Μην παρακαλατε τις γκομενες! - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 20 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 295
  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    18
    dear picker αφου εισαι αποφασισμενος και καθετος...τι δουλεια εχεισ εδω?πραξε οπωσ νομιζεις...χυλοπιτες τρωνε οι τυποι που ερχονται με την ψυχολογια του μαγκα...και απο οτι διαβαζω μεχρι στιγμισ...και εσυ σε αυτι τιν κατιγορια ανικεις...οποτε πλεον μπορω να διακρινω ξεκαθαρα γιατι αισθανεσε ετσι.......ντυνεσε για τουσ αλλουσ οχι για εσενα....την πεφτεισ για να δειξεις αντρισμο στουσ φιλουσ σου για να εχεις μια μονιμη δικαιολογια οτι οι γυναικες ειναι πορνες...και δεν την πεφτεις γιατι πραγματικα σου αρεσει η αλλη.....οποτε ναι επισιμα μπορω να πω οτι ανηκεις στην κατηγορια που οχι απλα θα σου εριχνα χυλοπιτα...θα σου προσφερα απλοχερα και μια σπανακοπιτα για να την τρωσ την ωρα που θα με χαζευεις.
    Τωρα ωσ προσ τουσ υπολοιπυς χρηστεσ...παιδια...μην ασχολειστε ...ο τυποσ ειναι full κολλημενος!!!και πολλα γραψαμε.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    picker - τάσος ?

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Originally posted by picker
    Θεωρω τον εαυτο μου πολυ ανωτερο απο μια οποιαδηποτε γυναικα για να της δωσω την ευχερεια να με δεχτει ή να με απορριψει. Αντιθετα, στους οικους ανοχης την επιλογη την κανω εγω. Οσο για την πληρωμη δεν τιθεται λογος. Τι ειναι 20 ψωρο-ευρω? Αυτες που ειναι εξω στοιχιζουν πολυ ακριβοτερα αν το καλοσκεφτεις.
    Λυπάμαι που θα σου το χαλάσω αλλά δεν μου δίνεις καθόλου την εντύπωση ότι θεωρείς ανώτερο τον εαυτό σου.Μάλλον δεν έχεις καθόλου αυτοπεποίθηση και αυτοεκτίμηση.Φοβάσαι ότι καμία γυναίκα δεν θα γυρίσει να σε κοιτάξει γι\'αυτό που είσαι παρά μόνο αν την πληρώσεις.Και για να μην το παραδεχτείς αυτό υποτιμάς όλες τις γυναίκες.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    391
    Originally posted by picker
    Originally posted by psychangel
    .... αν δεν τους άρεσε προφανώς θα πήγαιναν να \"πληρώσουν\" για να τους λένε ... (και-καλα)... \"έξυπνους\" ;)
    Σιγουρα δεν ειναι ευκολο για πολλους να συμβιβαστουν με τη μοναξια, απο το να καταρρακωνεται ομως επανειλημμενα η προσωπικοτητα τους απο καποιες γυναικες των οποιων η μοναδικη αξια βρισκεται αναμεσα στα σκελια, η μοναξια ειναι σιγουρα προτιμοτερη.
    αν καταρρακώθηκε κάποιος από μιά γυναίκα ίσως να φταίει η γυναίκα
    αν από μερικές γυναίκες ... ίσως να φταίνε πολλές απ΄ αυτές
    αν από κάποιες επανειλημμένα ... μήπως τελικά το πρόβλημα είναι σ΄ αυτόν (εκτός των άλλων πιθανών αιτιών και ) για το ότι έκανε επανειλημμένα τις λάθος επιλογές ???

    Εξάλλου, γιατί θα πρέπει να ταυτίζεται η \"προσωπικότητα\" κάποιου με το \'μέσο\' του, που αναζητά την \"μοναδική αξία ανάμεσα στα σκέλια των γυναικών\" , ώστε στην περίπτωση που τον ... απορρίψουν για το \"μέσο\" του να νοιώθει οτι καταρρακώνεται και ΟΛΟΚΛΗΡΗ η προσωπικότητά του ταυτόχρονα ;
    Μήπως τα άτομα σαν κι αυτό δίνουν παραπάνω απ΄ όση χρειάζεται σημασία στο ....\"μέσο\" τους, υπερεκτιμώντας το ... ;

    Φίλε picker , μη κάνουμε γενικεύσεις γιατί αδικούμε και τους άντρες και τις γυναίκες που προσπαθούν να βρεθούν κάπου στο μέσο της διαδρομής ξεπερνώντας ταμπού και προκαταλήψεις του τύπου \"ποιός θα καπελώσει ποιόν\" , \"ποιός θα επικυριαρχήσει ποιού\" ...

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    φίλε, είσαι στο σωστό φόρουμ.ψάξ\'το καλύτερα!

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    ξεκαρφώσου, λέμε

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    psychangel: +1000

  8. #38
    Originally posted by Dalia
    Originally posted by picker
    Θεωρω τον εαυτο μου πολυ ανωτερο απο μια οποιαδηποτε γυναικα για να της δωσω την ευχερεια να με δεχτει ή να με απορριψει. Αντιθετα, στους οικους ανοχης την επιλογη την κανω εγω. Οσο για την πληρωμη δεν τιθεται λογος. Τι ειναι 20 ψωρο-ευρω? Αυτες που ειναι εξω στοιχιζουν πολυ ακριβοτερα αν το καλοσκεφτεις.
    Λυπάμαι που θα σου το χαλάσω αλλά δεν μου δίνεις καθόλου την εντύπωση ότι θεωρείς ανώτερο τον εαυτό σου.Μάλλον δεν έχεις καθόλου αυτοπεποίθηση και αυτοεκτίμηση.Φοβάσαι ότι καμία γυναίκα δεν θα γυρίσει να σε κοιτάξει γι\'αυτό που είσαι παρά μόνο αν την πληρώσεις.Και για να μην το παραδεχτείς αυτό υποτιμάς όλες τις γυναίκες.

    + ...χιλιάδες....

    Φίλε, αν χρειάζεσαι βοήθεια ας το συζητήσουμε.
    Αν προτιμάς να είσαι αποτυχημένος και να πληρώνεις για να νιώσεις έστω και για πέντε λεπτά ότι κάποια σου δίνει την προσοχη της και άλλα ...αναπαραγωγικά όργανα, μείνε εκεί και μην προσπαθείς να μας κάνεις το παράλογο λογικό...

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    πίκερ τράβα πάρε μία πίπα στο πουλί σου, μαλάκα.τραβάς δίπλα σου αυτές που σου αξίζουν παλιομαλάκα!

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197
    Χαχαχαχαχαχαχα! Ποσο σας καιει ρε γαμωτο οταν καποιος σας χαλαει το παραμυθι!

    Ποια εισαι εσυ μωρη για να σου την πεσω? Καποτε εκανα κι εγω το λαθος αλλα εμαθα πια να ειμαι υπερηφανος και αυταρκης. Προσπαθω να ξυπνησω και τους αλλους αλλα μερικοι ειναι γεννημενοι κακομοιρηδες...

    P.S: Οποια γουσταρει ειμαι εδω για ελεημοσυνες!

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Originally posted by arktos
    πίκερ τράβα πάρε μία πίπα στο πουλί σου, μαλάκα.τραβάς δίπλα σου αυτές που σου αξίζουν παλιομαλάκα!
    Ε όχι και έτσι βρε Arktos, ότι και αν σου έχει κάνει, τα ανωτέρο είναι απαράδεκτα για το φόρουμ που μας φιλοξενεί.
    been good, been bad. WILL GO ON

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    277
    αυταρκης= με το π.... στο χερι
    υπερηφανος= >>
    αχ αχ αχ ολοι οι αλλοι ειναι μουνοδουλοι,ειναι κακομοιρηδες ειναι τα χιλια σωρο.........

    Εσυ κρατας την σκυταλη ομως...κοιτα να ξυπνησεις εσυ πρωτα και μετα 8α ακολουθησουν και οι αλλοι...για αλλα πρεπει να αγχωνεσαι φιλαρακοοοο

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197
    Originally posted by pennoula_v
    αυταρκης= με το π.... στο χερι
    Αυτο σου εδωσα να καταλαβεις? Ισα-ισα που ειμαι πολυ δραστηριος σεξουαλικα, απλα μου αρεσει να επιλεγω και οχι να με επιλεγουν.

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    288
    Originally posted by picker
    Originally posted by pennoula_v
    αυταρκης= με το π.... στο χερι
    Αυτο σου εδωσα να καταλαβεις? Ισα-ισα που ειμαι πολυ δραστηριος σεξουαλικα, απλα μου αρεσει να επιλεγω και οχι να με επιλεγουν.
    Ναι.. επιλέγεις τον εύκολο δρόμο!! Εκεί που δεν θα σε απορρίψουν, δεν θα σε χαρακτηρίσουν, δεν θα σε αγαπήσουν..
    Όλοι φοβόμαστε την απόρριψη σε όλους τους τομείς.. Το να φοβάσαι όμως ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ... είναι επικύνδινο μονοπάτι...

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197
    Οχι, απλα δεν ανεχομαι να ειναι το αρσενικο παντα αυτο που πρεπει να μοχθησει και να αγχωθει για να βρει τον ερωτα, ενω το θηλυκο να τα εχει ολα ετοιμα στο πιατο, να ειναι ο απολυτος αυστηρος κριτης και διαλογεας. Ποια εισαι εσυ να με κρινεις? Η μονη μας διαφορα που σου επιτρεπει να το κανεις αυτο ειναι οτι εγω εχω πολλαπλασιες ορμες απο σενα και πατας πανω στη ζωτικη αναγκη μου για σεξ. Ε ναι, λοιπον, απο το να σου δινω το δικαιωμα να γελας και να παιζεις μαζι μου προτιμω τον ευκολο δρομο που ομως μου εξασφαλιζει ηρεμια, τιμη και αξιοπρεπεια.

Page 3 of 20 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •