Θεωρεισ πωσ εισαι ομορφοσ-ομορφη? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 79
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,026
    Originally posted by dimitris79
    Κι εγω θεωρω οτι τη κοιτατε, Θεοφανια. Σιγουρα λιγοτερο απο εμας αλλα σιγουρα σε μεγαλο βαθμο. Κατι αλλο που μαλλον(;;) βλεπω κι ισχυει ειναι πως ενω εμεις παντα σε ενα βαθμο τη κοιταγαμε, εσεις με τα χρονια, με το περασμα των γενεων, αλματωδως εχετε αρχισει και το κοιτατε.
    Επειδή παλιά οι γυναίκες δεν κοιτούσανε καθόλου εξωτ. εμφάνιση και τον άντρα τον θέλανε για οικονομική και κοινωνική εξασφάλιση (πριν 50 χρόνια πχ)

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Originally posted by imagine
    Επειδή παλιά οι γυναίκες δεν κοιτούσανε καθόλου εξωτ. εμφάνιση και τον άντρα τον θέλανε για οικονομική και κοινωνική εξασφάλιση (πριν 50 χρόνια πχ)
    ενω τώρα ΔΕΝ τον κοιττανε γι αυτο το λογο?

  3. #33
    Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθηνα
    Posts
    33
    Originally posted by imagine
    Originally posted by dimitris79
    Κι εγω θεωρω οτι τη κοιτατε, Θεοφανια. Σιγουρα λιγοτερο απο εμας αλλα σιγουρα σε μεγαλο βαθμο. Κατι αλλο που μαλλον(;;) βλεπω κι ισχυει ειναι πως ενω εμεις παντα σε ενα βαθμο τη κοιταγαμε, εσεις με τα χρονια, με το περασμα των γενεων, αλματωδως εχετε αρχισει και το κοιτατε.
    Επειδή παλιά οι γυναίκες δεν κοιτούσανε καθόλου εξωτ. εμφάνιση και τον άντρα τον θέλανε για οικονομική και κοινωνική εξασφάλιση (πριν 50 χρόνια πχ)
    Αναρωτιεμαι πως θα ειμαστε λοιπον σε αυτο το τομεα σε 50 χρονια απο τωρα..σα σε ταινια να το εβλεπα..;-)

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Originally posted by justme
    Όταν ψάχνουν έναν (ή καλίτερα ΤΟΝ) άντρα το \"κλικ\" τότε αλλάζει κριτήρια και ενσωματώνει ΚΑΙ την ομορφιά.
    μου φαινεται πολυ αστειο αυτο.συγγνωμη!

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,026
    Originally posted by Sofia
    Originally posted by imagine
    Επειδή παλιά οι γυναίκες δεν κοιτούσανε καθόλου εξωτ. εμφάνιση και τον άντρα τον θέλανε για οικονομική και κοινωνική εξασφάλιση (πριν 50 χρόνια πχ)
    ενω τώρα ΔΕΝ τον κοιττανε γι αυτο το λογο?
    Μισές-μισές σήμερα. Μισές στέκονται στα πόδια τους και θέλουν σύντροφο και οι άλλες μισές χορηγό.

  6. #36
    Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθηνα
    Posts
    33
    Originally posted by Sofia
    Originally posted by imagine
    Επειδή παλιά οι γυναίκες δεν κοιτούσανε καθόλου εξωτ. εμφάνιση και τον άντρα τον θέλανε για οικονομική και κοινωνική εξασφάλιση (πριν 50 χρόνια πχ)
    ενω τώρα ΔΕΝ τον κοιττανε γι αυτο το λογο?
    Οχι τον κοιτανε!! απλα τωρα αν δεν καλυπτονται απο τον πρωτο σε ομορφια ε...εχουν κατι κρυμμενο και στο ντουλαπακι για τις κρυες νυχτες του χειμωνα...

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Originally posted by dimitris79
    Originally posted by imagine
    Originally posted by dimitris79
    Κι εγω θεωρω οτι τη κοιτατε, Θεοφανια. Σιγουρα λιγοτερο απο εμας αλλα σιγουρα σε μεγαλο βαθμο. Κατι αλλο που μαλλον(;;) βλεπω κι ισχυει ειναι πως ενω εμεις παντα σε ενα βαθμο τη κοιταγαμε, εσεις με τα χρονια, με το περασμα των γενεων, αλματωδως εχετε αρχισει και το κοιτατε.
    Επειδή παλιά οι γυναίκες δεν κοιτούσανε καθόλου εξωτ. εμφάνιση και τον άντρα τον θέλανε για οικονομική και κοινωνική εξασφάλιση (πριν 50 χρόνια πχ)
    Αναρωτιεμαι πως θα ειμαστε λοιπον σε αυτο το τομεα σε 50 χρονια απο τωρα..σα σε ταινια να το εβλεπα..;-)
    Ετσι που έχουν σφίξει τα πράγματα θα κοιτάμε (άντρες και γυναίκες) μόνο τα λέφτά...................λολ............
    been good, been bad. WILL GO ON

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    το \"φαινεσθαι\", το κοινωνικο κ οικονομικο στατους, καθοριζει ακομα πολλές ανεξάρτητες γυναικες.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Originally posted by Sofia
    Originally posted by justme
    Όταν ψάχνουν έναν (ή καλίτερα ΤΟΝ) άντρα το \"κλικ\" τότε αλλάζει κριτήρια και ενσωματώνει ΚΑΙ την ομορφιά.
    μου φαινεται πολυ αστειο αυτο.συγγνωμη!
    Καλά είπα εγώ να απευθυνθώ στον susperia
    been good, been bad. WILL GO ON

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    Originally posted by justme
    susperia, (και απευθύνομαι σε εσένα μη πέσουν και με φάνε οι γυναίκες..... λολ.......)
    Την ομορφιά σε έναν άντρα οι γυναίκες την κοιτάνε λιγότερο όταν θέλουν έναν φίλο.
    Όταν ψάχνουν έναν (ή καλίτερα ΤΟΝ) άντρα το \"κλικ\" τότε αλλάζει κριτήρια και ενσωματώνει ΚΑΙ την ομορφιά.
    justme συμφωνω, ομως το θεμα ειναι οτι ποιος νοιαζεται για το πως μας βλεπει μια γυναικα σα φιλο, στο φιλο δε κοιτας γενικα ομορφια! ειναι φιλος, ασε που δεν πιστευω τοσο πολυ σε φιλια αντρα γυναικας. Εμας μας ενδιαφερει σαν αντρες πως μας βλεπουνε! και γω για φιλη δε θα χα προβλημα να εχω και τη Βασιλειαδου!

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Originally posted by susperia
    justme συμφωνω, ομως το θεμα ειναι οτι ποιος νοιαζεται για το πως μας βλεπει μια γυναικα σα φιλο, στο φιλο δε κοιτας γενικα ομορφια! ειναι φιλος, ασε που δεν πιστευω τοσο πολυ σε φιλια αντρα γυναικας. Εμας μας ενδιαφερει σαν αντρες πως μας βλεπουνε! και γω για φιλη δε θα χα προβλημα να εχω και τη Βασιλειαδου!
    εγω διαφωνω καθετα! με ΟΛΑ οσα γραφεις........
    καταρχην στη σχεση γυναικας-αντρα...κατα δεύτερον επειδη εσυ δεν θα χες προβλημα να χεις μια φιλη σαν τη Βασιλειαδου, δεν σημαινει οτι καθε γυναικα δεν θα χε προβλημα να χει φιλο τον κουασιμοδο...Η καθε αντρας τη Βασιλειαδου κολλητη. Δεν εχει παρει το αυτι σου ανθρωπους που χλευάζουν άλλους ΜΟΝΟ κ ΜΟΝΟ για την εμφανισή τους? Που αποκλειονται απο κοινωνικες ομαδες με αφορμη την εικονα τους? Ας μην λεμε λοιπον τοσο εύκολα, οτι οι φιλοι μας δεν μας ενοχλει να ναι ασχημοι. Η πραγματικοτητα αλλα δειχνει καθημερινα.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    στον ουσιαστικο φιλο δε νομιζω οτι θα κοιταξεις ποτε εμφανιση, ενταξει σε νορμαλ καταστασεις μιλαω, δε μιλαω και για τον κοασιμοδορο, χαριτολογοντας το πα. Ομως γενικα τι να την κανω την ομορφη φιλη? Αν ειναι φιλη τοτε ποιος νοιαζεται για την ομορφια γενικα, για γλαστρα θα την εχω? δε νομιζω να σχολιαζει κανεις το τι ασχημη ΦΙΛΗ μπορει να εχει καποιος, ομως το τι ασχημη ΓΚΟΜΕΝΑ ναι. Εκτος κι αν εννοουμε φλους και φιλες στο ονομα, δηλαδη απλα κανω παρεα με εμφανισιμους και εμφανισιμες για να προσελκυω και πιο εμφανισιμους και εμφανισιμες στον κυκλο μου, ομως αυτοι θα ναι φιλοι μονο στο ονομα και απο συμφερον.

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    καλα στη σχεση αντρα γυναικα δεν πιστευω καθολου, παντα πλανωνται αισθηματα μικρα ή μεγαλα μεταξυ τους, δεν πιστευω οτι υπαρχει αγνη φιλια αντρα-γυναικα. Εκτος κι αν ειναι κι οι δυο τοσο ασχημοι, που ενταξει τοτε, αλλα εγω μιλαω για νορμαλ καταστασεις.
    Απλα αν υπαρχει καλη σχεση τοτε ειναι γιατι υπαρχει σεβασμος και ορια απο τους δυο.

  14. #44
    Επειδή μιλάμε για τον εαυτό μας, έχω να καταθέσω:
    Αν μου κάνει κλικ δε βλέπω ούτε εμφάνιση ούτε λεφτά! Να μου ...τρυπάει τον εγκέφαλο θέλω, (προσέξτε, όχι την καρδιά και το συναίσθημα-τον εγκέφαλο), και δεν βλέπω τίποτα.
    Απ\' την άλλη, Σοφία μου, δεν θέλω να δείξω ότι ζω σε ιδανικό κόσμο, αλλά έχω δυο φίλες που είναι πραγματικά σαν μοντέλα και άλλες που είναι τελείως-μετά συγχωρήσεως - μπάζα. Για μένα αν δεν μετράει στη σχέση μια φορά η εμφάνιση, στη φιλία δεν μετράει χίλιες. Άσε που έχω άσχημη φίλη που με τα χρόνια είμαι ο μοναδικός άνθρωπος στον κόσμο που τη βλέπω πανέμορφη!

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    Originally posted by Θεοφανία
    αλλά έχω δυο φίλες που είναι πραγματικά σαν μοντέλα
    θεοφανια, ΟΛΩΣ ΤΥΧΑΙΩΣ, και με δεδομενο οτι δεν κοιταω ποτε εμφανιση, θες να γνωριστουμε? :P

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •