ντροπαλός και πλησιασμα κοπέλας - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 22 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 61 to 75 of 317
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Ο Πανος ειναι μια χαρα παιδι και θα προκοψει στη ζωη του.....οχι σαν μερικους μερικους.......που λενε τους αλλους τελειωμενους για να ανεβουν.......
    μακάρι απο το στομα σου και στου θεου το αυτι
    τις γυναίκες πρέπει να τις προσέχουμε γιατί αν δεν υπήρχαν αυτές εμείς τη θα κάναμε

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    μακάρι απο το στομα σου και στου θεου το αυτι
    τις γυναίκες πρέπει να τις προσέχουμε γιατί αν δεν υπήρχαν αυτές εμείς τη θα κάναμε
    Μπραβο πανο μου, εσυ εισαι Αντρας με Α κεφαλαιο, και αστους αλλους να κουρευονται που λεει και η κυκνος!!

  3. #63
    Μεμψιμοιρια και νουμοδουλιαση.Τζαμπα το μαθημα.

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Εγω ευχομαι στον σοκ να ερωτευτει μια κοπελα και να του υποσχεθει οτι τον αγαπαει για παντα και να τον παρατησει και να μην μπορει να την ξεπερασει ποτε.........αυτο θα του αξιζε.

    Quote Originally Posted by sok View Post
    Μεμψιμοιρια και νουμοδουλιαση.Τζαμπα το μαθημα.
    Γιατι; Για να μεινει με την παλαμη;

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 04-09-2017 at 13:45.

  6. #66
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 04-09-2017 at 13:46.

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 04-09-2017 at 13:47.

  8. #68
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 04-09-2017 at 13:47.

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 04-09-2017 at 13:47.

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 04-09-2017 at 13:50.

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    είμαι κλειστός τύπος δεν έχω φίλους και ούτε βγαίνω έξω για καφέ και αυτό μου δημιουργηθεί κάποια ανασφάλεια, είμαι και ντροπαλός δεν όμως μπορώ να εκφράσω τα συναισθήματά μου σε καποια που μου αρέσει
    με αυτά που σας έγραψα τι με συμβουλευεται να κάνω?
    απο ολα αυτα που εγραψες καταλαβαινω οτι εχεις ενα σοβαρο ελλειμα κοινωνικοποιησης.

    προτεινω να ζητησεις βοηθεια καποιου ψυχολογου, αλλα εαν δεν θελεις να κανεις αυτο για να μην το μαθουν πχ οι γονεις σου , προσπαθησε να εχεις φιλικες σχεσεις με τα αγορια οχι απλα γνωστους αλλα να αποκτησεις φιλους και να ξεχασεις για καποιο χρονο τα κοριτσια.
    οταν ενηλικιωθεις εαν αισθανεσαι οτι δεν μπορεις μονο σου να κανεις τις αλλαγες που θελεις κανονισε να πας στον ψυχολογο

  12. #72
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    στον sok αναφέρεσαι?
    λουλούδι δεν θέλω να φανώ αδιάκριτος πόσο χρονών είσαι? εγώ είμαι 19
    Ειναι καψουρα μαζι μου.Εχει επινοησει ενα γκομενο στο μυαλο της για να λεει οτι εχει σχεση και να μην ενδωσει στον ερωτα της μαζι μου.52 ειναι τριτο ραφι δεξια.

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    στον sok αναφέρεσαι?
    λουλούδι δεν θέλω να φανώ αδιάκριτος πόσο χρονών είσαι? εγώ είμαι 19
    Δεν θελω να πω ηλικια πανο, ειναι αυτονοητο σε ποιον αναφερομαι, καληνυχτα. Σου ευχομαι να βρεις μια καλη κοπελα.

  14. #74
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Δεν θελω να πω ηλικια πανο, ειναι αυτονοητο σε ποιον αναφερομαι, καληνυχτα. Σου ευχομαι να βρεις μια καλη κοπελα.
    Σε αναψα τωρα και πας να την βρεις μονη σου? Μην αντιστεκεσαι αδικα, ειμαστε πλασμενοι ο ενας για τον αλλον.

  15. #75
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    Καλησπέρα θα ήθελα να με βοηθήσετε σε ένα θέμα που με απασχολεί είμαι κλειστός τύπος δεν έχω φίλους και ούτε βγαίνω έξω για καφέ και αυτό μου δημιουργηθεί κάποια ανασφάλεια, είναι και ότι δεν έχω κάποια κοπέλα ενώ άλλα παιδιά έχουν είμαι και ντροπαλός και δεν ξέρω αυτο αν απομακρύνει τις κοπελες και δεν όμως μπορώ να εκφράσω τα συναισθήματά μου σε καποια που μου αρέσει και παραέξω ακόμα και στο σχολείο δεν είχα κάτι.Προχθες είχα πάει σε έναν γάμο και καθίσαμε σε ένα τραπέζι στην μια άκρη καθόμουν εγώ και στην άλλη μια κοπέλα μου άρεσε την κοίταζα συνέχεια και είμαστε από το ίδιο χωριό και είναι δύο χρόνια μεγαλύτερη να πω πως δεν την ήξερα πριν ούτε το όνομά της και έψαξα στο fb και την βρήκα λέτε να τις στείλω αίτημα στο fb?

    με αυτά που σας έγραψα τι με συμβουλευεται να κάνω?
    Κι εγω έστειλα σε πολλές στο fb αλλά τίποτα. Παιδεύεσαι λεβέντη να πατήσεις αυτο το ******** κουμπί send και μεχρι να το πατήσεις ανεβάζεις καρδιακούς παλμούς, σχεδόν τρέμεις από το άγχος, τα χέρια σου καταιδρώνουν, ώρες και νοητική που μετατρεπεται στο τελος και σε σωματική κούραση. Στο τελος πατησες το κουμπι και πήγε. Κι αυτη απλα΄το είδε, μπορει να ριξε και μια ματια στο προφιλ σου, το αγνοησε και μετα από λίγη ωρα μπορεί να μην θυμόταν καν ότι έλαβε τετοιο μήνυμα. Πολλή φασαρία για το τίποτα. Νοημα θα ειχε μονο αν την πλησίαζες εκει στο καφε και της μιλούσες ίσια, μ αρεσεις κι όχι πλαγιως ερχεσται συχνα εδω και με τι ασχολείστε. Ελπίζω μόνο αυτη σου η σταση να μην διαρκέσει για πολλά χρόνια ακόμη.
    Η ντροπαλότητα ειναι λιγο προβλημα, ωθει την γυναικα στο να απορρίψει, αλλά αντισταθμίζεται αν ο αντρας, της αποδειξει οτι υπερτερει αλλού..
    γιάννης

Page 5 of 22 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast

Similar Threads

  1. Με την Μητέρα της κοπέλας μου..
    By kourlias in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 20-11-2015, 14:16
  2. ΕΡΩΤΙΚΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΚΟΠΕΛΑΣ ΜΟΥ
    By BreakingTheHabit in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 51
    Last Post: 21-02-2013, 00:20
  3. πλησίασμα γυναίκας
    By ioannis2 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 76
    Last Post: 01-04-2012, 12:17
  4. Ντροπαλός κτλ
    By kapoioss in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 39
    Last Post: 19-12-2011, 08:41
  5. πλησίασμα για σχέση
    By ioannis2 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 20-08-2009, 22:04

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •