Αλλος ενας ερωτας χωρις ανταποκριση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 42
  1. #1
    Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Θεσσαλία
    Posts
    95

    Αλλος ενας ερωτας χωρις ανταποκριση

    Γεια σας δεν ξερω πως να αρχισω, για αλλο λογω παρακολουθω αυτο το site και να τελικα που θα γραψω για κατι που δεν φανταζομουνα αρχικα οτι θα ξωδευα χρονο εδω. Βασικα εκτος οτι πασχω απο κοινωνικη φοβια και κρισεις πανικου θα ηθελα να αναπτυξω ενα θεμα που αφορα λιγο τη σχεση μου με το αλλο φυλο και συγκεκριμενα τον τελετεο μου ερωτα χωρις ανταποκριση. Ειμαι 23 ετων και δεν εχω σχεδων καθολου (ελαχιστες) σεξουαλικες εμπειριες λογω του προβληματος μου και οχι λογω τις εμφανισης μου που ειναι αυστηρως μετρια για εμενα ενω για αλους πότε πολυ καλη και ποτε κακη. Τελος παντον ας μιλησω επι του θεματος αφου αρχικα θελω να σας πω οτι πέρυση το καλοκαιρι πηγα κυριολεκτικα στη κολαση απο μια κοπελα που την ερωτευτικα παραφορα χωρις καν να τις μιλησω και αυτη με προσβαλε και ενοειτε δεν με ηθελε καθόλου. Ενα καλοκαιρι εκλεγα σχεδον καθε μερα και εκανα μεγαλα ρεζιλικια προκειμενου να με αγαπησει αλλα τελικα τιποτα. Τελειωσε το καλοκαιρι εφυγε και ο χειμωνας και ειμαστε λιγο πριν το καινουριο πλεον καλοκαιρι. Ενοειτε δεν ασχοληθηκα παλι με αυτη τη κοπελα αλλα δυστηχως το μυαλο μου δεν σταματησε να ερωτευετε κοπελες που δεν θα επρεπε και αυτη τη φορα πεφτω πανω σε μια καινουρια. Αυτη πιτσιρικα 16 περιπου και ειναι και αυτη στη γειτονια μου. Λοιπον παω μια μερα που ειμουνα με ενα φιλο μου και της μηλαω. ξαφνηκα ανακαλυπτω οτι ειναι η μικρη αδερφη απο μια γνωστη μου. Εδω μπερδευετε λιγο η κατασταση γιατι η εδερφη της ειναι ερωτευμενη μαζι μου εδω και δυο μηνες αλλα αποφευγει παντα να μου μιλησει για αυτο. Εγω ομως εκει το στοχο μου παω οποτε βρισκω ευκερια και μηλαω στη μικρη. δεν τις λεω τιποτα σημαντικο απλα πιο πολυ για να την πλησιασω και να την βλεπω. Εκει ξαφνικα παθαινω αυτο που φοβομουνα πιο πολυ. την ερωτευομε και κολαω μαζι της. την σκευτομαι συναιχεια δεν μπορω να κοιμηθω και νιωθω αυτο το ασχημο συναισθημα του ερωτευμενου χωρις ανταποκριση. Αυτη οταν μιλουσαμε ντρεποταν λιγο χαμογελαγε και οταν εφευγα με κοιτουσε κριφα και διαφορα αλλα.Εγω την ερωτευομουνα συνεχεια και περισσοτερο. η αδερφη της μολισ το εμαθε αυτο που πεζετε πισω απο τη πλατη της παει και μου μηλαει για αυτο που νιωθει για εμνα και εγω της λεω οχι γιατι ειμαι ερωτευμενος με τη μικρη αδερφη σου. ενας αλλος φιλος μου ειναι ερωτευμενος με αυτη που μου τα ζητησε και του λεει συναιχεια οχι γιατι θελει εμενα. Αυτος ο φιλος μου την αγαπαει πραγματικα αλλα αυτη οχι, ηθελε εμενα. Τελος παντον εγω παιρνω το θαρος και λεω παω να κανω προταση στη μικρη. Παω τις λεω τι αισθανομε πραγματικα και τι μου απανταει? Και εμενα μου αρεσες λιγο μια χαρα παιδι εισαι αλλα δεν μπορω να σου απαντησω τωρα. θα σου απαντησω αυριο την ιδια ωρα στο ιδιο μερος. τις λεω οκ θα περιμενω και φευγω. Προσεξτε αυτο το σημειο. Οταν πηγενα στην αρχη και την εβλεπα και τις μηλουσα στο παρκο αλλα ακομα και την στιγμη που τις μηλισα για αυτο που ενιωθα πηγενα παντα με εναν φηλο μου (οχι τον προηγουμενο που ανεφερα εναν αλλο). Τελος παντων αφου γινονται ολα αυτα εγω πεταω απο τη χαρα μου γιατι μου εστειλε και ενα μυνημα και μου λεει οτι αυριο μπορει να πω ναι. Εχεις πολλες ελπιδες. Ξαφνηκα η μικρη με παιρνει τηλεφωνο αργα το βραδι και τι μου λεει... συγνωμη δεν γινετε να τα φτιαξουμε εισαι ωραιο παιδι αλλα ειμαι ερωτευμενη με το φυλο σου αυτος με ενδιαφερει πραγματικα και θελω να μου δωσεις το τηλ. του. Εγω απο εκει που πεταγα απο τη χαρα μου ξαφνικα παγωσα. Αυτος ο φιλος μου ηταν διπλα μου εκεινη τη στιγμη και μου λειε, ξεροντας ολη την ιστορια, τι επεθεσ? του λεω την αληθεια και μου λεει ουτος η αλλως εμενα δεν μου αρεσει αλλα και εχω σοβαρη σχεση. Πραγματι ειναι πολυ ομορφος αλλα εχει κοπελα και δεν θελει να την απατησει. Εγω τις στελνω σε μηνημα την απαντηση του φιλου μου και της λεω κριμα που δε με θες εγω ηλπιζα οτι θα γινοταν κατι μαζι μας. Φυσικα απαντηση στο μυνημα δεν πηρα ποτε. σημερα στις 8 ειχαμε ραντεβου να μου πει αν θα ειμαστε μαζι αλλα δυστηχως απο οτι φαινετε αυτο το ραντεβου δεν θα γινει ποτε. το χτεσινο τηλεφωνημα της τα διελησε ολα. Τωρα σε λιγω θα ειναι παλι στο παρκο αλλα τωρα νομιζο δεν εχει νοημα να παω να της μιλησω ουτε και να της στειλω μυνημα. απο το πρωι αυτο σκεφτομουνα μηπως να την ενοχλησω αλλη μια φορα μηπως να της ζητησω μια οριστικη απαντηση η να την ξεχασω τελειως και να σβησω το τηλ της και να μαζεψω τα κομματια μου αλλη μια φορα και να μην ασχοληθω αλλο. Σημερα κοιμηθηκα μονο 3 ωρες και ειμαι με ασχιμη κατσταση ποναο πολυ ψυχικα αλλα τελικα δεν προκειτε να βγει τιποτα. Αν δεν με θελει δε γινετε μαλλον τιποτα. Εσεις τι λετε? Αυτο που με στενοχωρει ειναι οτι μου εδωσε ψευτικες ελπιδες και μου τις πηρε αποτομα. εσεις τι λετε να κανω? συγνωμη που σας κουρασα

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,139
    Moυ φαίνεται , ότι υπερεκτιμάς τον εαυτό σου. Δεν εξηγείται γιατί, διαλέγεις κοπέλλες με τις οποίες το βλέπεις ότι δεν θα παίξει κάτι. Απλά τα πράγματα. Να πηγαίνεις εκεί που σε παίρνει. Αμα θες να το παίζεις τεθλιμμένος ήρως, αυτό και θα εισπράττεις. Τα ξαναλέγαμε και παλιά στο τσατ. Ε?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,026
    ΄Το βλέπω και κομματάκι δύσκολο να σου πει το ναί όταν η αδερφή της δηλώνει ερωτευμένη μαζί σου.

  4. #4
    Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Θεσσαλία
    Posts
    95
    liberchild δεν εχεις δικαιο. με την προηγουμενη κοπελα πριν 10 μηνες περιπου ναι πραγματι υπερτιμησα τον εαυτο μου και αν θυμασαι ειμουνα πολυ χαλια περασσα ενα καλοκαιρι που δεν θελω να το θυμαμαι καθολου. Τοτε μιλουσα στο chat και ισουνα και εσυ μια απο αυτα τα ατομα που με βοηθησαν και ακουσαν την τοτε ιστορια μου. Αυτη τη φορα ομως δεν πιστευα σε ενα θαυμα αλλα σε μια πραγματικοτητα που ειχα πολλες πιθανοτητες να τη ζησω. Αλλα τελικα απο οτι φαινετε επεσα θυμα κοροιδίας και δεν ξερω και το λογω. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι οταν τη ρωτησα <αν δεν με θες πες το μου τωρα να μην ταλαιπωρουμαι ουτε εγω ουτε εσυ>> μου ειπε οτι δεν μπορει να μου απαντησει αμεσα αλλα πρεπει να το σκεφτει σοβαρα 1 μερα και μετα απο 3 ωρες με παιρνει τηλ και μου λεει οτι ερωτευτικε το φυλο μου και μαλιστα να της δωσω το τηλ του. σκετη κοροιδια δηλαδη.
    Imagine ειναι πλεον πολυ δυσκολο αλλα δεν ξερω αν πραγματι ειναι αυτος ο λωγος που λες. Εμενα μου φαινετε πως οχι, απλα τις αρεσε τοσο πολυ ο αλλος που με χρησιμοποιησε για να ερθει πιο κοντα του. Η αδερφη της πραγματι με επιασε και δακρυσε για λιγο λεγοντας μου τι ειαι αυτο που κανεις... Δεν το περιμενε απο εμενα ισως.. Ποιος ξερει και τι θα ειπε στη μικρη σπιτι. ηταν πριν λιγο να της στειλω μυνημα ρωτοντας την αν ειναι σιγουρη για την επιλογη της και αν τελειωσαν ολλα με εμενα αλλα μαλον αυτο ειναι κατι που στην ουσια δεν εχει νοημα να το κανω.

  5. #5
    Φίλε μου...εγώ σου προτείνω να πας σε έναν ψυχολόγο για να μάθεις το λόγο που μπλέκεις σε αδιέξοδες καταστάσεις και σε ένα φιλόλογο, γιατί η γραμματική σου είναι στα όρια της διπολικής διαταραχής....

  6. #6
    Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Θεσσαλία
    Posts
    95
    αστα να πανε εκθεση 3 ειχα στις πανελλαδικες αλλα δεν ξερω αν η κατασταση ειναι αδιεξοδη πραγματι η εγω την κανω να φαινετε ετσι μεγαλοποιοντας τα γεγονοτα μεσα μου. Οσο για το ψυχολογο μαλλον πρεπει να παω αλλα οχι φυσικα για το συγκεκριμενο λογω

  7. #7
    Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Θεσσαλία
    Posts
    95
    τι λετε να κανω λοιπον? να στειλω ενα τελευτεο μυνημα ή να μην το κανω?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    288
    agnoste να σε ρωτήσω κάτι?
    Για να ξεπεράσεις κάτι, πρέπει να φτάσεις στον πάτο? Σκέψου πολύ καλά πριν μου απαντήσεις σε αυτό...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    ελεος ρε φιλε καθεσαι και ασχολεισαι με τετοιες γκομενες, καλα τι μπερδεμα ειναι αυτο? ο ενας ειναι ερωτευμενος ακριβως με αυτον που δεν πρεπει! η μια μαζι σου, εσυ με μια αλλη, η αλλη με το φιλο σου, ο φιλος σου με τη σχεση του....τραγικη κατασταση. η γκομενα ειιναι για τον που**ο αφου σου πε τετοιο πραμα και μαλιστα να το πει ετσι φατσα φορα ειναι μεγαλο θρασσος, εσυ να περιμενεις απαντηση αφου σου χει δωσει ελπιδες κι αυτη να ριχνει χυλοπιτα και να ζηταει και το τηλ. του φιλου σου. εγω θα της ειχα ριξει κλωτσια στη μαπα. ελεος τοσες γκομενες υπαρχουν εσυ πας και μπλεκεις με αυτες που δεν πρεπει? και επισης ριχτα σε καμια μεγαλυτερη που ξερει τι θελει, με τα 16χρονα τι περιμενεις? τα θελει και σενα ο κωλος σου, αυτη δικαιολογειται και λογω ηλικιας.

    φιλε φιλικα στα πα τα παραπανω για να σε ταρακουνησω πιστεψε με.

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    18
    egw proteinw,,,bale dunata mousiki....forese ta rouxa pou niwtheis panemorfos....bale ena potaki...pare enan filo sou kai bges eksw na ziseis!!!!!!!!!!!einai polu mikri kai panta ma pantaaa...den kserw giati sumbainei alla einai i alitheia....oloi gurizoun!!se osous kunigame kai mas grafoun i adiforoun...erxete i stigmi tis dikaiwsis...kai tote an ontws exeis dunata feelings prospatheis kati apo tin arxi...eidallws perneis tin ikanopoiisi sou kai sunexizeis parakatw!!I ZWI EINAI GEMATI EKPLIKSEIS!!!!zistes oles trwgontas tes arga arga...kali apolausi...xxx

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    288
    Originally posted by susperia
    ελεος ρε φιλε καθεσαι και ασχολεισαι με τετοιες γκομενες, καλα τι μπερδεμα ειναι αυτο? ο ενας ειναι ερωτευμενος ακριβως με αυτον που δεν πρεπει! η μια μαζι σου, εσυ με μια αλλη, η αλλη με το φιλο σου, ο φιλος σου με τη σχεση του....τραγικη κατασταση. η γκομενα ειιναι για τον που**ο αφου σου πε τετοιο πραμα και μαλιστα να το πει ετσι φατσα φορα ειναι μεγαλο θρασσος, εσυ να περιμενεις απαντηση αφου σου χει δωσει ελπιδες κι αυτη να ριχνει χυλοπιτα και να ζηταει και το τηλ. του φιλου σου. εγω θα της ειχα ριξει κλωτσια στη μαπα. ελεος τοσες γκομενες υπαρχουν εσυ πας και μπλεκεις με αυτες που δεν πρεπει? και επισης ριχτα σε καμια μεγαλυτερη που ξερει τι θελει, με τα 16χρονα τι περιμενεις? τα θελει και σενα ο κωλος σου, αυτη δικαιολογειται και λογω ηλικιας.

    φιλε φιλικα στα πα τα παραπανω για να σε ταρακουνησω πιστεψε με.
    Α ρε susperiaκι μου...
    Αυτά ακριβώς ήθελα να του πώ, με άλλα λόγια φυσικά!!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    χμμμ, susperiaκι σου ε?? μου φαινεται πας να με τουμπαρεις επειδη αποφευγεις την προηγουμενη ερωτηση με τα U2U. Δεν φτουραν τα γλυκολογα στον susperia το σωστο! (πως λεμε στον αντρα το σωστο). :D

  13. #13
    Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Θεσσαλία
    Posts
    95
    παιδια ευχαριστω καταρχας που απαντησατε και θελω να πω και εγω τι σκεφτομε τωρα. woman δυστηχως αυτη τη στιγμη ειμαι στο πατο της ερωτικης αποριψης αλλα ελπιζω να το ξεπερασω. Δυστηχως για εμενα εχεις δικαιο. susperia οντως πρωτη φορα μου συμβαινει να μου το ζηταει αυτο μια γυναικα (το τηλ του φηλου μου) αφου αρχικα μου εδωσε χυλοπιτα, εχει θρασος όντος. Εγω απο την πλευρα μου δεν της μιλησα ασχημα αν και ίσος θα επρεπε τελος παντον. Lia1111111 εχεις δικαιο αλλα μακαρι να μην γυρισει γιατι αν γυριζε θα το εκανε απο εγωισμο και οχι γιατι θα ενιωθε κατι για εμενα. Εκει θα ηταν ακομα χειροτερο για εμενα που ενιωσα κατι δυνατο για αυτην.
    Παιδια οταν ανεβασα αυτο το θεμα ελεγα απο μεσα μου αραγε θα βρεθει καποιος να μου πει πηγενε κυνηγα την ακομα, μιλησε της παλι και διεκδικισαι την για ακομα μια φορα. Τελικα μεχρι τωρα δεν βρεθηκε οπως και ειχα προβλεψει. Τωρα που περασαν 3 μερες χωρις να την δω σκεφτομαι λιγο πιο λογικα και καταλαβαινω οτι το να σκεφτομε κατι τετοιο εινια τελειως παραλογο μετα απο οσο εγιναν και το μονο που θα καταφερω θα ειναι να διασυρω για ακομα μια φορα τον εαυτο μου αν τολμουσα να δωκιμασω. Αλλωστε αυτη εχει το τηλ μου και εδω και 3 μερες αν αισθανοταν κατι ελαχιστο για εμενα και για την προταση που της εκανα ισως ειχε κανει μια αναπαντητη αλλα τιποτα απολυτος. Οποτε δεν πρεπει να ενιωσε απολυτος τιποτα. Τωρα δεν ξερω τι θα κανει με τον φυλο μου δεν εχω ενημερωση το τι εγινε με αυτον αλλα δεν εχει σημασια. Λεω σημερα το βραδι να διαγραψω τα 2-3 ψευτικα μηνυματα της ελπιδας που μου ειχε στειλει και ακομα το τηλ της. Ας την ξεχασω οριστικα καλυτερα...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    128
    Originally posted by lia11111111111
    einai polu mikri kai panta ma pantaaa...den kserw giati sumbainei alla einai i alitheia....oloi gurizoun!!se osous kunigame kai mas grafoun i adiforoun...erxete i stigmi tis dikaiwsis...kai tote an ontws exeis dunata feelings prospatheis kati apo tin arxi...eidallws perneis tin ikanopoiisi sou kai sunexizeis parakatw!!I ZWI EINAI GEMATI EKPLIKSEIS!!!!zistes oles trwgontas tes arga arga...kali apolausi...xxx
    πόσο αλήθεια είναι αυτό!

    agnostos κρίμα πραγματικά για την κοπέλα αλλά αύριο μεθαύριο θα έρθει κάποια άλλη και μετά η επόμενη και η επόμενη και η επόμενη....

  15. #15
    Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Θεσσαλία
    Posts
    95
    Τελικα δεν τα εφτιαξε αυτος ο φυλος μου με αυτη και δεν ασχοληθηκε καν. Παιδια εκανα μια βλακεια ομως. σημερα το βραδι βρεθηκαμε με το φυλο μου και ειμασταν πολυ ωρα μαζι. Σε μια στιγμη του λεω οτι θα σταματησω να ασχολουμε και θα σβησω το τηλ της. Αυτος αυτοματος μου λεει δωστο μου πρωτα και μετα σβηστω. Μου λεει <<μπορει να μην το χρησιμοποιησω απλα δωστο μου να το εχω>>. Το εκανα τελικα ισως ηταν βλακεια αλλα μερικες φορες δεν μπορω να καταλαβω τον εαυτο μου φερομαι πολυ ανοητα και παρορμητικα. Του το εδωσα, γιατι? δεν ξερω. Τωρα αν τις στειλει εστω και ενα μυνημα τελειωσαν ολα. Απο ψυχολογικης πλευρας ακομα και αν ενιωσε κατι για εμενα εστω και μικρο τοτε θα αφανιστει και μονο στην ιδεα οτι ο φυλος μου χαλασε λιγα δευτερολεπτα να τις στειλει μυνημα. θα τον ερωτευτει παραφορα λογω οτι εδειξε μια μικρη ανταποκριση. τι χαζομαρες κανω ρε γαμωτο.

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •