Εφυγε το Λιλακι.... - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 91 to 102 of 102
  1. #91
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    ναι θα αυξανοντε οταν τους ενθαρινουν.κριμα για την κοπελα αλλα να μην περνουν θαρος και αλλοι η αυτοκτονια ειναι κατι π το κανουν μονο οι αδυναμοι π δεν εχουν κοτσια να αντημετωπισουν την ζωη καταμουτρα.μαλλον το νικ σου ταιριαζει καλητερα σαν ρημα.

  2. #92
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by maria...
    ναι θα αυξανοντε οταν τους ενθαρινουν.


    αμα νομιζεις οτι οι αυτοκτονιες αυξανονται γιατι ενθαρυνεται ο αυτοχειρας.... τοτε τι να σου πω....


    κριμα για την κοπελα



    για ολους ειναι κριμα οταν χανεις την ζωη σου χωρις αυτο ειναι να προερχεται απο φυσικο θανατο.




    αλλα να μην περνουν θαρος και αλλοι η αυτοκτονια ειναι κατι π το κανουν μονο οι αδυναμοι π δεν εχουν κοτσια να αντημετωπισουν την ζωη καταμουτρα.


    σου απαντησα ηδη σε αυτο.





    μαλλον το νικ σου ταιριαζει καλητερα σαν ρημα.



    πολυ τετριμενο, μου το εχουν ξαναπει αυτο καμια εκατοστη φορες.




  3. #93
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    Κατι 8α ξερουν χρυσο μου για να στο λενε.:P

  4. #94
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    τσιγκινο μου,
    αστους να λενε.....

    :P:P

  5. #95
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    aaxaxax

  6. #96
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    4
    δε ξερω αν η αυτοκτονια ειναι αδυναμια,ηττα η δειλια καμια φορα ομως απλα δεν αντεχεις να πονας και ξερεις πως αυτη ειναι η μονη διεξοδος

  7. #97
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    429
    κρίμα το κοριτσάκι , διάβασα τα αρχικά μηνύματά της που κάποιοι την ειρωνεύτηκαν και θύμωσα και στεναχωρήθηκα...

  8. #98
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εχουν σβηστει μυνηματα, τουλαχιστον ενα συγκεκριμενο που θυμαμαι ρωταγε για το Ouija board...νομιζω ετσι γραφεται και ειμαι ο τελευταιος που της εστειλα μυνημα μεσω εκεινου του νηματος και την ρωταγα πως τα παει και αν ασχοληθηκε τελικα με αυτο το χομπυ
    Γαμωτο δεν απαντησε...μπορει και να μη το διαβασε ποτε.
    Κριμα...τι να λεμε τωρα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #99
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    429
    Γειά σου ρε keep!

  10. #100
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    105
    ειλικρινα εχω σοκαριστει.τελικα ο θανατος και η τρελα ειναι μια γραμμη που δεν θελει και πολύ να την φτασεις και να περασεις απο το νημα της λογικης και της ζωης αντιστοιχα στο νημα της παρανοιας και του θανατου. Για οποιον εχει τη διαθεση και το χρονο πιστευω δε θα ειναι κοπος να μου εξηγησει τι ακριβως συνεβαινε στην κοπελα και πως ηρθε ο θανατος της.

  11. #101
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Εμενα παντως με αγγιξε αυτο το κοριτσι διαβαζοντας τα μηνυματα της.Δεν ξερω την ιστορια της αλλα τι σημασια εχει πια,απλα εφυγε κ ειναι λυπηρο.

  12. #102
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    12
    Ελπίζω το κοριτσι οπου πήγε να είναι καλα πλεον και να ηρέμησε η ψυχή της...

    Από τα λίγα ποστ της, που διάβασα κατάλαβα οτι έβλεπε τα πραγματα όπως \"έπρεπε να τα βλέπει\" ο κάθε \"λογικός\" άνθρωπος. Δυστυχώς όμως πρέπει να κάνουμε τα στραβά μάτια καθημερινά σε πολλά θέματα. Όσο πιο αναίσθητος ,τόσο πιο εύκολα επιβιώνεις(?)..

    Γέλα και ας μην το θές ...κάνε ότι ζεις.....φάσκεις και αντιφάσκεις....
    και όλα αυτά καθημερινά.....
    Προσωπικά πολλές φορές νιώθω οτί παίζω σε ένα Τρουμαν show......

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •