Λιποθυμιες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204

    Λιποθυμιες

    Δευτερο κρουσμα κρισης πανικου στο σχολειο.Μια κοπελα λιποθυμησε..δεν μπορω.πολυ ενταση.Και ρωταω.Αξιζει να φτανουμε ως εκει για ενα πανεπ? Αν δε μπορουμε αυτο ειναι.Τελος.Πρεπει δηλαδη να νιωθω τυψεις που δε φτανω σε αυτο το σημειο για μια μαλακια οπως οι πανελληνιες..? Να πω οτι πρεπει να υπερασπιστουμε την πατριδα, τα ιδανικα μας η τον ερωτα μας οκ..ας πεθανουμε .αλλα για τη χρησιμοθηρια και το χρημα αδιανοητο......

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Τι νομίζεις για το πανεπιστήμιο γτ πηγαίνουν ;
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Προσωπικα δεν παω για αυτο.Οσο και να σου φαινεται παραξενο μου αρεσει να μαθαινω.και οχι χρησιμοθηρικα.ειμαι λιγο ρομαντικη και πιστευω ακομη στα ιδανικα μου τα οποια ειμαι ετοιμη να υποστηριξω οποιο κι αν ειναι το κοστος

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Ποια είναι τα ιδανικά σου δηλαδή άμα είναι να σου πούμε κι εμείς
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Ειλικρινεια, αλληλεγγυη, εμπιστοσυνη , αγαπη στην οικογενεια , στις ηθικες αξιες , πιστη , λιτοτητα , ισχυροι δεσμοι φιλιας, θυσια για τα ατομα που αγαπαω.Εαν δεν ημουν παραδοσιακη και ηθικη και αυστηρη δε θα ειχα προβλημα με το να ειμαι λεσβια.πια καταλαβαινω οτι ο σεξ.προσανατολισμος αποκταται με τη γεννηση σου και δε σχετιζεται με ηθικη αλλα με ορμονες .το τι ανθρωπος εισαι ουδεμια σχεση δεν εχει με αυτο.για οσους δεν το καταλαβαινουν ας με αφησουν..

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Να δώσεις χωρίς να πάρεις μπορείς ; εκεί είναι η μαγκια
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Εδωσα τα μαλλια μου στα παιδια με καρκινο .αν και οι καλες πραξεις δεν πρεπει να λεγονται αλλα μονο να γινονται

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Μην τα λεσ πουθενά κ συνέχισε έτσι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Θα προσπαθησω.καληνυχτα

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    204
    Quote Originally Posted by iwannaaa View Post
    Ειλικρινεια, αλληλεγγυη, εμπιστοσυνη , αγαπη στην οικογενεια , στις ηθικες αξιες , πιστη , λιτοτητα , ισχυροι δεσμοι φιλιας, θυσια για τα ατομα που αγαπαω.Εαν δεν ημουν παραδοσιακη και ηθικη και αυστηρη δε θα ειχα προβλημα με το να ειμαι λεσβια.πια καταλαβαινω οτι ο σεξ.προσανατολισμος αποκταται με τη γεννηση σου και δε σχετιζεται με ηθικη αλλα με ορμονες .το τι ανθρωπος εισαι ουδεμια σχεση δεν εχει με αυτο.για οσους δεν το καταλαβαινουν ας με αφησουν..

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App
    πολυ ομορφα και ευγενη τα οσα αναφερεις αλλα φανταζουν πολυ λιγα για να επιβιωσεις σε αυτον τον κοσμο που κυριαρχει η δολοπλοκια,η ανισοτητα, η ψευτια και αλλα τετοια ωραια.Οταν με το καλο ανεξαρτητοποιηθεις,βγαινο� �τας απο τη φωλια της οικογενειας και δουλεψεις ,θα δεις οτι πρεπει να γινεις σκληρη πρωτα με τον εαυτο σου και μετα με ολους τους αλλους. Μια απο τις πρωτες σκληρες δοκιμασιες ειναι και αυτη των πανελληνιων.Οσοι εχουν γερο στομαχι και αντοχες προχωρουν ,οσοι δεν εχουν τα παρατανε. Δεν θα κριθει βεβαιως το μελλον κανενος παιδιου απο μια ενδεχομενη αποτυχια ή επιτυχια . Απλα θα σου προτεινα να παλεψεις,να μην τα παρατησεις ,ειναι μια μικρη μαχη που εχεις να δωσεις απο τις πολλες που εχεις να δωσεις στη ζωη σου.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Το οτι θα γινω σκληρη ναι αλλα δεν σημαινει οτι θα χασω τα υπολοιπα.Η μαλλον αυτο ειναι το θεμα ..πως να μην τα χασω γτ θα χαθω ..Βασικα νιωθω οτι πρεπει να επιλεξω αναμεσα στα δυο και νομιζω οτι το βαρος πεφτει στις αξιες και οτι θα τα παρατησω.αλλιως θα με τρωνε οι ενοχες

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App
    Last edited by iwannaaa; 30-11-2017 at 12:09.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Όσο ζούμε παιδευομαστε κι άλλος από σκληρός γίνεται κρέμα κι άλλος από ευαίσθητος γίνεται πέτρα το τι παρουσιαζει κάποιος ως χαρακτήρα μπορεί να είναι μουφα είναι το βάθος που βλέπεις τα πράγματα συνήθως οι ευαίσθητοι δεν βλέπουν μονο την επιφάνεια για αυτό χαλιουνται κ συνήθως οι σκληροί δεν σκέφτονται τίποτα παρά μόνο την εικόνα μπορεί να σκληρυνεις αλλά τα ιδανικά σου θα επιλέγεις που θα τα εκφράσεις
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Γι αυτο ειμαι αιωνια δυστυχισμενη.πρεπει επειγοντως να γινω αναισθητη γτ δε θα επιβιωσω.ξερεις ποσο σκεφτομαι? Το καιω

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Οσο πιο πολλα μαθαινω, τοσο θελω να πεσω απο το παραθυρο.

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Χαλαρωσε θα βρεισ τη δικη σου αληθεια αυτη ειναι η μαγεια με τη ζωη
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. κρισεις πανικου, λιποθυμίες, φάρμακα
    By serotonin in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 61
    Last Post: 05-06-2013, 03:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •