Αλλος ενας ερωτας χωρις ανταποκριση - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 42
  1. #16
    Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Θεσσαλία
    Posts
    95
    παιδια δυστηχως θα προσπαθησω ακομα μια φορα με κατι ισως αδυνατον. μακαρι να Μην οδηγησω για μια ακομα φορα τον εαυτο μου στην καταστροφη. Ελπιζω να φυγω γρηγορα απο αυτο το μπερδεμα αλλα τωρα ο ερωτας ελεγχει την καθε μου κινηση χωρις να μπορω να κανω τιποτα για να το ελενξω. Μακαρι να μην καταρευσω παλι...:(:(

  2. #17
    Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    31
    φιλε αγνωστε ποσο χρονων εισαι?να ξερεις πως με συγκινησε η περιπετειουλα σου και εγω ετσι την παταω....υπαρχει ενα moto ξερεις:οπου αγαπω δεν μ΄αγαπουν κι οπου δε θελω θελουν,το πιανεις ε?ψυχοδυναμικα υπαρχει εξηγηση γι αυτα τα μπερδεματα κι εγω αυτη τη στιγμη που σου γραφω την εχω πατησει παρομοια,ε ρε πονος καλα το εθεσες.καλη συνεχεια ο χρονος ειναι γιατρος.με αφορμη την ιστορια σου θα ηθελα να θεσω ενα ερωτημα σε ολα τα παιδια:μεχρι που θα φτανατε για να διεκδικησετε το ιδανικο για εσας συντροφο?....

  3. #18
    Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Θεσσαλία
    Posts
    95
    ειμαι 22. Εχεις απολυτο δικαιο <οπου αγαπω δεν μ΄αγαπουν κι οπου δε θελω θελουν,το πιανεις ε?> αλλα θα ηθελα να ακουσω την εξηγηση αν μπορεις ν αμου πεις. Οσο για την συναιχεια της ιστοριας το μονο που καταφερα με το να επιμηνω ειναι ν αδιασηρφω ολοσχερος.

  4. #19
    Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    31
    τι εννοεις να αδιαφορησεις εντελως?αν ειδες οτι η κοπελα δεν ενδιαφερεται αυτο ειναι πολυ θετικο,ξεκαθαριζεις τα πραγματα,μαθαινεις...

  5. #20
    Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Θεσσαλία
    Posts
    95
    οχι ενοω διασυρθικα εντελως. δεν σταματισα εκει που επρεπε να σταματησω και η συναιχεια ηταν πολυ ασχημη για μενα. Αν δεις παραπανω καπου λεω οτι σκεφτομουνα να της κανω και δευτερη προταση. Αυτο τελικα δεν το εκανα γιατι η αδερφη της με βρηκε και μου λεει οτι η αδερφη μου λεει πολλες χαζομερες για εσενα οτι εισαι ασχημος οτι περνας εξω απο το σπιτι για να τη βλεπεις και πολλα αλλα. Εγω τι κανω μετα απο αυτα. Επεσα στην παγιδα των συναισθηματων μου. λεω στην αδερφη της οτι θα σου στειλω ενα μυνημα το βραδι και δειξτω σε αυτην για να δει τωρα τι πιστευω για το ατομο της μετα απο αυτα που εμεθα απο εσενα οτι λεει για εμενα. Μου λεει οκ στειλε και θα της το δειξω. Το κανω και το μυνημα μου ηταν ελεφρος υβριστικο αλλα οχι και τοσο, πιο πολυ προσβλιτικο. και μου στελνει μετα αυτη την απαντησηση απο το κινητο της το οποιο το ειχα. Μου στελνει στο ιδιο υφος και παλι εγω της απανταω στο ιδιο υφος και μετα δεν λαμβανω απαντηση. Ετσι νομμιζα τουλαχιστον γιατι μου απαντησε την αλλη μερα το βραδι παλι απο το κινητο της. καπου εδω τελειωνει καθε μορφη ντροπη. Μου στελνει πρωτη μυνημα και αρχισε να με βριζει με τους πιο βαρητατους χαρακτηρισμους με εντονη σεξουαλικη υβρης με προσβολη στην εμφανιση στο υθος και στην προσωπικοτητα μου. Τετοιες βρυσιες ουτε η χεοριτερη π...να δεν μπορει να τις πει ποσο μαλλον ενα 15χρονο μαλακισμενο. Απιστευτες βρισιες ντρεπεσε πραγματικα να της διαβασεις τι να σας λεω. εγω σε καθε μυνημα απαντουσα παρομοια προκυμαινου να αμυνθω. Ετρεμμα εκεινη τη στιγμη. Ευτηχως της πηρε η αδερφη της με το ζωρι το κινητο και διεγραψε τον αριθμο μου και τα μυνημα τα αλλιως μεχρι τωρα θα βριζομασταν . Ασε πραγματικα ντρεπομε που αφησα τον εαυτο μου να με διασηρει ετσι ενα μαλακισμενο μικρο και ολα αυτα γιατι? γιατι παλι αφησα τα συναισηματα μου να με οδηγησουν σε λαθος επιλογες και σε λαθος επιμονη.

  6. #21
    Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Θεσσαλία
    Posts
    95
    τωρα απλα μαζευω τα κοματακια μου και προσπαθω να ανασυνταχτω

  7. #22
    Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    31
    οκ,εγω ξερεις σε τι φαση ειμαι?να της το πω ή να μη της το πω?αυτο το βασανιστικο μεταιχμιο που την θελεις αλλα δεν εισαι σιγουρος αν θα ανταποκριθει,και αν αρνηθει τη χανεις κι απο απλη \'\'φιλη\'\',ε ρε γλεντια!

  8. #23
    Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Θεσσαλία
    Posts
    95
    Ναι ρε φιλε αυτο ειναι τα χειροτερο. Δεν ξερεις πραγματικα αν θα ανταποκριθει και λες να το πω ή να μην το πω. Να το ρισκαρω ή οχι? ειναι το χειροτερο. Τουλαχιστον οταν στο ξεκαθαριζει απο την αρχη το αποδεχεσαι και τελειωνει εκει το θεμα αλλα οταν σου δινει εστω και λιγοστες ελπιδες τοτε σε βαζει σε μεγαλη σκεψη. Με αυτη τη κοπελα που αναφερα εγω στην αρχη εδειχνε σημαδια οτι ηθελε αλλα μετα αποδειχτεικε τελειως αθλιο ατομο. Ουτε για φτησιμο δεν κανει, οχι για να κανεις σχεση μαζι της. Μολις τα βλεπεις αυτα αναρωτιεσε ποτε μια γυναικα θελει και ποτε οχι. Δεν μορω να βγαλω ακρη

  9. #24
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    και αν δεν τολμησεις να κανεις αυτο που σε τρωει αγνωστε δεν θα μαθεις ποτε.
    Ετσι?

  10. #25
    Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    31
    ρε κρινο ποσες πιτες αντεχει ενας αντρας απο γυναικες για τις οποιες νιωθει εντονο ποθο?λογικο δεν ειναι μετα να αναπτυξει θωρακιση του χαρακτηρα και να φοβαται να ερωτευτει?για πες, εκτος αν εισαι δεσποινις ...τοτε βλεπεις απο την αλλη πλευρα

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    agnoste...μηπως δοκιμαζεις την τύχη σου μονο εκει που βλέπεις εξ αρχης οτι δεν εχεις ελπιδες? εννοώ μήπως το προκαλεις ολο αυτο?

    π.χ. μηπως αναζητας δύσκολες περιπτώσεις ή μπερδεμενες...δλδ κοπέλες που ξέρεις οτι εχουν ήδη σχεση ή κοπελες που ειναι ερωτευμενες, τους αρεσει καποιος άλλος?

  12. #27
    Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    31
    δυστυχως αυτο το κανω κι εγω,που να οφειλεται αραγε?

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    ειλικρινα,δεν μπορώ να γνωριζω....αναρωτιέμαι...φοβ� �σαι τελικά τις σχεσεις?

  14. #29
    Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Θεσσαλία
    Posts
    95
    sofia δεν ξερω ισως να ειναι και ετσι αλλα απο που το συμπαιρανατε αυτο οτι στη περιπτωση αυτη δοκιμασα την τυχη μου με μια κοπελα που δεν ειχα ελπιδα και απλα πειραματιστικα. οταν μου λεει εχεις ελπιδα και μετα μου λεει θελω το φιλο σου που να καταλαβω εξερχης οτι η κοπελα ειναι τελειως <<γεια σου>>. το καταλαβα αργοτερα δυστηχως. τι να πω στην αρχη λενε αλλα και μετα τα αλλαζουν παλι. Ακομα ομως και αν φοβομαστε τις σχεσεις δεν ειναι κανονας οτι θα κανουμε παντα λαθος επιλογες και οτι θα παμε εκει που δεν μας περνει (προσωπικη μου εκτιμηση)

  15. #30
    Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    31
    εχεις δικιο αγνωστε,εσυ ειχες περισσοτερες ενδειξεις,αλλα παλι 15 χρονων ειναι το κοριτσι,περιμενες ωριμοτητα?εγω παλι εχω βαρεθει να πεφτω στην ιδια κατασταση,δηλαδη σε κοπελες δεσμευμενες,εγω φταιω που ειναι θεες?και ναι μαλλον φοβαμαι τις σχεσεις ή φοβαμαι τον εαυτο μου καλυτερα...

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •