Αλλος ενας ερωτας χωρις ανταποκριση - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 42 of 42
  1. #31
    Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Θεσσαλία
    Posts
    95
    Οντως τι να περιμενεις απο ενα 15χρονο και χαζο στη συγκεκριμενη περιπτωση. Κοιτα τι πιστευω για την περιπτωση σου. Οι ομορφες γυναικες κατα βαση δεν ειναι πιστες και αυτο επιδινωνεται απο την αποψη οτι τις ομορφες τις θελουν πολλοι αρα καβαλαν το καλαμι και ανεβαζουν συνεχως τον πυχη. απο την αλλη οι ομορφες σε τραβαν και δεν σε αφηνουν να σκεφτεις σωστα σαν να θαμπωνεσε απο την ομορφια τους. Τοσα χρονια που ασχολουμε με ομορφες και δεν γινετε τιποτα τελικα αυτο καταλαβαινβω οτι δεν αξιζει να χαλας το χρονο σου για μια ομορφη χαζογκομενα καλητερα να πας εκει που σε αγαπανε.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    122
    Ρε μαγκα κ εγω μια χαρα παιδι ειμαι κ στο παρελθον ειχα φαει κ εγω μανικι με τις κρισεις πανικου. Ετσι συμβαινει ρε φιλε οι γκομενες γουσταρουν παντα κατι ακυρους, επισης ιδιαιτερα στις πιτσιρικες δεν ξερουν τι τους γινεται. Δεν αξιζει να χαλιεσαι man. Εχω φαει τα μουτρα μου παρα πολλες φορες,εχω γινει πολυ μικρος,κ εχω παιξει ξυλο για γκομενες που γουσταρω. Γραφτες στα τετοια σου ολες, μια συμβουλη θα σου δωσω.Φτιαξτα με την αδερφη της.. Αμα δε θες, δεν το αντεχεις, βρες μια κοντη χοντρη κ ασχημη κ φτιαξτα μαζι της. Θα δεις μετα κατακτησεις που θα εχεις. Δεν κανω πλακα. Κ μην ακουσω καμμια η κανεναν ηθικολογο να λεει: οχι οχι θα πληγωθει μετα η κοντη χοντρη κ ασχημη, δεν ειναι σωστο καλε...... Σκεψου φιλε πως σου εχουν συμπεριφερθει τοσες κ τοσες λινατσες κ βγαλε κ εσυ τα αποθημενα σου. Επισης μη σκας βαλε μουσικη να βαραει(metal κατα προτιμηση) πινε τα ποτακια σου κ θα ξεπερασεις την 16χρονη μπριζολα που ερωτευτηκες.

  3. #33
    Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    31
    ειχατε ποτε σχεση με μια πολυ ομορφη γυναικα?ή μιλαμε απο την απ΄εξω?πώς ηταν,δυσκολα?

  4. #34
    Junior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    19
    παιδια έχω και εγώ ένα πρόβλημα, διαφορετικό βέβαια και θα μπορούσα να πω πιο σοβαρό από του άγνωστου.
    ένα βράδυ βγήκαμε εγώ κατι φίλοι μου η ξαδέρφη μου και μία φιλη της βολτα. μετα από αυτήν την βόλτα έμαθα ότι η φίλη της ξαδέρφης μου γούσταρε τον φίλο μου. εγώ ψαρεβοντάσ τον εμαθα ότι ηθελε και αυτός. οπότε λέμε ολα καλά και τους κανονιζουμε συναντηση και τα λοιπά. περνάνε οι μέρες και βγαίνουμε που και που όλοι μαζί. και τότε αρχίζει το μαρτύριο. Σιγά σιγά συνάντηση μετά την συνάντηση αρχιζώ και την ερωτεύομαι ο ίδιος. και δεν μιλάμε τώρα ότι είναι ωραία απλά και θέλω να την έχω για μούρη μιλάμε για έρωτα και περισσότερο γιατί γνώρισα τον χαρακτήρα της που μα το θεό ειναι ακριβώς αυτό που ψαχνω σε μία γυναικα. να μην τα πολυλογώ για μένα είναι το τελείο γιατί συνδιάζει και ομορφία και χαρακτήρα που όπως πολλοί θα ξέρεται δύσκολα βρίσκεις. ε και τώρα την έχω πατήσει άσχημα και δε ξέρω τι να κάνω. από την μία σκεφτομαι ότι δεν θα γίνει ποτέ τίποτα γιατί τα έχει με τον φίλο μου απο την άλλη όμως δεν μπορώ να αφήσω αυτό που έψαχνα σε όλη μου την ζωή ( πραγματικά ότι ακριβώς θέλω το έχει). αλλά και οι δυο τους είναι ερωτευμένοι και εγώ έχω απλά φιλικές σχέσεις και δεν ξέρω τι να κάνω δν το έχω πει σε κανέναν άλλον γιατί φοβάμαι μην τους το αποκαλύψουν και χάσω τη νφιλία μου και την έστω μηδαμινή ευκαιρία να την βλέπω όταν βγαίνουμε όλοι μαζί. ξέρω πως όλα αυτά ακούγονται πολύ μούλικα αλλά πρωτή φορά νιώθω έτσι και ΄δυσκολα θα μπορέσω να ξεκολήσω. κάτι το οποίο το προσπάθησα αλλά δεν μπορώ την σκέφτομαι όλη την ώρα. λοιπόν δεν λέω άλλα περιμένω τις απόψεις σας. αλλά προσοχή προσπαθείστε να σκεφτέιτε μπένοντασ στην θέση μου. αν δεν έχετε ερωτευτεί ποτε έτσι μην απαντήσετε καλήτερα γιατι φαντάζομαι ποια θα είναι η απάντηση σας. ευχαριστώ για το ένδιαφέρον σας.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197
    Originally posted by Phil_85
    Ρε μαγκα κ εγω μια χαρα παιδι ειμαι κ στο παρελθον ειχα φαει κ εγω μανικι με τις κρισεις πανικου. Ετσι συμβαινει ρε φιλε οι γκομενες γουσταρουν παντα κατι ακυρους, επισης ιδιαιτερα στις πιτσιρικες δεν ξερουν τι τους γινεται. Δεν αξιζει να χαλιεσαι man. Εχω φαει τα μουτρα μου παρα πολλες φορες,εχω γινει πολυ μικρος,κ εχω παιξει ξυλο για γκομενες που γουσταρω. Γραφτες στα τετοια σου ολες, μια συμβουλη θα σου δωσω.Φτιαξτα με την αδερφη της.. Αμα δε θες, δεν το αντεχεις, βρες μια κοντη χοντρη κ ασχημη κ φτιαξτα μαζι της. Θα δεις μετα κατακτησεις που θα εχεις. Δεν κανω πλακα. Κ μην ακουσω καμμια η κανεναν ηθικολογο να λεει: οχι οχι θα πληγωθει μετα η κοντη χοντρη κ ασχημη, δεν ειναι σωστο καλε...... Σκεψου φιλε πως σου εχουν συμπεριφερθει τοσες κ τοσες λινατσες κ βγαλε κ εσυ τα αποθημενα σου. Επισης μη σκας βαλε μουσικη να βαραει(metal κατα προτιμηση) πινε τα ποτακια σου κ θα ξεπερασεις την 16χρονη μπριζολα που ερωτευτηκες.
    Γεια σου ρε μαγκα! Σε συμπαθησα ηδη, εισαι και μεταλο :-)

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Originally posted by agnostos
    Οι ομορφες γυναικες κατα βαση δεν ειναι πιστες και αυτο επιδινωνεται απο την αποψη οτι τις ομορφες τις θελουν πολλοι αρα καβαλαν το καλαμι και ανεβαζουν συνεχως τον πυχη. απο την αλλη οι ομορφες σε τραβαν και δεν σε αφηνουν να σκεφτεις σωστα σαν να θαμπωνεσε απο την ομορφια τους. Τοσα χρονια που ασχολουμε με ομορφες και δεν γινετε τιποτα τελικα αυτο καταλαβαινβω οτι δεν αξιζει να χαλας το χρονο σου για μια ομορφη χαζογκομενα καλητερα να πας εκει που σε αγαπανε.
    δλδ καταλαβαινεις κάθε ομορφη γυναικα,έτσι?

  7. #37
    Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    70
    Θεαααλε ερωτιαρη για να μην πω καμια αλλη λεξη ορμα βουρ!!!!!!!!

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197
    Originally posted by agnostos
    Τοσα χρονια που ασχολουμε με ομορφες και δεν γινετε τιποτα τελικα αυτο καταλαβαινβω οτι δεν αξιζει να χαλας το χρονο σου για μια ομορφη χαζογκομενα καλητερα να πας εκει που σε αγαπανε.
    Εγω θα σου ελεγα καλυτερα να πας σε καμια *******. Να γιατι ειναι απαραιτητη η πορνεια... Οταν η καθε ******* παιζει με τον πονο σου, η ******* ειναι παντα εκει να σε παρηγορησει. Μη χαλιεσαι με την καθε πατσαβουρα, τα εχω περασει αυτα στη νιοστη και εχω μετανιωσει για την καλοσυνη και την ηθικοτητα μου. Αν ημουν ξανα 20 μπορει και να ακολουθουσα τις συμβουλες του Μαρασλη:
    http://www.easy-to-attract.gr/

  9. #39
    Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Θεσσαλία
    Posts
    95
    picker πραγματι και εγω αρχιζω να μετανιωνω για την καλοσυνη και ηθικοτητα που δειχνω σχεδων παντα μεχρι τωρα. Απο τη μια λες να κρατησω ενα επιπεδο και απο την αλλη σε κοροϊδεύουν και απο πανω οι χαζογκομενες. sofia αυτο που λεω ειναι ο κανονας αυτο που πιθανων να θες να πεις αποτελει την εξερεση του κανονα.

  10. #40
    Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Θεσσαλία
    Posts
    95
    Ατυχε πραγματικα εισαι ατυχος στην περιπτωση αυτη. Δεν ξερω κατα ποσο σοβαρα βλεπουν ο ενας τον αλλον οι δυο φιλοι σου αλλα σε καθε περιπτωση εισαι σε δυσκολη θεση. Αν την θες τοσο πολυ και καταλαβεις οτι η σχεση που εχει αυτη η κοπελα με τον φιλο σου ειναι απλα γουστο τοτε κυνηγισε το. Εσυ νιωθεις κατι πολυ μεγαλητερο για αυτη και ολο το συμπαν θα συνωμοτησει για να την κερδισεις τελικα. Τωρα με πιο τροπο θα κινηθεις για κατι τετοιο δεν πολυξερω να σου πω.

  11. #41
    Junior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    19
    Σε ευχαριστώ man. συγνώμη που έκανα κατάχρηση του θέματος σου για το δικό μου αλλά τώρα μπήκα στο forum και δεν ήξερα τι κάνεις. Τώρα αν θέλεις να συμμετεχεις το έχω αναπτύξει ως καινουργιο θέμα \"2 φίλοι και μία κοπέλα\" περιμένω τις απόψεις σου όπως όλων εκεί ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.

  12. #42
    Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Θεσσαλία
    Posts
    95
    κανενα αλλο σχολιο

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •