Δεν με θέλουν για σχεση...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 83
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    324

    Δεν με θέλουν για σχεση...

    Καλησπέρα..
    Θα πω πολύ σύντομα, ότι πάλι την πάτησα με κάποιον και πάλι επέλεξε άλλη για σχέση... Φταίει που προχωρήσαμε γρήγορα; Φταίει που απλά δεν με ερωτεύτηκε; Είναι πάντως πλέον ο κανόνας σε μένα... Σίγουρα υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές, αλλά σπάνια έως ποτέ θα επιλέξουν εμένα για σχέση.... Κάτι κάνω στραβά!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    πως γινετε να πρωχωρησετε γρηγορα αμα δεν εχετε σχεση??
    μαλλον κανεις κατι λαθος οπως λες.
    πρωτη φορα ακουο κοριτση να λεει οτι δυσκολευετε να κανει σχεση.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,858
    Σχέση με αυτόν που θέλει σχέση σίγουρα υπάρχουν κάποιοι β διαλογής καταρχάς το πρόβλημα ξεκινάει όταν νομίζεις ότι σε επιλέγουν εσύ επιλέγεις έχεις μια δυναμική εμφάνιση χαρακτήρας λεφτά κ ελκύεις τους αντίστοιχους γύπες συνήθως οι γύπες που μαζεύεις γύρω σου είναι ίδιοι στο χαρακτήρα αφού μαζεύονται για τον ίδιο λόγο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,786
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    πρωτη φορα ακουο κοριτση να λεει οτι δυσκολευετε να κανει σχεση.
    οι γυναικες δυσκολευονται πολυ να κανουν σχεση
    τους ειναι ευκολοτερο να κανουν σεξ αλλα ειναι κατι που δεν τις ενδιαφερει αν δεν βρισκονται σε σχεση

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Κατι κανεις στραβα.

  6. #6
    Miliva21
    Guest
    Χωρις να σε ξερω...ουτε να ξερω πως συμπεριφερεσαι στις σχεσεις σου.....δεν πιστευω οτι φταις τοσο εσυ....

    Μαλλον νμζ οτι ειναι φαινομενο της εποχης.....οι αντρες δεν καθονται ευκολα σε μια σχεση σμρ.......οι ερωτικες σχεσεις λειτουργουν σαν φαστ φουντ στις μερες μας......περαστε-πηδηξτε-τελειωσατε....βουρ σε νεες περιπετειες.....φταιει η τοση ποικιλια ελκυστικων κ προθυμων γυναικων για σεξ...?? Φταιει το γεγονος οτι εχουμε μαθει στα ετοιμα χωρις να κομπιασουμε κ δν προσπαθουμε να κρατησουμε τον αλλον διπλα μας....??? Φταιει η δεσμοφοβια των αντρων ??? Ή η ανασφαλεια τους για τη γυναικα του σμρ και παραλληλα γ τον εαυτο τους που σε περιοδους κρισης νιωθουν ανικανοι να σταθουν στα ποδια τους και να αντιμετωπισουν με σιγουρια τις γυναικες...?? Φταινε τα λαθος προτυπα που μας κατακλυζουν με σεξ....?? Ή η αντιστροφη των ρολων γυναικων κ ανδρων?? Οποιος κ αν ειναι ο λογος το παραπονο αυτο το εχω ακουσει κ απο αλλες κ το βιωνω κ γω η ιδια...

    Απλα πιστευω πως ολοι σκεφτονται αρχικα πως θα .............

    Μετα σκεφτονται "με τοσες γυναικες ελευθερες... κοροιδο ειμαι ν κατσω μονο με μια κ να την ανεχομαι κιολας χανοντας την ησυχια κ τη καλοπεραση μου?.......

    Υπομονη...δεν ξερω τι αλλο ν πω.....
    Κουραγιο ...ελπιζοντας πως καποια στιγμη θα γνωρισεις καποιον που θα ψαχνει κτ πιο σοβαρο..και που θ εχει δαγκωσει τη λαμαρινα μαζι σου γ να επιμεινει....ελπιζοντας φυσικα οτι θ ειναι και αυτος που θα θες κ εσυ....

  7. #7
    Miliva21
    Guest
    Και κτ αλλο....ειπες οτι διαλεξε αλλη γ σχεση....(γτ σε αυτο δεν εδωσα τοση εμφαση.....)

    Επιμενω παλι οτι δεν φταις εσυ...απλα η αληθεια ειναι σκληρη ....κ ειναι μαλλον οτι δεν του αρεσες εσυ αρκετα....για να κανει σχεση μαζι σου....

    Δεν ειναι δικο σ το φταιξιμο....απλα σου τυχαινουν αντρες που δν πολυψηνονται αλλα π σε εγκρινουν γ κτ περιστασιακο....

    Εν ολιγοις εισαι ατυχη προς το παρον ...γτ πεφτεις σε τυπαδες που εκεινη τη στιγμη σκεφτονται γ σενα ...." ενταξει δεν ειναι κ το ιδανικο μου αλλα τρωγεται μωρε.....κατσε να χωθω"

    Κ αυτο δυστυχως το κανουν πολλοι....κ εγω εβγαινα με καποιον που ηταν προς εμενα κουκουρουκου τελειως κ ειχε το στυλακι του αδεσμευτου κ με προσεγγισε γ ν περασει καλα..και τλκ βρηκε αλλη κοπελα και εκανε σχεση.....τι ν πω δν ξερω..
    Εσυ οταν λες οτι μπορει ν κανεις κτ λαθος...που παει το μυαλο σου??

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    324
    Πιστευω δεν "τσιμπήθηκε" μαζί μου.. Απλά το φαινόμενο έχει παραγίνει! Τουλάχιστον όσο αφορά το αμοιβαίο, δυσκολεύομαι πολύ. Τι να πω, μάλλον είναι θέμα τύχης...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,862
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    πως γινετε να πρωχωρησετε γρηγορα αμα δεν εχετε σχεση??
    μαλλον κανεις κατι λαθος οπως λες.
    πρωτη φορα ακουο κοριτση να λεει οτι δυσκολευετε να κανει σχεση.
    εγω το ακουω συνεχως.
    οι γυναικες μπορουν να κανουν σεξ οσο συχνα θελουν και με πολλους, σχεση ομως πολυ δυσκολα, γιατι οι ανδρες ειναι προθυμοι για σεξ με την οποιαδηποτε, οχι ομως και για σχεση.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,862
    δεν νομιζω οτι φταιει το ποσο γρηγορα προχωρας με την εννοια οτι τους εκατσες και σε θεωρουν ευκολη και πανε παρακατω,
    μπορει να φταιει ομως το ποσο γρηγορα προχωρας στο οτι δεν προλαβαινετε να δειτε αν ταιριαζετε για κατι παραπανω απο λιγο σεξ.
    οποτε, αυτοι κρινουν οτι δεν ταιριαζετε για παραπανω και προχωρουν.

    η για να στο πω διαφορετικα, οι περισσοτεροι ανδρες θα εκαναν σεξ (σχεδον) με οποιαδηποτε προθυμη γυναικα, δεν θα εκαναν και σχεση ομως.
    αν σου αρεσει το σεξ ειτε με σχεση ειτε χωρις, μια χαρα κανεις.
    αν θελεις σεξ μονο μεσα σε μια σχεση, γνωριζε καλυτερα τον αλλο και προχωρα μονο οτανν θα ξερεις αν υπαρχουν αμοιβαια αισθηματα.

    διαφορετικα, ειναι απλα θεμα χρονου το ποτε θα γνωρισεις αυτον που θα θελεστε και για παραπανω.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    324
    Κρατάω αυτό της Miliva21 "Εν ολιγοις εισαι ατυχη προς το παρον ...γτ πεφτεις σε τυπαδες που εκεινη τη στιγμη σκεφτονται γ σενα ...." ενταξει δεν ειναι κ το ιδανικο μου αλλα τρωγεται μωρε.....κατσε να χωθω" Και αποφασίζω να γίνω ασέξουαλ..... χαχαχ Από δω και πέρα μόνο αγκαλίτσες!

  12. #12
    Miliva21
    Guest
    Χαχα κρατα οτι θες...αλλα τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα γενικως......μπορει καποια να μη θελει να κανει σεξ χωρις σχεση ομως οι αντρες ειναι προθυμοι γ σεξ με ολες...αλλα γ σχεση μονο με αυτη που θελουν........κ αν αργησει ν βρεθει κατι αμοιβαιο οπως λεει κ η ρεμεντυ.....

    Θεμα χρονου λενε οτι ειναι τα αμοιβαια αλλα πραγματικα κ εγω εχω βαρεθει ν το ακουω αυτο.....γτ προς το παρον μονο το ακουω...

    Τι να πω κανε οτι σου βγαινει γενικως ...αν βγαινεις με καποιον που σε φτιαχνει κανε το....αλλα μην εχεις προσδοκιες γτ μπορει ν απογοητευτεις...απο την αλλη αν ειναι να περιμενεις σχεση γ ν κανεις σεξ με αυτον π θες....βρασε ρυζι ....xD

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    324
    Δε βαριέσαι... Κάποια στιγμή θα γυρίσει ο τροχός.. Ή τουλάχιστον έτσι θέλω να πιστεύω :P Απλά χθες ήταν φρέσκο και με ενόχλησε. Τώρα το ξεπέρασα κιόλας! χαχα

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,858
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    οι γυναικες δυσκολευονται πολυ να κανουν σχεση
    τους ειναι ευκολοτερο να κανουν σεξ αλλα ειναι κατι που δεν τις ενδιαφερει αν δεν βρισκονται σε σχεση
    διαφωνω κανουν σχεσεις πολυ πιο ευκολα σε σχεση με τους ανδρες και οποτε θελουν μπορουν να εχουν σεξ σε αντιθεση με τους ανδρες.ο ανδρας ειναι που θελει αλλα δυσκολευετε να κανει σχεση
    που θελει σεξ και πολυ δυσκολα βρισκει..τουλαχιστον οσο ειμουν εγω πιτσιρικος τωρα η κατασταση μαλλον εχει αλλξει γιατι απο τι διαβαζω οι πιο πολλοι κανουν σεξ απτο πρωτο ραντεβου
    και μπορει να κανουν σεξ και χωρις σχεση...

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. αντρες που θελουν να με φροντιζουν..
    By anxious4ever in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 404
    Last Post: 16-06-2016, 18:24
  2. Γιατί θέλουν να με βλάψουν?
    By ioannis2 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 13
    Last Post: 16-07-2015, 02:07
  3. οι άντρες θέλουν τις άσχημες
    By Εμμανουέλα1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 703
    Last Post: 20-10-2012, 00:29
  4. Το ..θέλουν oi γυναικες όσο και οι άντρες; Το θέλουν περισσότερο; για διαβαστε...
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 12-09-2011, 18:01
  5. αυτο που θελουν οι γυναικες!
    By leo79 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 31
    Last Post: 04-01-2008, 08:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •