Ζητειται αμεσα λυση!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 28
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    9

    Ζητειται αμεσα λυση!!!!

    καταρχας ενα γεια σε ολους ειμαι καινουργιος εδω και θελω να μοιραστω το προβλημα μου μαζι σας!!ειμαι 19 χρονων και αντιμετοπιζω ενα προβλημα οπως πολοι αλλοι σε αυτο το forum!!θα μπω κατευθειαν ομως στο θεμα!!εδω και 7 μηνες περιπου εχω μια σχεση με μια κοπελα με την οποια ομως δεν εχουμε ολοκληρωσει και αυτο γιατι το αγχος μου εκεινη την ωρα απλα τα καταστρεφει ολα!!στα προκαταρκτικα ολα ειναι μια χαρα την ωρα ομως που παμε να προχωρησουμε ολα χαλανε!!δεν εχω απολυτως κανενα βιολογικο προβλημα και αυτο το γνωριζω διοτι οταν ημουν 17 ειχα επισκεφτει και εγω οπως πολλα παιδια στην ηλικια μου καποιους οικους ανοχης και δε ειχα απολυτως κανενα προβλημα στυτικης λειτουργιας!και με αλλες σχεσεις που ειχα πιο παλια δεν ειχα καταφερει να ολοκληρω!δεν ξερω πια τι να κανω θελω πραγματικα να με βοηθησετε με τις αποψεις σας και αμα καποιος ειχε αυτο το προβλημα και καταφερε να το ξεπερασει ας μου απαντησει με ποιο τροπο το καταφερε γιατι εχω απαγοητευτει τελειως!ειχα σκεφτει καποια στιγμη να παρω καποιο αγχολυτικο αλλα δεν ξερω αν θα βοηθουσε και δεν ξερω και καποιο συγκεκριμενο φαρμακο οποτε το αφησα!να σημειωσω οτι ευτυχως η κοπελα μου μου εχει σταθει με τον καλυτερο τροπο σε αυτο το προβλημα!!!ξερω οτι οι περισσοτεροι θα μου πειτε οτι πρεπει να χαλαρωσω και οτι δεν εχω να αποδειξω τπτ σε κανεναν κτλ.προσπαθω να χαλαρωσω εκεινη την στιγμη αλλα δυστυχως δεν γινεται!!!ειναι το μονο πραγμα που με βασανιζει στην ζωη μου και ειναι πολυ ασχημο να θες να περασεις καποιες ομορφες στιγμες με μια κοπελα που λατρευεις απιστευτα και το αγχος να μην σε αφηνει!!!!τι μου προτεινετε να κανω?να καταφυγω σε καποιο αγχολυτικο και αν ναι σε ποιο?υπαρχει καποια πρακτικη λυση που να ξεπερνιεται αυτο το προβλημα?περιμενω τισ αποψεις σας παιδια.ενα μεγαλο ευχαριστω προκαταβολικα!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Παλιά συνταγή δοκιμασμένη.
    Αν αντέχεις τέσσερα ποτήρια τράβα δύο απανωτά και άλλο ένα χαλαρά.
    Επίσης θα σε βοηθήσει να μη το βάζεις σκοπό ότι ντε και καλά ,σήμερα το βράδυ πχ, θα ρίξουμε 4άρα και θα φύγουμε θριαμβευτές από το γήπεδο. Ξεκίνα τον αγώνα με σκοπό να χαρείς το παιχνίδι. Ε άμα μπει και το γκόλ καλά θα είναι.
    been good, been bad. WILL GO ON

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    9
    φιλε justme δεν ξερω αν θα τα καταφερω με το ποτο η θα πεσω ξερος αλλα θα το δοκιμασω!!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    ΟΕΟ, γιαυτό είπα ΑΝ αντέχεις τέσσερα ποτήρια μείνε στα 3. Μη το παρακάνεις.....
    been good, been bad. WILL GO ON

  5. #5
    dmb...προτίμησε το ποτό απ το αγχολυτικό που θα σε ξεράνει σίγουρα!

    Δοκίμασε το ποτό για να χαλαρώσεις και σταμάτα να σκέφτεσαι ότι δεν θα γίνει τίποτα.
    Μη κάνεις καμιά μ@@@ια και πάρεις οτιδηποτε χωρίς να ρωτήσεις γιατρό.
    Κάνε αυτό που σου λέει ο justme. Μη πας για σκορ, απλά για προσπάθεια και ότι γίνει χωρίς να δώσεις καμία υπόσχεση.
    Μη κολλάει το μυαλό σου. Είσαι μια χαρά, απλά είσαι μικρός και κάπου έχεις κομπλάρει. Βρες το και πέρνα καλά με το κορίτσι σου!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    μην το παρακανεις με το ποτο, γιατι ως γνωστον φερνει διαθεση αλλα το πουλι δεν...κελαηδαει!!!

  7. #7
    sus ...μη τον αγχώνεις!!!!
    Είπαμε δυο ποτά, άντε τρία.

    dmb, αν δεν έχεις πιει ποτέ, αρκεί ένα...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    128
    το ποτό κάνει κακό! ;)

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,139
    Ψάξε μήπως φταίει η οπτική με την οποία βλέπεις την κοπέλα σου. Γιατί στους οίκους ανοχής λειτουργείς μια χαρά?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Originally posted by OneiroPauL
    το ποτό κάνει κακό! ;)
    Ακόμα και η αναπνοή κάνει κακό . . . . .
    (αν παίρνεις 200 αναπνοές στα καλά καθούμενα παθαίνεις υπεροξυγόνωση και πας στο νοσοκομείο και σου βάζουν μία σακούλα να αναπνέεις μέσα από αυτή)
    been good, been bad. WILL GO ON

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    128
    στο συγκεκριμένο θέμα εννοώ!

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    9
    ρε παιδια καλα ολα αυτα με το ποτο αλλα τι αλλο προτεινετε γιατι και εγω εχω ακουσει οτι με το ποτο δεν κανεισ τπτ!!!!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    φιλε απλα πρεπει να χαλαρωσεις και τιποτα αλλο, το προβλημα σου ειναι απ τα πιο κοινα και μπορει να συμβει σε ολους. δεν κανει κακο να πιεις ενα δυο ποτηρακια αλκοολ πριν το κανεις για χαλαρωση. Χαλαρωσε το και απολαυσε το και ολα θα γινουν.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Στα προκαταρκτικά η \"ομάδα\" ανεβαίνει ή βρίσκεται μπλοκαρισμένη??
    Μήπως το ζέσταμα κρατάει πολύ και η ομάδα καίγεται πριν να μπει στο γήπεδο?
    Μήπως η άλλη ομάδα περιμένει στην εστία της και δεν ανοίγεται αρκετά?

    Σκέψεις μόνο και υποθέσεις κάνω...
    been good, been bad. WILL GO ON

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    9
    στα προκαταρκτικα η ομαδα ανεβαινει και πολυ μαλιστα μολις ομως καταλαβαινει οτι επιτελουσ πρεπει να βαλει γκολ τοτε κατεβαινει αποτομα!!!απο τη μερια της κοπελας ολα ειναι μια χαρα εγω αγχονομαι και δεν μπορω να λειτουργεισω!!

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •