Ζηλευω....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 118
  1. #1
    Miliva21
    Guest

    Ζηλευω....

    Δεν το θελω.....και το ξερω οτι δεν ειναι καλο....αλλα οταν βλεπω φιλες μου και συνομηλικες μου να γνωριζουν αντρες και να αποκτουν εμπειριες .....κατι με πιανει....και προβληματιζομαι....ζηλευω και δν το θελω....

    Τωρα θα μου πειτε "δεν μας παρατας κ εσυ κουκλιτσα μου,εδω ο κοσμος εχει πιο σοβαρα προβληματα..."
    Μια χαρα νεα κοπελα ειμαι....τα φλερτ μου τα εχω ...κτ γντ...αλλα ολο βλακειες .....καταστασεις του ενος μεχρι τριων ραντεβου....το πολυ...
    Συνομηλικες μου εχουν σεξουαλικα περισσοτερες εμπειριες απο μενα κ εγω νιωθω οτι μενω πισω....

    Καμια ευνοικη κατασταση γ μενα...κτ που να μου αρεσει και να υπαρχουν οι καταλληλες συνθηκες γ να παει κτ παρακατω....

    Πειτε μου κατι xD βαλτε μου λιγο χερι μα σταματησω να σκεφτομαι βλακειες και να νιωθω ετσι....
    Το ξερω οτι ολα ερχονται στην ωρα τους αλλα......

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Δεν το θελω.....και το ξερω οτι δεν ειναι καλο....αλλα οταν βλεπω φιλες μου και συνομηλικες μου να γνωριζουν αντρες και να αποκτουν εμπειριες .....κατι με πιανει....και προβληματιζομαι....ζηλευω και δν το θελω....

    Τωρα θα μου πειτε "δεν μας παρατας κ εσυ κουκλιτσα μου,εδω ο κοσμος εχει πιο σοβαρα προβληματα..."
    Μια χαρα νεα κοπελα ειμαι....τα φλερτ μου τα εχω ...κτ γντ...αλλα ολο βλακειες .....καταστασεις του ενος μεχρι τριων ραντεβου....το πολυ...
    Συνομηλικες μου εχουν σεξουαλικα περισσοτερες εμπειριες απο μενα κ εγω νιωθω οτι μενω πισω....

    Καμια ευνοικη κατασταση γ μενα...κτ που να μου αρεσει και να υπαρχουν οι καταλληλες συνθηκες γ να παει κτ παρακατω....

    Πειτε μου κατι xD βαλτε μου λιγο χερι μα σταματησω να σκεφτομαι βλακειες και να νιωθω ετσι....
    Το ξερω οτι ολα ερχονται στην ωρα τους αλλα......
    σε αυτη τη φαση το μονο που θα μπορουσα να σου πω ειναι τα κλασσικα κοιτα τον εαυτο σου κ μπλα μπλα... αλλα ξερω οτι δεν θα σε καλυψω γιατη κ γω σε αναλογες περιπτωσες το ιδιο τρυπακι πεφτω

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    πιστευω το μονο που θα σε σωσει ειναι να μην φωβηθεις να μεινεις πισω. γιατη στην ουσια το οτι μενεις πισω ειναι μονο στο μυαλο σου. οσο προχωρας κ δεν μενεις στασημη δεν μενεις πισω κ ας κανει μικρα βηματα. οποιος νομιζει οτι μενει πισω απο καποιους αλλου δαιμωνιζεται μονος για μενα. γνωμη μου

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Μιλιβακι οι άντρες θέλουν να τους φτιαχνεισ τη διάθεση αν το κάνεις αυτό θα έχεις όποιον θεσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Λιγο πολυ ολοι εχουμε νοιωσει ετσι.μια χαρα κοπελα εισαι δεν ξερω γιατι αλλα παντα ζηλευουμε τον αλλον που εχει κανει περισοτερες σχεσεις..μια χαρα κοριτση εισαι.μην αισθανεσε ετσι.αλλα να σου πω την αληθεια καπου με μπερδεψες.θελεις εμπειριες η μια σταθερη σχεση
    ??σορυ αλλα δεν καταλαβα καλα

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Miliνa μου δεν θα σου χαιδεψω τ αυτια, κακο θα σου κανω. Απο τα γραφομενα σου και απο αλλα θεματα που εριξα μια ματια, κατι επεξεργαζεσαι λαθος στο θεμα σχεσης και προσεγγισης αυτης. Ειμαι σχεδον σίγουρος οτι η εντυπωση που εχουν για σενα οι αντρες του περιγυρου σου, χωρις καν να εχουν κανει τιποτα μαζι σου, ειναι η εντυπωση της καριολιτσας, του ψεκαζω σκουπιζω και φευγω, του μακρια απο αυτη κανα που...ο και δρομο. Ψιλοαθελα σου το κανεις αλλα οι αντρες τα πιανουν αυτα με μια ματια. Εχουν ακουσει οτι εισαι ευκολακι, το νοιωθουν οτι ψαχνεις απεγνωσμενα για αντρα. Κανει μπαμ πως να στο πω αλλιως? Εισαι ο μαγνητης του αντρα του πηδαω σε φτυνω και γελαω.
    Εγω θα σε συμβουλεψω το αντιθετο, να μην βιαστεις να πας μπροστα και να ρωτησεις γυναικες εδω μεσα που ξεκινησαν με την ιδια λανθασμενη οπτικη, με τι ψυχολογικα κατεληξαν.
    Το νου σου γιατι εισαι μικρο κοριτσι ακομη, μην ψαχνεις το φανταστικο ιδανικο προτυπο αντρα, δεν θα το βρεις, κανε σχεση με καποιο παιδι που δεν θα σε αποθεωσει στο πρωτο δευτερολεπτο και ουτε θα πιεσει για σεξ. Θα το καταλαβεις ποιος θα ειναι γιατι θα ξενερωσεις λιγο. Δεν θα σου κανει εξ αρχης αυτο το κλικ να νοιωσεις βασίλισσα σαν αυτους που θα σου ριξουν ενα δυο και την επομενη που θα τους παρεις τηλ θα αναφωνησουν ωωωχ το ξεκολακι.
    Δεν ξερω τι να κανεις και πως, ειλικρινα, παντως σου ευχομαι να το βρεις να πανε ολα καλα και προσεχε.

  7. #7
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by GeorgeGr1 View Post
    Miliνa μου δεν θα σου χαιδεψω τ αυτια, κακο θα σου κανω. Απο τα γραφομενα σου και απο αλλα θεματα που εριξα μια ματια, κατι επεξεργαζεσαι λαθος στο θεμα σχεσης και προσεγγισης αυτης. Ειμαι σχεδον σίγουρος οτι η εντυπωση που εχουν για σενα οι αντρες του περιγυρου σου, χωρις καν να εχουν κανει τιποτα μαζι σου, ειναι η εντυπωση της καριολιτσας, του ψεκαζω σκουπιζω και φευγω, του μακρια απο αυτη κανα που...ο και δρομο. Ψιλοαθελα σου το κανεις αλλα οι αντρες τα πιανουν αυτα με μια ματια. Εχουν ακουσει οτι εισαι ευκολακι, το νοιωθουν οτι ψαχνεις απεγνωσμενα για αντρα. Κανει μπαμ πως να στο πω αλλιως? Εισαι ο μαγνητης του αντρα του πηδαω σε φτυνω και γελαω.
    Εγω θα σε συμβουλεψω το αντιθετο, να μην βιαστεις να πας μπροστα και να ρωτησεις γυναικες εδω μεσα που ξεκινησαν με την ιδια λανθασμενη οπτικη, με τι ψυχολογικα κατεληξαν.
    Το νου σου γιατι εισαι μικρο κοριτσι ακομη, μην ψαχνεις το φανταστικο ιδανικο προτυπο αντρα, δεν θα το βρεις, κανε σχεση με καποιο παιδι που δεν θα σε αποθεωσει στο πρωτο δευτερολεπτο και ουτε θα πιεσει για σεξ. Θα το καταλαβεις ποιος θα ειναι γιατι θα ξενερωσεις λιγο. Δεν θα σου κανει εξ αρχης αυτο το κλικ να νοιωσεις βασίλισσα σαν αυτους που θα σου ριξουν ενα δυο και την επομενη που θα τους παρεις τηλ θα αναφωνησουν ωωωχ το ξεκολακι.
    Δεν ξερω τι να κανεις και πως, ειλικρινα, παντως σου ευχομαι να το βρεις να πανε ολα καλα και προσεχε.
    Ευχαριστω παιδια για τις αποψεις σας μεχρι τωρα....

    Οσο γ σενα τζορτζ αυτο που θελω να πω ειναι....εισαι σιγουρος οτι εχεις διαβασει καλα τα θεματα μου....?? Εγω τον εαυτο μου εν αντιθεσει με αυτα που γραφεις εσυ...τον χαρακτηριζω διαφορετικα.....

    Ειμαι σοβαρη κοπελα...δεν προκαλω με το ντυσιμο μου....ουτε με τον τροπο μου...ουτε ειμαι προσιτη σε ολους το αντιθετο μαλιστα...ειμαι πιο ζεστη σε αυτους που θ μου τραβηξουν εστω κ λιγο τη προσοχη....με θεωρω επιλεκτικη .....και δν ειμαι η ευκολη που θα σου κατσει τοσο γρηγορα και σε οποιον να ναι...βλεπω και αλλες κοπελες της ηλικιας μου....που εχουν παρει καμια εικοσαρια κ εγω προς το παρον μονο με εναν....xD δν θελω να το παω στο αλλο ακρο....

    Οσο για τους αντρες που λες οτι με βλεπουν του στυλ " ενα πο...τσο και τπτ παραπανω" εγω νμζ οτι δεν το προκαλω αυτο...ειμαι μαζεμενη...τωρα αν αυτο δειχνω σαν εικονα δεν ξερω...

    Ειμαι εμφανισημη (οχι μοντελο)....αλλα σιγουρα δεν με λες μετρια....ουτε καλουλα...ειμαι ψηλη ....κτλ κτλ....
    Τωρα αν προκαλω ανασφαλεια απο αυτο...κ φοβουνται επδ ειμαι μπανικη και με εχουν στο νου τους σαν ξεπετα αλλο αυτο....αν και το κρινω υπερβολη....δεν ειμαι και η ζιζελ...

    Δεν ξερω....δεν νμζ οτι δινω τετοια εντυπωση μαλλον νμζ οτι τα αγορακια γενικως εχουν τρελαθει απο τις ορμονες τους κ βλεπουν ξερολουκουμα και σεξοβομβες γυρω τους και θελουν μονο να πηδανε και να μαζευουν εμπειριες...

    Παντως δεν θελω να νομιζεις οτι επδ κανω αντιπαραθεση οτι προσβληθηκα απο αυτα που εγραψες..ισα ισα...ειμαι ανοιχτη στο να ακουσω οποιαδηποτε αποψη (γ αυτο γραφω αλλωστε)...και αν θελεις να μου εξηγησεις παραπανω πώς κατεληξες στην αποψη αυτη..εγω ανοιχτη ειμαι να το συζητησω...

    Επισης κ αλλα μελη του φορουμ που θελουν να συμμετασχουν κ εχουν διαβασει κ αλλα θεματα δικα μου ...θα ηθελα να πουν την αποψη τους

  8. #8
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by giannis000 View Post
    πιστευω το μονο που θα σε σωσει ειναι να μην φωβηθεις να μεινεις πισω. γιατη στην ουσια το οτι μενεις πισω ειναι μονο στο μυαλο σου. οσο προχωρας κ δεν μενεις στασημη δεν μενεις πισω κ ας κανει μικρα βηματα. οποιος νομιζει οτι μενει πισω απο καποιους αλλου δαιμωνιζεται μονος για μενα. γνωμη μου
    Εχεις δικιο....καταβαθος το ξερω κανω απλως μικροτερα βηματα

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    αυτο μου ελεγα μια ζωη ο πατερας μου. κ ειχε τρελη εμονβ μαυτο. μια ζωη τρελενεται κ ειχε τρελανει κ μενα με το να ειμαι συνεχεια εξω με τον κοσμο κ να γεμιζω την καθημερινοτητα μου για να μην μενω πισω. αλλα εγω καταλαβα πως αυτο ειναι ενας της τελειωτητας που εχει επιβαλει η μαζα. ( κωψε τον κωλο σου να μην μεινεις πισω γιατη αλιος κ καλα χαθηκες).

    Εστάλη από Redmi 4A στο E-Psychology.gr Mobile App

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Ρε συ μιλιβα να σε ρωτησω κατι.μου εχει περασει απειρες φορε απτο μυαλο μου αυτο τωρα ομως θα στο ρωτησω...μηπως εισαι πολυ μα παρα πολυ ομορφη κοπελα και οι ανδρες δεν αντεχουν να μηνουν μαζη σου για μονιμη σχεση????
    Εμενα παντως απτη πρωτη στιγμη που διαβασα τα
    Μηνηματα σου αυτο μου εβγαλες..οτι εισαι πολυ ομορφη..κοινος θεογκομενα..αν ειναι οντως ετσι
    Πρεπει να βρεις ανδρα με τομερη αυτοπεποιθηση
    για να αντεξει να μεινει διπλα σου

  11. #11
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Λιγο πολυ ολοι εχουμε νοιωσει ετσι.μια χαρα κοπελα εισαι δεν ξερω γιατι αλλα παντα ζηλευουμε τον αλλον που εχει κανει περισοτερες σχεσεις..μια χαρα κοριτση εισαι.μην αισθανεσε ετσι.αλλα να σου πω την αληθεια καπου με μπερδεψες.θελεις εμπειριες η μια σταθερη σχεση
    ??σορυ αλλα δεν καταλαβα καλα
    Ξερω κ γω...ωρες ωρες μπερδευομαι..σχεση θελω..Θελω απλα να μου ερχονται λιγο πιο ευκολα ....

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    επρεπε αν πεσω σε καταθληψη να τα χασω ολλα να μα μεινω τελειως πισω κ να αναλογιστω αν εχασα κατι για να καταλαβω. οτι ναι εχασα. εχασα την ιδεα που με κρατουσε δεσμιο. αλλα κ κερδισα εμενα μεσα σε ολλο αυτο

    Εστάλη από Redmi 4A στο E-Psychology.gr Mobile App

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Miliva δε μπορεις να φανταστεις με ποσο καλη προθεση σου μιλαω καπως σκληρα. Ειμαι 40 χρονων και γνωρίζω γυναικες που πραγματικα υποφερουν επειδη οι αντρες τους αντιμετωπισαν σαν αντικειμενα. Καταλαβαινω τι κοπελα εισσι, θελεις σχεση. Ψαξε για ποιον λογο φευγουν σε 2-3 μερες. Αν εχεις οικονομικη δυνατοτητα συμβουλεψου εναν ψυχολογο, θα σου ανοιξει τα ματια πριν γινει η ζημια.
    Το οτι μπαινεις εδω και ρωτας ειναι το πρωτο καμπανακι

  14. #14
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Ρε συ μιλιβα να σε ρωτησω κατι.μου εχει περασει απειρες φορε απτο μυαλο μου αυτο τωρα ομως θα στο ρωτησω...μηπως εισαι πολυ μα παρα πολυ ομορφη κοπελα και οι ανδρες δεν αντεχουν να μηνουν μαζη σου για μονιμη σχεση????
    Εμενα παντως απτη πρωτη στιγμη που διαβασα τα
    Μηνηματα σου αυτο μου εβγαλες..οτι εισαι πολυ ομορφη..κοινος θεογκομενα..αν ειναι οντως ετσι
    Πρεπει να βρεις ανδρα με τομερη αυτοπεποιθηση
    για να αντεξει να μεινει διπλα σου
    Πολυ απλοικο για να ειναι αληθινο xD

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ο λογος ειναι οτι την ενδιαφερει πολυ αν δε την ενδιαφερε καθολου θα ειχε.

Page 1 of 8 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Πως να ζηλεύω λιγότερο;
    By WhyAlwaysMe? in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 179
    Last Post: 18-11-2016, 21:18
  2. Ζηλεύω απίστευτα την κοπέλα μου.
    By toplel in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 8
    Last Post: 10-06-2015, 13:48
  3. Ζηλεύω με την καλή ένοια.
    By δελφίνι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 19-12-2014, 14:25
  4. Ζηλεύω πολύ
    By iliaktida in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 24
    Last Post: 19-07-2012, 21:10
  5. Ζηλεύω... αλλά γιατί?
    By Tass in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 03-07-2007, 13:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •