ανασφαλεια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 88
  1. #1
    Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    37

    ανασφαλεια

    Deleted .............
    Last edited by girl992; 20-08-2017 at 04:02.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    Quote Originally Posted by girl992 View Post
    Καλησπερα...ειμαι 25 και το αγορι μου 26..τα εχουμε λιγους μηνες..το θεμα ειναι οτι συχνα με κριτικαρει εκτος αν το βλεπω εγω ετσι..
    πχ..αυτος μου ειχε πει απο την αρχη οτι προτιμαει κοπελες με φορεματα τακουνια και γενικα τετοιο στυλ εγω εμαι ακριβως το αντιθετο πχ να φοραω μαυρες μπλουζες και τζιν η γενικα ροκ στυλ.δεν μαρεσουν τακουνια κλπ.δεν ειμαι γκοθου η ροκου απλα αισθανομαι ανετα με αυτο το στυλ ντυσιματος χωρις αυτο να σημαινει οτι ειμαι απεριποιητη ειμαι παντα στην πενα...το ηξερε απο την αρχη αυτο αλλα ειπε οκ δεν πειραζει..προχθες ομως μου το ξαναπε πχ οτι δεν ταιριαζουμε στο θεμα ντυσιματος η στο θεμα μουσικης..κ λιγο στην επικοινωνια λεει το χανουμε...(ας γελασουμε)κ με στεναχωρησε και με εκανε πιο πολυ ανασφαλη αυτο..καθε φορα θα σκεφτομαι οτι δεν του αρεσω η οτι τα ρουχα μου ειναι χαλια και οτι θα κοιταει αλλες με φορεματα τακουνια κ γενικα μια κοπελα που φοραει χρωματα..αλλα συχνα μου κανει στυλ κριτικης γιατι δεν φορας μπλουζα με χρωμα γιατι δεν εβαψες καλα τα νυχια σου γιατι το ενα γιατι το αλλο..πφφφ. ειχε συνηθισει αλλιως λεει να εχει το αλλο στυλ κοπελας..και το αλλο οτι δεν δενετε ευκολα με την αλλη..θε πειτε τι σχεση ειναι αυτη τοτε?.το σκεφτομαι συνεχεια και το εχω σαν βαρος..τι να κανω? συμβουλες?
    καταλαβες πιστευω οτι δεν εισαι απο της 1τες του επιλογες ετσι?

  3. #3
    Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    37
    και ειμαι απο τις τελευταιες δλδ ε?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    Quote Originally Posted by girl992 View Post
    και ειμαι απο τις τελευταιες δλδ ε?
    δεν ξερω αν εισαι απο τις τελευταιες αλλα σαν 2η η 3η επιλογη παιζει

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    τωρα δεν θελω να σου καταστρεψω την σχεση θελω εσυ να δεις λιγο πυ ακρηβος βρισκεσαι στα ματια του. τωρα πως θα το πατε εν ξερω

  6. #6
    Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    37
    Quote Originally Posted by giannis000 View Post
    τωρα δεν θελω να σου καταστρεψω την σχεση θελω εσυ να δεις λιγο πυ ακρηβος βρισκεσαι στα ματια του. τωρα πως θα το πατε εν ξερω
    Καλα σιγουρα δεν θα ειμαι τοπ επιλογη απλα θα ηθελα συμβουλη πως να το διαχειριστω γιατι με τρωει καπως μεσα μου...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    Quote Originally Posted by girl992 View Post
    Καλα σιγουρα δεν θα ειμαι τοπ επιλογη απλα θα ηθελα συμβουλη πως να το διαχειριστω γιατι με τρωει καπως μεσα μου...
    καταρχην ειμαι 21 κ δεν ξερω αν μπορω ωντος να σου δοσω την τελεια λυση. αλλα να σου πω συζητατο μαζι του κ τα σχετικα δεν πιστευω να σε καλυψω. οποτε... πες τουθ οτι εγω κανω οτι μπορω για να εχεις το καλυτερο διπλα σου κ εσυ συνεχεια παραπονιεσαι.

  8. #8
    Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    37
    Quote Originally Posted by giannis000 View Post
    καταρχην ειμαι 21 κ δεν ξερω αν μπορω ωντος να σου δοσω την τελεια λυση. αλλα να σου πω συζητατο μαζι του κ τα σχετικα δεν πιστευω να σε καλυψω. οποτε... πες τουθ οτι εγω κανω οτι μπορω για να εχεις το καλυτερο διπλα σου κ εσυ συνεχεια παραπονιεσαι.
    η συζητηση ειναι οτι μαρεσεις αλλιως δεν θα ημουν μαζι σου αλλα την μπιχτη την πεταει...θενκς παντως για την απαντηση σου :)

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    Quote Originally Posted by girl992 View Post
    η συζητηση ειναι οτι μαρεσεις αλλιως δεν θα ημουν μαζι σου αλλα την μπιχτη την πεταει...θενκς παντως για την απαντηση σου :)
    αν ηταν που ειχε να κανει μονο με σενα θα μπορουσα να σε βοηθησω τωρα ομως εχει να κανει μ την σχεση σου κ δεν ξερω.... ουτε σας ξερω κ τους δυο για να πω κατι απολυτα

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    θα σου ελεγα κοιτα εσυ να υπερασπιστεις τον εαυτο σου κ το στυλ σου. επειδη σαρεσει αυτο γιαυτο δειχνεις κ γοιτευτικη μαυτο. αν αφησεις να σε κανει οπως αυτος θελει δεν θα εισαι το ιδιο.

  11. #11
    Δεν χρειάζεται να απολογηθεις σε κανέναν γι αυτό που είσαι και για το στυλ ντυσίματος σου. Είσαι από που είσαι. Και το ήξερε εξαρχής. Εκείνος έκανε την επιλογή να είναι μαζί σου. Οπότε δεν έχει δικαίωμα να σου λέει τέτοια πράγματα. Εμένα και μόνο από αυτά που διάβασα, έχω σχηματίσει άσχημη εντύπωση. Εσύ βέβαια ξέρεις το ποιόν του. Μπορείς να το συζητήσεις μαζί του σοβαρά, να του πεις πως αισθάνεται και από εκεί μπορείς να καταλάβεις κι αν θα σε κατανοήσει, ακούσει κλπ. Αλλιώς μετά θα πρέπει να σκεφτείς αν γενικά σου κάνει καλό αυτή η σχέση..

  12. #12
    Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    37
    [Ηφωωψψυψυωξ θω
    Last edited by girl992; 20-08-2017 at 04:05.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    Quote Originally Posted by girl992 View Post
    Θα προσπαθησω να μην με επηρεασει τοσο....
    οπως κ να τα πατε σου ευχωμαι εσυ να σαι καλα!!!

  14. #14
    Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    37
    Quote Originally Posted by butterfly95 View Post
    Δεν χρειάζεται να απολογηθεις σε κανέναν γι αυτό που είσαι και για το στυλ ντυσίματος σου. Είσαι από που είσαι. Και το ήξερε εξαρχής. Εκείνος έκανε την επιλογή να είναι μαζί σου. Οπότε δεν έχει δικαίωμα να σου λέει τέτοια πράγματα. Εμένα και μόνο από αυτά που διάβασα, έχω σχηματίσει άσχημη εντύπωση. Εσύ βέβαια ξέρεις το ποιόν του. Μπορείς να το συζητήσεις μαζί του σοβαρά, να του πεις πως αισθάνεται και από εκεί μπορείς να καταλάβεις κι αν θα σε κατανοήσει, ακούσει κλπ. Αλλιώς μετά θα πρέπει να σκεφτείς αν γενικά σου κάνει καλό αυτή η σχέση..
    Αυτο ακριβως καλα τα λες το ηξερε απο την αρχη....δεν ειμαι φρικιο ουτε τερας απλα εχω ενα στανταρ στυλ ντυσιματος...σε ευχαριστω για την απαντηση σου..δεν ξερω πλεον πως να το διαχειριστω...θα βγαινω μαζι του κ να νιωθω οτι ειμαι χαλια...

  15. #15
    Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    37
    Quote Originally Posted by giannis000 View Post
    οπως κ να τα πατε σου ευχωμαι εσυ να σαι καλα!!!
    Να σαι καλα!!!
    Quote Originally Posted by giannis000 View Post
    θα σου ελεγα κοιτα εσυ να υπερασπιστεις τον εαυτο σου κ το στυλ σου. επειδη σαρεσει αυτο γιαυτο δειχνεις κ γοιτευτικη μαυτο. αν αφησεις να σε κανει οπως αυτος θελει δεν θα εισαι το ιδιο.

    Εστάλη από ZTE Blade V220 στο E-Psychology.gr Mobile App

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ
    By GIANNIS 30 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 02-10-2013, 22:03
  2. ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ!
    By GIANNIS 30 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 27-09-2013, 02:13
  3. ανασφαλεια
    By nanpap in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 18-08-2013, 16:36
  4. Ανασφάλεια
    By WaDe in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 03-12-2012, 21:37
  5. ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ
    By lena8999 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 09-01-2007, 20:03

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •