ξανα τα ιδια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106

    ξανα τα ιδια

    καποιες φορες στο παρελθον επερνα μηνηματα στο φβ οτι σπαμαρω αρκετα η οτι πριζω καποιον. αλλαδεν ηταν κ πολλα αυτα τα ατομα. χθες ομως το βραδυ εγινε το ιδιο απο μια κοπελα που συμπαθω παρα πολυ. οκ ειχε δικαιο. αλλα την συμπαθω τοσο πολυ που μετα απο αυτο δεν ξερεται ποσο ασχημα ενιωσα με μενα. δεν μπορουσα να πιστεψω οτι εγω τοκανα. το προβλημα μου ειναι οτι καμια φορα δεν καταλαβαιμω ποτε το κανω. δλδ ποτε δεν εστειλα απανωτα μηνυματα αλλα καποιες φορες στελνω καθε μερα κ ναι με ατομα που δεν εχουμε να πουμε κ πολλα. αλλα παλι δεν καταλαβαινω οπως ειπα ποτε χανω την μπαλα. επεισης καμια φορα νιοθω ενωχες πως αν δεν κρατησω μια συχνη επαφη με καποιον θα τον χασω. κ δεν το θελω καθολου να τον χασω ειδικα αν ειναι καποιο αξιολογο ατομο που εχω αδυμια......ολλες οι γνωμες δεκτες

    Εστάλη από Redmi 4A στο E-Psychology.gr Mobile App

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    καμια γνωμη?

    Εστάλη από Redmi 4A στο E-Psychology.gr Mobile App

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    γενικα πιστευω οτι εχω θεμα με το να πλισιαζω κοσμο. δεν ξερω τι να πω....

    Εστάλη από Redmi 4A στο E-Psychology.gr Mobile App

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Κι εγω θελω να μιλαω πολυ, ειμαι πολυ επικοινωνιακο ατομο ειδικα πισω απο μια οθονη που αισθανομαι πιο "ασφαλης". Σε καταλαβαινω, αλλα ο περισσοτερος κοσμος θελει την ηρεμια του και δεν τους αρεσει να μιλανε, τωρα, αν δεν το θεωρεις αυτο υγιες, οντως, δεν ειναι, η κοινωνια μας ειναι αρρωστη!! Να πηγαινεις να μιλας με συγγενεις, εγω αυτο κανω.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    μαι με τις ξαδερφες μου τις εχω πριξει κ ειναι λεε κ μηλαω με τον αδερφο μου. κλαιν μαιν δλδ. κ συνεχιζω να τις πριζω. ξερουν για τα ψυχολογικα μου παρα πολυ καλα....

    Εστάλη από Redmi 4A στο E-Psychology.gr Mobile App

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Τι να σου πω δεν εχεις και κατι βαρυ. Λογικο ειναι να θες να μιλας, ειναι υγιες οπως σου 'πα. Κοιτα να βρεις τοτε νορμαλ φιλους αν υπαρχουν γιατι πολυ αμφιβαλλω αν και για σας τα αγορια ειναι πιο ευκολο, η μια κοπελα που να 'ναι εμπιστη και να μπορειτε να τα μοιραζεστε ολα. Μονο οι σωστοι ανθρωποι θα σε βοηθησουν να γινεις καλυτερα. Οσο εισαι σε περιβαλλον που εχετε αλλους ρυθμους η ακομα χειροτερα σου δημιουργουν προβληματα ακομα χειροτερα απο αυτα, δεν πας μπροστα. Κοιτα να βρεις σωστους ανθρωπους να μιλας..........

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Τι να σου πω δεν εχεις και κατι βαρυ. Λογικο ειναι να θες να μιλας, ειναι υγιες οπως σου 'πα. Κοιτα να βρεις τοτε νορμαλ φιλους αν υπαρχουν γιατι πολυ αμφιβαλλω αν και για σας τα αγορια ειναι πιο ευκολο, η μια κοπελα που να 'ναι εμπιστη και να μπορειτε να τα μοιραζεστε ολα. Μονο οι σωστοι ανθρωποι θα σε βοηθησουν να γινεις καλυτερα. Οσο εισαι σε περιβαλλον που εχετε αλλους ρυθμους η ακομα χειροτερα σου δημιουργουν προβληματα ακομα χειροτερα απο αυτα, δεν πας μπροστα. Κοιτα να βρεις σωστους ανθρωπους να μιλας..........
    ναι τα βαρια τα χω δοτλεψει. δοξα το θεο ειμαι πολυ καλυτερα. καλουε φιλους που μηλαμε εχω μονο εναν. απο το γυμνασιο μετα ολλοι ειναι περιστασιακοι απο την σχολη κ παροδικοι. απο το σχολειο μονο με 1 ατομο κρατισα επαφη. κ εδω που τα λεμε καλα ειναι δεν ηθελα κ αλους απο το σχολειο. καιρος να ερθουν καινουργοι

    Εστάλη από Redmi 4A στο E-Psychology.gr Mobile App

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by giannis000 View Post
    ναι τα βαρια τα χω δοτλεψει. δοξα το θεο ειμαι πολυ καλυτερα. καλουε φιλους που μηλαμε εχω μονο εναν. απο το γυμνασιο μετα ολλοι ειναι περιστασιακοι απο την σχολη κ παροδικοι. απο το σχολειο μονο με 1 ατομο κρατισα επαφη. κ εδω που τα λεμε καλα ειναι δεν ηθελα κ αλους απο το σχολειο. καιρος να ερθουν καινουργοι

    Εστάλη από Redmi 4A στο E-Psychology.gr Mobile App
    Καλα κανεις συμφωνω μαζι σου. Χαιρομαι που εισαι καλυτερα.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    αν επιτρεπεται ποσο εισαι?

    Εστάλη από Redmi 4A στο E-Psychology.gr Mobile App

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Σορρυ, δεν θελω να πω.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Σορρυ, δεν θελω να πω.
    οκ βασικα ηθελα να σε ρωτισω αν σπουδαζεις για να σε ρωτισω πως τα πας εσυ με τα παιδια εκει...αλλα αστο δεν θελω να σε πιεζω σορρυ

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Δεν ειναι θεμα πιεσης ειναι θεμα ανωνυμιας.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Δεν ειναι θεμα πιεσης ειναι θεμα ανωνυμιας.
    ναι σωστα εχεις δικαιο

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Για να εχεις επικοινωνια σωστη εκτος απο το να μιλας θα πρεπει και να ακους και να ασχοληθεις με του αλλου τις αναγκες οπως και το να δεχεσαι την κριτικη του αλλου. Ειναι σαν συναισθηματα πρεπει να ειναι αμοιβαια. Αν βαριεσαι να ακους τα δικα του, και να υποκριθεις, θα το πιασει με τη μια και χαιρετα τον.
    Γενικως στη ζωη οτι δωσεις θα λαβεις.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Η κριτικη δεν ειναι κατι σωστο και υποχρεωτικο να το δεχθεις, απο μονη της ειναι μια αρνητικη και κακια λεξη.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Τα ίδια ξανα
    By deppy in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 27-03-2013, 15:53
  2. Είμαι αγχωμένη,αγχωμένη,και ξανά τα ίδια
    By Biskot in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 05-03-2013, 09:37
  3. ξανα τα ιδια...
    By pandelic85 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 26-12-2012, 16:31
  4. ΞΑΝΑ ΜΑΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚ*Τ*.................
    By Lacrymosa in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 107
    Last Post: 09-08-2011, 23:51
  5. ΞΑΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ
    By nirida in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 07-08-2008, 14:11

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •