Γιατί ασχολούμαστε; - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 136
  1. #31
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by MANTHES



    ΚΡΥΦΟΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ

    σκατα!
    η γκομενα μου, μου λεει οτι ειμαι κρυφη λουγκρα....

    (ισως παω να ανοιξω τοπικ για αυτο)

  2. #32
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Dalia
    Originally posted by krino
    Originally posted by MANTHES



    ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝΔΡΙΣΜΟ

    δεν εχω,


    ειμαι κρυφογκει,
    αλλα δεν το λεω γιατι μπαινει και ενας θειος μου εδω και δεν θελω να τον στεναχωρησω.

    Αλλο?
    Χαχαχα!Βλέπω κρατάς γερά..Περιμένω να δω πότε θα νευριάσεις. :P

    εσυ κρατας στατιστικες ε?

  3. #33
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    μανθες,
    αν θες συζητηση μαζι μου θα τα κοψεις τα κουλα σου και θα γινεις αρσακειαδα,
    τουλαχιστον οταν μιλας μαζι μου, εξυπναδες δεν θα πετας,



    οκ?

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΛΥΣΕΙ ΑΛΛΙΩΣ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ. ΑΣ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΥΚΛΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ

    ΚΑΚΩΣ ΧΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΤΑ ΜΟΥ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    παιδια εμενα ειλικρινα δε με ενδιαφερει καθολου αν θα σχηματισουν καλη γνωμη για μενα στο φορουμ, αλλωστε με τι διαθεσεις και σκοπους μπηκα μπορει να το δει κανεις στα ποστ μου και να κρινει. Ως εκ τουτου θα πω ωμα τα πραματα κι οποιος θελει να ακουσει ας ακουσει. Λοιπον ο Μανθες κατα τη γνωμη μου πολλες φορες δεν εκφραζεται σωστα και δεν το κανει απο κακια αλλα γιατι ετσι του βγαινει. Ετσι μπορει να πει κατι που το εννοει για 1-2 ατομα και να νομιζουν οι υπολοιποι οτι απευθυνεται σε ολους. Ασχετα απ αυτο βεβαια, ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να εκτοξευονται απειλες και τσαμπουκαδες για τη σωματικη ακεραιοτητα ενος ατομου! Για ονομα του θεου! Και να πω και κατι? ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΑΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ γιατι, οταν τσακωνοταν ο phill_85 με τον showmehowtolive στο θεμα \'\'μια νυχτα στο μπαρ\'\' ολοι εμεις οι καλοθελητες τρεξαμε να καταδικασουμε τον phill που προκαλουσε σε καυγα τον showme ετσι? Εκει ειμαστε δημοκρατες ολοι. Οταν μπηκε ο ραψωδος κι ελεγε \'\'σε περιμενω στην καμαρα κι ελα να τα πεις μπροστα μου αυτα\'\' τοτε ξαφνικα ολοι να δικαιολογησουμε με τον εναν ή τον αλλον τροπο τον ραψωδο, εκει μπηκαν στη μεση τα \'\'επιχειρηματα\'\'. Αμα ειχε κρατηθει η κουβεντα απλα σε επιπεδο τσακωμου μπορει και να μην ελεγα τιποτα, αλλα απειλες για ξυλο κλπ. πρεπει να καταδικαζονται. Λοιπον για αυτο το λογο κι εγω δε ξερω τι θα κανα στη θεση μανθες αμα ειχα δεχτει τετοια επιθεση, ισως να εκνευριζομουνα κι εγω και να πεταγα διαφορα προς ολους οσους με βριζανε.

    Στην τελικα το ολο θεμα εχει παρει πλεον μια μορφη βεντετας θα ελεγα που ειναι δυσκολα να πεις απολυτα αν φταιει \'\'αυτος\'\' για ολα ή \'\'εκεινος\'\'.

    Και αν θελετε και τη γνωμη μου, ο phill στο θεμα που ειπα ηταν και \'\'καπως\'\' δικαιολογημενος γιατι ο αλλος ειχε ανοιξει το στομα του κι εβριζε σαν νταλικιερης, κι εκει ολοι καταδικασαμε! Εδω σ αυτο το θεμα ολοι παναγιες ειμαστε!

    Εγω προτεινω απλα να μη συνεχιστει το θεμα γιατι το να μονιασουν οι εμπλεκομενοι ειναι κομματακι δυσκολο. Μανθες οπως ειδες τη θεση μου την ειπα, απλα σαν φιλικη συμβουλη σου λεω να μην αναφερεις γενικα για φαρμακα και γιατρους στο φορουμ στο στυλ \'\'παρε τα φαρμακα σου και παρατα μας\'\' ή κατι τετοιο γιατι καποιες αντιδρασεις δικαιολογουνται. Ειναι σαν να μπαινει καποιος σε φορουμ καρκινοπαθων και να λεει καποιος \'\'αντε παρε τα αντικαρκινικα σου φαρμακα και παρατα μας\'\'.

    Αυτα! ελπιζω να παρει τελος καποια στιγμη αυτη η κουβεντα γιατι μονο φορουμ υποστηριξης δεν ειναι τον τελευταιο καιρο.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Κρινο απλώς όταν γράφεις ότι δεν υπάρχει περίπτωση να νευριάσεις και να τσακωθείς αυτό είναι μεγάλη πρόκληση για να σε καταφέρει ο άλλος να σε νευριάσει.Γι\'αυτό περιμένω. :P

  7. #37
    Krino....

    Στην περίπτωση που σου είπα, ήμουν σχετικά καινούργια και σεβάστηκα τους...παλιούς.

    Στην περίπτωση του MANTHES επαναλαμβάνω, οτί ΑΥΤΟΣ δεν προκάλεσε κανέναν.

    Δεν κάνω τον δικηγόρο κανενός, ούτε ξέρω κανέναν σας από χτες. Με ενοχλεί η αδικία και σε αυτή την περίπτωση είναι πολύ καραμπινάτη.

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    SUSPERIA ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΠΩΣ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕ Η ΚΡΙΝΙΩ; ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΠΟΙΟΥΣ ΕΝΝΟΟΥΣΕ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

    ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ. ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΤΡΟΜΕΡΑ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΘΜΟ. ΠΟΛΛΕΣ ΘΕΩΡΙΕΣ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΠΡΑΞΕΙΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Originally posted by krino
    μανθες,
    αν θες συζητηση μαζι μου θα τα κοψεις τα κουλα σου και θα γινεις αρσακειαδα,
    τουλαχιστον οταν μιλας μαζι μου, εξυπναδες δεν θα πετας,



    οκ?
    ΝΑ ΕΛΕΓΞΕΙΣ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΣΟΥ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΗ ΑΝΑΣΤΡΕΨΙΜΗ.
    ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΙΣ ΑΠΕΙΛΕΣ. ΚΟΥΡΑΓΙΟ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  10. #40
    Originally posted by susperia
    παιδια εμενα ειλικρινα δε με ενδιαφερει καθολου αν θα σχηματισουν καλη γνωμη για μενα στο φορουμ, αλλωστε με τι διαθεσεις και σκοπους μπηκα μπορει να το δει κανεις στα ποστ μου και να κρινει. Ως εκ τουτου θα πω ωμα τα πραματα κι οποιος θελει να ακουσει ας ακουσει. Λοιπον ο Μανθες κατα τη γνωμη μου πολλες φορες δεν εκφραζεται σωστα και δεν το κανει απο κακια αλλα γιατι ετσι του βγαινει. Ετσι μπορει να πει κατι που το εννοει για 1-2 ατομα και να νομιζουν οι υπολοιποι οτι απευθυνεται σε ολους. Ασχετα απ αυτο βεβαια, ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να εκτοξευονται απειλες και τσαμπουκαδες για τη σωματικη ακεραιοτητα ενος ατομου! Για ονομα του θεου! Και να πω και κατι? ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΑΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ γιατι, οταν τσακωνοταν ο phill_85 με τον showmehowtolive στο θεμα \'\'μια νυχτα στο μπαρ\'\' ολοι εμεις οι καλοθελητες τρεξαμε να καταδικασουμε τον phill που προκαλουσε σε καυγα τον showme ετσι? Εκει ειμαστε δημοκρατες ολοι. Οταν μπηκε ο ραψωδος κι ελεγε \'\'σε περιμενω στην καμαρα κι ελα να τα πεις μπροστα μου αυτα\'\' τοτε ξαφνικα ολοι να δικαιολογησουμε με τον εναν ή τον αλλον τροπο τον ραψωδο, εκει μπηκαν στη μεση τα \'\'επιχειρηματα\'\'. Αμα ειχε κρατηθει η κουβεντα απλα σε επιπεδο τσακωμου μπορει και να μην ελεγα τιποτα, αλλα απειλες για ξυλο κλπ. πρεπει να καταδικαζονται. Λοιπον για αυτο το λογο κι εγω δε ξερω τι θα κανα στη θεση μανθες αμα ειχα δεχτει τετοια επιθεση, ισως να εκνευριζομουνα κι εγω και να πεταγα διαφορα προς ολους οσους με βριζανε.

    Στην τελικα το ολο θεμα εχει παρει πλεον μια μορφη βεντετας θα ελεγα που ειναι δυσκολα να πεις απολυτα αν φταιει \'\'αυτος\'\' για ολα ή \'\'εκεινος\'\'.

    Και αν θελετε και τη γνωμη μου, ο phill στο θεμα που ειπα ηταν και \'\'καπως\'\' δικαιολογημενος γιατι ο αλλος ειχε ανοιξει το στομα του κι εβριζε σαν νταλικιερης, κι εκει ολοι καταδικασαμε! Εδω σ αυτο το θεμα ολοι παναγιες ειμαστε!

    Εγω προτεινω απλα να μη συνεχιστει το θεμα γιατι το να μονιασουν οι εμπλεκομενοι ειναι κομματακι δυσκολο. Μανθες οπως ειδες τη θεση μου την ειπα, απλα σαν φιλικη συμβουλη σου λεω να μην αναφερεις γενικα για φαρμακα και γιατρους στο φορουμ στο στυλ \'\'παρε τα φαρμακα σου και παρατα μας\'\' ή κατι τετοιο γιατι καποιες αντιδρασεις δικαιολογουνται. Ειναι σαν να μπαινει καποιος σε φορουμ καρκινοπαθων και να λεει καποιος \'\'αντε παρε τα αντικαρκινικα σου φαρμακα και παρατα μας\'\'.

    Αυτα! ελπιζω να παρει τελος καποια στιγμη αυτη η κουβεντα γιατι μονο φορουμ υποστηριξης δεν ειναι τον τελευταιο καιρο.
    Συμφωνώ και επαυξάνω susperia

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    θεοφανια πιστευω οτι εκει εντοπιζεται το λαθος του μανθες, σ αυτα που τονισες με bold, ομως δεν παραβλεπω κι ολα τα υπολοιπα που εγραψα και εχουν ιδια βαρυτητα, και αφορουν απειλες κατα σωματικης ακεραιοτητας, και ανεφερα το αλλο θεμα με τον showmehowtolive για να δειξω πως αναλογα με τη διαθεση κρινουμε ολοι με 2 μετρα και 2 σταθμα. Η θα καταδικαζουμε ολες τις επιθεσεις ή δε θα καταδικαζουμε καμια! ετσι δεν ειναι? και σκεψου οτι τα λεω εγω αυτα, που στο παραπανω θεμα ειχα δικαιολογησει τον phill_85 για τους τσαμπουκαδες και αμα ηθελα θα μπορουσα να παρω θεση υπερ του ραψωδου, αφου με τα ιδια μετρα και σταθμα θα εκρινα. Ειναι αληθεια ομως οτι κανεις δεν καταδικασε τις απειλες σ αυτην εδω την περιπτωση και γι αυτο η θεση μου ειναι πιο πολυ υπερ του μανθες.

  12. #42
    Ακριβώς γι αυτό το λόγο έχω πάρει θέση, όχι υπέρ του MANTHES, αλλά υπέρ του δίκιου.

    Έβαλα το κομμάτι με bold, γιατί ενώ ξέρω πως δεν τα εννοεί και τα εκτοξεύει πάνω στα νεύρα του, καλό είναι να μη λέγονται αυτά τα πράγματα γιατί αφορούν την υγεία και κανείς δεν ξέρει τι του ξημερώνει.

  13. #43
    Επίσης...
    Μη μου ανοίγεις το στόμα με το θέμα του Phill γιατί και εκεί...τέλος πάντων....

  14. #44
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Dalia
    Κρινο απλώς όταν γράφεις ότι δεν υπάρχει περίπτωση να νευριάσεις και να τσακωθείς αυτό είναι μεγάλη πρόκληση για να σε καταφέρει ο άλλος να σε νευριάσει.Γι\'αυτό περιμένω. :P

    ε οκ περιμενε,
    η ελπιδα πεθαινει τελευταια,
    ωστοσο θα περιμενω να μου επισημανεις αν δεις κατι σχετικο.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΡΑΤΑΝΕ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΒΟΛΕΥΕΙ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΘΩ ΑΝ ΕΚΑΝΑ Ή ΟΧΙ ΛΑΘΟΣ. ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΣΤΡΟΥΘΟΚΑΜΗΛΙΖΟΥΝ;
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •