Δεν με θέλουν για σχεση... - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 83
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    oι αντρες δυσκολευονται να κανουν και να κρατησουν σχεση γιατι ειναι εγωκεντρικοι και κοιτανε μονο την παρτη τους και την ικανοποιηση τους!
    Ενταξει, για να μην υπερβαλλω οι 8 στους 10 ετσι ειναι...
    και αυτο οφειλεται στον τροπο που τους ανεθρεψε η αθανατη ελληνιδα μανα...

    οι γυναικες θελουν σχεση και κανουν τα παντα για να την κρατησουν γιατι γουσταρουν να μοιραζονται και να κανουν τον αντρα ευτυχισμενο.
    και παλι πιστευω οι 8 στις 10 ειναι ετσι, οι αλλες 2 κοιτανε την καριερα τους και την καλοπεραση
    τους.

    Τοσο απλα, αγορια του φορουμ.

    Για αυτο Girl1988 στρεψε την προσοχη σου στον εαυτο σου, κοιταξου στον καθρεφτη και αγαπησε τον εαυτο σου, γινε κουκλαρα για να χαιρεσαι εσυ πρωτη οταν σε βλεπεις στον καθρεφτη, περνα καλα καθημερινα με τις δραστηριοτητες και τις βολτες σου, και καποιος θα βρεθει να ενδιαφερθει ερωτικα για σενα, σου ευχομαι και να νοιαστει!
    Αλλιως, ας προσπερασει....εσυ θα αγαπας ηδη εσενα, και δεν θα περιμενεις κανεναν να σε αγαπησει για να αγαπησεις εσυ τον εαυτο σου μετα μεσα απο τα ματια του....
    Μηπως σε αυτο το σημειο το λες τελειος αναποδα..μηπως καπου μπερδευτικες???

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Αλλο το ντύνονται ωραια, αλλο το σεξοβομβα. Βρε παιδι μου οτι προμοταρεις απο εσενα προς το αντρικο κοινο, θα σου φερνει και την αντιστοιχη πελατεια και δεν εχει να κανει μονο με το ντυσιμο.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Μηπως σε αυτο το σημειο το λες τελειος αναποδα..μηπως καπου μπερδευτικες???
    εννοεις δηλαδη οτι οι γυναικες γουσταρουν σεξ και οι αντρες σχεση??

    στην κοινωνια που ζω στα 38 μου χρονια μεχρι στιγμης ειδα οτι οι γυναικες κανουν σαν τρελες να βρουν αντρα για σχεση, να παντρευτουν και να κανουν παιδια.
    Στον κυκλο μου ειμαι απο τις ελαχιστες ανυπαντρες!

    Ενω οι περισσοτεροι αντρες φιλοι/συμμαθητες/συμφοιτητες μου ειναι ανυπαντροι, και κυνηγουν εμπειριες-δεν θελουν δεσμευση.

    Τωρα αν εσυ ζεις σε αλλο περιβαλλον, τι να σου πω... λεω αυτα που βιωσα και βλεπω!!
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    επισεις δεν καταλαβα το σημειο που λες οτι κανατε σεξ και επελεξε αλλη για σχεση.
    Δεν το ειπα εγω αυτο, με μπερδεψες με τη θεματοθετρια, χιχιχχιχι.

    Quote Originally Posted by GeorgeGr1 View Post
    Αλλο το ντύνονται ωραια, αλλο το σεξοβομβα. Βρε παιδι μου οτι προμοταρεις απο εσενα προς το αντρικο κοινο, θα σου φερνει και την αντιστοιχη πελατεια και δεν εχει να κανει μονο με το ντυσιμο.
    Α καταλαβα ενταξει :D

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,786
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    oι αντρες δυσκολευονται να κανουν και να κρατησουν σχεση γιατι ειναι εγωκεντρικοι και κοιτανε μονο την παρτη τους και την ικανοποιηση τους!
    Ενταξει, για να μην υπερβαλλω οι 8 στους 10 ετσι ειναι...
    και αυτο οφειλεται στον τροπο που τους ανεθρεψε η αθανατη ελληνιδα μανα...

    οι γυναικες θελουν σχεση και κανουν τα παντα για να την κρατησουν γιατι γουσταρουν να μοιραζονται και να κανουν τον αντρα ευτυχισμενο.
    και παλι πιστευω οι 8 στις 10 ειναι ετσι, οι αλλες 2 κοιτανε την καριερα τους και την καλοπεραση τους.

    Τοσο απλα, αγορια του φορουμ.
    οι αντρες δεν ειναι καθολου εγωκεντρικοι ουτε κοιτανε την παρτη τους ουτε φταιει για αυτο η ελληνιδα μανα κτλ

    τα πραγματα ειναι πολυ απλα. ενας αντρας θελει να κανει σεξ με πολλες γυναικες ωσπου να βρει μια για γαμο γιατι αυτο δεν του κοστιζει τιποτα. ομως σε μια γυναικα το σεξ εχει πολυ μεγαλο κοστος συνηθως μερικα παιδια. το οτι σημερα υπαρχουν προφυλακτικα δεν εχει καμμια σημασια. αυτα ειναι απλα ζωοδη ενστικτα που εχουν και οι ανθρωποι. για αυτο οι γυναικες το μελετανε πολυ το θεμα πριν γνωρισουν καποιον ενω οι αντρες λιγο. βεβαια δεν υπαρχει καποιο προβλημα τετοιοι σαν αρεσουν τετοιους κυνηγατε

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    οι αντρες δεν ειναι καθολου εγωκεντρικοι ουτε κοιτανε την παρτη τους ουτε φταιει για αυτο η ελληνιδα μανα κτλ

    τα πραγματα ειναι πολυ απλα. ενας αντρας θελει να κανει σεξ με πολλες γυναικες ωσπου να βρει μια για γαμο γιατι αυτο δεν του κοστιζει τιποτα. ομως σε μια γυναικα το σεξ εχει πολυ μεγαλο κοστος συνηθως μερικα παιδια. το οτι σημερα υπαρχουν προφυλακτικα δεν εχει καμμια σημασια. αυτα ειναι απλα ζωοδη ενστικτα που εχουν και οι ανθρωποι. για αυτο οι γυναικες το μελετανε πολυ το θεμα πριν γνωρισουν καποιον ενω οι αντρες λιγο. βεβαια δεν υπαρχει καποιο προβλημα τετοιοι σαν αρεσουν τετοιους κυνηγατε
    Δεν μας αρεσουν τετοιοι με την καμια. Κυνηγαμε τετοιους γιατι ειναι μαλλον το 99% του πληθυσμου! Οσο για το σεξ, υπαρχουν και τα ταμπου στην κοινωνια, μια γυναικα δεν μπορει να παει με πολλους αντρες μην την χαρακτηρισουν ενω ενας αντρας δεν εχει τετοιο προβλημα, ομως δεν εχουμε και τετοιες αναγκες να παμε με πολλους, ισως ειναι αυτο το ενστικτο που λες.

  7. #37
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Κατσε μισο λεπτο για να συνενοηθουμε..μηπως εννοεις οτι οι ανδρες κανουν μια σχεση μονο και μο ο για να εχουν σεξ??αν λες αυτο τοτε συμφω ουμε...αλλα και παλι λεω οτι διαφωνω στο οτι μια γυναικα δυσκολευετε να κανει σχεσει.οκ αν ειναι κακασχημη.π.χ κορη του φρανκεσταιν σιγουρα δεν θα βρει ανδρα ουτε για σεξ ουτε για σχεση..αλλα και παλι ποσες ειναι αυτες??τα πιο πολλα κοριτσια σημερα ειναι ολες ομορφες.κατα 99%και ολες σεξοβομβες.(τι τρωνε δεν ξερω)
    Οτι και να λεει οι αντρες μεχρι κ ψεματα λενε για σχεσεις κ τετοια γ να πηδηξουν κ αυτο ειναι αληθεια.....κ απο προσωπικη εμπειρια μετα απο ενα μηνα που μου ελεγε..."κοριτσακι μου" κ φεροταν σαν να ειχαμε σχεση στο τελος με γειωσε και με εβγαλε κ τρελη...οτι δεν τα ειχαμε...ενω εκεινος αλλο ελεγε...και μετα κουκουρουκου...οτι να ναι...δεν πατε καλααα εγω αυτο εχω να πω xD

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    κ απο προσωπικη εμπειρια μετα απο ενα μηνα που μου ελεγε..."κοριτσακι μου" κ φεροταν σαν να ειχαμε σχεση στο τελος με γειωσε και με εβγαλε κ τρελη...οτι δεν τα ειχαμε...ενω εκεινος αλλο ελεγε...και μετα κουκουρουκου...οτι να ναι...

    αυτο μου το εχουν κανει κι εμενα...
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,859
    Μιλιβακι άκου τον παλιό θα τους λεσ αυτό που θέλουν να ακούσουν για τον πρώτο καιρό κ μετά ξεδιπλωνεσαι αφού δεθει ο άλλος
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Οτι και να λεει οι αντρες μεχρι κ ψεματα λενε για σχεσεις κ τετοια γ να πηδηξουν κ αυτο ειναι αληθεια.....κ απο προσωπικη εμπειρια μετα απο ενα μηνα που μου ελεγε..."κοριτσακι μου" κ φεροταν σαν να ειχαμε σχεση στο τελος με γειωσε και με εβγαλε κ τρελη...οτι δεν τα ειχαμε...ενω εκεινος αλλο ελεγε...και μετα κουκουρουκου...οτι να ναι...δεν πατε καλααα εγω αυτο εχω να πω xD
    Φενετε οτι εχω χασει πολλα επεισοδια.μαλλον καινουργια μοδα ειναι παλι τουτο.εμεις πριν παντρευτουμε οταν ειχαμε κοριτση λεγαμε ναι εχω σχεση.τωρα μαλλον αλλαξαν τα πραγματα..

    Αλλα μου κανει τρομερη εντυπωση.πως γινετε οι ανδρες που ανοιγουν θεμα για σχεση που δεν καταφερνουν να κανουν να ειναι 10 και μπορει και παραπανω και απτης γυναικες να ειναι απειροελαχιστες 1 η 2.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Οτι και να λεει οι αντρες μεχρι κ ψεματα λενε για σχεσεις κ τετοια γ να πηδηξουν κ αυτο ειναι αληθεια.....κ απο προσωπικη εμπειρια μετα απο ενα μηνα που μου ελεγε..."κοριτσακι μου" κ φεροταν σαν να ειχαμε σχεση στο τελος με γειωσε και με εβγαλε κ τρελη...οτι δεν τα ειχαμε...ενω εκεινος αλλο ελεγε...και μετα κουκουρουκου...οτι να ναι...δεν πατε καλααα εγω αυτο εχω να πω xD
    Μαλλον οι ανδρες λατρευουμε το σεξ..και προκιμενου να εξασφαλισουμε σεξ λεμε ψεμματα
    Δεν λεω αν ειναι σωστο η λαθος απλα προσπαθω να αναλυσω..αυτο μπορει να προερχετε απο σεξουαλικη στερηση μαλλον αγανακτανε και προβενουν σε ψεμματα.δεν ξερω μπορει να λεω και μαλακιες.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Δεν μας αρεσουν τετοιοι με την καμια. Κυνηγαμε τετοιους γιατι ειναι μαλλον το 99% του πληθυσμου! Οσο για το σεξ, υπαρχουν και τα ταμπου στην κοινωνια, μια γυναικα δεν μπορει να παει με πολλους αντρες μην την χαρακτηρισουν ενω ενας αντρας δεν εχει τετοιο προβλημα, ομως δεν εχουμε και τετοιες αναγκες να παμε με πολλους, ισως ειναι αυτο το ενστικτο που λες.
    Αυτο με το χαρακτηρισμο γυναικων μου τη δινει πολυ.γιατι ενας ανδρας ειναι μαγκας αν παει με πολλες αλλα μια γυναικα ειναι ανηθικη??διαφωνω παρα πολυ με αυτο..

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,859
    Γτ ένας άντρας για να καταφέρει πολλές θέλει μαγκιά ενώ οι γυναίκες μόνο εμφάνιση
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,859
    Το μιλιβακι είναι μια όμορφη κι έξυπνη κοπελίτσα που δεν μπορεί ή δεν θέλει να τους κρατήσει κοντά της για καιρό
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Αυτο με το χαρακτηρισμο γυναικων μου τη δινει πολυ.γιατι ενας ανδρας ειναι μαγκας αν παει με πολλες αλλα μια γυναικα ειναι ανηθικη??διαφωνω παρα πολυ με αυτο..
    Ε ναι, κι εμενα μου τη δινει.......

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. αντρες που θελουν να με φροντιζουν..
    By anxious4ever in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 404
    Last Post: 16-06-2016, 18:24
  2. Γιατί θέλουν να με βλάψουν?
    By ioannis2 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 13
    Last Post: 16-07-2015, 02:07
  3. οι άντρες θέλουν τις άσχημες
    By Εμμανουέλα1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 703
    Last Post: 20-10-2012, 00:29
  4. Το ..θέλουν oi γυναικες όσο και οι άντρες; Το θέλουν περισσότερο; για διαβαστε...
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 12-09-2011, 18:01
  5. αυτο που θελουν οι γυναικες!
    By leo79 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 31
    Last Post: 04-01-2008, 08:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •