ντροπαλός και πλησιασμα κοπέλας - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 22 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 317
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Εγω επιμενω στο να διεκδικει αυτη που θελει περισσοτερο και να μη το παει με γνωμονα στο που θα πληγωθει λιγοτερο.....γιατι

    ολες οι σχεσεις εχουν τον πονο μεσα....και θα σε πληγωσουν και θα πληγωσεις.....κανονας
    Ενταξει, λοιπον, απλα εχουμε διαφορετικη γνωμη και ας κανει οτι θελει ο θεματοθετης, πανω του ειναι!

  2. #17
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Ενταξει, λοιπον, απλα εχουμε διαφορετικη γνωμη και ας κανει οτι θελει ο θεματοθετης, πανω του ειναι!
    Εδω συμφωνουμε....

  3. #18
    Φιλε..λοιπόν..αν σου αρέσει κάποια πας και μιλάς..ας σε απορρίψει..δεν πειράζει..η επόμενη δεν θα το κάνει..άσε που σιγά σιγά θα μάθεις να φλερτάρεις και να προσεγγίζεις τις κοπέλες με άνεση και καλύτερο τρόπο..μην φοβάσαι την απόρριψη..από τα λάθη μας μαθαίνουμε να γινόμαστε καλύτεροι..όσον αφορά την κοπέλα που σου αρέσει αν δεν έχεις τρόπο να την βρεις από κοντά και να μιλησεις..που θα είναι το καλύτερο..τότε κάνε αντ στο φβ και ζήτα της συγγνώμη σε περίπτωση που την έφερες σε δύσκολη θέση στον γαμο..και ότι το έκανες επειδή σε εντυπωσίασε..αν σου πει δεν πειράζει και ότι δεν την έφερες σε δύσκολη θέση τότε είσαι σε καλό δρόμο..μίλα της φιλικά αρχικά να γνωριστείτε και σιγά σιγά έρχεται το ερωτικό..

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Φιλε πανω! Εγω ντρεπομαι να κοιταξω γυναικα για να μην πει ''Τι με κοιταει αυτος'' ειναι χειροτερη η περιπτωση μου και ειμαι 31!
    γιατί σου έχει συμβεί?

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    πχ βλέπετε μια κοπέλα στο δρόμο ή στην καφετέρια/μπαρ και θέλετε να τις δείξετε ότι την γουστάρετε τι κάνετε την κοιταζετε επίμονα δεν περνετε τα μάτια σας από πάνω της?
    το ντύσιμο και γενικά οι εξωτερική εμφάνιση αν φοράει κάποιος γυαλιά, σιδεράκια η και το κούρεμα του μαλλιού παίζει ρόλο? σα αυτό ας απαντήσουν οι γυναίκες του φόρουμ
    μήπως οι γυναίκες δεν κοιτάνε τους ντροπαλους χαμηλών τόνων και θέλουν δυναμικούς άνδρες? να μου πεις ποια θα πάρει έναν κακομοίρη και μίζερο

  6. #21
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    πχ βλέπετε μια κοπέλα στο δρόμο ή στην καφετέρια/μπαρ και θέλετε να τις δείξετε ότι την γουστάρετε τι κάνετε την κοιταζετε επίμονα δεν περνετε τα μάτια σας από πάνω της?
    το ντύσιμο και γενικά οι εξωτερική εμφάνιση αν φοράει κάποιος γυαλιά, σιδεράκια η και το κούρεμα του μαλλιού παίζει ρόλο? σα αυτό ας απαντήσουν οι γυναίκες του φόρουμ
    μήπως οι γυναίκες δεν κοιτάνε τους ντροπαλους χαμηλών τόνων και θέλουν δυναμικούς άνδρες? να μου πεις ποια θα πάρει έναν κακομοίρη και μίζερο
    Ολα ξεκινανε απο σενα......
    Αν εσυ αποκαλεις και θεωρεις τον εαυτο σου κακομοιρη και μιζερο τοτε και εκεινη θα σε δει ετσι......

    Αν ομως θεωρεις τον εαυτο σου πολυ υποστηρικτικο,ζεστο,γενναι δωρο και αγαπησιαρη περα απο τη συστολη και την εσωστρεφεια σου τοτε θα σε δει κ εκεινη ετσι....

    Αυτο ειναι θεμα αυτοπεποιθησης...
    Και ναι ειναι πολυ σημαντικη για τον εαυτο μας και για τη σχεση μας με τους αλλους

  7. #22
    Miliva21
    Guest
    Καλυτερο θα ηταν να βγαλεις απο το μυαλο σου αυτο το διπολο

    Απο τη μια πλευρα οι δυναμικοι,γενναιοι και κουλ
    Και απο την αλλη οι ντροπαλοι,χαμενοι και loosers

    Βγαλε τις ετικετες και απο τον εαυτο σου και απο τους αλλους....οι ανθρωποι ειμαστε πιο συνθετα οντα και η κατηγοριοποιηση αυτη ειναι εσφαλμενη και επιφανειακη

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    Καλησπέρα θα ήθελα να με βοηθήσετε σε ένα θέμα που με απασχολεί είμαι κλειστός τύπος δεν έχω φίλους και ούτε βγαίνω έξω για καφέ και αυτό μου δημιουργηθεί κάποια ανασφάλεια, είναι και ότι δεν έχω κάποια κοπέλα ενώ άλλα παιδιά έχουν είμαι και ντροπαλός και δεν ξέρω αυτο αν απομακρύνει τις κοπελες και δεν όμως μπορώ να εκφράσω τα συναισθήματά μου σε καποια που μου αρέσει και παραέξω ακόμα και στο σχολείο δεν είχα κάτι.Προχθες είχα πάει σε έναν γάμο και καθίσαμε σε ένα τραπέζι στην μια άκρη καθόμουν εγώ και στην άλλη μια κοπέλα μου άρεσε την κοίταζα συνέχεια και είμαστε από το ίδιο χωριό και είναι δύο χρόνια μεγαλύτερη να πω πως δεν την ήξερα πριν ούτε το όνομά της και έψαξα στο fb και την βρήκα λέτε να τις στείλω αίτημα στο fb?

    με αυτά που σας έγραψα τι με συμβουλευεται να κάνω?
    φιλε pano19 θα σου πω ενα πατροπαραδωτο τροπο για να σου φυγει η ντροπη στο θεμα τον κοριτσιων. οσοι ειναι πολυ ντροπαλοι στο 80% αυτο πιανει.
    πηγενε σε ενα σπιτακι και κανε σεξ.αν το κανεις κανα δυο φορες αμεσως θα παρεις τα πανω σου.
    σιγα σιγα θα ξεψαρωσεις.ειναι πλεον πατροπαραδοτος αλλα και αποτελεσματικος τροπος να διωξεις τη ντροπη.καρατσεκαρισμενο απο πολλους αρρεν..

    Υ.Γ
    ξερω οτι το προβλημα σου δεν ειναι το να κανεις σεξ,αλλα να εχεις μια σχεσει.οντας ντροπαλος ειναι λιγο δυσκολο να πιασεις κοριτση.ενταξει γινονται και αυτα αλλα ειναι λιγο δυσκολο
    αν διωξεις τη ντροπη θα ερθουν πιο ευκολα τα κοριτσια

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    φιλε pano19 θα σου πω ενα πατροπαραδωτο τροπο για να σου φυγει η ντροπη στο θεμα τον κοριτσιων. οσοι ειναι πολυ ντροπαλοι στο 80% αυτο πιανει.
    πηγενε σε ενα σπιτακι και κανε σεξ.αν το κανεις κανα δυο φορες αμεσως θα παρεις τα πανω σου.
    σιγα σιγα θα ξεψαρωσεις.ειναι πλεον πατροπαραδοτος αλλα και αποτελεσματικος τροπος να διωξεις τη ντροπη.καρατσεκαρισμενο απο πολλους αρρεν..

    Υ.Γ
    ξερω οτι το προβλημα σου δεν ειναι το να κανεις σεξ,αλλα να εχεις μια σχεσει.οντας ντροπαλος ειναι λιγο δυσκολο να πιασεις κοριτση.ενταξει γινονται και αυτα αλλα ειναι λιγο δυσκολο
    αν διωξεις τη ντροπη θα ερθουν πιο ευκολα τα κοριτσια
    Ε αμα το κανει αυτο ομως και βρει την καταλληλη και της το πει θα ξενερωσει!!!! Δεν το συνιστω ως τροπο αυτο, το θεωρω απαραδεκτο ακομα και αν του εκανε καλο μετα!

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Ε αμα το κανει αυτο ομως και βρει την καταλληλη και της το πει θα ξενερωσει!!!! Δεν το συνιστω ως τροπο αυτο, το θεωρω απαραδεκτο ακομα και αν του εκανε καλο μετα!
    και αν βρει το καταληλο γιατι να της το πει??με συνγχωρεις αλλα εσυ τι πιστευης??οτι τα πιο πολλα αγορια ειναι παρθενα??η εσυ αν τα φτιαξεις με καποιον θα ειναι παρθενος???η το κοριτση που θα τα φτιαξει με τον θεματοθετη τη θα περιμενει να ειναι παρθενος??

    γιατι ειναι απαραδεκτος τροπος??να κατσει να περιμενει ποτε θα του κατσει καμια κοπελα???και αν του κατσει στα 30??
    για της γυναικες ευκολο ειναι να το λετε διοτι το να τα φτιαξετε με ενα αγορι ειναι το πλεον ευκολο
    και δεν σας λειπει σχεδον ποτε το σεξ
    τελοσπαντων εγω το ειπα επειδη ειναι ενα σχεδον σιγουρος τροπος για να διωξει τη ντροπη του.απο κει και περα οτι θελει ας κανει.αλλα οντας ντροπαλος θα περιμενει αρκετο καιρο ακομανα κανει σχεσει..

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Αλλο παρθενος αλλο με *****. Δηλαδη το θεμα ειναι ποτε θα του κατσει καποια, αυτο ειναι το θεμα η να εχει καποια κοπελα να περνανε ωραια μαζι και να ειναι ερωτευμενοι;

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Αλλο παρθενος αλλο με *****. Δηλαδη το θεμα ειναι ποτε θα του κατσει καποια, αυτο ειναι το θεμα η να εχει καποια κοπελα να περνανε ωραια μαζι και να ειναι ερωτευμενοι;
    ειπα εγω το αντιθετο???δηλαδη αμα παει σε μια ***** δεν θα μπορει μετα να ερωτευθει καποιο κοριτση και να ειναι ευτυχισμενοι??το θεμα ειναι να διωξει τη ντροπη του και για να δειωξει τη ντροπη του υπαρχουν διαφοροι τροποι απλα ο πιο γρηγορος και αποτελεσματικος τροπος ειναι αυτο που προτεινα.
    δεν ειπα να προτιμησει τα σπιτακια αντι για σχεσεις ειπα να παει σε σπιτακι για να φυγει η ντροπη και μετα θα ερθουν πιο ευκολα τα κοριτσια..
    φταιω εγω που δεν σας αρεσουν οι ντροπαλοι και τους θεωρηται φλωρους???

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    ειπα εγω το αντιθετο???δηλαδη αμα παει σε μια ***** δεν θα μπορει μετα να ερωτευθει καποιο κοριτση και να ειναι ευτυχισμενοι??το θεμα ειναι να διωξει τη ντροπη του και για να δειωξει τη ντροπη του υπαρχουν διαφοροι τροποι απλα ο πιο γρηγορος και αποτελεσματικος τροπος ειναι αυτο που προτεινα.
    δεν ειπα να προτιμησει τα σπιτακια αντι για σχεσεις ειπα να παει σε σπιτακι για να φυγει η ντροπη και μετα θα ερθουν πιο ευκολα τα κοριτσια..
    φταιω εγω που δεν σας αρεσουν οι ντροπαλοι και τους θεωρηται φλωρους???
    Οχι ολες. Σε πολλες αρεσουν οι ντροπαλοι.....γι'αυτο λεω να ψαξει καλα.....δεν ειναι ωραιο να ξερεις οτι το αγορι σου εχει κανει κατι τετοο, εκτος οτι ειναι και επικινδυνο ξενερωνεις! Γιατι λοιπον αν βρει μια καλη κοπελα αργοτερα να εχει κανει κατι τετοιο κριμα ειναι......τεσπα, δεν συνεχιζω αλλο την κουβεντα, τη γνωμη μου ειπα απλα, χωρις καμμια διαθεση επιθεσης, απλα δεν μου αρεσει καθολου σαν ιδεα γι'αυτο και μιλησα ετσι.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Οχι ολες. Σε πολλες αρεσουν οι ντροπαλοι.....γι'αυτο λεω να ψαξει καλα.....δεν ειναι ωραιο να ξερεις οτι το αγορι σου εχει κανει κατι τετοο, εκτος οτι ειναι και επικινδυνο ξενερωνεις! Γιατι λοιπον αν βρει μια καλη κοπελα αργοτερα να εχει κανει κατι τετοιο κριμα ειναι......τεσπα, δεν συνεχιζω αλλο την κουβεντα, τη γνωμη μου ειπα απλα, χωρις καμμια διαθεση επιθεσης, απλα δεν μου αρεσει καθολου σαν ιδεα γι'αυτο και μιλησα ετσι.
    σε ποιο πλανητη γινετε αυτο??
    μα ουτε και εγω εχω διαθεση επιθεσεις και δεν επιτεθηκα.κουβεντα κανουμε ανταλαζουμε γνωμες και αποψεις σε καμια περιπτωση δεν υπαρχει κοντρα.απλα εσυ μιλας απτη πλευρα τον κοριτσιον
    που σε μια παρεα π.χ 10 ατομων οι 5 θα της την πεσουν..αρα εχει επιλογες αρα αν θελει να εχει σχεσει ειναι το πιο ευκολο
    ενω εγω μιλαω απτη θεσει του αγοριου που σπαει το κεφαλι του πως μπορει να αρεσει σε ενα κοριτση για να κανει σχεση και σε μια παρεα 20 κοριτσιων η μια θα του πει το ναι και αν θα γινει αυτο..
    Οταν ενα αγορι ειναι ντροπαλο δεν αρεσει στα κοριτσια..οταν ενα αγορι ειναι ανετος επικοινωνιακος εχει λεγειν αυτος αρεσει στα κοριτσια και δεν σημενη οτι ειναι απαρετητα οτι ειναι κακο.απλα ετσι λειτουργει το θεμα.
    απο κει και περα οπως ειπα ας κανει οτι θελει ο θεματοθετης οπως ειπα και πριν.ολοι τη γνωμη μας λεμε ας διαλεξη ο ιδιος τη θελει να κανει οτι του φενετε καλυτερο

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    σε ποιο πλανητη γινετε αυτο??
    μα ουτε και εγω εχω διαθεση επιθεσεις και δεν επιτεθηκα.κουβεντα κανουμε ανταλαζουμε γνωμες και αποψεις σε καμια περιπτωση δεν υπαρχει κοντρα.απλα εσυ μιλας απτη πλευρα τον κοριτσιον
    που σε μια παρεα π.χ 10 ατομων οι 5 θα της την πεσουν..αρα εχει επιλογες αρα αν θελει να εχει σχεσει ειναι το πιο ευκολο
    ενω εγω μιλαω απτη θεσει του αγοριου που σπαει το κεφαλι του πως μπορει να αρεσει σε ενα κοριτση για να κανει σχεση και σε μια παρεα 20 κοριτσιων η μια θα του πει το ναι και αν θα γινει αυτο..
    Οταν ενα αγορι ειναι ντροπαλο δεν αρεσει στα κοριτσια..οταν ενα αγορι ειναι ανετος επικοινωνιακος εχει λεγειν αυτος αρεσει στα κοριτσια και δεν σημενη οτι ειναι απαρετητα οτι ειναι κακο.απλα ετσι λειτουργει το θεμα.
    απο κει και περα οπως ειπα ας κανει οτι θελει ο θεματοθετης οπως ειπα και πριν.ολοι τη γνωμη μας λεμε ας διαλεξη ο ιδιος τη θελει να κανει οτι του φενετε καλυτερο
    Εχω ακουσει κοπελες στο παρελθον να λενε οτι τον αντρα τον θελουνε ντροπαλο, συνεσταλμενο. Θα υπαρχουν κι αλλες, δεν μπορει. Δεν επιτεθηκες, το ξερω, για μενα λεω.

Page 2 of 22 FirstFirst 123412 ... LastLast

Similar Threads

  1. Με την Μητέρα της κοπέλας μου..
    By kourlias in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 20-11-2015, 15:16
  2. ΕΡΩΤΙΚΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΚΟΠΕΛΑΣ ΜΟΥ
    By BreakingTheHabit in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 51
    Last Post: 21-02-2013, 01:20
  3. πλησίασμα γυναίκας
    By ioannis2 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 76
    Last Post: 01-04-2012, 13:17
  4. Ντροπαλός κτλ
    By kapoioss in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 39
    Last Post: 19-12-2011, 09:41
  5. πλησίασμα για σχέση
    By ioannis2 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 20-08-2009, 23:04

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •