ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ - Page 18
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 18 of 18 FirstFirst ... 8161718
Results 256 to 267 of 267
  1. #256
    justme....το στοίχημα!!!!!1

  2. #257
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    JUSTME ΤΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΤΑ ΞΕΧΡΕΩΝΟΥΝ. ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΟ.
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  3. #258
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Originally posted by MANTHES
    ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ:
    Μέλη Online - Αυτή τη στιγμή υπάρχουν 109 Επισκέπτες, 7 Μέλη και 0 Αόρατα μέλη οι οποίοι κοιτάζουν το forum

    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 100 ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ. ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ;

    σε ένα φόρουμ ψυχολογίας, όπου υπάρχουν άνθρωποι που δυσκολεύονται έστω και να γράψουν, γιατί πιστεύεις πώς θα έπρεπε να μη διαβάζεται από μη μέλη?έτσι κι αλλιώς μέλος γίνεσαι σε μισό.πραγματικά δεν καταλαβαίνω.



    υ.γ. τα κεφαλαία είναι σαν να φωνάζεις.γιατί?

  4. #259
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by MANTHES
    ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΑΓΝΩΣΕΙΣ; ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΑΣ Ο ΚΑΘΕ ΑΣΧΕΤΟΣ. ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΕΓΓΡΑΦΗ
    Κι εγώ άσχετη είμαι όπως εσύ για εμένα....όπως και οι περισσότεροι για τους περισσότερους...Αυτό βρε σε πείραξε;;Το ότι δεν έχουν ψευδώνυμο;;;;

  5. #260
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΑΠΟ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΓΡΑΨΑ ΕΣΥ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ;
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  6. #261
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Που χάθηκες βρε Κασσι?

  7. #262
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Οέο χάθηκα όντως.....Με φάγανε οι μπίζνες....Τι νέα εδώ στο φόρουμ;;Αυτοκτόνησε λένε η Alien?Τι συνέβαινε ακριβώς με το κοριτσάκι;;έδειχνε να έχει προβλήματα..Αν ξέρεις κάτι παραπάνω μου λες....

  8. #263
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΚΑΤΑ Τ\'ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΡΑΦΕΙ ΑΣΧΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΤΟΠΙΚ. ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΝΤΑΛΙΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ. ΠΟΛΥ ΥΠΟΚΡΙΤΡΙΑ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  9. #264
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Κασσι ναι δυστυχώς έτσι είναι.Δεν ξέρω όμως περισσότερα για το κοριτσάκι από όσα είναι γραμμένα εδώ στο φόρουμ.

    Κατά τα άλλα έχουμε εδώ τους καυγάδες να περνάει η ώρα,να μην πλήττουμε.

  10. #265
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    manthes πειράζει που χαιρέτησα την κασσι δηλαδή?Εδώ έγραψε εδώ την χαιρέτησα.Που είναι το κακό?

  11. #266
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ; ΜΗ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΘΙΓΜΕΝΗ ΤΟΤΕ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΟΦ ΤΟΠΙΚ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ. ΠΕΤΑ ΤΗΝ ΜΑΣΚΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΗ ΠΟΥΛΑΣ ΤΡΕΛΙΤΣΑ. ΣΤΑΜΑΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΑΚΙ ΣΟΥ. ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΕΙ ΑΛΛΟ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  12. #267
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    pireas
    Posts
    4
    συγνώμη είμαστε σοβαροί; όχι να μη το κόψουν τα παιδιά και να τα πουν όλα εδώ σε δημόσιο βήμα, αλλιώς παιδιά μόνοι σας εκτός φόρουμ δε θα έχει πλάκα...
    btwn απίθανες ατάκες λέτε και οι δυό σας, δε βρίσκεστε κάπου με δημιουργική πρόσκληση να γράψετε κανάνα σίριαλ; επιτέλους να δείξει κάτι καλό και η ελληνική tv που μονίμως είναι μείον σε καλά σενάρια;

Page 18 of 18 FirstFirst ... 8161718

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •