Μου λείπει, πάντα εκείνη μου λείπει - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    7
    γεια, ισως το ''λαθος'' σου και επετρεψε μου χωρις να σε ξερω,
    ειναι οτι πεφτεις με τα μουτρα .νιωθεις εντονα και εισαι ετοιμος να τα δωσεις ολα με το γεια σου.
    ειναι ομορφο που νιωθεις ετσι και θα κανεις καποια πολυ χαρουμενη, αλλα θα πρεπει να κανεις λιγο κρατι και για σενα και για την οποια.
    γιατι ο πιο πολυς κοσμος πρωτα γνωριζει τον αλλο πριν αφεθει να νιωσει τοσο εντονα.και βγαζει νοημα γιατι αν δεν ξερεις τον αλλο καν, τοτε ολο αυτο το συναισθημα ειναι βασισμενο σε ενα εξειδανικευμενο προσωπο που μαλλον δεν ειναι εκει.
    μπορει να σε βοηθισει περισσοτερο να δινεις λιγο λιγο και καθως γνωριζεις τον αλλο. ετσι τελικα αν γινει κατι θα ειναι κατι ουσιαστικο και ολα αυτα που θα θελες να δωσεις θα πιασουν τοπο.

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Εον φίλε εγώ την έπεσα σε τριάντα κορίτσια όλα αυτά τα χρόνια που ζω έφαγα σαράντα χυλοπίτες όχι τριάντα κάποιες άλλαξαν πεζοδρόμιο πριν προλάβω να την πέσω σε πληροφορω τις πέντε έξι αν γυρίσουν κ μου πουν τελικά έκανα λαθοσ τις παντρεύομαι αλλά ακόμα δε γεννήθηκε τέτοια γυναίκα μάλλον

    γεια, ισως το ''λαθος'' σου και επετρεψε μου χωρις να σε ξερω,
    ειναι οτι πεφτεις με τα μουτρα .νιωθεις εντονα και εισαι ετοιμος να τα δωσεις ολα με το γεια σου.
    ειναι ομορφο που νιωθεις ετσι και θα κανεις καποια πολυ χαρουμενη, αλλα θα πρεπει να κανεις λιγο κρατι και για σενα και για την οποια.
    γιατι ο πιο πολυς κοσμος πρωτα γνωριζει τον αλλο πριν αφεθει να νιωσει τοσο εντονα.και βγαζει νοημα γιατι αν δεν ξερεις τον αλλο καν, τοτε ολο αυτο το συναισθημα ειναι βασισμενο σε ενα εξειδανικευμενο προσωπο που μαλλον δεν ειναι εκει.
    μπορει να σε βοηθισει περισσοτερο να δινεις λιγο λιγο και καθως γνωριζεις τον αλλο. ετσι τελικα αν γινει κατι θα ειναι κατι ουσιαστικο και ολα αυτα που θα θελες να δωσεις θα πιασουν τοπο.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Θα σου πω μερικα πραγματα για μενα κι οτι καταλαβεισ μεγαλωσα στισ αλανεσ επαιζα μπαλλα δουλευω απο τα δεκαπεντε κ ειμαι τριαντα πεντε εχω ενα πτυχιο τεχνικοσ κ ειμαι αγροτησ αμα δω μια κοπελα να μου κανει το κλικ τισ δινω γτ ετσι μ αρεσει δε ρωταω ποτε για σχεση γτ καμια δε θελει αγροτη οποτε μαλλον ξερω τι κανω κ δεν ειναι αψυχολογητο ολο αυτο δε γεννηθηκα χτεσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Μου λειπει...
    By kramel36-has-been-deleted in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 1
    Last Post: 21-02-2013, 04:39
  2. Μου λείπει!
    By aura in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 50
    Last Post: 03-01-2012, 08:00
  3. οταν παντα κατι λειπει..
    By kyknos25 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 27-09-2011, 00:15
  4. μου λειπει
    By change in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 2
    Last Post: 04-08-2011, 13:08
  5. τι μου λείπει?????
    By dream in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 27-06-2010, 18:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •