Η πρωτη μου φορα..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1

    Η πρωτη μου φορα..

    Καλησπερα σε ολους πριν πω οτιδηποτε θα ηθελα να πω πως και μονο που μπαινω και διαβαζω σχολια αλλων ανθρωπων που εχουμε ιδια συμπτωματα με κανει να νιωθω πολυ καλυτερα και σας ευχαριστω γιαυτο! Ειμαι 25 χρονων και πριν απο 6 μερες βιωσα για πρωτη φορα αυτο που λενε κριση πανικου. Ηταν πολυ τρομακτικη εμπειρια οπως θα ξερετε αλλωστε κυριως γιατι δεν ηξερα τι ειναι αυτο που μου συμβαινει. Απο σωματικη υγεια ειμαι μια χαρα καθως μπηκα και εγω στο τρυπακι να κανω εξετασεις πριν απο 3-4 μηνες οταν μου ειχε εμφανιστει ενας περιεργος κομπος στο λαιμο..Ειναι και μια μεταβατικη περιοδος στη ζωη μου καθως θα σπουδασω στο εξωτερικο και φανταζομαι πως αυτο μαζι με ολο το αγχος για την υγεια μου με οδηγησαν κατευθειαν στην κριση που επαθα. Η οποια συνεβη σε τελειως ανυποπτο χρονο οταν αραζα με φιλαρακι βλεποντας μπαλα στην τηλεοραση! Σημερα πηγα να παθω ξανα το ιδιο (νομιζω το καταλαβαινω απο την καρδια που αρχιζει να χτυπαει σαν τρελη) αλλα χρησιμοποιησα καποιες τεχνικες ανασας και με βοηθεια λιγου Παντελιδη το νικησα! Ηθελα απλα να το μοιραστω και να δωσω κουραγιο σε ολους οσους περνανε το ιδιο με εμενα. Σας καταλαβαινω!! Ελπιζω μεσα απο ολο αυτο να αρχισω να αγαπαω περισσοτερο τον Χαραλαμπο που κρυβεται μεσα μου! Καλη ψυχικη δυναμη σε ολους!
    Last edited by Ο εαυτος μου και εγω; 03-11-2017 at 04:38.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    204
    Εισαι νεος,σπουδαζεις στο εξωτερικο...τι πιο ομορφο ! Περνα καλα με το φιλαρακι σου, κανε και φιλιες με το αντιθετο φυλο και απολαυσε τα ολα στα μεγιστο. Ο κομπος στο λαιμο ειναι απτην υγρασια.Παρε αφυγραντηρα

  3. #3
    Αδερφε Μακη να σαι καλα για την απαντηση φιλε αυτο για την υγρασια πραγματικα θα το κοιταξω αλλωστε ζω θεσσαλονικη πολη γεματη υγρασια! Πιστευω μολις περασω αυτο το μεταβατικο σταδιο θα ηρεμισω! Καλη δυναμη φιλε μου.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    204
    Οσο να ναι ειναι μεγαλη αλλαγη στη ζωη σου. Εγω το θεωρω φυσιολογικο να αγχωνεσαι. Θα προσαρμοστεις και ολα κομπλε. Σε ευχαριστω και γω για τα λογια σου

Similar Threads

  1. Πρώτη φορά ψυχίατρος
    By ge0rge in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 35
    Last Post: 25-09-2017, 17:16
  2. Η πρωτη μου φορα
    By makedreams in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 29-04-2013, 15:51
  3. πρώτη φορά
    By TTK in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 16-11-2010, 17:48
  4. η πρώτη φορά
    By geiasas in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 06-08-2008, 12:50
  5. Πρώτη μου φορά
    By siga_siga in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 214
    Last Post: 31-03-2008, 11:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •