:) - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 83

Thread: :)

  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    21
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Αλλάζω το όνομα του μ87.
    Μας τρολάρει που μας τρολάρει,ας περάσουμε στην αντεπίθεση.
    Ααα λέω κι εγώ, πολλοί είναι?! Καθότι είναι καινούρια εδώ, μου επιτρέπεις να σε ρωτήσω αν συνέβη κάτι συγκεκριμένο και είναι επιθετικός ή είναι αγνωστο; εκτός το κομμάτι του ότι είναι κατά της επιστήμης. Επίσης να αναφέρω, πως η ίδια έχω πτυχίο ψυχολογίας. Οπότε ο κύριος έχει έναν παραπάνω λόγο να μου επιτεθεί

  2. #32
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by ντία View Post
    Ααα λέω κι εγώ, πολλοί είναι?! Καθότι είναι καινούρια εδώ, μου επιτρέπεις να σε ρωτήσω αν συνέβη κάτι συγκεκριμένο και είναι επιθετικός ή είναι αγνωστο; εκτός το κομμάτι του ότι είναι κατά της επιστήμης. Επίσης να αναφέρω, πως η ίδια έχω πτυχίο ψυχολογίας. Οπότε ο κύριος έχει έναν παραπάνω λόγο να μου επιτεθεί
    Ούτε εγώ έχω καταλάβει γιατί είναι τόσο επιθετικός σε αυτόν τον κλάδο.
    Πολλά συγχαρητήρια για το πτυχίο σου,αλλά με αυτήν την αναφορά,του δίνεις πάτημα.

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by ντία View Post
    Αναφέρομαι σε τούτη τη συνομιλία που ξεκίνησα εγώ. Εφόσον είμαι το άτομο που την ξεκίνησε, δεν είμαι ένας από τους ανθρώπους εδώ μέσα που σου μιλάνε; Ή μήπως έχεις μια άλλη θεωρία γι αυτο;
    Τα προηγούμενα σχόλια της KaterinaP και του WhyAlwaysMe? ήταν τόσο εντυπωσιακά/σημαντικά που πρόλαβες όχι μόνο να ταυτιστείς και να σκεφτείς για τον εαυτό σου ως μέλος της ομάδας τους αλλά σε λιγότερο από μια μέρα (20 ώρες και κάτι ψιλά) να αναφερθείς για τον εαυτό σου ως "μας";

    Καμία θεωρία δεν έχω. Περιμένω να μου πεις πως έγιναν τα πράγματα σε ότι αφορά τα συμπτώματα σου.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    Athens
    Posts
    455
    Quote Originally Posted by M87 View Post
    Τα προηγούμενα σχόλια της KaterinaP και του WhyAlwaysMe? ήταν τόσο εντυπωσιακά/σημαντικά που πρόλαβες όχι μόνο να ταυτιστείς και να σκεφτείς για τον εαυτό σου ως μέλος της ομάδας τους αλλά σε λιγότερο από μια μέρα (20 ώρες και κάτι ψιλά) να αναφερθείς για τον εαυτό σου ως "μας";

    Καμία θεωρία δεν έχω. Περιμένω να μου πεις πως έγιναν τα πράγματα σε ότι αφορά τα συμπτώματα σου.
    Χαλαρωσε λεβεντη. Πολυ υφακι ρε παιδι μου...

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Αλλάζω το όνομα του μ87.
    Μας τρολάρει που μας τρολάρει,ας περάσουμε στην αντεπίθεση.
    Αν σκίσεις το καλσόν σου, να σου φέρω ένα BIC που θα το βρω και σε περίπτερο; Τι χρώμα να σου πάρω; Καφέ, γκρι ή μαύρο;

  6. #36
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by M87 View Post
    Αν σκίσεις το καλσόν σου, να σου φέρω ένα BIC που θα το βρω και σε περίπτερο; Τι χρώμα να σου πάρω; Καφέ, γκρι ή μαύρο;
    Από αυτό που φοράς εσύ. : )

  7. #37
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    21
    Quote Originally Posted by M87 View Post
    Τα προηγούμενα σχόλια της KaterinaP και του WhyAlwaysMe? ήταν τόσο εντυπωσιακά/σημαντικά που πρόλαβες όχι μόνο να ταυτιστείς και να σκεφτείς για τον εαυτό σου ως μέλος της ομάδας τους αλλά σε λιγότερο από μια μέρα (20 ώρες και κάτι ψιλά) να αναφερθείς για τον εαυτό σου ως "μας";

    Καμία θεωρία δεν έχω. Περιμένω να μου πεις πως έγιναν τα πράγματα σε ότι αφορά τα συμπτώματα σου.
    Ποια ομάδα ρε παιδί μου; όταν υπάρχουν 3 συνομιλητες πως θες να με αναφέρω; χαχαχαχααχ δεν μπορώ ρε συ με έκανες να γελάσω.

  8. #38
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by ντία View Post
    Ποια ομάδα ρε παιδί μου; όταν υπάρχουν 3 συνομιλητες πως θες να με αναφέρω; χαχαχαχααχ δεν μπορώ ρε συ με έκανες να γελάσω.
    Άστον κορίτσι μου,τα έχει χαμένα ο/η Α44.

  9. #39
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    21
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Άστον κορίτσι μου,τα έχει χαμένα ο/η Α44.
    Αν αυτό που κάνει είναι η καλύτερη ασχολία του, ας τον βοηθήσουμε μωρέ.

  10. #40
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by ντία View Post
    Αν αυτό που κάνει είναι η καλύτερη ασχολία του, ας τον βοηθήσουμε μωρέ.
    Ξέρεις,λέει θα βγάλει και βιβλίο...

  11. #41
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Από αυτό που φοράς εσύ.:Ρ
    Δεν είμαι τόσο μοντέρνος όσο εσύ για να φοράω καλσόν. Για πρακτικούς λόγους θα σου πάρω ένα καφέ να είσαι καλοντυμένος όταν πηγαίνεις επίσκεψη... και να κρύβει και τα "ατυχήματα".

  12. #42
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    21
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Ούτε εγώ έχω καταλάβει γιατί είναι τόσο επιθετικός σε αυτόν τον κλάδο.
    Πολλά συγχαρητήρια για το πτυχίο σου,αλλά με αυτήν την αναφορά,του δίνεις πάτημα.
    Καλέ τι με νοιάζει εμένα. Είμαι περήφανη γι αυτό και δεν έχω λόγο να το κρύψω.

  13. #43
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by M87 View Post
    Δεν είμαι τόσο μοντέρνος όσο εσύ για να φοράω καλσόν. Για πρακτικούς λόγους θα σου πάρω ένα καφέ να είσαι καλοντυμένος όταν πηγαίνεις επίσκεψη... και να κρύβει και τα "ατυχήματα".
    ................
    Last edited by WhyAlwaysMe?; 19-08-2017 at 00:52.

  14. #44
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Μ123,όταν βγεις το βιβλίο σου πες μου.
    Μπορεί να μην έχω κ%λόχαρτο σπίτι ή να θέλω να το βάλω στο τζάκι.
    Last edited by WhyAlwaysMe?; 19-08-2017 at 00:52.

  15. #45
    Banned
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1,646
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Πρόσεξε Μερόπη μη σου κοπεί η περίοδος.:Ρ
    Η Always δεν είναι μάρκα σερβιέτας;... Κοίτα να δείς που μου το έλεγαν ότι τίποτα δεν είναι τυχαίο και δεν τους πίστευα. Έκλεισε. Το καλσον που θα σου πάρω θα είναι καφέ... για τα ατυχήματα!

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •