remeron
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4

Thread: remeron

  1. #1

    remeron

    Τώρα τελευταία έχω πάλι αυπνίες.Η ψυχίατρος που με παρακολουθεί μου είπε να δοκιμάσω το remeron.Το έχει πάρει κάποιος από εσάς?Το πρόβλημα είναι ότι πάσχω από αγχώδη κατάθλιψη και παίρνω ήδη 2 ladose το πρωί και 2 xanax ένα πρωί ένα βράδυ.Και ενώ είμαι σχετικά καλύτερα από διάθεση αυτή η αυπνία με τρελαίνει.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    332
    Δεν έχω δοκιμάσει το ρεμερον ,αλλα΄είναι ενα αντικαταθλιπτικό που είναι και υπναγωγό ταυτόχρονα και στο δίνει για τις αυπνίες που έχεις..

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    5
    Originally posted by ico
    Τώρα τελευταία έχω πάλι αυπνίες.Η ψυχίατρος που με παρακολουθεί μου είπε να δοκιμάσω το remeron.Το έχει πάρει κάποιος από εσάς?Το πρόβλημα είναι ότι πάσχω από αγχώδη κατάθλιψη και παίρνω ήδη 2 ladose το πρωί και 2 xanax ένα πρωί ένα βράδυ.Και ενώ είμαι σχετικά καλύτερα από διάθεση αυτή η αυπνία με τρελαίνει.
    Της έχεις πει για το πρόβλημα αυπνίας?ϊσως σου συστήσει κάποιο ελαφρύ υπνωτικό.Το Remeron δίνεται συνήθως για τη θεραπεία μορφών κατάθλιψης, το παίρνω εδώ και ένα χρόνο,είναι γενικά καλώς ανεκτό από τον οργανισμό,μόνο που ίσως πάρεις κάποια κιλά.

  4. #4
    Άμα είναι να πάρω κιλά τότε άστο.Είμαι 1.93 ύψος και αρκετά κιλα.\'Οχι χοντρός αλλά εύσομος όπως μου λένε όλοι.Τώρα τελευταία κοιμάμαι πάντως καλύτερα.Ε σύ με το ρεμερον είδες μεγάλη διαφορά στο προβλημά σου?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •