Outing Πως ? Please help
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 15 of 15
  1. #1

    Outing Πως ? Please help

    Γειά σας είμαι 19 ετών και θέλω να κάνω outing αλλα φοβάμαι επίσης θέλω να βρω κοπέλα δεν ξέρω πως να ψάξω online να πάω σε κάποια μαγαζιά μενω Θεσσαλονίκη θα περιμένω απαντήσεις ευχαριστώ εκ των προτέρων

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,619
    γιατι ειναι τοσο επειγον να κανεις outing? αυτο το κανεις οταν δεν φοβασαι.
    αν φοβασαι, μην το κανεις, η καντο με πολλη προσοχη, μονο οπου εισαι σιγουρη οτι θα σε αποδεχτουν και δεν θα το πουν και παραεξω.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    47
    μπες στο ******** και ψαξε στις αγγελιες.
    Last edited by Aeon; 11-01-2018 at 12:12.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Sedna
    Posts
    1,105
    Τι είναι το outing;

  5. #5
    Quote Originally Posted by NoN View Post
    μπες στο ********* και ψαξε στις αγγελιες.
    Θα σου πω το δοκίμασα αλλά είμαι διστακτικη φοβάμαι πολύ αν αυτή που μου στέλνει το κανει για χαβαλέ γιατί ξέρεις πολλές στρειτ κάνουν χαβαλέ κ απαντάνε για πλάκα δεν ξέρω τι να κάνω πραγματικά
    Last edited by Aeon; 11-01-2018 at 12:12.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Σωστος ο NoN! Ψαξε σε τετοια σαητς.
    Αυτο με την πλακα γινεται παντου και σε τσατ σερβερς και σε φορουμ κλπ γενικα εννοω και μεταξυ στρεητ, αντρες το παιζουν γυναικες, γυναικες δουλευουν αντρες, ιτ χαπενς!
    Μην κολλας.
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Dec 2017
    Location
    Πλανήτης Γη
    Posts
    137
    Αν έχεις φβ μπες σε γκρουπάκια με λεσβιες, μπάι κι έτσι και θα γνωρίσεις εκεί! Το φεικ το προφιλ στο φβ κανει μπαμ άσχετα αν πολλοι δεν το καταλαβαίνουν. Αν δεν ξερεις στα σιγουρα στειλε μου να σου πω αν ειναι φέικ.

  8. #8
    Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις. Αλλά θα με βοηθούσε κάτι πιο πρακτικό μέσα στην μέρα έχω πολύ άγχος κ και δεν θα ήθελα να μάθει κάτι η οικογένεια μου ή το περιβάλλον μου. Ευχαριστώ

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Isp View Post
    Θα σου πω το δοκίμασα αλλά είμαι διστακτικη φοβάμαι πολύ αν αυτή που μου στέλνει το κανει για χαβαλέ γιατί ξέρεις πολλές στρειτ κάνουν χαβαλέ κ απαντάνε για πλάκα δεν ξέρω τι να κάνω πραγματικά
    θα σου πω εγω που εψαχνα παλιοτερα σε αγγελιες χαβαλε υπαρχει παρα πολυ απλα για να βγαλεις ακρη θα προβιβαστεις σε τεφτερζου και θα σημειωνεις συνεχεια πανω απο τα τηλ τις ασχετες και θα γραφεις πχ ξεκαρφωτο κλπ

    επισης εχει μεγαλη σημασια το τι θα πεις αν βαλεις αγγελια πχ αν γραψεις πχ ειμαι φωτομοντελο θα εμφανιστει καμια ντουζινα γκομενες και θα σου λενε για σεξ συνεχεια

    αν πεις ψαχνω σοβαρη σχεση μπορει να τις ψαχνεις με το τηλεσκοπιο αφου σε τετια συνηθως δεν απαντουν

    προτημοτερο ειναι να περιγραψεις πως εισαι και να πεις τι ψαχνεις χωρις σχολια οχι αυτη οχι πλακες κλπ

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    και να σου στειλουν για πλακα τι σε πειραζει πλακα ο ενας πλακα και ο αλλος κανε και συ το ιδιο...

  11. #11
    Ευχαριστώ πολύ Αλέξανδρε για τις απαντήσεις σου. Αλλά είμαι σε μια πόλη που ξέρεις φοβάμαι να εκτεθώ ενδεχομένως μένω Θεσσαλονίκη ίσως δεν ξέρω αν υπάρχει κάποια οργάνωση εδώ πέρα κάτι μόνο την color youth βρήκα αλλά είναι Αθήνα. Ναι να σου πω δεν ξέρω με τις αγγελίες δεν μου βγήκε οπότε το αφήνω στην άκρη προς το παρόν. Ίσως θα ήθελα να κοινωνικοποιηθω σε αυτόν τον κύκλο και δεν μπορώ να βρω κάποιον τρόπο. Απευθύνω έκκληση όσα άτομα βιώνουν το ίδιο ασχέτως φύλου να μιλήσουμε ή να μου δώσουν κάποιες συμβουλές αν αυτό είναι εφικτό ευχαριστώ

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δεν ειναι απαραιτητο να εκτεθεις μπορεις πχ να λες οτι να ναι σε ολες μεχρι να σου πει καπια αυτο που περιμενεις εγω ετσι εκανα και να στελνεις φωτο που διχνουν το μισο προσωπο πχ τα ματια μονο οστε να μην εισαι αναγνωρισιμη

    ναι πρεπει να προσπαθησεις παρα πολυ η κοινος να σκας γαιδαρο μεχρι να βγαλεις ακρη....και σιγουρα μετα απο πολες πλακες απο κοινου

  13. #13
    Ευχαριστώ πολύ Αλέξανδρε ίσως ξανά δοκιμάσω

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    να μπηκε παντως καπια στο κοπο να απαντησει για πλακα σε μια αλλη γυναικα δε μου φαινεται και τοσο πιθανο απλα δε νομιζω ετσι να το παραδεχτει

  15. #15
    Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    36
    κανε προφιλ στο tinder εφαρμογη για κινητα dating application δηλαδη

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •