Τι σας προβληματίζει τώρα;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 50
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740

    Τι σας προβληματίζει τώρα;

    Εμενα κατι θεματα υγειας που εχω (σωματικης), οικονομικα θεματα και οτι δεν εχω κανεναν να μιλησω.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,505
    εμενα η ανεργια μου, εστειλα παλη καποια βιογραφικα στο εξωτερικο, εκανα αιτησης για θεσεις ιχθυολογου σκωτια και νορβηγια............. αλλα ειμαι για εξωτερικο;; μεγαλο βημα το εξωτερικο....... απο την αλλη ο γιατρος με βρισκει μια χαρα μετα απο 4χρονια μετα το ψυχωτικο επισοδειο ειμαι μια χαρα παλη, βεβαια πρεπει να παιρνω τα φαρμακα...... θα κανουμε μειωση στα φαρμακα σε κανα διμηνο.........

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,702
    εμενα κατι φοροι, και δεν εχω τον τσ%$% να του σπασω το κεφαλι.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by pavlosla View Post
    εμενα η ανεργια μου, εστειλα παλη καποια βιογραφικα στο εξωτερικο, εκανα αιτησης για θεσεις ιχθυολογου σκωτια και νορβηγια............. αλλα ειμαι για εξωτερικο;; μεγαλο βημα το εξωτερικο....... απο την αλλη ο γιατρος με βρισκει μια χαρα μετα απο 4χρονια μετα το ψυχωτικο επισοδειο ειμαι μια χαρα παλη, βεβαια πρεπει να παιρνω τα φαρμακα...... θα κανουμε μειωση στα φαρμακα σε κανα διμηνο.........
    Παυλο, αυτος ειναι ο μονος τομεας που τα πηγαινω καλα, και μην το αναφερεις δημοσια αυτο που σου ειπα, σε ολα τα αλλα εχω πιασει πατο........ βρηκα απλως μια ασχολια...... οσο για σενα, καλο θα ηταν να ησουνα παρα πολυ ετοιμος για να πας στο εξωτερικο, γιατι ειναι μεγαλο βημα!! Αλλα εννοειται αν πας εξωτερικο δεν μειωνεις τα φαρμακα γιατι μπορει να υποτροπιασεις, συζητησε το με το γιατρο σου, ειναι πολυ σοβαρο, γιατι εκτος οτι θα εχεις να αντιμετωπισεις δυσκολιες, θα εισαι σε μια ξενη πολη που δεν θα εχεις κανεναν να σε στηριξει αν υποτροπιασεις........ σκεψου το καλα λοιπον και με τα δυο, και με τα χαπια και με το εξωτερικο, σου ευχομαι καλη τυχη!!

    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εμενα κατι φοροι, και δεν εχω τον τσ%$% να του σπασω το κεφαλι.
    Ρεμεντυ μια απο τα ιδια, βρηκα μια ασχολια αλλα ειναι χωρις λεφτα, θα μετραει βεβαια στην επομενη δουλεια που θα κανω, αλλα προς το παρον αφραγκη κι εγω........ ειχα καποια λεφτα στην ακρη και τωρα τιποτα φαγωθηκαν ολα........ ελπιζω να μην τυχει περιπτωση αναγκης ουτε σε μενα ουτε εσενα, μακαρι να πανε ολα καλα!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,505
    κατσε πρωτα λουλουδι να με παρουν και μετα βλεπουμε δεν θα ειμαι ο πρωτος που παει εξωτερικο απλα εχει λιγο παραπανω αγχος........ βεβαια ειμαι καλα, εαν παω εξω δεν θα τη μειωσουμε τη δοση, αλλα αν συνεχισω εδω θα τη μειωσουμε σιγουρα....... περυσι μου ειχαι ξανατυχει δουλεια στο εξωτερικο, ο γιατρος μου ειχαι πει να παω αλλα εγω δεν αισθανομουν ετοιμος και δεν πηγα, ηταν δουλεια σε κρουαζιεροπλοια....... βεβαια τα κρουαζιεροπλοια ειναι διπλο αγχος γιατι εισαι σωκλιστος και ειναι χαλια......

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by pavlosla View Post
    κατσε πρωτα λουλουδι να με παρουν και μετα βλεπουμε δεν θα ειμαι ο πρωτος που παει εξωτερικο απλα εχει λιγο παραπανω αγχος........ βεβαια ειμαι καλα, εαν παω εξω δεν θα τη μειωσουμε τη δοση, αλλα αν συνεχισω εδω θα τη μειωσουμε σιγουρα....... περυσι μου ειχαι ξανατυχει δουλεια στο εξωτερικο, ο γιατρος μου ειχαι πει να παω αλλα εγω δεν αισθανομουν ετοιμος και δεν πηγα, ηταν δουλεια σε κρουαζιεροπλοια....... βεβαια τα κρουαζιεροπλοια ειναι διπλο αγχος γιατι εισαι σωκλιστος και ειναι χαλια......
    Ωραια τοτε, εισαι υπευθυνο ατομο, σκεψου το ομως διπλα αμα σε παρουν να εισαι σιγουρος οτι σου αρεσει αυτο που κανεις ουτως ωστε να μην τα παρατησεις γιατι μετα δεν θα υπαρχει ευκολα γυρισμος........

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    102
    Εμενα τα οικονομικα τα ψυχολογικα και τα ερωτικα.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by Izanami View Post
    Εμενα τα οικονομικα τα ψυχολογικα και τα ερωτικα.
    Σου ευχομαι να σου πανε ολα καλα!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    102
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Σου ευχομαι να σου πανε ολα καλα!
    Να σαι καλα!

  10. #10
    Banned
    Join Date
    May 2017
    Posts
    1,020
    Εμένα με προβληματίζει, που κάποια άτομα ενώ είναι σε ηλικία, που έχουν ζήσει διάφορα και έχουν εμπειρίες, να μπαίνουν σε ξένα θέματα, να ειρωνεύονται, χωρίς να ασχολούνται με το θέμα και να φεύγουν. Όταν όμως πάει κάποιος και εκφέρει μια άποψη, στο θέμα τους, τότε θα πουν "φύγε, γιατί με διαολίζεις". Δεν ξέρω πλέον, αν το φορουμ, είναι δημοκρατικό ή αν υπάρχει υπάρχει φασιστοκρατία μερικών μερικών...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Εκτος απο τρελα, πολλη ανωμαλια υπαρχει στον κοσμο!!! Ολα τα αρνητικα γενικως, τιποτα θετικο!! Τωρα καταλαβαινω γιατι αυτοκτονουνε καποιοι!!

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ενας ξαδερφος μου με ελεγε προβληματισμενο απροβληματιστο αφου δεν εχω αποφασισει ακομα αν θα προβληματιστω η οχι

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    47
    η μοναξια, η ζωη που ειναι χαλια και που δε βλεπω μελλον.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by NoN View Post
    η μοναξια, η ζωη που ειναι χαλια και που δε βλεπω μελλον.
    Κι εμενα τα δυο πρωτα, αλλα το τριτο οχι, πρεπει να ειμαστε αισιοδοξοι!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Εμενα το πόδι μου που χτύπησα και δεν μπορώ να περπατήσω

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Με προβληματίζει το πως θα επιβιώσω
    By Deleted-member-19102015 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 74
    Last Post: 20-11-2017, 23:31
  2. Τον ξενερωσα και τωρα με απογευγει, Τι κανω τωρα ?
    By mir_20 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 20-06-2015, 12:49
  3. Και τώρα τι;
    By pink_1080 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 36
    Last Post: 26-04-2015, 23:03
  4. και τώρα τί;
    By deleted-member06-04-2015 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 12-03-2013, 00:46
  5. Με προβληματίζει
    By carrot in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 13
    Last Post: 20-05-2011, 14:11

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •