ντροπαλός και πλησιασμα κοπέλας - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 22 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 46 to 60 of 317
  1. #46
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ναι, κοίτα λυπάμαι που δεν σου κάθεται καμία αλλά δεν θα κάνω εγώ το ψυχικό σε κάποιον με τόσο άσχημο χαρακτήρα οπότε δεν θα μάθουμε ποτέ τι θα έβγαινε...
    Ελα τωρα,θα σε παντρευτω και θα σε αγαπαω για παντα.

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Πες ταααα εχεις δικιο κυκνακι...Πολυ μισος για τις γυναικες........και αναρωτιεμαι ποιος φταιει.........
    Μην ασχολείσαι και συγχύζεσαι λουλούδι, κανένας καμμένος θα είναι που βγάζει την κακία και τα κόμπλεξ του κρυμμένος σαν κότα πίσω από την οθόνη...αμφιβάλλω ότι έχει τα κότσια να μιλήσει έτσι στην πραγματική ζωή...το λέει κι ο ίδιος άλλωστε ότι ψεύδεται ασυστόλως...
    Να σου πω και κάτι άλλο; Για να έχει τέτοια εμπάθεια μαζί σου μπορεί να είναι ο νάκος που έφαγε μπαν πριν λίγες μέρες και τον βλέπω να τρώει πάλι και μ' αυτό το προφίλ...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by sok View Post
    Ελα τωρα,θα σε παντρευτω και θα σε αγαπαω για παντα.
    Α καλά...τουλάχιστον κάνεις κι ένα καλό, με δροσίζεις με το χιούμορ σου μες τη ζέστη αλλά για το χειμώνα δεν συμφέρεις...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Μην ασχολείσαι και συγχύζεσαι λουλούδι, κανένας καμμένος θα είναι που βγάζει την κακία και τα κόμπλεξ του κρυμμένος σαν κότα πίσω από την οθόνη...αμφιβάλλω ότι έχει τα κότσια να μιλήσει έτσι στην πραγματική ζωή...το λέει κι ο ίδιος άλλωστε ότι ψεύδεται ασυστόλως...
    Να σου πω και κάτι άλλο; Για να έχει τέτοια εμπάθεια μαζί σου μπορεί να είναι ο νάκος που έφαγε μπαν πριν λίγες μέρες και τον βλέπω να τρώει πάλι και μ' αυτό το προφίλ...
    Οχι μπορει....αυτος ειναι και τον καταλαβα απο το πρωτο του ποστ.....δεν το ειχες διαβασει γι'αυτο δεν εισαι σιγουρη! Και σ' ευχαριστω για τη στηριξη, με τοσο μισογυνισμο θα καραφλιασω και θα γινω σαν τον νακο.

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Οχι μπορει....αυτος ειναι και τον καταλαβα απο το πρωτο του ποστ.....δεν το ειχες διαβασει γι'αυτο δεν εισαι σιγουρη! Και σ' ευχαριστω για τη στηριξη, με τοσο μισογυνισμο θα καραφλιασω και θα γινω σαν τον νακο.
    Ε ναι, βλέπεις είπα σήμερα για αλλαγή να μην κλείσω 24ωρο εδώ... :p

    Δεν κάνει τίποτα...μέχρι αύριο δεν θα υπάρχει αυτός εδώ, να μου το θυμηθείς...πάντως τι καημένος για να φτιάχνει δεύτερο προφίλ για να μπορέσει να ρίξει το φαρμάκι που του έμεινε απωθημένο...είναι που έχει ενδιαφέρουσα ζωή...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #51
    Το ηθικο διδαγμα για τον ντροπαλο ειναι οτι οι γκομενες ξερουν οτι πεφτουν με τον τροπο που ειπα.Παντα θα εχουν αμφιβολια για το αν καποιος λεει αληθεια για τον αν σκοπευει να τις φορτωθει και παντα θα καθονται με την προοπτικη μακροχρονιας σχεσης.

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by sok View Post
    Το ηθικο διδαγμα για τον ντροπαλο ειναι οτι οι γκομενες ξερουν οτι πεφτουν με τον τροπο που ειπα.Παντα θα εχουν αμφιβολια για το αν καποιος λεει αληθεια για τον αν σκοπευει να τις φορτωθει και παντα θα καθονται με την προοπτικη μακροχρονιας σχεσης.
    Εσυ πασχεις αγορι μου........απο τον πολυ μισογυνισμο θα σου πεσει τιποτα και θα ψαχνεσαι......κοιτα μη βρεθεις σε κανα γιατρο και του μιλας ολο για μενα, εχεις παθει εμμονη.......εχεις μεγαλο προβλημα.........εγω τουλαχιστον δεν ενοχλω τους αλλους, εσυ θες να κανεις κακο........εισαι επικινδυνος

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by sok View Post
    Το ηθικο διδαγμα για τον ντροπαλο ειναι οτι οι γκομενες ξερουν οτι πεφτουν με τον τροπο που ειπα.Παντα θα εχουν αμφιβολια για το αν καποιος λεει αληθεια για τον αν σκοπευει να τις φορτωθει και παντα θα καθονται με την προοπτικη μακροχρονιας σχεσης.
    Κακομοίρη...τόσα ξέρεις τόσα λες...είναι που εμείς δεν έχουμε σεξουαλική ζωή κι έχεις εσύ...πλήρης απειρία από γυναίκες...

    Πάνο, αν θες μια συμβουλή από εκπρόσωπο του γυναικείου φύλου μην ακούς τις αηδίες του γιατί μόλις καταλάβει η όποια γυναίκα ότι την δουλεύεις αυτό που θα πάρεις είναι φτύσιμο στα μούτρα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ε ναι, βλέπεις είπα σήμερα για αλλαγή να μην κλείσω 24ωρο εδώ... :p

    Δεν κάνει τίποτα...μέχρι αύριο δεν θα υπάρχει αυτός εδώ, να μου το θυμηθείς...πάντως τι καημένος για να φτιάχνει δεύτερο προφίλ για να μπορέσει να ρίξει το φαρμάκι που του έμεινε απωθημένο...είναι που έχει ενδιαφέρουσα ζωή...
    Ρε κυκνε, δεν μπορω να μη γελασω τωρα, θα μου το επιτρεψεις; Αλλα οχι, ξεχασσ, θα με δει ο αλλος που χαιρομαι και θα ζηλεψει και θα πει παλι την κακια του, και δεν το αντεχω....να μαζευω εγω ολα τα απωθημενα του.......

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Κακομοίρη...τόσα ξέρεις τόσα λες...είναι που εμείς δεν έχουμε σεξουαλική ζωή κι έχεις εσύ...πλήρης απειρία από γυναίκες...

    Πάνο, αν θες μια συμβουλή από εκπρόσωπο του γυναικείου φύλου μην ακούς τις αηδίες του γιατί μόλις καταλάβει η όποια γυναίκα ότι την δουλεύεις αυτό που θα πάρεις είναι φτύσιμο στα μούτρα...
    Ο Πανος ειναι μια χαρα παιδι και θα προκοψει στη ζωη του.....οχι σαν μερικους μερικους.......που λενε τους αλλους τελειωμενους για να ανεβουν.......

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Ρε κυκνε, δεν μπορω να μη γελασω τωρα, θα μου το επιτρεψεις; Αλλα οχι, ξεχασσ, θα με δει ο αλλος που χαιρομαι και θα ζηλεψει και θα πει παλι την κακια του, και δεν το αντεχω....να μαζευω εγω ολα τα απωθημενα του.......
    Γέλα, κάνει καλό κι άστον αυτόν να κουρεύεται και μην του επιτρέπεις να σου χαλάει την διάθεση γιατί του δίνεις αξία...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Γέλα, κάνει καλό κι άστον αυτόν να κουρεύεται και μην του επιτρέπεις να σου χαλάει την διάθεση γιατί του δίνεις αξία...
    Τον λυπαμαι, γι'αυτο.......

  13. #58
    Αγαπητε ντροπαλε,να προσεχεις βεβαια και τις περιπτωσεις των τελειωμενων που θελουν ζουρλομανδυα.Ειναι καποιες τις οποιες δεν μπορεις να προβλεψεις με τις γνωσεις που σου ειπα.Αν προσεξεις να εχει καποια παραληρητικες ιδεες,δηλαδη να πιστευει σε κατι που δεν υπαρχει, π.χ. οτι της προτεινες γαμο ενω δεν της προτεινες,οτι πηγατε καπου ενω δεν πηγατε, να εχει μανια καταδιωξης,τοτε να την παρατησεις πολυ γρηγορα.

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Πάνο, να προσέχεις και τους κακόψυχους αλήτες που θέλουν να κάνουν όποιον σωστό έχει μείνει σαν τα μούτρα τους...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  15. #60
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by sok View Post
    Αγαπητε ντροπαλε,να προσεχεις βεβαια και τις περιπτωσεις των τελειωμενων που θελουν ζουρλομανδυα.Ειναι καποιες τις οποιες δεν μπορεις να προβλεψεις με τις γνωσεις που σου ειπα.Αν προσεξεις να εχει καποια παραληρητικες ιδεες,δηλαδη να πιστευει σε κατι που δεν υπαρχει, π.χ. οτι της προτεινες γαμο ενω δεν της προτεινες,οτι πηγατε καπου ενω δεν πηγατε, να εχει μανια καταδιωξης,τοτε να την παρατησεις πολυ γρηγορα.
    Εσυ μαλλον εχεις προβλημα και δεν το βλεπεις......προβολη κανεις! Αλλα δεν θα σε λυπηθω αλλο οσο και αν εισαι για λυπηση!!!!! Ξεκινησες να μου επιτιθεσαι χωρις να σου εχω κανει κατι, απο το πρωτο σου ψυχωσικο προφιλ........εχεις πολλαπλη προσωπικοτητα και σ'αρεσει οπου πας να κανεις ντορο και να επανεμφανιζεσαι.......δεν θα σου περασει ομως......γιατι θα πας για ενα μπαν-ακι! Και εγω αμα παω πολυ θα το χαρω να μην ξαναδιαβασω τις μπουρδες σου, αντε γεια, ανωμαλο πλασματακι που δεν μπορεις να κρατησεις μια σχεση παρα μονο με ψευτικες υποσχεσεις οπως λεει και η κυκνος και με το να μειωνεις την αλλη!!!!!! Ουτε στα ονειρα σου δεν θα δεις γυναικα. Κατσε με την παλαμιτσα σου.

Page 4 of 22 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast

Similar Threads

  1. Με την Μητέρα της κοπέλας μου..
    By kourlias in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 20-11-2015, 15:16
  2. ΕΡΩΤΙΚΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΚΟΠΕΛΑΣ ΜΟΥ
    By BreakingTheHabit in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 51
    Last Post: 21-02-2013, 01:20
  3. πλησίασμα γυναίκας
    By ioannis2 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 76
    Last Post: 01-04-2012, 13:17
  4. Ντροπαλός κτλ
    By kapoioss in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 39
    Last Post: 19-12-2011, 09:41
  5. πλησίασμα για σχέση
    By ioannis2 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 20-08-2009, 23:04

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •