Εφυγε το Λιλακι.... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 102
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    939
    Εμένα δεν με κουράζεις Μαριλένα μου. Καταλαβαίνω οτι είσαι ξεχειλισμένη από λόγια...και συναισθήματα...που δεν μπορείς πια να πεις στο τρίτο σου παιδί ...
    Μάκια...

  2. #17
    Ομως και τωρα που τα λεω.... με ακουει ??? Η μαλλον... με διαβαζει ???

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    939
    Θα το ήθελες, ε? Θα ήθελες με κάποιο τρόπο να μάθει αυτά που νιώθεις...αυτά που σκέφτεσαι?
    Μάκια...

  4. #19
    NAI NAI NAI !!!!!!!!!!!!!!! ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ !!! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΝΙΩΘΕΙ ΟΜΩΣ.......μπορει ??? Μπορει να ειναι ετσι ???

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Κανείς δεν ξέρει Μαριλένα μου.Αλλά εσύ να τα λες σαν να σε ακούει.Τουλάχιστον έτσι θα φεύγουν από μέσα σου και ίσως νιώσεις λίγο καλύτερα.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    939
    Μαριλένα μου, ειλικρινά δεν ξέρω αν είναι έτσι. Πιστεύω όμως οτι μπορεί να σε ακούσει και να σε νιώθει. Πάνω από όλα όμως, πιστεύω οτι εσύ ξέρεις καλύτερα από μένα αυτή τη στιγμή αν σε ακούει και αν σε νιώθει. Εσύ ξέρεις καλύτερα τη μεταξύ σας σχέση...Μόνο εσύ μπορείς να καταλάβεις.
    Μάκια...

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Originally posted by Marilena3agapes
    NAI NAI NAI !!!!!!!!!!!!!!! ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ !!! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΝΙΩΘΕΙ ΟΜΩΣ.......μπορει ??? Μπορει να ειναι ετσι ???
    Από τα λίγα πράγματα (ίσως και το μοναδικό) που πιστεύω χωρίς να μπορώ να το εξηγήσω αλλά όχι απλώς μπορεί να είναι έτσι, ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ
    been good, been bad. WILL GO ON

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    Originally posted by Marilena3agapes
    Συγγνωμη που σας κουραζω.... Θελω τοσα πολλα να πω... αλλα... πια...
    δεν κουράζεις κανέναν. νοιώσε ελεύθερα και βγάλτο από μέσα σου. η λίλη δεν θα σε ακούσει αλλά ο πόνος, η απώλεια πρέπει να εκφράζονται αλλιώς τα βρίσκουμε μπροστά μας. εδώ μέσα υπάρχουν αυτιά που επιθυμούν να σε ακούσουν, όχι να σε κρίνουν μα να σε ακούσουν. αν δεν επιθυμήσεις να το κάνεις εδώ, κάντο στους δικούς σου ανθρώπους. εξέφρασε τα συναισθήματά σου. τον θυμό σου, το άδικο που σε πνίγει, τα αναπάντητα ερωτηματικά που βασανίζουν το μυαλό σου, την αίσθηση της ανικανότητάς σου (που δεν είναι αληθινή αλλά αυτή τη στιγμή νοιώθεις να είναι) και όλα τα άλλα αρνητικά συναισθήματα που ξεβράζει μια απώλεια. γράψε! εκφράσου! φώναξε τι νοιώθεις!

  9. #24
    Ειμαι καλα !!!
    Τελικα δεν αξιζε στο Λιλακι να ζει αναμεσα στον βουρκο ανθρωπων που ειχε μπλεξει... Οπότε ειναι καλύτερα εκει... παρεα με τα αλλα αγγελουδια !!! Σιγουρα τα 21 των Τεμπων που ηρθαν και την πηραν.... την ιδια μερα........

    Τωρα νιωθω πολυ καλυτερα... Εχει καλυτερη παρεα... κι οχι ψευτικους φιλους !!!

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Χαίρομαι για σένα Μarilena που βρίσκεις την δύναμη να δείς τον κόσμο από την φωτεινή του πλευρά ακόμα και μέσα στη νύχτα.
    Όταν σε επισκέπτονται τα φίδια να θυμάσαι αυτά που έγραψες πιο πάνω (και αν τα ξεχάσεις έλα να τα ξαναδιαβάσεις).
    been good, been bad. WILL GO ON

  11. #26
    Δεν ξερω τι φιδια εννοεις.... παντως εμενα με περιτρυγιριζουν πολλα.... και μερικα απο αυτα ειναι που δαγκωσαν και το μικρο και ... δηλητηριαστηκε .... Ομως εγω ... ειμαι αλλο σκαρι... παλιο... γερικο... ανθεκτικο !!!

    Ειμαι εδω φιδακια !!! Κοπιαστε !!!

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Come, welcome to my house (said the spider to the fly). Dinner will be served soon.

    (Δεν έχουν τύχη τα φιδάκια με σένα.)
    been good, been bad. WILL GO ON

  13. #28
    Αν κι εχω ξεχασει τα αγγλικα μου... νομιζω οτι το επιασα...

    Εσυ με ξερεις ???

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Είμαι σίγουρος πως όχι.
    Αλλά εκείνο το \"ελάτε φιδάκια, για κοπιάστε\".. μου έβγαλε αυτό που έγραψα
    been good, been bad. WILL GO ON

  15. #30
    Πιστευεις δηλαδη οτι ειμαι δυνατο ατομο ???
    Σορρυ που σε πρηζω.. αλλα ειμαι και μονη.... λειπει ο αντρας μου... θελω και να μαθω τι πιστευεις απο τα γραφομενα μου...
    Αν δεν βαριεσαι....

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •