ανασφαλεια - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 88
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Quote Originally Posted by girl992 View Post
    Ειναι πολυ "ψωνιο" δεν νομιζω να εχει την αναγκη να τα λεει για αυτο...εχει πολυ αυτοπεποιθηση αν καταλαβαινεις τι εννοω οτι δεν νομιζω να εχει αναγκη να τα λεει για να μεινω μαζι του...οντως υπαρχουν κ χειροτερα και δεν ξερω αν βρισκομαι στα χειροτερα η οχι!
    Τα ψωνια που κανουν μπαμ οτι ειναι ψωνια να ξερεις εχουν πολυ ευθραυστη αυτοπεποιθηση, ακριβως επειδη την χτιζουν σε σαθρα θεμελια με το να μειωνουν τους γυρω τους η με το να τους επιβαλλονται εστω και "θετικα" η "φιλικα". Ισχυει πολυ αυτο να ξερεις.
    Ενα ψωνιο ειναι ενα τιποτα χωρις τριτους να πιστευουν ποσο γαματο ατομο ειναι. Ενα ατομο με πραγματικη αυτοπεποιθηση την εχει ασχετως τριτων.
    Και σε προκαλω να κανεις ενα τεστακι αμα δεν με πιστευεις: κανε του το ιδιο πραγμα στο ασχετο καμια φορα, πες του για κατι μικρο που δεν σου αρεσει σε εκεινον. Χωρις να εχει προηγηθει σχολιο απο εκεινον για εσενα. Και ελα πες μας πως αντεδρασε.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Αμα σου το ξαναπει να πεις απλα στα ισα ε απο εμενα τι θες τοτε; Ηρθα με φορεμα στα πρωτα ραντεβου ξερω γω και σε ξεγελασα; Το ηξερες εξαρχης, αυτη ειμαι. Αμα δεν σου αρεσει βρες μια που φοραει φορεματα και τακουνια. Εκτος αν υπαρχει τιποτα που σου αρεσει σε μενα, σε αυτη τη περιπτωση αυτο να μου λες, τα αρνητικα σου σχολια δεν εχουν νοημα. Και δεν ειναι για το καλο μου, το καλο μου το ξερω και αυτο ειναι να νιωθω ανετα με το δικο μου στυλ. Αυτο θα εκανα στη θεση σου. Με τσαμπουκα. Αλλα δισταζεις μα δειξεις τσαμπουκα. Ξερεις γιατι;
    Γιατι καλα ειπε το λουλουδι, δεν υπαρχει λογος να στο κανει αυτο παρα μονο για να σου ριχνει την αυτοπεποιθηση. Γιατι; Γιατι ειναι κομπλεξικος και φοβαται οτι δεν μπορει να το διαχειριστει η να σε κραταει κοντα του αμα παρεις τα πανω σου, για να σε εχει του χεριου του. Θελει να τον θελεις για οσο σε θελει και αμα βαρεθει εχει ηδη στρωσει τον δρομο για να ειναι προφανες το πως "φταις" εσυ: επειδη δεν φορας φορεματα και δεν εχεις το στυλ που θελει.
    Επισης αυτο το δε δενεται ευκολα ειναι μαλακια. Ο μονος λογος για να στο πει αυτο ειναι για να σε εχει σε κοντο λουρι και στη τσιτα και αμα βαρεθει να μην υπαρχει τιποτα που να μπορει να του "χρεωθει". Ξαδελφος του "ειμαι μπερδεμενος/η" και του "θελω να μεινω μονος/η να σκεφτω". Λολ.

    Ναι, υπαρχουν περιπτωσεις που ο αλλος οντως θελει να συστησει σε καινουρια πραγματα γιατι πιστευει οτι θα σου κανει καλο, αλλα αυτος δεν ειναι ο τροπος καποιου που νοιαζεται και σε σεβεται, ειναι ο τροπος καποιου που σε ελεγχει εγωιστικα. Εχει διαφορα.
    Κι εγω ειχα εναν πρωην που φορουσε μονο μπλουζακια με κομιξ και μαλακιες στην αρχη κι εγω γουσταρα πουκαμισα. Και απλα του ειχα πει μου αρεσουν τα πουκαμισα. Δεν του εσπαγα τα @@ με ερωτησεις τυπου "τι μπλουζακια ειναι αυτα;"
    Απο εκει και περα αρχισα να του κανω δωρο κανα πουκαμισο που και που αλλα συνεχισα να αγοραζω και κομιξ και μπλουζακια και φιγουρες και μαλακιες οπως αυτα που του αρεζαν. Δεν μπορεις να αλλαξεις εναν ανθρωπο. Μπορεις αμα θελεις ομως να τον συστησεις σε κατι καινουριο και να τον αφησεις στην ησυχια του να το εξερευνησει αμα θελει.
    Τελικα οντως εκεινος ο καριολης (τον τιτλο τον απεκτησε αργοτερα, λολ) αρχισε να φοραει κανα πουκαμισακι που και που, αρχισε να αισθανεται λιγο πιο ανετα με αυτα πραγμα που καλλιεργηθηκε με θετικα σχολια, με κοπλιμεντα. Στο τετοιο μου αμα δεν τα φορουσε και ποτε, μπορουσε να φοραει την ιδια μπατμαν μπλουζα καθε μερα και δεν θα με πειραζε.
    Εκει εγκειται η διαφορα, αλλο το μου αρεσει αυτο το πραγμα, και αλλο το "με πειραζει που λειπει".
    Αντιστοιχα ο φιλος σου μπορουσε απλα να σου κανει δωρο κανα μαυρο η σκουρο οπως γουσταρεις ανετο φορεμα και να σου κανει κοπλιμεντα οταν το φορας.
    Η να σου πει ξερω γω το ωραιο που ειναι το ποδι σου οταν φορας πλατφορμες (δεν ειναι και τακουνια αλλα ειναι ενας βολικος συμβιβασμος).

    Αμα εισαι σιγουρη οτι στα λεει επικριτικα και οχι σε φαση "γιατι δεν δοκιμαζεις τιποτα κοκκινο" ξερω γω και αν βλεπεις οτι του ψιλοειναι εμμονη συγνωμη...αλλα εχετε situationship. A relationship based on the current situation επειδη βολευει προσωρινα.
    Και αυτο το "δεν δενομαι ευκολα" εκει με παραπεμπει. Εισαι σταση, οχι σταθμος.
    Εγω πιστευω και το δε δενομαι ακομα γι'αυτο το λεει!! Δεν νομιζω να τη βαρεθει, την θελει παρα πολυ γι'αυτο της ριχνει τον εγωισμο!!!!! Της λεει οτι δεν δενεται για να δεθει αυτη και να την εχει του χεριου της οπως ειπες και ειπα, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι θελει να την χωρισει!!!! Γι'αυτο της ειπα να μη χωρισει, γιατι ειναι αμοιβαιο, αν και αυτος δεν ειναι οτι καλυτερο, αλλα πιστευω οτι ειναι πολυ σπανιο το καλυτερο, οποτε να τον κρατησει, ολοι εχουν ελαττωματα!!

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Εγώ δε θα μπορούσα να ήμουν με έναν άνθρωπο που με έκρινε για τα ρούχα που φοράω.Ο κάθε άνθρωπος έχει το στυλ του.Έτσι σε γνώρισε και εκείνος επέλεξε να σε βάλει στη ζωή του..Το να προσπαθείς να αλλάξεις στον άλλον στο οτιδήποτε ή να του λες ότι δε σου αρέσει είναι ότι χειρότερο..

  4. #34
    Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    37
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Τα ψωνια που κανουν μπαμ οτι ειναι ψωνια να ξερεις εχουν πολυ ευθραυστη αυτοπεποιθηση, ακριβως επειδη την χτιζουν σε σαθρα θεμελια με το να μειωνουν τους γυρω τους η με το να τους επιβαλλονται εστω και "θετικα" η "φιλικα". Ισχυει πολυ αυτο να ξερεις.
    Ενα ψωνιο ειναι ενα τιποτα χωρις τριτους να πιστευουν ποσο γαματο ατομο ειναι. Ενα ατομο με πραγματικη αυτοπεποιθηση την εχει ασχετως τριτων.
    Και σε προκαλω να κανεις ενα τεστακι αμα δεν με πιστευεις: κανε του το ιδιο πραγμα στο ασχετο καμια φορα, πες του για κατι μικρο που δεν σου αρεσει σε εκεινον. Χωρις να εχει προηγηθει σχολιο απο εκεινον για εσενα. Και ελα πες μας πως αντεδρασε.
    Natalia τωρα ειδα το μνμ σου! Ισχυει φουλ αυτο που λες κ μαρεσει που τα λες γιατι ετσι ειναι...κ εσυ ειχες θεμα απο τι διαβασα αλλα το δεχτηκες δε. Ειναι κ τοσο τραγικο θεμα...εκανα κριτικη πχ τσιτα ειναι το παντελονι σου σε στυλ πλακας κ μετα απο κανα μισαωρο μου ειπε δεν ειναι τσιτα απλα ετσι ειναι το σχεδιο του...αυτο εννοουσες ε?

  5. #35
    Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    37
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Εγω πιστευω και το δε δενομαι ακομα γι'αυτο το λεει!! Δεν νομιζω να τη βαρεθει, την θελει παρα πολυ γι'αυτο της ριχνει τον εγωισμο!!!!! Της λεει οτι δεν δενεται για να δεθει αυτη και να την εχει του χεριου της οπως ειπες και ειπα, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι θελει να την χωρισει!!!! Γι'αυτο της ειπα να μη χωρισει, γιατι ειναι αμοιβαιο, αν και αυτος δεν ειναι οτι καλυτερο, αλλα πιστευω οτι ειναι πολυ σπανιο το καλυτερο, οποτε να τον κρατησει, ολοι εχουν ελαττωματα!!
    Λουλουδακι πως σκεφτονται τελικα οι αντρες; λες οντως να ισχυει αυτο;; να το εχω υποψιν δλδ

  6. #36
    Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    37
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Εγώ δε θα μπορούσα να ήμουν με έναν άνθρωπο που με έκρινε για τα ρούχα που φοράω.Ο κάθε άνθρωπος έχει το στυλ του.Έτσι σε γνώρισε και εκείνος επέλεξε να σε βάλει στη ζωή του..Το να προσπαθείς να αλλάξεις στον άλλον στο οτιδήποτε ή να του λες ότι δε σου αρέσει είναι ότι χειρότερο..


    Ναι ισχυει ειδικα σε ενα ενα ατομο κομπλεξικο σαν εμενα και ανασφαλη...
    Quote Originally Posted by girl992 View Post
    Γιατι ομως να θελει να το κανει αυτο?παμε καλα?τι σκοπο εχει..

  7. #37
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Τα ψωνια που κανουν μπαμ οτι ειναι ψωνια να ξερεις εχουν πολυ ευθραυστη αυτοπεποιθηση, ακριβως επειδη την χτιζουν σε σαθρα θεμελια με το να μειωνουν τους γυρω τους η με το να τους επιβαλλονται εστω και "θετικα" η "φιλικα". Ισχυει πολυ αυτο να ξερεις.
    Ενα ψωνιο ειναι ενα τιποτα χωρις τριτους να πιστευουν ποσο γαματο ατομο ειναι. Ενα ατομο με πραγματικη αυτοπεποιθηση την εχει ασχετως τριτων.
    Και σε προκαλω να κανεις ενα τεστακι αμα δεν με πιστευεις: κανε του το ιδιο πραγμα στο ασχετο καμια φορα, πες του για κατι μικρο που δεν σου αρεσει σε εκεινον. Χωρις να εχει προηγηθει σχολιο απο εκεινον για εσενα. Και ελα πες μας πως αντεδρασε.
    Διαβαζοντας το θεμα πηγα να πω κατι το οποιο πολυ σωστα προλαβες να πεις εσυ....ναταλια..!! το οτι ειναι ΨΩΝΙΟ κοπελα μου...δε σημαινει οτι εχει αυτοπεποιθηση....ισα ισα...αυτοι που δειχνουν τετοια εικονα ειναι πολυ κομπλεξικα ατομα καταβαθος...

    Δεν ξερω αν συμφωνω με το λουλουδι οτι ειναι κολπο γ να σου ριξει την αυτοπεποιθηση....ομως συμφωνω στο οτι μπορεις να του γυρισεις μπουμερανγκ οποιαδηποτε συμπεριφορα του σε ενοχλει για να καταλαβει οτι δν ειναι καλο αυτο που κανει.....εσυ στο υψος σου....νταξει δεν ειναι παραλογο να του αρεσουν τα μινι και τα τακουνια ....σε ολους αρεσουν...εσυ ομως κανε αυτο που σε εκφραζει...να εισαι αυτη που θες και οχι αυτο που θελουν να βλεπουν οι αλλοι σε εσενα....!!

    Κτ δεν μου κολλαει σε ολο αυτο...αν ηταν ενθουσιασμενος μαζι σου θα λατρευε οτιδηποτε πανω σου.. γτ εισαι εσυ.....ασχετα αν δεν ηταν το ιδανικο του....συμφωνω και με τα πρωτα σχολια των αγοριων...ομως σκεφτομαι κ το ενδεχομενο να τα λεει επιτηδες γ να σε ανταγωνιστει....

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Εγω πιστευω και το δε δενομαι ακομα γι'αυτο το λεει!! Δεν νομιζω να τη βαρεθει, την θελει παρα πολυ γι'αυτο της ριχνει τον εγωισμο!!!!! Της λεει οτι δεν δενεται για να δεθει αυτη και να την εχει του χεριου της οπως ειπες και ειπα, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι θελει να την χωρισει!!!! Γι'αυτο της ειπα να μη χωρισει, γιατι ειναι αμοιβαιο, αν και αυτος δεν ειναι οτι καλυτερο, αλλα πιστευω οτι ειναι πολυ σπανιο το καλυτερο, οποτε να τον κρατησει, ολοι εχουν ελαττωματα!!
    Λουλουδι μη με παρεξηγεις, θελω να σου κανω μια ασχετη ερωτηση επειδη μου δημιουργηθηκε μια απορια απο απαντησεις σου και σε αλλα θεματα. Θεωρεις μια οχι τοσο καλη η μια δυσλειτουργικη σχεση καλυτερη απο καθολου σχεση; Μου εχει δημιουργηθει η εντυπωση οτι ασπαζεσαι το "απο ολοτελα καλη κι η Παναγιωταινα".
    Επειδη βλεπω πως οσο περιεργα και αν μας τα γραφουν διαφορα μελη εσυ παντα απαντας "μη χωριζεις, κρατα αυτη τη σχεση παση θυσια". Μπορει να κανω και λαθος και ζητω συγνωμη απο τη θεματοθετρια που ξεφευγω λιγο απο το θεμα, απλα εχω ειλικρινα απορια, αμα θελεις φυσικα μου απαντας...

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Και ανασφάλειες να μην είχες βρε καλή μου αν έχεις να σου λέει ότι το ένα του βρωμάει κ το άλλο του ξινίζει θα αποκτούσες.Και μιλάμε για σύντροφο....Μάλλον δεν εχει σκοπό απλά ίσως νομίζει ότι έτσι μπορεί να σε κάνει να αλλάξεις κ να γίνεις αυτό που θέλει

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Quote Originally Posted by girl992 View Post
    Natalia τωρα ειδα το μνμ σου! Ισχυει φουλ αυτο που λες κ μαρεσει που τα λες γιατι ετσι ειναι...κ εσυ ειχες θεμα απο τι διαβασα αλλα το δεχτηκες δε. Ειναι κ τοσο τραγικο θεμα...εκανα κριτικη πχ τσιτα ειναι το παντελονι σου σε στυλ πλακας κ μετα απο κανα μισαωρο μου ειπε δεν ειναι τσιτα απλα ετσι ειναι το σχεδιο του...αυτο εννοουσες ε?
    Μετα απο κανα μισαωρο σου απαντησε; Λολ.
    Δηλαδη το επεξεργαζοταν ενα μισαωρο για να σου απαντησει; Ε πες μου εσυ τι νομιζεις οτι σημαινει αυτο. Καποιος με υγιη αυτοπεποιθηση απανταει κατι τοσο απλο αμεσως χαλαρα/το αφηνει ασχολιαστο η το σκεφτεται ενα μισαωρο μετα; Λολ.
    Απεδειξες οτι ισχυει αυτο που λεω.

  11. #41
    Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    37
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Διαβαζοντας το θεμα πηγα να πω κατι το οποιο πολυ σωστα προλαβες να πεις εσυ....ναταλια..!! το οτι ειναι ΨΩΝΙΟ κοπελα μου...δε σημαινει οτι εχει αυτοπεποιθηση....ισα ισα...αυτοι που δειχνουν τετοια εικονα ειναι πολυ κομπλεξικα ατομα καταβαθος...

    Δεν ξερω αν συμφωνω με το λουλουδι οτι ειναι κολπο γ να σου ριξει την αυτοπεποιθηση....ομως συμφωνω στο οτι μπορεις να του γυρισεις μπουμερανγκ οποιαδηποτε συμπεριφορα του σε ενοχλει για να καταλαβει οτι δν ειναι καλο αυτο που κανει.....εσυ στο υψος σου....νταξει δεν ειναι παραλογο να του αρεσουν τα μινι και τα τακουνια ....σε ολους αρεσουν...εσυ ομως κανε αυτο που σε εκφραζει...να εισαι αυτη που θες και οχι αυτο που θελουν να βλεπουν οι αλλοι σε εσενα....!!

    Κτ δεν μου κολλαει σε ολο αυτο...αν ηταν ενθουσιασμενος μαζι σου θα λατρευε οτιδηποτε πανω σου.. γτ εισαι εσυ.....ασχετα αν δεν ηταν το ιδανικο του....συμφωνω και με τα πρωτα σχολια των αγοριων...ομως σκεφτομαι κ το ενδεχομενο να τα λεει επιτηδες γ να σε ανταγωνιστει....
    Το ξερω δεν ειναι παραλογο νορμαλ ειναι αλλα καθε φορα που θα θελω να βγω θα νιωθω χαλια ετσι οπως θα ντυθω γιατι θα σκεφτομαι οτι δεν του αρεσω...και εγω ξερω αν θες τον αλλον εισαι 'τυφλος" μαζι του κ σαρεσουν ολα πανω σου..οποτε να σκεφτω δεν πολυκαιγετε κιολας

  12. #42
    Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    37
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Λουλουδι μη με παρεξηγεις, θελω να σου κανω μια ασχετη ερωτηση επειδη μου δημιουργηθηκε μια απορια απο απαντησεις σου και σε αλλα θεματα. Θεωρεις μια οχι τοσο καλη η μια δυσλειτουργικη σχεση καλυτερη απο καθολου σχεση; Μου εχει δημιουργηθει η εντυπωση οτι ασπαζεσαι το "απο ολοτελα καλη κι η Παναγιωταινα".
    Επειδη βλεπω πως οσο περιεργα και αν μας τα γραφουν διαφορα μελη εσυ παντα απαντας "μη χωριζεις, κρατα αυτη τη σχεση παση θυσια". Μπορει να κανω και λαθος και ζητω συγνωμη απο τη θεματοθετρια που ξεφευγω λιγο απο το θεμα, απλα εχω ειλικρινα απορια, αμα θελεις φυσικα μου απαντας...
    Δεν εχω θεμα ! Ας απαντησει εννοειται :)

  13. #43
    Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    37
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Μετα απο κανα μισαωρο σου απαντησε; Λολ.
    Δηλαδη το επεξεργαζοταν ενα μισαωρο για να σου απαντησει; Ε πες μου εσυ τι νομιζεις οτι σημαινει αυτο. Καποιος με υγιη αυτοπεποιθηση απανταει κατι τοσο απλο αμεσως χαλαρα/το αφηνει ασχολιαστο η το σκεφτεται ενα μισαωρο μετα; Λολ.
    Απεδειξες οτι ισχυει αυτο που λεω.
    Κ το ξερει οτι ειναι ωραιος...καλα γουστα ειναι αυτα αλλα για αυτο λεω εχει αυτοπεποιθηση νιωθει φουλ καλα με εκεινον.. Σε αντιθεση με μενα που αυτοσαρκαζομαι

  14. #44
    Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    37
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Και ανασφάλειες να μην είχες βρε καλή μου αν έχεις να σου λέει ότι το ένα του βρωμάει κ το άλλο του ξινίζει θα αποκτούσες.Και μιλάμε για σύντροφο....Μάλλον δεν εχει σκοπό απλά ίσως νομίζει ότι έτσι μπορεί να σε κάνει να αλλάξεις κ να γίνεις αυτό που θέλει
    Λογικα ναι δεν ξερω τι να σκεφτω

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Λουλουδι μη με παρεξηγεις, θελω να σου κανω μια ασχετη ερωτηση επειδη μου δημιουργηθηκε μια απορια απο απαντησεις σου και σε αλλα θεματα. Θεωρεις μια οχι τοσο καλη η μια δυσλειτουργικη σχεση καλυτερη απο καθολου σχεση; Μου εχει δημιουργηθει η εντυπωση οτι ασπαζεσαι το "απο ολοτελα καλη κι η Παναγιωταινα".
    Επειδη βλεπω πως οσο περιεργα και αν μας τα γραφουν διαφορα μελη εσυ παντα απαντας "μη χωριζεις, κρατα αυτη τη σχεση παση θυσια". Μπορει να κανω και λαθος και ζητω συγνωμη απο τη θεματοθετρια που ξεφευγω λιγο απο το θεμα, απλα εχω ειλικρινα απορια, αμα θελεις φυσικα μου απαντας...
    Ναι εννοειται γιατι αμα δεις τι κυκλοφορει εξω και ποσοι ειναι γαμηκ.....λες και θελουν απλα να πηδ.......ουν, κι εσυ το ιδιο θα ελεγες!! Για μεινε μονη σου μια ζωη, μπορεις; Αν δεν βρει αλλον μετα τι θα κανει; Και κυριως οταν ειναι αμοιβαιο το λεω!!!!! Αμα δεν θελει ο ενας απο τους δυο δεν γινεται κατι, πρεπει να προσπαθουμε αλλα δεν σωζεται παντα, αν ομως ειναι αμοιβαιο ειναι σπανιο και ναι δεν πρεπει να χαλαει!!!! Γιατι δεν ξερεις πως θα σου ερθουν τα πραγματα μετα, και στην τελικη οπως λεω παντα ολοι εχουν ελαττωματα, τελεια σχεση δεν υπαρχει!!!!!!!

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ
    By GIANNIS 30 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 02-10-2013, 21:03
  2. ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ!
    By GIANNIS 30 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 27-09-2013, 01:13
  3. ανασφαλεια
    By nanpap in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 18-08-2013, 15:36
  4. Ανασφάλεια
    By WaDe in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 03-12-2012, 20:37
  5. ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ
    By lena8999 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 09-01-2007, 19:03

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •