i akrivos niosate me to LAMICTAL? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    357
    Μπα δεν παχαινει αυτό...τκ έπαιρνα μόνο του τίποτα...ειναι σταθεροποιητής τώρα που κάνω συνδυασμό παχαινει ναι

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    546
    κολοκυθια ειναι το λαμικταλ....δεν προστατευει καν απο επεισοδεια

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Location
    Athens
    Posts
    187
    Quote Originally Posted by thanosP View Post
    κολοκυθια ειναι το λαμικταλ....δεν προστατευει καν απο επεισοδεια
    Θάνο μη βγάζεις τόσο επιπόλαια συμπεράσματα..
    Εμένα μια χαρά με κρατάει και είμαι τελευταία μόνο με αυτό.
    Προφανώς δεν κάνει πολλά όταν έχεις μια έντονη διακύμανση.. Είναι κάτι το οποίο βοηθάει κάποιον που είναι κοντά στη νορμοθυμία να σταθεροποιηθεί εκεί.
    The mind is like an iceberg, it floats with one-seventh of its bulk above water.

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    16
    Tην απάθεια που λες συμφωνώ κ εγώ. απλά κενό.. το ΛΑΜΙΚΤΑΛ φτεει;; ή η διπολική;

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    357
    Quote Originally Posted by GeorgiosEL View Post
    Tην απάθεια που λες συμφωνώ κ εγώ. απλά κενό.. το ΛΑΜΙΚΤΑΛ φτεει;; ή η διπολική;
    Έπαιρνα λαμικταλ τώρα παίρνω ενα γενοσημο του λαμικταλ αλλά με ίδια δράση μόνο του όταν το έπαιρνα δεν είχα κανένα θέμα..ουσιαστικά είναι σταθεροποιητής..τώρα παίζει ρόλο αν το παίρνεις με συνδυασμό μπορεί να σου δημιουργήσει θεματακια. Οπότε πιστεύω η διπολική φταίει και όχι το χάπι..έτσι Μ έχει πει η γιατρός

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    546
    Quote Originally Posted by GeorgiosEL View Post
    Tην απάθεια που λες συμφωνώ κ εγώ. απλά κενό.. το ΛΑΜΙΚΤΑΛ φτεει;; ή η διπολική;
    καμια σχεση.........δεν κανει απαθεια το λαμικταλ,,,,,πιο πολυ για την νορμοθυμια κανει αλλα και παλυ δεν προστατευει απο καταθλιπτικα επεισοδια.....ειναι πολυ ελαφρυ φαρμακο εως κ αχρηστο

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    357
    Quote Originally Posted by thanosP View Post
    καμια σχεση.........δεν κανει απαθεια το λαμικταλ,,,,,πιο πολυ για την νορμοθυμια κανει αλλα και παλυ δεν προστατευει απο καταθλιπτικα επεισοδια.....ειναι πολυ ελαφρυ φαρμακο εως κ αχρηστο
    Ισχύει εγώ παίρνω δεν το παίρνω το ίδιο και το αυτό..τώρα γιατί το δίνουν δεν κατάλαβα

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Εμενα μου το προτεινε ο γιατρος για ανχος και καταθλιψη..επειδη κανενα αντικατσθλιπτικο δν με πιανει..κανει αυτο το χαπι για ανχος και καταθλιψη;;
    Quote Originally Posted by nightzer View Post
    Ισχύει εγώ παίρνω δεν το παίρνω το ίδιο και το αυτό..τώρα γιατί το δίνουν δεν κατάλαβα

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •