Ορμόνες - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 40 of 40

Thread: Ορμόνες

  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    23
    Όχι τίποτα από αυτά. Για να ξεκινήσω μπήκα στους νέους αγρότες.... Εμείς εδώ έχουμε θερμοκηπία αν γνωρίζεις...

    Εστάλη από Redmi 4A στο E-Psychology.gr Mobile App

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Καταλαβα εμεισ εχουμε ελιεσ ενα μεροκαματο βγαινει αλλα πολυ οικονομικα κ με παλια εργαλεια κ μασ βγαινει η παναγια κ χωρισ μεροκαματα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #33
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    23
    Ωωω μαύρη ταλαιπωρία.... Τα ξέρω...

    Εστάλη από Redmi 4A στο E-Psychology.gr Mobile App

  4. #34
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by savatage View Post
    Καλησπερα ηλιαννα. Δεν ειναι θεμα ηλικιας, στο μερος που ζω ξερω πολλους και πολλες που κανουν και πεζοπορεια, τζοκινγκ, ποδηλασια κλπ μεχρι τα 60+ Εχει να κανει με τις συνθηκες της ζωης σου που δεν ειναι δυνατον να τις ξερουμε. Μπορει καποια πραγματα να σε ταλαιπωρουν ισως εδω και χρονια και αρχιζουν να σου σκανε. Μια υποθεση σου γραφω, δεν μπορω να ξερω. Εχω φιλη στα 36 που ενω ζητηματα στην προσωπικη της ζωη την ταλαιπωρουν χρονια και χρονια, λαθος επιλογες κ.ά., παντα εβαζε τα δυνατα της στο να διατηρει τη σιλουετα της, ηταν ας πουμε ο τομεας που μπορει και εχει τον ελεγχο και μπορει να δινει νικη στον εαυτο της, ακομα κι αν σε πιο σοβαρους τομεις γινεται πανικος, εκει που θα φρικαρει ειναι στο αν η ζυγαρια δειξει +1. Ειναι σα σταγονα που ξεχειλιζει το ποτηρι, χωρις να ειναι η ριζα του πραγματικου προβληματος.
    Νομίζω ότι έχω πολλά κοινά με τη φίλη σου!!!! Κ Για μένα ισχύει το ίδιο.... Για αυτό τώρα που χάνω τον έλεγχο στο δυνατό μου σημείο σε αυτό που μου έδινε ώθηση να συνεχίζω..... Έχω παραιτηθεί.... Έχεις κάτι να μου προτείνεις ίσως κάτι που βοήθησε τη φίλη σου... Παρακαλώ.

    Εστάλη από Redmi 4A στο E-Psychology.gr Mobile App

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Δεκα χρονια ασχολουμαι πρεπει να εχω γερασει με βλεπουν παλιοι συμμαθητεσ κ δε με γνωριζουν καλα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #36
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Δεκα χρονια ασχολουμαι πρεπει να εχω γερασει με βλεπουν παλιοι συμμαθητεσ κ δε με γνωριζουν καλα
    Όλοι μαζί μεγαλώνουμε κ ωριμαζουμε.... Δεν είσαι μόνος σου!!!

    Εστάλη από Redmi 4A στο E-Psychology.gr Mobile App

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by hlianna View Post
    Νομίζω ότι έχω πολλά κοινά με τη φίλη σου!!!! Κ Για μένα ισχύει το ίδιο.... Για αυτό τώρα που χάνω τον έλεγχο στο δυνατό μου σημείο σε αυτό που μου έδινε ώθηση να συνεχίζω..... Έχω παραιτηθεί.... Έχεις κάτι να μου προτείνεις ίσως κάτι που βοήθησε τη φίλη σου... Παρακαλώ.
    Με καθε ειλικρινεια θα σου πω οτι ακομα το ιδιο κανει στη ζωη της... και οσο περισσοτερο χειροτερευουν τα οικογενειακα προσωπικα της ζητηματα τοσο περισσοτερο φροντιζει να χωνει απο τη χαραμαδα το ζητημα των κιλων της. Αυτη τη στιγμη εχει φτασει να ζυγιζει κατω απο τα αδυνατα της, πετανε τα κοκαλα της ασχημα και το ξερει.
    Εχει να αντιμετωπισει στην καθημερινοτητα της τονους αγχους και φροντιζει να επιβαρυνεται επιπλεον και με την πειθαρχια στο φαγητο γιατι εκει νικαει ενω στα αλλα εχει χαος να αντιμετωπισει.
    Βαλτα κατω, ζυγισε τα, δες τι πραγματικα ειναι αυτο που σου φταιει και κανε μικρα μικρα βηματακια προς τα εκει.
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  8. #38
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by savatage View Post
    Με καθε ειλικρινεια θα σου πω οτι ακομα το ιδιο κανει στη ζωη της... και οσο περισσοτερο χειροτερευουν τα οικογενειακα προσωπικα της ζητηματα τοσο περισσοτερο φροντιζει να χωνει απο τη χαραμαδα το ζητημα των κιλων της. Αυτη τη στιγμη εχει φτασει να ζυγιζει κατω απο τα αδυνατα της, πετανε τα κοκαλα της ασχημα και το ξερει.
    Εχει να αντιμετωπισει στην καθημερινοτητα της τονους αγχους και φροντιζει να επιβαρυνεται επιπλεον και με την πειθαρχια στο φαγητο γιατι εκει νικαει ενω στα αλλα εχει χαος να αντιμετωπισει.
    Βαλτα κατω, ζυγισε τα, δες τι πραγματικα ειναι αυτο που σου φταιει και κανε μικρα μικρα βηματακια προς τα εκει.
    Σε ευχαριστώ πολύ με βοήθησες να καταλάβω τι μου φταίει.... Τώρα πως θα το λύσω.... Θα δείξει... Μικρά βηματακια!!!

    Εστάλη από Redmi 4A στο E-Psychology.gr Mobile App

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Για το θέμα σου παραιτηθηκεσ γτ ειδεσ όλο το έργο κ δεν βρήκες ρόλο για σένα δεν ξέρεις πως θα επιβιωσεισ έτσι είμαι κι εγώ απλά εγώ έχω μια ελπίδα ότι κάτι θα γίνει κ για εμάς εγώ κ να πεινάσω τρώω κ ψωμί κ ελιά δεν έχω πρόβλημα γενικά με τη χώρα λογικά θα βελτιωθούν τα πράγματα δε μπορεί να πάει έτσι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Ναι. Μικρα μικρα βηματακια, μην κοιτας το βουνο, κοιτα τις μικρες επιτυχιες στη διαδρομη. Καλη επιτυχια!
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Τρανς και ορμονες
    By heartshapedgrave in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 04-09-2016, 13:21
  2. ΚΥΚΛΟΘΥΜΙΑ ΚΑΙ ΟΡΜΟΝΕΣ
    By Gypsy Cello in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 06-06-2011, 20:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •