Ανεπιθυμητη ομοφιλοφιλια? - Page 13
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 13 of 16 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast
Results 181 to 195 of 229
  1. #181
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Quote Originally Posted by iwannaaa View Post
    Μπορει τελικα να πηγαζει και απο αισθηματα κατωτεροτητας που εχω και να κρυβεται απο πισω μια ζηλια που εγω το παιρνω ως ερωτα γτ δεχομαι την αλλη ως ανωτερη, να με στηριζει κτλ? Και μετα δεν μπορω να σταθω μονη? Και να θυμισω οτι αναφερομαι πιο πολυ σε συναισθημ.δεσμο και οχι σεξ.ξερει κανεις να μας πει μηπως ειναι ιδεοληψια και πως το ξεχωριζω? Το σιγουρο ειναι οτι δε μου προκαλει θετικα συναισθηματα.μηπως τελικα ειναι ζηλια που εμφανιζεται με ρη μορφη ερωτας γτ δεν μπορω να σταθω μονη μ στα ποδια μου και καθε δορα προσδενομαι σε καποια φιλη μου, μου συμπαραστεκεται και αναπτυσσουμε πολυ ισχυρο δεσμο? Για μενα ολα αυτα εχουν μεγαλη σημασια.και σηνυθως το σκεφτεται το μυαλο μ για να ξεφυγω απο καταστασεις που δε μου αρεσουν νιωθοντας ενοχη πχ το διαβασμα που δεν τα καταφερνω.μηπως προβαλλω ως δικαιολογια αυτη μου την αδυναμια πυ εγω την καμω αδυναμια? Τι λετε? Γινεται αυτο? Παντως παντα στις δυσκολες στιγμες τα σκεφτομαι αυτα.οταν εχω κεφια και νιωθω καλα δεν το βλεπω τοσο αρνητικα .δεν ξερω τι γινεται.Πραγματικα γτ το μυαλο μ παιζει τοσο βρωμικα παιχνιδια.παντως το οτι εχω ιδεοληψιες το ξερω, το εχει πει και ο γιατρος.αλλα δεν ξερω αν ειναι κι αυτη μια η οχι και μου λεει οτι θα το ανακαλυψω μονη μ και θελω χρονο.Δεν ξερω γτ αλλα το να ειμαι λεσβια ασχετη απο την αποψη της κοινωνιας το βλεπω εγω η ιδια σαν να ειμαι κατωτερη και ανικανη απο τις αλλες γυναικες και γι αυτο το σκεφτεται το μυαλο μ οταν ειμαι σε μειονεκτικη θεση και το συνδεει με κατι αρνητικο

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App
    Ρε κοπελια...ξερεις τι μου θυμιζεις τωρα που το διαβασα αυτο πολυ εντονα; Αγγλικα ξερεις να σου βαλω ενα λινκ; Squish το λενε στο χωριο μου αυτο που παθαινεις...λολ. Σαν το crush, η το λεγομενο "τσιμπημα", χωρις το ερωτικο στοιχειο μεσα...Νιωθεις ελξη εγκεφαλικη σε καποιες γυναικες, νιωθεις χαρα οταν τις βλεπεις, τις θαυμαζεις, παθαινεις εμμονη, θελεις να τους μοιασεις, θελεις να τις βλεπεις, να τους μιλας, σου φαινονται πολυ ενδιαφεροντα ατομα, παθαινεις λιγο εμμονουλα σε βασανιστικο σχεδον βαθμο αλλα ολο αυτο δεν συνοδευεται απο σεξουαλικες φαντασιωσεις...ε; Πλατωνικος ερωτας ειναι, εξιδανικευση ανθρωπων που θαυμαζεις επειδη ισως βλεπεις σε αυτους στοιχεια στα οποια θα ηθελες να τους μοιασεις η στοιχεια που σου εχουν λειψει απο τη συναναστροφη σου με αλλες θηλυκες φιγουρες στη ζωη σου...απλα ειναι προτυπα. Δεν πιστευω οτι ειναι κατι το τρομερο. Καπως ετσι νιωθεις; Η εχεις βρει τον εαυτο σου να κανει σεξουαλικες σκεψεις με αυτες τις γυναικες και να το ευχαριστιεται;
    Προσωπικα δεν ξερω αν σε κανει να νιωθεις καλυτερα αυτο, ειχα χοντρο κολλημα 3 χρονια στο γυμνασιο με μια καθηγητρια μου ετσι...απλα την θαυμαζα απεριοριστα ρε παιδι μου, με τραβουσε σαν ανθρωπος, σαν παρουσια, σαν αερας...ερωτικες σκεψεις ομως δεν μου πολυβγαινανε...
    Μου ετυχε επισης να βρισκω πολυ γοητευτικο ανθρωπο και μια καθηγητρια που ειχα αργοτερα στη σχολη...
    Προσφατα σχετικα αντιληφθηκα οτι επαθα το ιδιο με πρωην εργοδοτρια...το σκαλισα μεσα μου και καταλαβαινω οτι 1.προκειται για μεγαλυτερες γυναικες με στοιχεια που θαυμαζω, αρα ισως αυτη η "ελξη" εχει να κανει απλα με τις δικες μου φιλοδοξιες και το τι γυναικα θελω εγω να ειμαι, 2.ειναι σε θεση εξουσιας σχεδον παντα αρα πιθανον εχει να κανει με καποια υγιη, πιθανον μητρικα προτυπα που μου λειπουν και 3. Μπορει να αναγνωριζω το οτι εχουν μια γοητεια και να τις θεωρω ωραιες, ελκυστικες γυναικες μεσα και εξω, αλλα δεν μου βγαινει το ερωτικο. Καποτε ειχα αναρωτηθει κι εγω οπως εσυ μηπως ειχα τετοιες τασεις και προσπαθησα επιτηδες να τις φαντασιωθω ερωτικα, αλλα η αληθεια ειναι πως μπα...λογω της εγκεφαλικης ελξης ισως θα ημουν οκ με αυτο, αλλα καθαρα απο αποψη σεξουαλικης ορμης μιε, χλιαρα πραγματα, δεν μου το βγαζουν...
    Το αστειο ειναι λοιπον πως καθαρα σεξουαλικα θα ελεγα οτι ειμαι στρειτ...αλλα καθαρα εγκεφαλικα/πλατωνικα μπορει και να "ερωτευτω" γυναικα. Μιλαμε απλα για μεγαλο θαυμασμο. Και λογω του καθαρα εγκεφαλικου χαρακτηρα και του οτι εχουν να κανουν με δικες μου "ελλειψεις", η με πραγματα που θαυμαζω, συνηθως αυτα τα συναισθηματα ειναι και πιο εντονα και καπως πιο "βασανιστικα" απο οτι με αντρα. Ενας αντρας δεν μπορει να μου τριβει στη μουρη το τι γυναικα θα ηθελα να ειμαι εγω, λολ...ειναι θεμα εσωτερικης αναζητησης ξερω γω. Ετσι το παιρνω. Αν και εχω νιωσει κατι παρομοιο και με αντρα καθηγητη στο παρελθον...παλι χωρις απαραιτητα να αισθανομαι σεξουαλικη ελξη.
    Νομιζω οτι αισθανεσαι αυτο το πραγμα λοιπον κι εσυ, και καθεσαι και μπερδευεις τον εαυτο σου με ταμπελες και κατηγοριες...οποτε χωρις να δοκιμασεις πρωτα να κανεις καμια σχεση και σεξ, ειτε με αντρα ειτε με γυναικα, χωρις να δεις στη πραξη τι σε διεγειρει σεξουαλικα, δεν εχεις λογο να φρικαρεις. Τζαμπα βασανιζεσαι, απενοχοποιησου. Αλλο η σεξουαλικη ελξη και αλλο αυτος ο θαυμασμος...και οι αρχαιοι το ξερανε αυτο με την βαθια εγκεφαλικη και νοητικη "φιλια" η τον "πλατωνικο ερωτα" και τους παρεξηγησανε, λολ.
    Βασικα ειναι πολυ ομορφο πραγμα αυτο...να θαυμαζεις καποιον τοσο εντονα σαν ανθρωπο και να νιωθεις ομορφα απεναντι του χωρις καυλες στη μεση...

  2. #182
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Για καθηγητη το εχω νοιωσω αυτο που λες δλδ αντιστροφα με σενα.Ναι με διεγειρουν σεξουαλικα οι γυναικες πιο πολυ απο τους αντρες.και εγκεφαλικα βεβαια.δεν ξερω και τα δυο μου αρεσουν αλλα πιο πολυ οι γυναικες γτ τις ερωτευομαι και σε σεξουαλικο και συναισθηματικο κομματι.Ειμαι σιγουρη παντως οτι μου αρεσουν σεξουαλικα οι γυναικες.Εχω ανακαλυψει τι θελω .το θεμα ειναι πως να το εκδηλωσω

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App

  3. #183
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Τι γινεται σημερα? Πιο αναλυτικα...και δεν ειμαι απο τους ανθρωπους που προσποιουνται.εχω τυψεις μετα

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App

  4. #184
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Quote Originally Posted by iwannaaa View Post
    Για καθηγητη το εχω νοιωσω αυτο που λες δλδ αντιστροφα με σενα.Ναι με διεγειρουν σεξουαλικα οι γυναικες πιο πολυ απο τους αντρες.και εγκεφαλικα βεβαια.δεν ξερω και τα δυο μου αρεσουν αλλα πιο πολυ οι γυναικες γτ τις ερωτευομαι και σε σεξουαλικο και συναισθηματικο κομματι

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App
    Οκ τοτε, εφοσον εχεις κατασταλαξει σε αυτο και νιωθεις να σου ερχεται πιο φυσικα η ελξη για γυναικες το μονο που μενει ειναι να συμφιλιωθεις με αυτο...θα συμφωνησω με το μελος oeo, μπορεις να εισαι διακριτικη ενω ψαχνεις πρωτα την συμφιλιωση με τον εαυτο σου...και αν, οταν καποτε εισαι ετοιμη, βλεπεις που και αν θα το λες...αυτο ισχυει ειδικα αν μενεις σε μικρη πολη/μικρη κοινωνια και για οσο δεν εχεις οικονομικη ανεξαρτησια.
    Αμα πας αλλου φοιτητρια και μετα αποκτησεις δικο σου εισοδημα θα νιωσεις καλυτερα...
    Αν και πιστευω οτι κρινεις τον εαυτο σου πιο σκληρα απο οτι θα σε εκρινε καποιος αλλος (εξαρταται και για ποιον αλλον μιλαμε, αλλα οκ...)...εχει να κανει με το πως βλεπεις εσυ την ομοφυλοφιλια λαθος και με τις δικες σου ενοχες και το δικο σου αυτομαστιγωμα, δεν εχει να κανει τοσο με τριτους...αυτο να δουλεψεις...και ισως αμα ζησεις και καμια ωραια εμπειρια με καποια κοπελα στην πραξη σε βοηθησει λιγο προς την κατευθυνση της απενοχοποιησης και αυτο...για τωρα απλα δειξε λιγη υπομονη στον εαυτο σου, μην εισαι σκληρη μαζι του. Αμα σου ελεγε φιλος ειμαι γκει τι θα του ελεγες; Απαπα ειναι αφυσικο, το σεξ ειναι για να κανουμε παιδακια, θα επρεπε να ντρεπεσαι; Η οκ χαλαρωσε, παρτο σιγα σιγα και μην νιωθεις ασχημα; Ισως ειναι περιεργη συμβουλη αυτο αλλα φερσου στον εαυτο σου γενικα οπως θα φεροσουν σε εναν καλο φιλο σου...

  5. #185
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Το καλυτερο πλανο για εμενα ειναι να εχω μια συζυγο και να υιοθετησουμε παιδακι γτ μου αρεσουν.βασικα θελω να γινω και νηπιαγωγος.ειμαι παιδικη φυση.δε μοιαζω πολυ εξωτερικα με αυτην αλλα εχει ενα καλο σεναριο ζωηςhttps://youtu.be/pj2YxCAnqx0.επισης εχω φιλο γκει αλλα ειναι λιγο κουτσομπολης και δεν του εχω πει για μενα.εκεινος εχει εκδηλωθει αντιθετα

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App

  6. #186
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Απλο...ρωτα τους αν κανουν σεξ μονο οταν και αν θελουν να κανουν παιδια. Οι αμφιφυλοφιλοι δηλαδη για να κανουν παιδια κανουν σεξ; Στην συντριπτικη πλειοψηφια των περιπτωσεων και στο μεγαλυτερο μερος της ζωης καποιου δεν ειναι αυτος ο λογος που κανει σεξ. Ειναι το τελευταιο που τους νοιαζει.
    Βασικα μιλαω για συννειδητοποιημενους ανθρωπους που δεν ψαχνουν μονο ηδονη και δειχνουν αφοσοιωση στις σχεσεις τους .οποτε συνηθως κανουν παιδια.

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App

  7. #187
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Quote Originally Posted by iwannaaa View Post
    Βασικα μιλαω για συννειδητοποιημενους ανθρωπους που δεν ψαχνουν μονο ηδονη και δειχνουν αφοσοιωση στις σχεσεις τους .οποτε συνηθως κανουν παιδια.

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App
    Γιατι δεν γινεται συνειδητοποιημενοι αφωσιωμενοι ανθρωποι να μην θελουν παιδια; Ρε συ σε βασανιζουν τα δικα σου κολληματα λογω της ανατροφης σου στο συγκεκριμενο περιβαλλον που μεγαλωσες.
    Αυτη σου η δηλωση το προδιδει...ψαξου λιγο μεσα σου. Βασικα δεν χρειαζεται να δωσεις σε κανεναν λογαριασμο, εγω οτι ειπα το ειπα σαν επιχειρημα οτι θα σου τη πουν που εισαι λεσβια επειδη το σεξ ειναι για να κανεις παιδακια....δικαιολογησε το οπως μπορεις στον εαυτο σου, οχι σε μενα η σε οποιονδηποτε αλλον.. Παντως κανενας ανθρωπος σχεδον, γκει η στρειτ, ανυπαντρος η και παντρεμενος δεν το κανει για αυτο το σκοπο, τουλαχιστον το συντριπτικα μεγαλυτερο κομματι της ζωης του Μπορει να κανει και παιδακια ο κοσμος ετσι... Αλλα δεν ειναι αυτο το κυριο κινητρο. Το κυριο κινητρο ειναι η ηδονη, να σου φυγει η καυλα, η εκφραση ερωτα, η εγγυτητα, η αναπτυξη και διατηρηση του δεσμου κλπ...
    Και ειναι απολυτα φυσικο αυτο. Υπαρχουν και πιθηκοι (μπονομπο) που κανουν σεξ σε μορφες που ας πουμε ειναι δυσκολο να κανουν πιθηκακια ετσι...βασικα αδυνατο. Και στρειτ ας πουμε σεξ οχι υπο την "αναπαραγωγικη" μορφη του, και γκει μεταξυ τους, και παρτοτζωνονται και οτι να ναι...απλα για ευχαριστηση και για επιλυση εντασεων, για εκτονωση, για ενδυναμωση των κοινωνικων δεσμων μεταξυ τους...
    Πληροφοριακα στα λεω αυτα ετσι σκορπια σαν επιχειρηματα...
    Ναι η ηδονη του σεξ ειναι ο τροπος που εχει η φυση να μας "ξεγελα" για να αναπαραχθουμε. Αλλα ως επι το πλειστον δεν ειναι αυτο προτεραιοτητα στο μεγαλυτερο κομματι της ζωης καποιου. Και δεν ειναι και ολοι ιδιοι...αλλα ολοι εχουν τον ρολο τους και δεν ειναι κακο να εισαι διαφορετικος, δεν ειναι ολα για ολους, αλλα παντα θεωρω υπαρχει μια φυσικη ισορροπια σε αυτα.
    Ειχα διαβασει καπου πχ για μια ερευνα που ειδαν οτι στις οικογενειες των γκει αντρων υπηρχαν εξελικτικα παντα περισσοτερες γυναικες...και οτι αυτο τροπο τινα ειναι μηχανισμος εξισορροπισης του αναπαραγωγικου ρυθμου μιας κοινοτητας...ενας αντρας λιγοτερος να "σπειρει", περισσοτερες γυναικες ομως να "θερισουν" λολ...και η θεωρια ειναι πως παρειχαν πλεονεκτηματα, τυπου αρσενικη προστασια και συνεισφορα στην κοινοτητα χωρις ομως την βια που μπορει να πηγαζει απο τον αναπαραγωγικο ανταγωνισμο...
    Αντιστοιχα φανταζομαι και γυναικες με ομοφυλοφιλικη ταση ειχαν παντα καποιον αντιατοιχα σημαντικο ρολο σε μικρες συλλογικες κοινωνιες....αμα το δεις συνολικα δεν ειναι παραξενια η ομοφυλοφιλια...καποια χρησιμοτητα εχει με βαση αυτη τη θεωρια και δινει καποιο εξελικτικο πλεονεκτημα...αλλιως γιατι να γεννιουνται ανθρωποι με αυτο το χαρακτηριστικο και να μην εχουν εξαληφθει εξελικτικα; :)
    Καποιος λογος υπαρχει, καποιος μηχανισμος της φυσης ειναι και αυτος...

  8. #188
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Εχω πολλα κολληματα με το σεξ..την ομοφιλοφιλοφιλια , τις ανθρ.σχεσεις .ειμαι και κλειστος χαρακτηρας.ελπιζω να τα ξεπερασω πριν να ναι αργα.και ειναι και η ιδιουροπια του να εξηγειται ορθολογικα αυτο που εντασομαι δηλ να μην ειναι οπως λεμε paranormal.ειμαι και ιδεοληπτικη και ειναι ακομα χειροτερα.τρελαινομαι και αυτομαστιγωνομαι.ψαχνω τι να πω στη συνειδηση μου καθε φορα που με χτυπαει

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App

  9. #189
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    Quote Originally Posted by iwannaaa View Post
    Εχω πολλα κολληματα με το σεξ..την ομοφιλοφιλοφιλια , τις ανθρ.σχεσεις .ειμαι και κλειστος χαρακτηρας.ελπιζω να τα ξεπερασω πριν να ναι αργα.και ειναι και η ιδιουροπια του να εξηγειται ορθολογικα αυτο που εντασομαι δηλ να μην ειναι οπως λεμε paranormal.ειμαι και ιδεοληπτικη και ειναι ακομα χειροτερα.τρελαινομαι και αυτομαστιγωνομαι.ψαχνω τι να πω στη συνειδηση μου καθε φορα που με χτυπαει

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App
    εισαι σιγουρη οτι το αυτομαστιγωμα δεν θα το κανεις πραξη και μετα?

  10. #190
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Μηπως απλα εισαι flexible;

  11. #191
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Τι ειναι αυτο?

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App

  12. #192
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,852
    Quote Originally Posted by iwannaaa View Post
    Το καλυτερο πλανο για εμενα ειναι να εχω μια συζυγο και να υιοθετησουμε παιδακι γτ μου αρεσουν.βασικα θελω να γινω και νηπιαγωγος.ειμαι παιδικη φυση.δε μοιαζω πολυ εξωτερικα με αυτην αλλα εχει ενα καλο σεναριο ζωηςhttps://youtu.be/pj2YxCAnqx0.επισης εχω φιλο γκει αλλα ειναι λιγο κουτσομπολης και δεν του εχω πει για μενα.εκεινος εχει εκδηλωθει αντιθετα

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App
    εγω κατι δεν καταλαβαινω σε οσα μας λες..
    για παραδειγμα, μεχρι χθες δεν ησουν καν βεβαιη οτι θελεις γυναικα.
    πως εφτασες ξαφνικα να φαντασιωνεσαι "συζυγο' και παιδακι?
    δεν νομιζεις οτι παραλειπεις τελειως το κομματι του ΣΕΞ?

    γινεται, σε ηλικια που οι ορμονες σου χοροπηδανε, εσυ να σκεφτεσαι οκογενειακη ζωη, αλλα οχι ερωτικη ζωη?
    εγω θα επανερθω στην αποψη μου, οτι ειναι πιθανον να ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΟ ΣΕΞ, και να προσανατολιστηκες στις γυναικες γιατι οι ανδρες σου ειναι αγνωστοι οργανικα και σε φοβιζει το σεξ, ενω μια γυναικα την σκεφτεσαι σαν πιο "συμβατο" οργανισμο με τον δικο σου, ωστοσο δεν σκεφτεσαι σεξ, σχεση σκεφτεσαι.. ζηλειες, αποκλειστικοτητες, οικογενειες (!)
    μαλλον δεν θες ουτε ανδρες, ουτε γυναικες, εχεις μια ανωριμη σεξουαλικοτητα που πρεπει να συμφιλιωθεις μαζι της και να την εξερευνησεις.
    δλδ, ασε τις αποφασεις για το τι εισαι και τι οικογενεια θα κανεις για ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΕΞ. προχωρα στην ερωτικη/ σεξουαλικη ζωη σου, ΟΤΑΝ θα εισαι ετοιμη και βρεθει και συντροφος και αποφασιζεις μετα τι εισια και τι δεν εισαι..

  13. #193
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Δε συμφωνω απολυτα.Για μενα πιο πολυ σημασια εχει η "συνδεση" .Ξερω οτι απο παντα ερωτευομαι γυναικες και εκει θελω να επενδυσω.δεν μπορω να φανταστω τη ζωη μου χωρις μια γυναικα στο πλαι μου.με εχουν πλησιασει ερωτικα αντρες αλλα δε μου βγαινει το φλερτ και ολα αυτα .Επιπλεον δεν παραλειπω το σεξ απλως δεν εχω συμφιλιωθει με το οτι φαντασιωνομαι γυναικες, ποσο μαλλον ναπροχωρησω σε κατι αφου καμια δεν εχει δειξει ενδειξη ομοφιλοφιλιας..πολυ απλα.Ανωριμη σεξουαλικοτητα εχω σιγουρα αφου ντρεπομαι να την εκδηλωσω και δεν εχω και ευκαιριες.
    Σε λιγο καιρο ελπιζω να δικτυωθω με τετοια ατομα , αφου τελειωσω το σχολειο

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App

  14. #194
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by iwannaaa View Post
    Τι ειναι αυτο?

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App
    Γοογλ ιτ. ..

  15. #195
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by iwannaaa View Post
    Δε συμφωνω απολυτα.Για μενα πιο πολυ σημασια εχει η "συνδεση" .Ξερω οτι απο παντα ερωτευομαι γυναικες και εκει θελω να επενδυσω.δεν μπορω να φανταστω τη ζωη μου χωρις μια γυναικα στο πλαι μου.με εχουν πλησιασει ερωτικα αντρες αλλα δε μου βγαινει το φλερτ και ολα αυτα .Επιπλεον δεν παραλειπω το σεξ απλως δεν εχω συμφιλιωθει με το οτι φαντασιωνομαι γυναικες, ποσο μαλλον ναπροχωρησω σε κατι αφου καμια δεν εχει δειξει ενδειξη ομοφιλοφιλιας..πολυ απλα.Ανωριμη σεξουαλικοτητα εχω σιγουρα αφου ντρεπομαι να την εκδηλωσω και δεν εχω και ευκαιριες.
    Σε λιγο καιρο ελπιζω να δικτυωθω με τετοια ατομα , αφου τελειωσω το σχολειο

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App
    δεν εχω διαβαση ολες της σελιδες του θεματος σου παρα μονο μερικες ατην αρχη οπως και απαντησα....αν λςιπω κανω σε κατι λαθος διορθωσε με και σορυ...λοιπον θυμαμε και απο αλλες συζητησεις και παρατηρω τη σταση σου οτι εισαι πολυ ενοχικη με την ομοφυλοφια..νομιζω πως νοιωθεις ασχημα που εισαι η νομιζεις οτι εισαι λςσβια...πρατηρω λοποιν εοτι παλευης πολυ μεσα σου με αυτη τη πλευρα σου..και μου κανει εντυπωση γιατι συνηθως η ομοφυλοφιλες το δεχονται σχετικα ευκολα.δεν δσκολευονται να πουν στο εαυτο τους ναι οκ ειμαι λεσβια..ενω εσυ παλευης πολυ καιρο με αυτο...θελω να πω το εξεις..μηπως τςλικα δεν εισαι λεαβια??εγω νομιζω οτι δεν βρεθηκε ακομα το καταλληλο αγορι που θα τραβηξει το ενδιαφερον σου και θα σε κανει να νοιωσεις ασφαλεια να νοιωσεις αυτο το κλικ..που θα τον δεις και θα πεις ουαου..σκεψου το λιγο αυτο...γιατι νομιζω οτι σε ενα σημςιο διαβασα στα μηνυματα σου οτι παλια σου αρεσαν κατι αγορια αλλα τελικα δεν εγινε τιποτα....καππυ σε ενα σημριο εχει δικιο η ναταλι αν καταλαβα σωστα μηπως φοβασε το ανδρικο σωμα??το γυναικειο σου εισαι πιο οικιο..λογικο ειναι ολες η γυναικες οταν ειναι με αλλη γυναικα δεν ντρεποντε ενω με τον ανδρα ριναι αλλιος..μηπως καποια απο ολα αυτα σε μπερδευουν??

Page 13 of 16 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ποιά τα συμπτώματα εγκυμοσύνης?Έκτρωση ή συνεχίζω ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη
    By maria-stefania in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 30
    Last Post: 10-03-2014, 00:45
  2. ΦΟΒΟΣ ΓΙΑ ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ......
    By lonely- in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 120
    Last Post: 09-03-2014, 14:55
  3. Ευρωπαϊκή διαπολιτισμική μελέτη πάνω στην ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη
    By serginad in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 11-08-2012, 22:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •