Έχω πρόβλημα και θέλω άμεσα βοήθεια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 18
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    9

    Unhappy Έχω πρόβλημα και θέλω άμεσα βοήθεια

    Είμαι αγόρι 17 χρονών και από μικρή ηλικία μου άρεσαν οι γυναίκες. Πριν μερικές μέρες όμως, ένα βράδυ αυνανιστικά ενω είχα κάποιες gay σκέψεις. Αυτό με έκανε να φοβηθώ και να αγχωθώ τόσο πολύ που το βράδυ κοιμήθηκα πολύ δύσκολα, με ταχυπαλμίες και κόμπο στο στομάχι. Ξύπνησα πολύ πρωί, γύρω στις 6:30, με κατάθλιψη. Ακόμη και σήμερα δεν θέλω να φάω, να κάνω πράγματα που μου άρεσαν και δε μπορώ να έχω στύση εύκολα, γιατί νιώθω άσχημα. Ακόμα μου αρέσουν οι γυναίκες, πολύ. Δεν μου αρέσουν οι άντρες, ξεκάθαρα. Όμως δεν μπορώ να έχω αυτές τις τυχαίες στύσεις που είχα, και την όρεξη για αυνανισμό. Πριν λίγες μέρες για παράδειγμα, αν έβλεπα κάποια στο Facebook ή σκεφτόμουν κάποια, θα είχα στύση άμεσα και θα ήθελα να αυνανιστώ. Σήμερα όμως αυτό γίνεται πχ μια φορά την ημέρα και με μεγάλη προσπάθεια. Σας παρακαλώ να με βοηθήσετε, δεν αντέχω άλλο.. Δεν έχω αυτοπεποίθηση, νιώθω πεσμένος και χωρίς ενέργεια. Σκέφτομαι συνέχεια το πρόβλημα που δεν έχω όρεξη και στύσεις και νιώθω χάλια.

    Να σημειωθεί οτι ποτέ δεν είχα σχέση ή σεξουαλική επαφή μέχρι τώρα γιατί είμαι λίγο αντικοινωνικός.. (μου αρέσει κάποια όμως αυτή τη περίοδο)

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,900
    Ποιο ακριβως είναι το πρόβλημα;

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    9
    Quote Originally Posted by jim7 View Post
    Ποιο ακριβως είναι το πρόβλημα;
    Είμαι τόσο αγχωμένος και πεσμένος ψυχολογικά που δεν μπορώ να έχω στύσεις σαν φυσιολογικός έφηβος. Προσπαθώ να καθαρίσω το μυαλό μου κλπ αλλά δε γίνεται τίποτα.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Δεν εχεις καταθλιψη. Δεν ξυπναμε ετσι μια μερα με καταθλιψη.
    Δες πορνοβιντεο, δεν εχεις τιποτα μην ανησυχεις, βγες απο το φορουμ.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Με μια μερα με δυο υρεις μερες που δεν εχεις στυσεις δεν σημενη τιποτα αυτο μην τρομαζεις και κυριος μην το σκεφτεσε. χαλαρωσε και πραγματα που σε χαροποιηουν και ολα θα πανε καλα.

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    9
    Quote Originally Posted by savatage View Post
    Δεν εχεις καταθλιψη. Δεν ξυπναμε ετσι μια μερα με καταθλιψη.
    Δες πορνοβιντεο, δεν εχεις τιποτα μην ανησυχεις, βγες απο το φορουμ.
    Μα ρε συ αυτό είναι το πρόβλημα. Βλέπω αλλά δεν γίνεται ΤΙΠΟΤΑ. Έχω ξενερώσει τόσο πολύ που δε μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου εκεί για να το απολαύσω.. Μια νιώθω καλύτερα, μια νιώθω ΠΟΛΥ χειρότερα και μπερδεμένος.. Και όλα αυτά χωρίς ούτε καν να μου αρέσουν οι άντρες ή να είμαι gay. Απλά σοκαρίστηκα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ που έχω χάσει κάθε χαρά. Πραγματικά νιώθω σαν να έχω χάσει την όρεξή μου για τη ζωή. Δε μπορώ να χαλαρώσω με τίποτα τις τελευταίες 5 μέρες. Είμαι πολύ άσχημα. Αυτή τη στιγμή προσπαθώ να φάω για μεσημέρι και με κάθε μπουκιά νομίζω οτι θα ξεράσω λόγω του άγχους μου.

    Ακούγεται ηλίθιο αλλά φανταστείτε να είστε ένας έφηβος που όλη του τη ζωή είναι υγιής και ξαφνικά να σταματήσει να έχει στύσεις.

    Χρειάζομαι πραγματικά βοήθεια. Χθες προσπάθησα να βγω λίγο έξω να ξεχαστώ και ήταν όλα ωραία.. Όμως σήμερα ξανά τα ίδια.

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    9
    Επίσης έχω χάσει μερικά κιλά επειδή δεν έχω όρεξη για φαγητό.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Δεν εχεις στυση επειδη εχεις καταγχωθει. Ξεχνα το και χαλαρωσε και θα δεις δεν τρεχει τιποτα.
    Η ιδεα που σου περασε περναει σε ολους στην ηλικια σου χωρις να σημαινει οτι ειναι γκεη. Μην ανησυχεις.
    Και μη διαβαζεις στο ιντερνετ και επηρεαζεσαι γιατι αγχωνεσαι περισσοτερο.
    Οσο πιο πολυ αγχωνεσαι τοσο χειροτερα.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by voitheiapls View Post
    Μα ρε συ αυτό είναι το πρόβλημα. Βλέπω αλλά δεν γίνεται ΤΙΠΟΤΑ. Έχω ξενερώσει τόσο πολύ που δε μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου εκεί για να το απολαύσω.. Μια νιώθω καλύτερα, μια νιώθω ΠΟΛΥ χειρότερα και μπερδεμένος.. Και όλα αυτά χωρίς ούτε καν να μου αρέσουν οι άντρες ή να είμαι gay. Απλά σοκαρίστηκα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ που έχω χάσει κάθε χαρά. Πραγματικά νιώθω σαν να έχω χάσει την όρεξή μου για τη ζωή. Δε μπορώ να χαλαρώσω με τίποτα τις τελευταίες 5 μέρες. Είμαι πολύ άσχημα. Αυτή τη στιγμή προσπαθώ να φάω για μεσημέρι και με κάθε μπουκιά νομίζω οτι θα ξεράσω λόγω του άγχους μου.

    Ακούγεται ηλίθιο αλλά φανταστείτε να είστε ένας έφηβος που όλη του τη ζωή είναι υγιής και ξαφνικά να σταματήσει να έχει στύσεις.

    Χρειάζομαι πραγματικά βοήθεια. Χθες προσπάθησα να βγω λίγο έξω να ξεχαστώ και ήταν όλα ωραία.. Όμως σήμερα ξανά τα ίδια.
    Μια ερωτηση..αφου σου αρεσουν οι γυναικες γιατι εκατσες να δεις τσοντα με γκει??απλα τρομαξες με το γεγονος οτι ειχες στυση με τσοντα με γκει.
    Απλα μην ξανα βαζεις τσοντες με γκει..ξεχασε αυτο το περιστατικο και ζησε την εφηβεια σου.
    Μονος σου το ειπες χθες βγηκες εξω διασκεδασες και ολα ηταν καλα.μην σκεφτεσε τιποτα και ζησε.
    Τα υπολοιπα θα ερθουν μονα τους πιστεψε με

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    9
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Μια ερωτηση..αφου σου αρεσουν οι γυναικες γιατι εκατσες να δεις τσοντα με γκει??απλα τρομαξες με το γεγονος οτι ειχες στυση με τσοντα με γκει.
    Απλα μην ξανα βαζεις τσοντες με γκει..ξεχασε αυτο το περιστατικο και ζησε την εφηβεια σου.
    Μονος σου το ειπες χθες βγηκες εξω διασκεδασες και ολα ηταν καλα.μην σκεφτεσε τιποτα και ζησε.
    Τα υπολοιπα θα ερθουν μονα τους πιστεψε με
    Δεν είδα ποτέ τσόντα με γκέι. Μερικές σκέψεις είχα που με έκαναν να αναρωτηθώ.
    Απλά πλέον δε με ελκύει τίποτα σεξουαλικά και έχω φοβηθεί πάρα πολύ για την ψυχική μου υγεία. Συνεχώς όποτε βλέπω κοπέλα θυμάμαι το πρόβλημά μου και στεναχωριέμαι επειδή και όμορφη να είναι δεν έχω στύση, οπότε δε μπορώ να χαλαρώσω.

    Ξέρετε κάποιον τρόπο για να ξεχαστώ;

    Έχει πάθει κανείς σας κάτι παρόμοιο στο παρελθόν; :(

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    9
    Quote Originally Posted by savatage View Post
    Δεν εχεις στυση επειδη εχεις καταγχωθει. Ξεχνα το και χαλαρωσε και θα δεις δεν τρεχει τιποτα.
    Η ιδεα που σου περασε περναει σε ολους στην ηλικια σου χωρις να σημαινει οτι ειναι γκεη. Μην ανησυχεις.
    Και μη διαβαζεις στο ιντερνετ και επηρεαζεσαι γιατι αγχωνεσαι περισσοτερο.
    Οσο πιο πολυ αγχωνεσαι τοσο χειροτερα.
    Η αλήθεια είναι οτι διαβάζω συνεχώς πράγματα online τις τελευταίες μέρες και με αγχώνουν πάρα πολύ. Όμως βγάζουν νόημα στην τελική. Αν έχει πέσει η τεστοστερόνη μου; Αν έχω κατάθλιψη;

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by voitheiapls View Post
    Η αλήθεια είναι οτι διαβάζω συνεχώς πράγματα online τις τελευταίες μέρες και με αγχώνουν πάρα πολύ. Όμως βγάζουν νόημα στην τελική. Αν έχει πέσει η τεστοστερόνη μου; Αν έχω κατάθλιψη;
    Για να καθομεε και να σου απανταω αρα σκεψου τη προβληματαρα ειχα εγω.αλλα ασε εμενα..
    Δεν εχεις τιποτα απτης αρνητικες σκεψεις το παθαινεις αυτο.σε πληροφορω οτι η τεστοστερονη συνηθοςπεφτη λιγο μετα τα τριαντα.στα 17 εισαι θηριο ανημερο.γιατι δεν θελεις να με ακουσεις???ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ
    ΣΚΕΨΗΣ..ΜΗΝ ΑΝΓΧΩΝΕΣΕ...ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΤΗ ΣΤΥΣΗ ΣΟΥ..ΒΓΕΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΕ ΚΑΝΕ ΠΑΡΕΕΣ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΟΛΥ Η ΣΤΥΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΣΕ ΒΡΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    9
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Για να καθομεε και να σου απανταω αρα σκεψου τη προβληματαρα ειχα εγω.αλλα ασε εμενα..
    Δεν εχεις τιποτα απτης αρνητικες σκεψεις το παθαινεις αυτο.σε πληροφορω οτι η τεστοστερονη συνηθοςπεφτη λιγο μετα τα τριαντα.στα 17 εισαι θηριο ανημερο.γιατι δεν θελεις να με ακουσεις???ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ
    ΣΚΕΨΗΣ..ΜΗΝ ΑΝΓΧΩΝΕΣΕ...ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΤΗ ΣΤΥΣΗ ΣΟΥ..ΒΓΕΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΕ ΚΑΝΕ ΠΑΡΕΕΣ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΟΛΥ Η ΣΤΥΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΣΕ ΒΡΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ
    Σε ευχαριστώ πολύ φίλε, θα προσπαθήσω :) Τι να πω, μακάρι να βγω υγιής από αυτή τη μαλακία

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Κανε αυτα που σου λεω και θα δεις

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    28
    Όπως σου έγραψαν και οι υπόλοιποι δεν έχεις θέμα. Αν σου άρεσαν οι άντρες - στο λέω εκ πείρας - θα το καταλάβαινες. Βγες μια βόλτα, άστο για λίγο, μη το σκέφτεσαι. Η σκέψη φέρνει άγχος και το άγχος προβλήματα δυσλειτουργίας.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ !!!!!!
    By ΦΙΟΝΑ in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 31
    Last Post: 24-03-2012, 15:42
  2. θελω βοηθεια
    By spoooky in forum Αντικοινωνική Διαταραχή Προσωπικότητας
    Replies: 3
    Last Post: 10-02-2012, 18:35
  3. Ρινικό σπρέι εξαφανίζει άμεσα την κατάθλιψη
    By mihalis in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 12
    Last Post: 04-05-2011, 22:20
  4. θελω την βοηθεια σας...!!
    By billiskaram in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 26-04-2011, 21:26
  5. Ζητειται αμεσα λυση!!!!
    By dmp in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 27
    Last Post: 17-05-2008, 00:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •