Εκφραστειτε ελευθερα!!! - Page 9
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 9 of 61 FirstFirst ... 78910111959 ... LastLast
Results 121 to 135 of 903
  1. #121
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by manner View Post
    Τα καταφερα να την ανεβασω!! Αν και ειναι δυσκολα τα πραγματα ενα χαμογελο παντα θα υπαρχει!!!!

    Εστάλη από SM-G361F στο E-Psychology.gr Mobile App
    Πολύ όμορφη ζωγραφιά manner, εσύ την έκανες;

    Μου αρέσουν οι κουκουβάγιες κι έχω μπλούζα και πορτοφόλι με αυτά τα πουλιά... ♥
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  2. #122
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Αθήνα
    Posts
    102
    Ναι αν και τη συγκεκριμενη τη εχω φτιαξει λιγο καιρο τωρα.... ταιριαζε στη διαθεση μου. Τα λατρευω αυτα τα πουλια! Ετοιμαζω και κατι ακομα ελπιζω συντομα..

    Εστάλη από SM-G361F στο E-Psychology.gr Mobile App
    Υψωμένα, γυμνά χέρια.... Σαν κλαδιά τον Νοέμβρη

  3. #123
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by manner View Post
    Ναι αν και τη συγκεκριμενη τη εχω φτιαξει λιγο καιρο τωρα.... ταιριαζε στη διαθεση μου. Τα λατρευω αυτα τα πουλια! Ετοιμαζω και κατι ακομα ελπιζω συντομα..

    Εστάλη από SM-G361F στο E-Psychology.gr Mobile App
    Μπράβο, έχεις ταλέντο στη ζωγραφική!

    Κι εγώ τα βρίσκω πολύ όμορφα και συμπαθητικά αν και παλιά έλεγαν ότι αν κράξει κουκουβάγια πάνω από ένα σπίτι κάποιος που ζει εκεί θα πεθάνει κι όταν ήμουν παιδάκι τα φοβόμουν... Το είχες ακούσει ποτέ αυτό;

    Να μας το δείξεις κι αυτό που ετοιμάζεις αν θέλεις!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  4. #124
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Αθήνα
    Posts
    102
    Θα το κανω [emoji4]. Δυσειδαιμονιες .... η γιαγια μου μας ειχε γεμισει ιστοριες... ωραια εκεινα τα χρονια!!!! Δεν τα θυμαμαι ολα αλλα ωραιες οι εικονες, οσες εχω!
    Υπαρχει μερος για να πας να δεις απο κοντα!!! Και να αγγιξεις μια κουκουβαγια, θα το κοιταξω!!!

    Εστάλη από SM-G361F στο E-Psychology.gr Mobile App
    Υψωμένα, γυμνά χέρια.... Σαν κλαδιά τον Νοέμβρη

  5. #125
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by manner View Post
    Θα το κανω [emoji4]. Δυσειδαιμονιες .... η γιαγια μου μας ειχε γεμισει ιστοριες... ωραια εκεινα τα χρονια!!!! Δεν τα θυμαμαι ολα αλλα ωραιες οι εικονες, οσες εχω!
    Υπαρχει μερος για να πας να δεις απο κοντα!!! Και να αγγιξεις μια κουκουβαγια, θα το κοιταξω!!!

    Εστάλη από SM-G361F στο E-Psychology.gr Mobile App
    Να μου το πεις αυτό το μέρος αν το βρεις...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #126
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Ειχα βρει ενα μωρο κουκουβαγια σε ενα παρκακι οταν ειχα παει βολτα το σκυλο μου! Θα ειχε πεσει απο τη φωλια του.ετσι το πηρα και μετα απο 3 μερες το πηγαμε σε παρκο αγριων ζωων γτ εχρηζε ειδικης φροντιδας

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App

  7. #127
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by iwannaaa View Post
    Ειχα βρει ενα μωρο κουκουβαγια σε ενα παρκακι οταν ειχα παει βολτα το σκυλο μου! Θα ειχε πεσει απο τη φωλια του.ετσι το πηρα και μετα απο 3 μερες το πηγαμε σε παρκο αγριων ζωων γτ εχρηζε ειδικης φροντιδας

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App
    Εγώ είχα βρει δυο φορές τραυματισμένα πουλιά που επίσης τα έστειλα σε ανάλογα κέντρα περιποίησης αλλά ήταν πιο συνηθισμένα πουλιά, το ένα ήταν ένα μωρό καρακαξάκι και το άλλο περιστέρι... Κι έγιναν και τα δύο καλά απ' ότι με ενημέρωσαν... Βασικά περιστέρι νομίζω δύο φορές βρήκα τώρα που το σκέφτομαι... Κι είχα βρει και μιαν άλλη αλλά όσο μιλούσα στο τηλέφωνο με την αρμόδια υπηρεσία αυτό πέθανε...

    Όμως αφαιρέθηκα με τα ζώα κι αρχίσαμε να σπαμάρουμε... Αυτά λοιπόν...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #128
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    manner τι ομορφη η ζωγραφια σου!! Οι μπαλιτσες που μοιαζουν με τρουκς ειναι ζωγραφιστες?
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  9. #129
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Αθήνα
    Posts
    102
    τρουκς? τις τελίτσες εννοείς, μονο μολύβι είναι το σχέδιο σε ξεγέλασαν τα μάτια σου νομίζω, με πιο μαλακό μολύβι και λίγο πάτημα γίνεται μια μαύρη λακουβίτσα και γυαλίζοντας από το φως ...
    Υψωμένα, γυμνά χέρια.... Σαν κλαδιά τον Νοέμβρη

  10. #130
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Οι μπαλιτσες φαινονται πολυ διαφορετικα απο ο,τι ολη η υπολοιπη ζωγραφια. Ειναι τρυπητες μηπως? Αυτο εννοεις περισσοτερο πατημα?
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  11. #131
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Αθήνα
    Posts
    102
    Όχι τρυπητές, απλά βάζεις το μολύβι το πατάς περισσότερο και το περιστρέφεις, έτσι κάναι μια μικρή "γουβίτσα" που τη γεμίζει με το χρώμα που επειδή είναι γραφίτης γυαλίζει και δίει την ψευδαίσθηση του όγκου... κάπως έτσι τέλος πάντων
    Υψωμένα, γυμνά χέρια.... Σαν κλαδιά τον Νοέμβρη

  12. #132
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Πολύ εντύπωση σου έκαναν οι μπαλίτσες βρε σαβ!! χαχαχα
    Νομίζω δεν είναι τρυπητές, απλά πατάς με μαλακό μολύβι λίγο περισσότερο κ γίνεται ένα μικρό βαθούλωμα το οποίο γυαλίζει στο φως.

    Ωραία ζωγραφιά! Συμπαθητικά πουλιά οι κουκουβάγιες αν και στην πραγματικότητα μου φαίνονται κάπως τρομακτικές.

  13. #133
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Οκ καταλαβα οποτε αυτη η γυαλαδα που βλεπω και καταληγει σαν οψη 3d στις μπαλιτσες ειναι λογω της φωτογραφιας.
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  14. #134
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Πολύ εντύπωση σου έκαναν οι μπαλίτσες βρε σαβ!! χαχαχα
    Νομίζω δεν είναι τρυπητές, απλά πατάς με μαλακό μολύβι λίγο περισσότερο κ γίνεται ένα μικρό βαθούλωμα το οποίο γυαλίζει στο φως.
    χαχαχαχαχ ναι λυσσαξα με τις μπαλιτσες γιατι εχω πορωση με το ρεαλιστικο σχεδιο με μολυβι και αναρωτηθηκα αν μονο τις μπαλιτσες τις εχει κανει ρεαλιστικες ή αν εχει χρησιμοποιησει καποια αλλη τεχνικη. λολ Τεσπα οκ
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  15. #135
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Αθήνα
    Posts
    102
    Quote Originally Posted by savatage View Post
    χαχαχαχαχ ναι λυσσαξα με τις μπαλιτσες γιατι εχω πορωση με το ρεαλιστικο σχεδιο με μολυβι και αναρωτηθηκα αν μονο τις μπαλιτσες τις εχει κανει ρεαλιστικες ή αν εχει χρησιμοποιησει καποια αλλη τεχνικη. λολ Τεσπα οκ
    χαχαχαχα μόνο αυτές και θέλω πολύ να ασχοληθώ με τρισδιάστατο που νοομίζεις ότι πλανάται πάνω από το χαρτί... κάποια στιγμή
    Υψωμένα, γυμνά χέρια.... Σαν κλαδιά τον Νοέμβρη

Page 9 of 61 FirstFirst ... 78910111959 ... LastLast

Similar Threads

  1. Γελαστε ελευθερα...
    By tzina2012 in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 3
    Last Post: 12-06-2016, 20:46

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •