Sos
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5

Thread: Sos

  1. #1
    Member
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    42

    Sos

    Κ επανερχομαι!!νιωθω συνεχεια τη γλωσσα μου σα στεγνομουδιασμενη ενα πραγμα και ειδικα απο κατω εκει που αρχιζειι!!!Δεν μπορω να φαω γιατι με φοβιζει αυτο το πραγμα κ οταν τρωω νιωθω οτι κουραζεται σα να μουδιαζει!!που που εχω κατι σα σπασμους!!!εχω κανει εξςτασης αιματοα κ μαγνητικη λογω ιλλιγου που περασα κ ειχα ακομη ζαλη ειναι πολυ καλες!!τι ειναι αυτο ρε παιδια!το παθα τωρα πιο εντονα κ με επιασαν κ κομαρες στα ποδια!!ο γιατρος που πε ειναι ψυχολογικο!!παλια το παθαινα με λιγο δυσπνοια δεν εδινα σημασια εφευγε τωρα απο τοτε που επαθα τον ιλιγγο το χω συνεχεια....μηπως επηρεαζει οτι θηλαζα για καιρο;;οι αιματος ειναι τελειες!!

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    350
    οχι ο θηλασμος δεν εχει καμια σχεση ισα ισα βοηθαει παρα πολυ το σωμα της μητερας. μαλλον σωματοποιηση του αγχους ειναι

  3. #3
    Member
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    42
    Quote Originally Posted by icecream View Post
    οχι ο θηλασμος δεν εχει καμια σχεση ισα ισα βοηθαει παρα πολυ το σωμα της μητερας. μαλλον σωματοποιηση του αγχους ειναι
    Κ καλα απο αφυδατωση καλα το χω 3 μηνες κ ακομη ζωχαχαχα κ ο γιατρος μου πε οτι προκειται για ατυπο συμπτωμα που συγκαταλεγεται στις αγχωδεις διαταταχες μα εχω κανει.κ προσφατα εξετασεις κ δεν εχω κατι ουτε πανω ουτε κατω απλα μια ενοχληση απο κατω το βραδυ που κοιμαμαι δεν το εχω.,..τι να πω γι αυτο ρωτησα κ οταν μιλαω τη νιωθω αυτη την ενοχληση..αλλες μερες πιο ηπια αλλςς μερες πιο εντονα απο τοτε με τον ιλιγγο κ τον λαβυρινθο που παθα το χω πιο εντονα!!Σ ευχαριστω τοσο για την απαντηση!!Κατι παρομοιο ειχα παθει κ παλια οχι τοσο εντονο..κανεις αλλο το εχει ρε παιδια;

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    350
    εγω παντως ειχα μουδιασμα στον εγκεφαλο απο το πολυ αγχος..

  5. #5
    Member
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    42
    Quote Originally Posted by icecream View Post
    εγω παντως ειχα μουδιασμα στον εγκεφαλο απο το πολυ αγχος..
    Χαχαχαχαχαχαχαχα!
    Ασε εγω παλια ειχα για 3 μηνες σπασμους σε ολο το.σωμα...περναγα μια πολυ αγχωτικη περιοδο τοτε μιλαμε πηγαινα σαν κομπρεσερ παντου....εφυγε απο μονο του καποια στιγμη τωρα εχω αλλο....τι να πω!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •