Τα 'χετε κανει ολα σκατα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740

    Τα 'χετε κανει ολα σκατα

    Αντι να βαλετε μυαλο, καθεστε και τη λετε σε ολους και διωχνετε ατομα απο εδω μεσα, λετε μαλακιες που πληγωνουν, και οταν βοηθατε προτεινετε χωρισμους και ανωμαλιες πολλες φορες. Ουτε κανετε την αυτοκριτικη σας, ουτε μετανιωνετε για τις πραξεις σας, για τα λογια σας, τιποτα, οποιον παρει ο χαρος. Δεν αντιλεγω, ετσι ειναι και στην κοινωνια εξω, αλλα αυτοι δεν διορθωνονται με τιποτα, πουλανε πολλη τρελα οι περισσοτεροι, εχουν αρκετη. Αλλα τουλαχιστον οσοι ειστε εδω μεσα και ειστε πιο σκεπτομενα ατομα και εχετε παραπανω προβληματισμους, καντε ενα κοπο να κανετε την αυτοκριτικη σας, εχτες εφυγε ο Εν οιδα, αυριο θα φυγω εγω, μετα καποιος αλλος, κτλ ενω ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ το φορουμ, γιατι εξω εκει στην κοινωνια δεν επιβιωνεις αμα δεν προσεξεις!! Εγω προσωπικα στο μονο που εχω βοηθηθει εδω ειναι η επικοινωνια, ειμαι πολυ επικοινωνιακο ατομο, αλλα χαλιεμαι οταν μπαινω εδω μεσα οπως και οταν μιλαω με τον οποιοδηποτε, αφου δεν υπαρχει επιπεδο! Ανοιξα και θεμα στις σχεσεις γι'αυτα που λεγαμε στο θεμα σεξ. Παιδια, μην μου την πειτε παλι, απο εδω και περα θα λυπαμαι οποιον μου τη λεει, παει να πει οτι εχει πολλα κομπλεξ και απωθημενα και μισος, ειτε μπροστα μου, ειτε πισω μου. Αυτααααα
    Last edited by λουλούδι; 02-11-2017 at 16:50.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Το φορουμ υπαρχει 12-13 χρονια , δεν θα παψει να υπαρει επειδη κατα καιρους φευγουν καποια ατομα ........ουτε το φορουμ ειναι υποκαταστατο της κοινωνιας , στην κοινωνια πρεπει να μαθεις να επιβιωνεις ............καλέ γιατι να σου την πει καποιος ? εμενα γιατι δεν μου την λεει ?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Πρωτον, δεν ειπα ποτε να παψει να υπαρχει Μαγκαιβερ, το εχουμε αναγκη δυστυχως η ευτυχως....... αλλα το να φευγουν καποια καλα ατομα ειναι αδικο......... και εγω θα φυγω δεν νομιζω να νοιαξει κανεναν αλλα ουτε κι εμενα θα με νοιαξει που δεν θα νοιαξει κανεναν......... Δεν γινεται να επιβιωνεις στην κοινωνια δυστυχως, εκτος και αν γινεσαι θυτης, ολοι αυτο κανουνε, τουλαχιστον εδω μεσα ας κραταμε ενα επιπεδο οσο μπορουμε και να το αλλαξουμε απο δηθεν φορουμ υποστηριξης σε πραγματικο φορουμ υποστηριξης, αν θελουμε να βγαλουμε ακρη, αλλιως, ολα ειναι ματαια......... Οταν εχεις καποιο προβλημα, εχεις αναγκη και απο μια υποστηριξη, οχι μια απο τα ιδια........ αυτα ηθελα να πω μηπως και μπουν καποιοι σε σκεψη......... Εμενα Μαγκαιβερ ειδικα στο παρελθον μου τη λεγανε συνεχεια, τωρα πια μου τη λενε μεν, αλλα τη λενε και σε αλλους, οποτε δεν αισθανομαι μειονεκτικααα. Τι να πω, πραγματικα εχω καραφλιασει με καποια ατομα, ειναι απαλευτα, και δυστυχως ειναι παρα πολλα, ολοι λιγο πολυ, απλως καποιοι πολυ, αυτο εννοω και εδω μεσα και ακομα χειροτερα εξω. Ενα αλλο θετικο εδω εκτος απο την επικοινωνια, ειναι οτι μπορεις να πεις τα εσωψυχα σου........ Αλλα που θα παει αυτο βρε παιδια; Να μην μπορουμε ουτε εδω να εκφραστουμε; Να φοβομαστε αντιδρασεις;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Πολλα καλα ατομα φυγαν κατα το παρελθον απο το φοτουμ λουλουδι , εχει πεσει το επιπεδο του φορουμ απο το 13-14-15 .....δυστυχως για τις γυναικες ειναι πιο δυσκολα τα πραματα στην κοινωνια , εχον 10% παραπανω ανεργια απ τους αντρες ,............... αν εισαι βιοπαλαιστης , πολυ δυσκολα τα φερνεις βολτα , και δεν προβλεπεται βελτιωση συνθηκων ....
    ναι , καταλαβαινω τι εννοεις οτι εδω μπορεις να πεις τα σωψυχα σου .....και δυστυχως το μπουλιιν στην γενια σας , ειναι καθεστως , ιδως αν εισαι γυναικα ? η αδυναμος ?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Ακριβως, τα δυο τελευταια με αφορουν πιο πολυ, και οχι η επιβιωση μου εμενα προσωπικα........ το μπουλινγκ λογω οτι ειμαι γυναικα, παχυσαρκη και αδυναμη (λογω του βαρους του σταυρου που περναω), αλλοι που το παιζουν δυνατοι το παιζουν με τα ευκολα! Εχω απορια ομως, και ανοιξα και θεμα, πως μπορειτε ολοι και ερωτευεστε και ξεερωτευεστε και χωριζετε και βρισκετε αλλους, χωρις τυψεις, χωρις κανεναν ενδοιασμο, χωρις αγαπη, χωρις δεσιμο; Μου κανει πολλη εντυπωση, εγω, που δεν δενομαι, δεν αντεχω τη μοναξια ουτε την αλλαγη συντροφων και να πληγωνομαι, προτιμω να εχω εναν μονιμο συντροφο για να ειμαι καλα και παλι οχι τελειως καλα, αλλα το προτιμω απο μονη μου!! Μπορεις να μου λυσεις αυτη την απορια αν μπορεις στο θεμα μου η εδω; Γιατι με προβληματιζει πολυ! Δηλαδη κανενας αλλος δεν φοβαται τη μοναξια;

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δε μου κανει εντυπωση οτι θα φυγεις αφου δε μπορω να σε φανταστω να καθεσε για πολυ αλλα οταν λες για επιπεδο ενοεις καπιος να καταλωνει φαρμακα για να δηλωνει μετα ασχετος με ολα αυτα που ακουει

    το καλαμι ξερεις αμα το καβαλησεις για να μπορεσεις να σταθεις εκει πανω απαιτει να ξερεις ποτε θα ανεβεις σ αυτο και ποτε θα κατεβεις.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    επισης πριν πεις τη γνωμη σου γα οσα μπορει να ακους η να βλεπεις απο τους αλλους σκεψου πχ οτι μπορει να συνεβει κατι που δε το γνωριζεις η δε το αντιληφθηκες

    εμενα πχ ο μονιμος προβληματισμος μου ειναι ΓΙΑΤΙ υπαρχουν καπιοι πχ που κανουν αντικειμενα σχολιων κοσμο και κοσμακη ΕΝΩ ΜΕΤΑ δε τον εγκρινουν?

    καπια στιγμη μου εδωσαν την εντυπωση οτι βρηκαν επιτελους κατι καλυτερο και μετα αντε παλι τα ιδια

    το πολυ το κυριε ελεισον τελικα δε το βαριεται και ο παπας μαλον επειδη κατα βαθος γουσταρει τους εξαψαλμους.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    πχ για τον ουδεν ειδα αλλος ελεγε για τα σεξιστικα σχολια και αλλος διαμαρτυρεται που εφυγε.τυχαιο δε νομιζω

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    1,483
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Αντι να βαλετε μυαλο, καθεστε και τη λετε σε ολους και διωχνετε ατομα απο εδω μεσα, λετε μαλακιες που πληγωνουν, και οταν βοηθατε προτεινετε χωρισμους και ανωμαλιες πολλες φορες. Ουτε κανετε την αυτοκριτικη σας, ουτε μετανιωνετε για τις πραξεις σας, για τα λογια σας, τιποτα, οποιον παρει ο χαρος. Δεν αντιλεγω, ετσι ειναι και στην κοινωνια εξω, αλλα αυτοι δεν διορθωνονται με τιποτα, πουλανε πολλη τρελα οι περισσοτεροι, εχουν αρκετη. Αλλα τουλαχιστον οσοι ειστε εδω μεσα και ειστε πιο σκεπτομενα ατομα και εχετε παραπανω προβληματισμους, καντε ενα κοπο να κανετε την αυτοκριτικη σας, εχτες εφυγε ο Εν οιδα, αυριο θα φυγω εγω, μετα καποιος αλλος, κτλ ενω ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ το φορουμ, γιατι εξω εκει στην κοινωνια δεν επιβιωνεις αμα δεν προσεξεις!! Εγω προσωπικα στο μονο που εχω βοηθηθει εδω ειναι η επικοινωνια, ειμαι πολυ επικοινωνιακο ατομο, αλλα χαλιεμαι οταν μπαινω εδω μεσα οπως και οταν μιλαω με τον οποιοδηποτε, αφου δεν υπαρχει επιπεδο! Ανοιξα και θεμα στις σχεσεις γι'αυτα που λεγαμε στο θεμα σεξ. Παιδια, μην μου την πειτε παλι, απο εδω και περα θα λυπαμαι οποιον μου τη λεει, παει να πει οτι εχει πολλα κομπλεξ και απωθημενα και μισος, ειτε μπροστα μου, ειτε πισω μου. Αυτααααα

    μα τα ατομα που ειναι εξω στην κοινωνια απαρτιζουν αυτο το φορουμ εσυ σε γυαλα κλεισμενη εισαι?
    Στου κουφου την πορτα, παρ' την πορτα και φυγε!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,041
    Λουλουδι δεν ειναι απολυτο αυτο που λες οτι οι αλλοι το παιζουν δυνατοι επειδη τα χουν ευκολα....ξερεις υπαρχει και η κατηγορια οπου ανθρωποι διαλυθηκαν κυριολεκτικα και μετα σηκωθηκαν.....δεν ξερω αν εχεις δει παλαιοτερα ποστς μου αλλα ειμαι ενας απο αυτους δεν μπορειτε να διανοηθειτε για τι καταστασεις μιλαμε....και δεν μιλαω για κακες σκεψεις η αβολα συναισθηματα εννοω την σληροτητα στο περιθωριο τον κινδυνο την ξεφτιλα και την απελπισια.....
    Δεν υποτιμαω κανενος τα προβληματα αλλα για να ειμαι ειλικρινης μερικες φορες οταν μπαινω και διαβαζω τα προβληματα των μελων εδω μεσα γελαω.....ναι ο καθενας κουβαλαει τον σταυρο του αλλα οπως ειπες κανενας δεν κανει αυτοκριτικη και δεν κανουν γτ δεν εχουν επαφη με τον εαυτο τους.....και οντως δλδ μαλακιες γραφουν.....
    Εισαι εξυπνη και μπραβο που πιασες το θεμα της επαφης με τον εαυτο....αυτο θα σε σωσει....αμα κανεις συνεχομενη δουλεια με το μεσα σου μετα δεν θα σε ενδιαφερουν οι αλλοι.....

    Επι της ευκαιριας ειμ χαρουμενος.....εχω χασει πανω απο 13 κιλα και πλεον δεν ειμ απλα κανονικος ειμαι αδυνατος......ολεεεεεε
    Slipknot-Psychosocial......

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by kavkaz View Post

    Επι της ευκαιριας ειμ χαρουμενος.....εχω χασει πανω απο 13 κιλα και πλεον δεν ειμ απλα κανονικος ειμαι αδυνατος......ολεεεεεε
    Ολεεεεεε!!!
    Μπράβο βρε!!! 13 κιλά είναι πάρα πολλά! Εγώ παλεύω να χάσω 4-5 κ η ζυγαριά συνεχώς ανεβοκατεβαίνει.
    Θα πέσουν γερές πείνες τώρα

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,041
    Χαχαχαχαχαχα δεν χρειαζεται πεινα ρε συ ελισαβετακι....κοψιμο ζαχαρη τηγανιτα και βραδυνο και ξεκιναει η διαδικασια.....
    Slipknot-Psychosocial......

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    Μπραβο σου καβ χαιρομαι για σενα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    1,483
    Quote Originally Posted by kavkaz View Post
    Χαχαχαχαχαχα δεν χρειαζεται πεινα ρε συ ελισαβετακι....κοψιμο ζαχαρη τηγανιτα και βραδυνο και ξεκιναει η διαδικασια.....
    Και το κρέας θέλει κόψιμο.

    Εστάλη από Lenovo A6000 στο E-Psychology.gr Mobile App
    Στου κουφου την πορτα, παρ' την πορτα και φυγε!

Similar Threads

  1. Ολα σκατα
    By xalaris28 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 10
    Last Post: 23-09-2016, 20:58
  2. Ολη μου η ζωή είναι σκατά
    By thevillager in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 32
    Last Post: 26-02-2015, 16:57
  3. ΦΟΒΟς!μοναδικο μεταδοτικο συναισθημα!το χετε παθει?τι σας τρομαζει?
    By giorgos panou in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 17-01-2015, 01:41
  4. Dumyrox.To χετε παρει?
    By afrula in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 11-01-2010, 02:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •