Δεν με θέλουν για σχεση... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 83
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εγω το ακουω συνεχως.
    οι γυναικες μπορουν να κανουν σεξ οσο συχνα θελουν και με πολλους, σχεση ομως πολυ δυσκολα, γιατι οι ανδρες ειναι προθυμοι για σεξ με την οποιαδηποτε, οχι ομως και για σχεση.
    για πρωτη φορα συμφωνω μαη σου 100% οταν θελετε τη ωραια μιλατε και ποσο μεγαλες αληθειες λετε

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by girl1988 View Post
    Δε βαριέσαι... Κάποια στιγμή θα γυρίσει ο τροχός.. Ή τουλάχιστον έτσι θέλω να πιστεύω :P Απλά χθες ήταν φρέσκο και με ενόχλησε. Τώρα το ξεπέρασα κιόλας! χαχα
    χαχαχαχαχαχ φαινοσουνα εσυ

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,786
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    διαφωνω κανουν σχεσεις πολυ πιο ευκολα σε σχεση με τους ανδρες και οποτε θελουν μπορουν να εχουν σεξ σε αντιθεση με τους ανδρες.ο ανδρας ειναι που θελει αλλα δυσκολευετε να κανει σχεση
    που θελει σεξ και πολυ δυσκολα βρισκει..τουλαχιστον οσο ειμουν εγω πιτσιρικος τωρα η κατασταση μαλλον εχει αλλξει γιατι απο τι διαβαζω οι πιο πολλοι κανουν σεξ απτο πρωτο ραντεβου
    και μπορει να κανουν σεξ και χωρις σχεση...
    δεν συμβαινει αυτο, ακομα και την πιο ομορφη εξυπνη κτλ οταν την πλησιασει καποιος θελει απλα ενα σεξ και τιποτα περισσοτερο αντε να θελει αυτο που λεμε ελευθερη σχεση, το ιδιο δηλαδη.

    ομως οι περισσοτερες γυναικες θελουν σχεση και αυτο δεν το εχουν. οι περισσοτεροι αντρες ευκολα μπορουν να τουμπαρουν μια γυναικα και να την πεισουν για ενα σεξ με ανταλαγμα σχεση που ομως ποτε δεν θα εχει η γυναικα.ντροπη τους βεβαια γιατι λενε ψεμματα και εκμεταλευονται την ευπιστια τους
    δηλ ενας αντρας μπορει να εχει ευκολα μια σχεση εαν απλα το θελει και προσπαθησει για αυτο πλησιαζοντας μερικες γυναικες μια γυναικα πολυ πιο δυσκολα γιατι οι περισσοτεροι θελουν μονο σεξ. η γυναικα πρεπει να φιλτραρει αυτους που θα της πουνε ψεμματα ομως αυτο στην πραγματικοτητα ειναι δυσκολο για αυτες

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    δεν συμβαινει αυτο, ακομα και την πιο ομορφη εξυπνη κτλ οταν την πλησιασει καποιος θελει απλα ενα σεξ και τιποτα περισσοτερο αντε να θελει αυτο που λεμε ελευθερη σχεση, το ιδιο δηλαδη.

    ομως οι περισσοτερες γυναικες θελουν σχεση και αυτο δεν το εχουν. οι περισσοτεροι αντρες ευκολα μπορουν να τουμπαρουν μια γυναικα και να την πεισουν για ενα σεξ με ανταλαγμα σχεση που ομως ποτε δεν θα εχει η γυναικα.ντροπη τους βεβαια γιατι λενε ψεμματα και εκμεταλευονται την ευπιστια τους
    δηλ ενας αντρας μπορει να εχει ευκολα μια σχεση εαν απλα το θελει και προσπαθησει για αυτο πλησιαζοντας μερικες γυναικες μια γυναικα πολυ πιο δυσκολα γιατι οι περισσοτεροι θελουν μονο σεξ. η γυναικα πρεπει να φιλτραρει αυτους που θα της πουνε ψεμματα ομως αυτο στην πραγματικοτητα ειναι δυσκολο για αυτες
    Συγγνωμη ρε νικο αλλα τωρα αμα σου πω οτι αυτη η θεωρια ειναι παραποιημενη ντιπ για ντιπ θα νοιωσεις προσβεβλημενος??δεν το λεω για να σε προσβαλω αλλα ετσι μου φενετε.
    Δηλαδη με λιγα λογια μας λες οτι ειναι και αδικημενες???
    Απτο φεβρουαριο που ειμαι εδω στο φορουμ περιπου δεκα αγορια ανοιξαν θεμα οτι δεν βρισκουν σχεση.και
    ενα κοριτση τωρα.αρα μιλαμε για μια διαφορα 10προς1

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,786
    γιατι να πω, κατι τετοιο;; ετσι νομιζω και το εγραψα.δεν ειπα οτι ειναι αδικημενες μια χαρα την περνανε στην ζωη τους και με λιγοτερο αγχος απο τους αντρες

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    γιατι να πω, κατι τετοιο;; ετσι νομιζω και το εγραψα.δεν ειπα οτι ειναι αδικημενες μια χαρα την περνανε στην ζωη τους και με λιγοτερο αγχος απο τους αντρες
    Εκανε και ενα εντιτ στην απαντηση αν θες ριξε μια ματια...
    Εμ τη στιγμη που μου λες οτι ανδρες ζητανε σεξ με ανταλαγμα τη σχεση με δουλευης ψιλο γαζι.μηπως
    Ππληρωνουν κι ολας οι γυναικες για σχεση.ενα κοριτση χωριζη σημερα δκα αγορια την την πεφτουνε ποιος θα προλαβη ενα αγορι χωριζη και ξανα βρισκει σχεση μετα απο μηνες

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Λπαμε αλλα αυτη η θεωρια ειναι παραποιημενη. ..
    Σαν τη προπαγανδα που κανουν οι αμερικανοι.η μαλλον καναν καποτε γιατι τωρα τη προπαγανδα τη κανουν γερμανοι λεγοντας οτι βοηθανε της χρεωκοπημενες χωρες ενω στην ουσια της γα....νε

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,786
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Εκανε και ενα εντιτ στην απαντηση αν θες ριξε μια ματια...
    Εμ τη στιγμη που μου λες οτι ανδρες ζητανε σεξ με ανταλαγμα τη σχεση με δουλευης ψιλο γαζι.μηπως
    Ππληρωνουν κι ολας οι γυναικες για σχεση.ενα κοριτση χωριζη σημερα δκα αγορια την την πεφτουνε ποιος θα προλαβη ενα αγορι χωριζη και ξανα βρισκει σχεση μετα απο μηνες
    οτι θελουν σεξ και λενε ψεμματα για δηθεν σχεση ειναι αληθεια.
    οσο για το δευτερο ειναι απλο οτι δεν συμβαινει γιατι αυτοι οι 10 ακομα και αν δεν τους κατσει η μια θα τους κατσει η αλλη, ορεξη να εχουν!!!
    ενας αντρας παντα μενει μονος γιατι δεν προσπαθει, μια γυναικα ομως μενει μονη γιατι δεν της την πεφτει κανεις.το αν θα εχει σχεση μια γυναικα δεν εξαρταται μονο απο αυτη.ενας αντρας που ειναι πχ ασχημος μπορει να την πεσει σε μερικες και με τον χαρακτηρα του τα λεφτα του κτλ να βρει μια αλλα στην ασχημη δεν θα την πεσει κανεις ουτε ο ασχημος. δεν γραφω για τις εξαιρεσεις

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    οτι θελουν σεξ και λενε ψεμματα για δηθεν σχεση ειναι αληθεια.
    οσο για το δευτερο ειναι απλο οτι δεν συμβαινει γιατι αυτοι οι 10 ακομα και αν δεν τους κατσει η μια θα τους κατσει η αλλη, ορεξη να εχουν!!!
    ενας αντρας παντα μενει μονος γιατι δεν προσπαθει, μια γυναικα ομως μενει μονη γιατι δεν της την πεφτει κανεις.το αν θα εχει σχεση μια γυναικα δεν εξαρταται μονο απο αυτη.ενας αντρας που ειναι πχ ασχημος μπορει να την πεσει σε μερικες και με τον χαρακτηρα του τα λεφτα του κτλ να βρει μια αλλα στην ασχημη δεν θα την πεσει κανεις ουτε ο ασχημος. δεν γραφω για τις εξαιρεσεις
    Κατσε μισο λεπτο για να συνενοηθουμε..μηπως εννοεις οτι οι ανδρες κανουν μια σχεση μονο και μο ο για να εχουν σεξ??αν λες αυτο τοτε συμφω ουμε...αλλα και παλι λεω οτι διαφωνω στο οτι μια γυναικα δυσκολευετε να κανει σχεσει.οκ αν ειναι κακασχημη.π.χ κορη του φρανκεσταιν σιγουρα δεν θα βρει ανδρα ουτε για σεξ ουτε για σχεση..αλλα και παλι ποσες ειναι αυτες??τα πιο πολλα κοριτσια σημερα ειναι ολες ομορφες.κατα 99%και ολες σεξοβομβες.(τι τρωνε δεν ξερω)

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,786
    ναι, αυτο λεω!

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Τοτες συμφωνουμε αυτο ειναι αληθεια

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    oι αντρες δυσκολευονται να κανουν και να κρατησουν σχεση γιατι ειναι εγωκεντρικοι και κοιτανε μονο την παρτη τους και την ικανοποιηση τους!
    Ενταξει, για να μην υπερβαλλω οι 8 στους 10 ετσι ειναι...
    και αυτο οφειλεται στον τροπο που τους ανεθρεψε η αθανατη ελληνιδα μανα...

    οι γυναικες θελουν σχεση και κανουν τα παντα για να την κρατησουν γιατι γουσταρουν να μοιραζονται και να κανουν τον αντρα ευτυχισμενο.
    και παλι πιστευω οι 8 στις 10 ειναι ετσι, οι αλλες 2 κοιτανε την καριερα τους και την καλοπεραση τους.

    Τοσο απλα, αγορια του φορουμ.

    Για αυτο Girl1988 στρεψε την προσοχη σου στον εαυτο σου, κοιταξου στον καθρεφτη και αγαπησε τον εαυτο σου, γινε κουκλαρα για να χαιρεσαι εσυ πρωτη οταν σε βλεπεις στον καθρεφτη, περνα καλα καθημερινα με τις δραστηριοτητες και τις βολτες σου, και καποιος θα βρεθει να ενδιαφερθει ερωτικα για σενα, σου ευχομαι και να νοιαστει!
    Αλλιως, ας προσπερασει....εσυ θα αγαπας ηδη εσενα, και δεν θα περιμενεις κανεναν να σε αγαπησει για να αγαπησεις εσυ τον εαυτο σου μετα μεσα απο τα ματια του....
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Κατσε μισο λεπτο για να συνενοηθουμε..μηπως εννοεις οτι οι ανδρες κανουν μια σχεση μονο και μο ο για να εχουν σεξ??αν λες αυτο τοτε συμφω ουμε...αλλα και παλι λεω οτι διαφωνω στο οτι μια γυναικα δυσκολευετε να κανει σχεσει.οκ αν ειναι κακασχημη.π.χ κορη του φρανκεσταιν σιγουρα δεν θα βρει ανδρα ουτε για σεξ ουτε για σχεση..αλλα και παλι ποσες ειναι αυτες??τα πιο πολλα κοριτσια σημερα ειναι ολες ομορφες.κατα 99%και ολες σεξοβομβες.(τι τρωνε δεν ξερω)
    Να σου πω εγω τι τρωνε. ****** τρωνε και τις παρατανε και μενουν με την απορια γιατι δεν τις θελουν για σχεση, την στιγμη που μεταμορφωνονται σε ΣΕΞοβομβες.

    Επισης πολλες γυναικες οπως η φιλη μας εδω, εχουν την λανθασμενη εντυπωση πως αυτο που θα κρατησει έναν αντρα ειναι το σεξ, και οτι θα προσελκυσει αντρες για σχεση προσκαλοντας τους προκλητικα. Εχουν ακομη την εντυπωση οτι οι αντρες ειναι ηλιθιοι.

    Γενικως να μην τα πολυλογουμε, ελκυεις τους ομοιους σου. Αυτος ειναι ο κανονας.
    Δινεις την εικονα της σεξοβομβας? Θα ελξεις πηδηκουλες.
    Δεν ισχυει οτι ολοι οι αντρες θελουν το σεξ και δρομο. Αυτοι που ελκυεις εσυ το θελουν.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by GeorgeGr1 View Post
    Να σου πω εγω τι τρωνε. ****** τρωνε και τις παρατανε και μενουν με την απορια γιατι δεν τις θελουν για σχεση, την στιγμη που μεταμορφωνονται σε ΣΕΞοβομβες.

    Επισης πολλες γυναικες οπως η φιλη μας εδω, εχουν την λανθασμενη εντυπωση πως αυτο που θα κρατησει έναν αντρα ειναι το σεξ, και οτι θα προσελκυσει αντρες για σχεση προσκαλοντας τους προκλητικα. Εχουν ακομη την εντυπωση οτι οι αντρες ειναι ηλιθιοι.

    Γενικως να μην τα πολυλογουμε, ελκυεις τους ομοιους σου. Αυτος ειναι ο κανονας.
    Δινεις την εικονα της σεξοβομβας? Θα ελξεις πηδηκουλες.
    Δεν ισχυει οτι ολοι οι αντρες θελουν το σεξ και δρομο. Αυτοι που ελκυεις εσυ το θελουν.
    Μπορει να μη μιλας ωραια για τις γυναικες..........αλλα μακαρι να ειναι ετσι οπως τα λες ως προς το κομματι του να υπαρχουν καλοι αντρες.......εγω τωρα εχω παθει σοκ γιατι μου ελεγε ενας γκευ οτι παει με αντρες που εχουν γυναικαρες διπλα τους. Τι ειναι αυτα ρε παιδια; Επειδη οι γυναικες θελουν να αρεσουν σημαινει οτι πρεπει να τις εκμεταλλευονται; Και να τις απατανε με αντρες η με γυναικες; Που ειναι η ανθρωπια; Πολλα ζηταω, ε; Αυτο και μονο οτι αν ντυνονται ωραια και ειναι θεες οι αλλοι τις βλεπουν μονο σαρκικα εμενα με ξεπερναει παντως. Ελεος δηλαδη. Ποσο μαλλον αυτο που ανεφερα εγω. Υπ' όψιν, για να μην παρεξηγηθω, για τις αλλες γυναικες μιλαω γιατι νοιαζομαι και οχι για μενα.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Μπορει να μη μιλας ωραια για τις γυναικες..........αλλα μακαρι να ειναι ετσι οπως τα λες ως προς το κομματι του να υπαρχουν καλοι αντρες.......εγω τωρα εχω παθει σοκ γιατι μου ελεγε ενας γκευ οτι παει με αντρες που εχουν γυναικαρες διπλα τους. Τι ειναι αυτα ρε παιδια; Επειδη οι γυναικες θελουν να αρεσουν σημαινει οτι πρεπει να τις εκμεταλλευονται; Και να τις απατανε με αντρες η με γυναικες; Που ειναι η ανθρωπια; Πολλα ζηταω, ε; Αυτο και μονο οτι αν ντυνονται ωραια και ειναι θεες οι αλλοι τις βλεπουν μονο σαρκικα εμενα με ξεπερναει παντως. Ελεος δηλαδη. Ποσο μαλλον αυτο που ανεφερα εγω. Υπ' όψιν, για να μην παρεξηγηθω, για τις αλλες γυναικες μιλαω γιατι νοιαζομαι και οχι για μενα.
    Δεν ζητας πολλα εννοειτε.απλα αναλυουμε της ερωτικες σχεσης σημερα...επισεις δεν καταλαβα το σημειο που λες οτι κανατε σεξ και επελεξε αλλη για σχεση.

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. αντρες που θελουν να με φροντιζουν..
    By anxious4ever in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 404
    Last Post: 16-06-2016, 18:24
  2. Γιατί θέλουν να με βλάψουν?
    By ioannis2 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 13
    Last Post: 16-07-2015, 02:07
  3. οι άντρες θέλουν τις άσχημες
    By Εμμανουέλα1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 703
    Last Post: 20-10-2012, 00:29
  4. Το ..θέλουν oi γυναικες όσο και οι άντρες; Το θέλουν περισσότερο; για διαβαστε...
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 12-09-2011, 18:01
  5. αυτο που θελουν οι γυναικες!
    By leo79 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 31
    Last Post: 04-01-2008, 08:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •