Φίλοι;;;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5

Thread: Φίλοι;;;

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    21

    Φίλοι;;;

    Αυτή η λέξη είναι τόσο απλή με συνάμα δύσκολη σημασία. Για εμένα φίλο είναι κάποιος που μπορείς να συζητήσεις τα πάντα χωρίς να φοβάσαι, είναι κάποιος που βγαίνεις και κάνετε διάφορα μαζί και περνάτε ωραία. Δυστυχώς εγώ κάποια άτομα τα πίστεψα, έχω αρκετό καιρό να βγώ με "φιλους". Ανέκαθεν δεν είχα και τις μεγάλες παρέες αλλα είχα 1-2 άτομα να βγώ. Τώρα εχω χάσει σχεδόν κάθε επαφή με αυτά τα άτομα, μόνο με μηνύματα μιλάμε. Έχω αρχίσει να στεναχωριέμαι πάρα πολύ, σκέφτομαι να αρχίσω να καπνίζω, όχι γιατί το θεωρώ μαγκιά αλλά γιατί θελω να ξεσπάσω πάνω μου διότι πιστεύω ότι εγω φταίω που με αποφεύγουν. Είμαι ένα μοναχικό άτομο, έχει πέσει και η απόδοσή μου στο σχολείο και θέλω να κοιμάμαι ή να κάθομαι και να μην κάνω τίποτα γιατί νιώθω εγώ ενοχή για ότι μου συμβαίνει. Στεναχωριέμαι όλη την ώρα τα Σαββατοκύριακα κοκκινίζουν τα μάτια μου επειδή παλεύω να μην κλάψω. Βλέπω όλα τα παιδιά με παρέες όπως κάνουν και στις επαρχίες μόνο που εδώ είναι η πρωτεύουσα του νομού. Δεν αντέχω, δεν μπορώ άλλη στεναχώρια. Υπάρχουν βέβαια και 2 κοπέλες που με συμπαθούν αλλά ζουν στην άλλη άκρη της Ελλάδος και σπάνια τις βλέπω. Με στηρίζουν όμως πάρα πολύ και αν δεν ήταν αυτές δεν θα μπορούσα να σταθώ στα πόδια μου. Τις αγαπώ απλά. Αλλά γιατί τέτοια τύχη. Αφού οι γονείς μου δεν είναι Ροδίτες γιατί να ζω στη Ρόδο; Ατυχίααα.....Ζω πόσα χρόνια στο νησί και δεν νιώθω ωραία. Δεν έχω ούτε ένα άνθρωπο να πάμε έστω σε ένα internet cafe να κάτσουμε. Δεν αντέχω πραγματικά...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    ποσο χρονων εισαι φιλε μου??η ροδος απο τι ξερω ειναι μεγαλο νησι..μπορεις να κανεις διαφορες δρστηριοτητες και να πιασρις παρεες λιγη παρλα θελει..μπορεις να γραφτης π.χ σε ενα ωδειο που εχει πολλα αγορια κι κοριτσια..δεν θελει να κλεινεσε
    μεσα στο σπιτη..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    αληθεια γιατι εχασες την επαφη με τους φιλους σου??δηλαδη αν τους παρεις τηλ.και τους πεις παμε για καφε τι θα σε πουνε??

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    21
    Δεν μπορώ ή βαριέμαι

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by I.s View Post
    Δεν μπορώ ή βαριέμαι
    λυπαμε που το λεω αλλα τους εχεις χασει απο φιλους..
    αλλα δεν πειραζει.καθε τι που γινετε στη ζωη μας υπαρχει και καποιος λογος..
    θα βρεις αλλες παρεες..βγες εστω και.μονος πανε σε κανα κλαμπ.
    γραψτου καπου που να εχει νεα παιδεια..μην στεναχωριεσε
    και εγω εχασα παρα πολλους φιλους αλλα εχω βρει και παρα πολλους φιλους ετσι ειναι η ζωη..θα βρεις και εσυ φιλους και παρεεες σιγα σιγα..

Similar Threads

  1. Φίλοι..
    By th93 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 41
    Last Post: 20-06-2014, 00:10
  2. Φίλοι
    By Interferon in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 16-04-2014, 22:01
  3. Φιλοι?
    By eleana011 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 41
    Last Post: 05-02-2013, 16:43
  4. Φιλοι
    By Billaras in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 12-12-2012, 01:16
  5. Φίλοι φίλοι...καρδιοφίλοι...
    By Dexter in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 06-03-2009, 15:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •