.πως να ξεχασω αυτα τα χρονια?ειμουνα προτυπο στην παρεα μου.οταν ανοιγε ενα θεμα για σεξ λεγανε γιωργος..αυτα πληρωνω τωρα :(
    Αυτα με φαγανε.τωρα αισθανομε πολυ μειονεκτικα σε αυτο το θεμα..

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    κατω στριγκλομερι
    Posts
    679
    πιστευω πως αν το γκομενακι ειναι φρεσκο και δυο και τρεις αν ειναι η γυναικα σου ρε φιλε τωρα και ειτε πιανεις το ποδι σου ειτε το δικο σου ειναι το ιδιο και εχετε ενα παιδι και εχτε γινει σαν αδελφια και μια φορα την βδομαδα εισαι ηρωας αν το κανεις τωρα στο θεμα σεξ οντως δεν παιρνεις αληθεια μπορει να κανεις δυο τρεις φορες σε ενα βραδυ εγω εχω κανει και πεντε ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙΤΥΧΕΙ ΔΕΝ ΛΕΩ ΠΕΝΤΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ δεν το λεω για να καυχηθω ΑΛΛΑ μετα απο μια εντονη σεξουαλικα ημερα μπορει να μην θελω για μια δυο μερες η να ειμαι πολυ χαλαρος αυτα χωρις φοβο και παθος μπορεις να κανεις πολυ για λιγο η λιγο για πολυ μαλλον οι φιλοι σου ειναι η με φρεσκια κοπελα η απλα θυμουνται επιλεκτικα τις καλυτερες επιδωσεις τους βεβαια ειναι και θεμα παρτενερ να τα λεμε και αυτα δεν αναβεις με ολες το ιδιο

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    κατω στριγκλομερι
    Posts
    679
    γιωργο εισαι παντρεμενος με παιδια αποτι εχω δει εισαι πολυ δυνατος απο αυτο που περιγραφεις σου βγαζω το καπελο εγω ξερω παντρεμενους που μια φορα το μηνα αδερφε απενοχοποιησου και ασε τους φιλους να λενε αμα παντρευτουν και κανουν παιδια τα ξανα λετε

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Μπορει το μεγαλο μου λαθος να ειναι οπως μου ειπε και ανδρολογος/ψυχολογος μου.οτι συγκρινω τον εαυτο μου με το παρελθον και εχω τρομερες απαιτησεις απτον εαυτο μου.αλλα απτην αλλη δεν μπορω να μην κανω συγκρισει του εαυτου μου με το παρελθον.καποτε ειχα στυσεις ολη νυχτα.ανα δυο ωρες ξυπνουσα.τυχεναν φορες και ανα μια ωρα.πως να ξεχασω αυτα τα χρονια?ειμουνα προτυπο στην παρεα μου.οταν ανοιγε ενα θεμα για σεξ λεγανε γιωργος..αυτα πληρωνω τωρα :(
    Αυτα με φαγανε.τωρα αισθανομε πολυ μειονεκτικα σε αυτο το θεμα..
    Μια χαρα σου τα ειπε ο ανδρολογος. Δεν εισαι 20 χρονων ουτε 25. Οπως εχεις αλλαξει σε εμπειριες, αντιληψεις και νοοτροπια, εχεις αλλαξει και σωματικα. Μπορεις να μην κανεις συγκρισεις, με το ιδιο μυαλο που κανεις συγκρισεις, μπορεις να το χρησιμοποιησεις για να ΜΗΝ κανεις συγκρισεις. Δε μειονεκτεις. Αν παιρνεις επιβεβαιωση απο τη γυναικα που διαλεξες και σε διαλεξε, δεν εχεις προβλημα αληθινο.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by ironman View Post
    πιστευω πως αν το γκομενακι ειναι φρεσκο και δυο και τρεις αν ειναι η γυναικα σου ρε φιλε τωρα και ειτε πιανεις το ποδι σου ειτε το δικο σου ειναι το ιδιο και εχετε ενα παιδι και εχτε γινει σαν αδελφια και μια φορα την βδομαδα εισαι ηρωας αν το κανεις τωρα στο θεμα σεξ οντως δεν παιρνεις αληθεια μπορει να κανεις δυο τρεις φορες σε ενα βραδυ εγω εχω κανει και πεντε ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙΤΥΧΕΙ ΔΕΝ ΛΕΩ ΠΕΝΤΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ δεν το λεω για να καυχηθω ΑΛΛΑ μετα απο μια εντονη σεξουαλικα ημερα μπορει να μην θελω για μια δυο μερες η να ειμαι πολυ χαλαρος αυτα χωρις φοβο και παθος μπορεις να κανεις πολυ για λιγο η λιγο για πολυ μαλλον οι φιλοι σου ειναι η με φρεσκια κοπελα η απλα θυμουνται επιλεκτικα τις καλυτερες επιδωσεις τους βεβαια ειναι και θεμα παρτενερ να τα λεμε και αυτα δεν αναβεις με ολες το ιδιο
    Πεντε φορες??μακαρι να ειναι αλιθηνο αδυνατο νατο πιστεψω αλλα σου το ευχομε μακαρι ρε φιλε αιρον.το μονο που με παρηγορη ειναι το εξεις που λεω στον εαυτο μου.μπορει να κανω μονο μια φορα αλλα κανω καθε βραδυ η βραδυ παρα βραδυ
    μια-μια οπως στο στρατο με της εξοδους χαχα.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    [QUOTE=ironman;683692]γιωργο εισαι παντρεμενος με παιδια αποτι εχω δει εισαι πολυ δυνατος απο αυτο που περιγραφεις σου βγαζω το καπελο εγω ξερω παντρεμενους που μια φορα το μηνα αδερφε απενοχοποιησου και ασε τους φιλους να λενε αμα παντρευτουν και κανουν παιδια τα ξανα λετε.
    Ευχαριστω πολυ φιλε αιρον με παρηγορης παρα πολυ.αλλα ηταν νατο κανω και μονο μια φορα το μηνα καταρχην δεν θα το αντεχα εγω κατα δευτερον η θα χωριζα η καταθλιψη θα παθενα η δεν ξερω και εγω τη τρελα θα εκανα.η ειμαστε ανδρες η οχι.σε αυτα ειμαι σκληρος με τον εαυτο μου δυστηχως. ο γιατρος μου με μαλωσε πολυ στην τελευτεα μου επισκεψη γιαυτο το λογο.ειμαι παντρεμενος εδω και 8 χρονια παιδια δεν εχω αν κανω κανα παιδι μπορει να μην ειμαι πλεον τοσο σκληρος με τον εαυτο μου μπορει πλεον να μην με νοιαζςι τοσο.ο φιλος μου εχει σταθερη σχεση τα τελευτεα χρονια.και ειναι παιδικος μου φιλος.χωρις να το θελει το ειπε για της δυο φορες.ειδικα με εμενα αποφευγη πλεον να μιλαει για σεξουαλικα θεματα επειδη ακριβως ξερει την τελευτεα μου περιπετεια.και μου κανει τρομερη εντυπωση πως ενω ξερει οτι δεν ειμαι οπως ειμουν παλια πανω στο θεμα αυτο.με θεωρει ακομα προτυπο.μπορει να παιζει θεατρο για να με εμψυχωση δεν ειμαι χαζος μου περασε απτο μυαλο.αλλα μοιαζει να το πιστευη.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by savatage View Post
    Μια χαρα σου τα ειπε ο ανδρολογος. Δεν εισαι 20 χρονων ουτε 25. Οπως εχεις αλλαξει σε εμπειριες, αντιληψεις και νοοτροπια, εχεις αλλαξει και σωματικα. Μπορεις να μην κανεις συγκρισεις, με το ιδιο μυαλο που κανεις συγκρισεις, μπορεις να το χρησιμοποιησεις για να ΜΗΝ κανεις συγκρισεις. Δε μειονεκτεις. Αν παιρνεις επιβεβαιωση απο τη γυναικα που διαλεξες και σε διαλεξε, δεν εχεις προβλημα αληθινο.
    Επιβεβεωσει απτη γυναικα μου περνω απτον εαυτο μου δεν περνω.τι 25 τι 35 μονο δεκα χρονια διαφορα υπαρχει.δεν ειναι και πολυ μεγαλη οι διαφορα.καλα μιλαμε στα 25 δεν κρατιομουνα θηριο ανημερο.ειδες παλι συγκριση εκανα.μπορει να παιζει ρολο και τα προβληματα τοτες αλλα μυαλα.δεν ειχα και καθολου υποχρεωσεια ελευθερο παιδι δεν εβαζα τιποτα στο μυαλο μου.
    Τωρα οντας παντρεμενος με ενα σορο πραγματα
    να εχω να σκεφτω.λογαριασμοι δουλειες φορολογικα. οικονομικα..χιλια δυο πραγματα

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Και αυτοι οι οικονομικη κριση με εχει τσακισει ρε γαμοτο.τρεχω και δεν φτανω.αγχος μεγαλο

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    κατω στριγκλομερι
    Posts
    679
    ολο τον κοσμο εχει τσακισει φιλε δεν εισαι μονος

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    699
    Αυτή η κοινωνία μας αρρωσταίνει!
    Ή μάλλον όχι, σωστότερη διατύπωση είναι ότι νοσεί βαθιά, η ίδια.
    Θα τολμήσω να πω ότι εμείς εδώ μέσα είμαστε οι πιο υγιείς από τους άλλους, αλλά ίσως περισσότερο "ευαίσθητοι", γι' αυτό έχουμε φτάσει εδώ που έχουμε φτάσει! Φίλε Γιώργο, έκανα κάποτε το λάθος -σαν παιδί κι εγώ- να διαβάζω αυτά τα ηλίθια πορνοπεριοδικά, με το μέγεθος, τη διάρκεια και τέτοιες μαλακίες.... Τώρα που τα έχω παρατήσει καιρό, αισθάνομαι πολύ καλύτερα! Μόνο ιδεοληψίες βάζουν στο νου των ανθρώπων όλα αυτά, όπως και στις γυναίκες αντίστοιχα.... Γιατί; Για να πλουτίζουν βεβαίως, βεβαίως!! Ιδίως τώρα με τις πλαστικές, εκεί να δεις τι γίνεται! Ολόκληρο εμπόριο έχει στηθεί εις βάρος του ανθρώπινου είδους, του πόνου και της ανάγκης του για έρωτα.... Πιο κατασυκοφαντημένος από τον έρωτα δεν υπάρχει!!! Τον βρωμίσανε, τον εξευτελίσανε και τον καταβιβάσανε σε "λίστα επιδόσεων"....
    Δεν υπάρχει "συνταγή" για την πρώτη βραδιά, για τις πόσες φορές και πώς! Διότι, ο κάθε άνθρωπος είναι ξεχωριστός κι όσοι/σες περιμένουν τα στερεότυπα των περιοδικών, απλούστατα, έχουν υποστεί πλύση εγκεφάλου! Μακριά λοιπόν!
    Ένας φίλος μου σύστησε ένα βιβλίο που μιλάει για το πώς να πλησιάσουν οι άντρες τις γυναίκες. Είναι από τα ελάχιστα, αν όχι το μοναδικό, που θέτει το ζήτημα ρεαλιστικά, χωρίς απομνημόνευση ατακών και λοιπών ηλιθιοτήτων που δεν οδηγούν πουθενά...
    Είναι audiobook, αυτό: https://www.audible.com/pd/Self-Deve...ook/B00C6NBC42

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    699
    [QUOTE=giorgos35;683706]
    Quote Originally Posted by ironman View Post
    γιωργο εισαι παντρεμενος με παιδια αποτι εχω δει εισαι πολυ δυνατος απο αυτο που περιγραφεις σου βγαζω το καπελο εγω ξερω παντρεμενους που μια φορα το μηνα αδερφε απενοχοποιησου και ασε τους φιλους να λενε αμα παντρευτουν και κανουν παιδια τα ξανα λετε.
    Ευχαριστω πολυ φιλε αιρον με παρηγορης παρα πολυ.αλλα ηταν νατο κανω και μονο μια φορα το μηνα καταρχην δεν θα το αντεχα εγω κατα δευτερον η θα χωριζα η καταθλιψη θα παθενα η δεν ξερω και εγω τη τρελα θα εκανα.η ειμαστε ανδρες η οχι.σε αυτα ειμαι σκληρος με τον εαυτο μου δυστηχως. ο γιατρος μου με μαλωσε πολυ στην τελευτεα μου επισκεψη γιαυτο το λογο.ειμαι παντρεμενος εδω και 8 χρονια παιδια δεν εχω αν κανω κανα παιδι μπορει να μην ειμαι πλεον τοσο σκληρος με τον εαυτο μου μπορει πλεον να μην με νοιαζςι τοσο.ο φιλος μου εχει σταθερη σχεση τα τελευτεα χρονια.και ειναι παιδικος μου φιλος.χωρις να το θελει το ειπε για της δυο φορες.ειδικα με εμενα αποφευγη πλεον να μιλαει για σεξουαλικα θεματα επειδη ακριβως ξερει την τελευτεα μου περιπετεια.και μου κανει τρομερη εντυπωση πως ενω ξερει οτι δεν ειμαι οπως ειμουν παλια πανω στο θεμα αυτο.με θεωρει ακομα προτυπο.μπορει να παιζει θεατρο για να με εμψυχωση δεν ειμαι χαζος μου περασε απτο μυαλο.αλλα μοιαζει να το πιστευη.
    Δεν μπορώ να καταλάβω, είσαι παντρεμένος και παρόλα αυτά έχεις ανασφάλεια σε αυτό το θέμα;
    Πόσα χρόνια είσαι;
    Σου έχει εκφράσει δυσαρέσκεια η γυναίκα σου πάνω σε αυτό;
    Ρωτώ, διότι είχα στο μυαλό μου ότι άπαξ και παντρευτεί κανείς, παύει να έχει ανησυχίες στον τομέα "σχέσεις"!
    "Δένει το γάιδαρό του", που λέμε!
    Εκτός κι αν δε γουστάρει πραγματικά αυτόν/ή που παντρεύτηκε και το έκανε, επειδή δεν έβρισκε κάτι άλλο, καλύτερο....
    Ε, τότε υπάρχει πρόβλημα..

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    [QUOTE=GiannisNik3;683743]
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post

    Δεν μπορώ να καταλάβω, είσαι παντρεμένος και παρόλα αυτά έχεις ανασφάλεια σε αυτό το θέμα;
    Πόσα χρόνια είσαι;
    Σου έχει εκφράσει δυσαρέσκεια η γυναίκα σου πάνω σε αυτό;
    Ρωτώ, διότι είχα στο μυαλό μου ότι άπαξ και παντρευτεί κανείς, παύει να έχει ανησυχίες στον τομέα "σχέσεις"!
    "Δένει το γάιδαρό του", που λέμε!
    Εκτός κι αν δε γουστάρει πραγματικά αυτόν/ή που παντρεύτηκε και το έκανε, επειδή δεν έβρισκε κάτι άλλο, καλύτερο....
    Ε, τότε υπάρχει πρόβλημα..
    δεν ξερω αν ειναι ανασφαλεια η εμμονη η ιδεα.αλλα αυτο που λες οτι οποιος ειναι παντρεμενος εχει δεσει το γαιδαρο του ειναι τελειος λαθος να σου εξηγησω γιατι.

    γιατι ο ανδρας πρεπει παντα να προσεχει της αναγκες της γυναικας του δεν πρεπει να την παραμελει ποτε.
    μην ξεχναμε και τα διαζυγια.

    επισεις το οτι ειμαστε παντρεμενοι δεν σημενη οτι παντα πρεπει να ειμαστε σε φορμα η να μην νοσουμε σε καποιο θεμα

    Η γυναικα μου ειναι ικανοποιημενη δεν μου εχει εκφραση κανενα παραπονο του εναντιον μου εχει εκφραση ευχαριστηση
    μαλλον το προβλημα μου ειναι μες το μυαλο μου.

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Με πόσους/πόσες έχετε κάνει σεξ..
    By vince in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 158
    Last Post: 22-06-2021, 00:29
  2. ποσες φορες το εχετε κανει συνεχομενα?
    By KARMA in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 39
    Last Post: 18-12-2020, 01:33
  3. Πόσες φορές συνεχόμενα μπορείτε να το ακούσετε;
    By davidh in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 0
    Last Post: 13-06-2016, 20:01
  4. Πόσες φορές το σκέφτεστε το ίδιο πράγμα
    By mr bubbles in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 16
    Last Post: 05-05-2013, 15:08
  5. Δεν έχει σημασία πόσες φορές θα πέσεις...
    By alexandros3 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 17-04-2008, 10:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •