ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 18 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 267
  1. #31
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    βρε συ ραψωδε, ηρεμησε λιγο.....
    αν σε καθε διαφωνια μας φτιαχναμε κοντα πλακε μουτρα δεν θα καναμε τιποτα αλλο στην ζωη μας.
    Αλλωστε το να διαφωνουμε ολοι με ολους ειναι λιγο πολυ καθημερινο φαινομενο, αυτο σημαινει οτι θα καταληγουμε ετσι??
    Οκ εισαι σε μια επιθετικη φαση, αλλα αυτο δεν δινει λυσεις, πιστεψε με......


    για το θεμα τωρα.
    MANTHES,
    απο τα οσα γραφουμε διαβαζουν και περαστικοι οπου τους βοηθανε οι ομοιες περιπτωσεις οταν αυτες τυχαινουν ετσι.
    Μερικες φορες οι επισκεπτες γινονται μελη (καμποσοι απο αυτους ηταν επισκεπτες για μηνες μεχρι να αποφασισουν να γινουν μελη). διαβαζωντας για αρκετους μηνες, πριν αποφασισουν να γραψουν.
    Ισως θα πρεπει να σκεφτεις οτι η προσωπικη σου ιστορια βοηθησει αθελα σου αλλους ανθρωπους....

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Εχω την αίσθηση οτι οι επισκέπτες φαίνονται περισσότεροι απο οτι είναι .
    Και ενα επιπλεον περίεργο : στο μέλη online φαίνεται σαν κάποιοι επισκέπτες να απαντάνε σε θέματα , το οποίο δεν είναι εφικτό .
    Προφανώς στο site πρέπει να γίνουν κάποιες διορθώσεις , διότι δίνεται η αίσθηση στα μέλη οτι 2 λεοφωρεία και βάλε γεμάτα ανθρώπους , διαβάζουν αυτά που λένε μόλις 10 μέλη .

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    @δημήτρη με γνωρίζεις προσωπικά. ξέρεις ότι είχα δώσει τη ψυχή μου στο φόρουμ και στους ανθρώπους που χρειάζονταν βοήθεια, όπως με τη σειρά τους κι εκείνοι με στήριξαν και με στηρίζουν. έχω περάσει μέσα από κολάσεις και παραδείσους ξανά και ξανά και ξανά. δεν ανέχομαι πλέον μίζερα ανθρωπάκια ούτε να υποτιμούν τη νοημοσύνη μου, ούτε να με προσβάλλουν ενώ η ζωή τους είναι μέλι γάλα μπροστά στη δική μου. γνωρίζω ότι έχεις αντιμετωπίσει παρόμοια φαινόμενα γι\' αυτό και ξέρω πως αντιλαμβάνεσαι και το πνεύμα μου και τον θυμό μου. να είσαι καλά.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Originally posted by raphsssodos
    δεν ανέχομαι πλέον μίζερα ανθρωπάκια ούτε να υποτιμούν τη νοημοσύνη μου, ούτε να με προσβάλλουν ενώ η ζωή τους είναι μέλι γάλα μπροστά στη δική μου.
    θα μου επιτρέψεις να σου πω οτι δεν ειναι δυνατο να γνωριζεις πώς ειναι η ζωή άλλων \"μίζερων\" ή μη ανθρώπων, αν ειναι ή δεν ειναι μελι γάλα σε σχεση με τη δικη σου.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    σου επιτρέπω. επίτρεψέ μου κι εσύ να έχω την ικανότητα να διακρίνω τα κακώς κείμενα τόσα χρόνια στο κουρμπέτι. επίτρεψέ μου να υπερασπίζομαι την προσωπική τιμή και τα όσα έχω τραβήξει για να είμαι σήμερα ζωντανός. τίποτα άλλο. να είσαι καλά.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΦΙΛΕ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΔΟΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣΕ ΜΑΣ ΗΣΥΧΟΥΣ. ΚΛΕΙΣΟΥ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΦΥΛΑΚΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ. ΚΑΙ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΤΙΣ ΑΠΕΙΛΕΣ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΝΑ ΧΩΘΕΙΣ ΜΕΣΑ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    κάτσε στα αύγα σου χαλβά. πρώτος εσύ εξύβρισες. κάνε μου μήνυση και πάμε να με χώσεις μέσα. μην καταπιάνεσαι με πράγματα που δεν γνωρίζεις. ρώτα πρώτα με ποιον πας να τα βάλεις υπεροπτικό νήπιο.

  8. #38
    Originally posted by raphsssodos
    με κόντρα πλακέ μούτρα να δω αρχίδια αν θα συνεχίζατε να χλευάζετε. εκεί έξω είναι μια ζωή και στον κόσμο μου δεν αντέχετε ούτε μισή ώρα. το αν κρύβομαι πίσω από μια οθόνη φαντασιόπληκτη θεοφανία το απέδειξα. εγώ ζω στον έξω κόσμο. κλείσε την οθόνη και έλα να με αντιμετωπίσεις εκεί με \"επιχειρήματα\". susperia όταν θίγουν την προσωπικότητά σου και την προσωπική σου τιμή κι εσύ το αφήνεις απλά να συμβαίνει, δικαίωμά σου και περαστικά σου. τέλος παιδιά. όποιος θέλει στη θεσσαλονίκη είμαι. ας έρθει να με βρει να δείξετε τους τόνους ψευτομαγκιάς και υπεροψίας που διαθέτετε.
    στην υγειά σας. άλλο μήνυμα δεν έχει αλάνια. φαγωθείτε με τον εαυτό σας τώρα να ούμε.

    Εγώ είμαι φαντασιόπληκτη επειδή είπα και στους δυο να σταματήσετε ένα καυγά που τον ξεκίνησες ΕΣΥ;

    Ο άνθρωπος έκανε μια πρόταση. Καλή η κακή, ο Admin είναι μόνο σε θέση να την κρίνει και ακολούθως εμείς αλλά όχι βρίζοντας ο ένας τον τον άλλο.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    Originally posted by Θεοφανία
    Originally posted by raphsssodos
    Originally posted by Θεοφανία
    Δεν το κόβετε γιατί έχουμε πιο σοβαρά θέματα ν ασχοληθούμε;
    μη φυτρώνεις εκεί που δεν σε σπέρνουνε.
    Εσύ τότε γιατί φύτρωσες εδώ; Ζήτησε κανένας την άποψη σου?

  10. #40
    Originally posted by raphsssodos
    @δημήτρη με γνωρίζεις προσωπικά. ξέρεις ότι είχα δώσει τη ψυχή μου στο φόρουμ και στους ανθρώπους που χρειάζονταν βοήθεια, όπως με τη σειρά τους κι εκείνοι με στήριξαν και με στηρίζουν. έχω περάσει μέσα από κολάσεις και παραδείσους ξανά και ξανά και ξανά. δεν ανέχομαι πλέον μίζερα ανθρωπάκια ούτε να υποτιμούν τη νοημοσύνη μου, ούτε να με προσβάλλουν ενώ η ζωή τους είναι μέλι γάλα μπροστά στη δική μου. γνωρίζω ότι έχεις αντιμετωπίσει παρόμοια φαινόμενα γι\' αυτό και ξέρω πως αντιλαμβάνεσαι και το πνεύμα μου και τον θυμό μου. να είσαι καλά.

    Για όλα αυτά φταίμε εμείς;

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΚΛΕΙΣΟΥ ΣΕ ΤΡΕΛΑΔΙΚΟ Ή ΣΕ ΦΥΛΑΚΗ ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ. ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΣΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΧΕΙΣ. ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ. ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΤΑΤΕ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΕΡΕΣΤΕ ΟΠΩΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΕΣΕΙΣ

    ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΕ ΕΤΣΙ ΑΠΟΤΟΜΑ ΤΟΤΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΓΙΑΤΡΟ. ΙΣΩΣ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  12. #42
    Ακριβώς...
    Λες σε μένα να μην ανακατεύομαι και συ παίρνεις θέση σε ένα θέμα που αφορά τους διαχειριστές του φόρουμ και ΜΟΝΟ.

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    Originally posted by MANTHES
    ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΑΓΝΩΣΕΙΣ; ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΑΣ Ο ΚΑΘΕ ΑΣΧΕΤΟΣ. ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΕΓΓΡΑΦΗ
    προφανώς ο κάθε άσχετος που θα κάνει εγγραφή θα είναι ειδικός οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα να διαβάζει τα προσωπικά. πράγματι πνευματώδης πρόταση με βαθειά γνώση.

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΚΑΝΕΙ ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΓΓΡΑΦΗ. ΑΝ ΒΛΕΠΟΥΝ 100 ΑΤΟΜΑ ΣΑΝ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ, ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΖΗΤΗΜΑ ΑΝ ΟΙ 10-15 ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΓΓΡΑΦΗ. ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ; ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΨΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΣΟΒΑΡΑ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    Originally posted by Θεοφανία
    Ακριβώς...
    Λες σε μένα να μην ανακατεύομαι και συ παίρνεις θέση σε ένα θέμα που αφορά τους διαχειριστές του φόρουμ και ΜΟΝΟ.
    πολύ σωστά καλή μου. με το σχόλιό μου έκανα απλά χιούμορ. αλλά όπως φάνηκε ήταν πολύ ψαγμένο. και ποιος είπε ρε ξύλο ρε μαγκάκι μανθες; για μπύρες θα πηγαίναμε και μετά άμα γουστάραμε θα παίζαμε και ξύλο. και επειδή το ξέρω ότι κόπτεσαι για μένα υποδεικνύοντας τη θεραπεία μου να σε πληροφορήσω πως δεν μου λείπει η διαύγεια. να είσαι καλά κι εσύ.

Page 3 of 18 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •