Ανεπιθυμητη ομοφιλοφιλια? - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 16 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 46 to 60 of 229
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by savatage View Post
    Ειναι το ακρως αντιθετο απο την τελειομανια που σε διακρινει. Νατο το βρηκαμε! χαχαχαχαχ
    Τελειομανία;;;; !!! Δεν αντέχω άλλες αποκαλύψεις για τον εαυτό μου αυτές τις μέρες! Να προλαβαίνω να τα επεξεργάζομαι πρώτα.. χαχαχαχα

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    χαχαχαχαχαχαχ εκλαψα
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  3. #48
    Banned
    Join Date
    May 2017
    Posts
    1,020
    Quote Originally Posted by savatage View Post
    "Εφαγαν καλα" σε ποια ηλικια ακριβως? Πεσμου εσυ που κατεχεις την ελληνικη ιστορια και την παιζεις στα δαχτυλα. Ο 25αρης του 2012 ετρωγε καλα απο τους μισθους των γονιων του και ευθυνεται για την οικονομικη κατασταση στη χωρα?
    Και το λες εσυ που οχι μονο δεν εχεις βγαλει ποτε σου ουτε 1€ δουλευοντας αλλα δεν μπορεις στοιχειωδως να τα βαλεις κατω και να σκεφτεις οι πολιτικες και οι ψηφοι ποιων ετων οδηγησαν στο σημερα. Καμμια ελπιδα.
    Θα πρέπει να μάθεις ελληνικά κάποια στιγμή! Αυτός που γεννήθηκε το 80-81', που είναι σήμερα 38-40 ετών, μέσα σε αυτήν την δεκαετία, στα νιάτα του έφαγε καλά, οπότε μην το παίζεις έξυπνος. Επίσης και αυτό πηγαίνει και στην "βασίλισσα" ελισάβετ. Το ότι ασχολείστε συγκεκριμένα με ένα άτομο από όλο το φόρουμ, με το να ειρωνεύεστε και να υβρίζετε, δείχνει βαθιά κομπλεξικά όντα. Σίγουρα δεν είμαι ο ειδικός να σας τα λύσω τα ψυχολογικά σας και επειδή ξέρω ότι οι περισσότεροι παίρνετε αγωγές, δίνω τόπο στην οργή...

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Savatage μη το παίζεις άμοιρη ευθυνών! Με χρυσά κουτάλια έτρωγες και συ...τις καλύτερες φρουτόκρεμες σου παιρνε ο μπαμπάς τότε με τους παχυλούς μισθούς! χαχαχαχαχα

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,731
    Αδερφε τελευταια προσπαθεια δε θα μαθεισ ποτε τι γινοταν στα ειτεισ ενδεικτικα απο τριτη δημοτικου κ μετα γυρνουσαμε μονοι μασ σπιτι μπαλλα καθε απογευμα στη γειτονια δεν υπηρχαν κινητα υπολογιστεσ τιποτα εξι χρονων εκανα ανακαινιση το σπιτι με τον πατερα μου οχτω χρονων μαζευα ελιεσ δεκαπεντε χρονων ηξερα να συντηρω τον εαυτο μου δεκαοχτω ημουν οπωσ θα εισαι εσυ στα τριαντα σου τωρα στα τριαντα πεντε ειμαι σα πενηνταρησ στο μυαλο γερασα δηλαδη τωρα εγινα παππουσ αλλα μη νομιζεισ οτι εχεισ δικιο κανεισ μεγαλο λαθοσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #51
    Banned
    Join Date
    May 2017
    Posts
    1,020
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Αδερφε τελευταια προσπαθεια δε θα μαθεισ ποτε τι γινοταν στα ειτεισ ενδεικτικα απο τριτη δημοτικου κ μετα γυρνουσαμε μονοι μασ σπιτι μπαλλα καθε απογευμα στη γειτονια δεν υπηρχαν κινητα υπολογιστεσ τιποτα εξι χρονων εκανα ανακαινιση το σπιτι με τον πατερα μου οχτω χρονων μαζευα ελιεσ δεκαπεντε χρονων ηξερα να συντηρω τον εαυτο μου δεκαοχτω ημουν οπωσ θα εισαι εσυ στα τριαντα σου τωρα στα τριαντα πεντε ειμαι σα πενηνταρησ στο μυαλο γερασα δηλαδη τωρα εγινα παππουσ αλλα μη νομιζεισ οτι εχεισ δικιο κανεισ μεγαλο λαθοσ
    To 1988 με τα πακέτα Ντελόρ, έφαγε και η "κουτσή Μαρία". Φυσικά, αν ρωτήσεις ανθρώπους από εκείνη την εποχή, καλή ώρα σαν εσάς. Κανείς δεν έφαγε, ποτέ τίποτα. Βέβαια κάπως μαγικά, φτάσαμε σε μία κρίση, που Έλληνες παππούδες, κοιμούνται στα παγκάκια, επειδή τους πήραν το σπίτι, αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία. Μάθε και εσύ elis, μάθε τι γινόταν, με τα πακέτα Ντελόρ και δεν σου λέω για τα μεγάλα "κεφάλια", σου λέω για την απλή μεσαία τάξη. Σχεδόν όλοι, έτρωγαν τότε. Ακόμη και οι αυξήσεις που έπαιρναν και τα ξόδευαν, σε διακοποδάνεια, στεγαστικά κλπ, αυτό δεν ήταν τίποτα; Οι παρανομίες στους αγρότες; Μήπως και αυτά δεν ήταν τίποτα; Αγρότης είσαι και τα ξέρεις καλύτερα από εμένα. 10 πρόβατα είχαν και τα δήλωναν 1.000, για να πάρουν κονδύλι. Το ίδιο και στα αγροτεμάχια. Τι νομίζεις elis; Ότι δεν ξέρω, τι γινόταν τότε; Εγώ που είμαι 20 κάνω λάθος και θα το δεχτώ. Η οικονομία, η πραγματική κατάσταση της κοινωνίας και τα νούμερα του ΑΕΠ, άλλα δείχνουν. Εγώ όμως είμαι αυτός που κάνω λάθος....

  7. #52
    Banned
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,900
    Nα και ενα θέμα που δεν βελτιώνεται με διατροφή συμπληρώματα και ασκηση! :)

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,731
    Ηταν η τελευταια προσπαθεια οντωσ δε διορθωνεται
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #54
    Banned
    Join Date
    May 2017
    Posts
    1,020
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Ηταν η τελευταια προσπαθεια οντωσ δε διορθωνεται
    elis, ό,τι και να πεις, έτσι ήταν, απλά προσπαθείτε να τα ρίξετε στον "άπειρο" 20χρονο. Άστο και έχουν καταστραφεί πολλές οικογένειες αγροτών, από τα κονδύλια, άστο και δεν λέω τίποτα παραπάνω...

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Savatage μη το παίζεις άμοιρη ευθυνών! Με χρυσά κουτάλια έτρωγες και συ...τις καλύτερες φρουτόκρεμες σου παιρνε ο μπαμπάς τότε με τους παχυλούς μισθούς! χαχαχαχαχα
    Και μιλαμε για φρουτοκρεμες απο καρυδα, αβοκαντο, γκουαρανα οχι τιποτενιες απο μηλο, μπανανα και αχλαδι!
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by jim7 View Post
    Nα και ενα θέμα που δεν βελτιώνεται με διατροφή συμπληρώματα και ασκηση! :)
    Οχι, χρειαζεται ξεκουραση και θα περασει.
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by savatage View Post
    Και μιλαμε για φρουτοκρεμες απο καρυδα, αβοκαντο, γκουαρανα οχι τιποτενιες απο μηλο, μπανανα και αχλαδι!
    Ετρωγες και αβοκάντο εσύ; Ε βρήκαμε την υπεύθυνη για το ΔΝΤ λοιπόν!!!

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    I plead guilty your honour
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  14. #59
    Banned
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,900
    Tην τυφλά σας δεν ξέρετε, εγώ πχ δεν έφαγα.

  15. #60
    Banned
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,900
    Βέβαια κάποιοι φαγανε, αυτό είναι σίγουρο. Οποτε τι χαιρεστε;

Page 4 of 16 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ποιά τα συμπτώματα εγκυμοσύνης?Έκτρωση ή συνεχίζω ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη
    By maria-stefania in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 30
    Last Post: 10-03-2014, 00:45
  2. ΦΟΒΟΣ ΓΙΑ ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ......
    By lonely- in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 120
    Last Post: 09-03-2014, 14:55
  3. Ευρωπαϊκή διαπολιτισμική μελέτη πάνω στην ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη
    By serginad in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 11-08-2012, 22:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •