Να τον παντρευτώ ? - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 86 of 86
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    110
    Κι άλλα δυο για σένα !!!! :):) χεχε

  2. #77
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1
    φυγε μακρια και πιστεψα καποτε στα [παραμυθια και μπηκα φυλακη για παρτι του

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    110
    Εχουν περασει πολλοι μηνες απο τοτε και τωρα που ξαναδιαβασα το θεμα μου ενιωσα τοσο καλα που πηρα την σωστη αποφαση..
    Ξεκοψα τελειως μαζι του απο τοτε, ομως μαθαινα οτι εγινε και παλι περιεργος, σταματησε να δουλευει μεχρι που .. εμαθα οτι κατεληξε και παλι στην πρεζα...
    Δηστυχως δεν ειναι στο χερι μου πια, ειμαι αλλου και προχωραω μπροστα, τον εχω ξεπερασει εντελως και μονο η λυπη με διαπερνα οταν τον σκεφτομαι, τιποτε αλλο..
    Μακαρι να γινεις καλα και να σε προσεχει ο Θεουλης μικρο μου, να σου δωσει τη δυναμη να φυγεις μακρυα απο το διλλημα που σε σκοτωνει... Αντιο..

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    106
    Συγνώμη Alexloukoumaki αν κάνω λάθος αλλά εσύ δεν είσαι που κάποιος σε άφησε για τα λεφτά; πως προέκυψαν οι υπόλοιποι;

  5. #80
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    μαλλον εχεις χασει χρονικα τευχη.

  6. #81
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    106
    Ναι μωρέ τώρα το είδα. Πόσοι λάθος άνθρωποι κυκλοφορούν τελικά. Ευτυχώς η κοπέλα κάθε φορά παίρνει την σωστή απόφαση

  7. #82
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Ζουζουνάκι


    Ευτυχώς η κοπέλα κάθε φορά παίρνει την σωστή απόφαση

    δυστυχως ομως διαλεγει λαθος ανθρωπους....

  8. #83
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    106
    Είπα να μην το πω αυτό, θα έδειχνα κακία :)

  9. #84
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    γιατι εγω δειχνω κακια??

    :o

  10. #85
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    106
    Απλά δεν την ξέρω την κοπέλα και δεν θέλω να βγάζω τόσο μεγάλα συμπεράσματα. Αν ήταν αδερφή μου θα της το έλεγα κάθε μέρα. \"Ημαρτον από την σκύλα στην Χάρυβδη-που τουσ βρίσκεις όλουσ αυτούσ\" και τέτοια. Αλλά είπαμε δεν την ξέρω και δεν ξέρω και όλο το κόνσεπτ τησ εκπομπήσ για να εκφέρω άποψη

  11. #86
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    110
    Το παιδι που ειναι μπλεγμενο στα ναρκωτικα ειναι παλια ιστορια.. Απλα βρηκα το θεμα και εγραψα μετα απο τοσο καιρο .. Ενω η τωρινη μου ιστορια ειναι ο \"μαγκας\" που ηθελε απλα καλοπεραση... Πραγματικα ομως ειχα περασει κ απο αλλες σχεσεις , ομως αυτοι οι δυο ηταν οι πιο ακραιες και οι πιο οδυνηρες.. Αλλωστε γιαυτο εγραψα εδω την ιστορια τους.. Σε αλλες περιπτωσεις δεν ειχα τοση δυσκολια και ημουν αρκετα καλα μετα το χωρισμο ... Η πιο δυσκολη περιπτωση βεβαια ηταν με το παιδι με την εξαρτηση. Τωρα απλα ειναι προσφατο, φρεσκο... και ποναει πολυ ακομα... Λαθος ανθρωπους δεν διαλεγω φιλοι μου , δεν μπορεις να ξερεις απο την αρχη τι θα σου προκυψει , ε αυτοι οι δυο ηταν το κατι αλλο...
    Δεν πηραζει , θα συνελθω και παλι.. Χρονο χρειαζομαι..
    :(

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •