Η πρώτη φορά:πληρωμή ή μέσα σε σχέση; - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 48 of 48
  1. #46
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    6
    Quote Originally Posted by savatage View Post
    Εισαι καλος σε κατι? Εχεις πραγματα να συζητησεις? Χομπυ, δραστηριοτητες, προτιμησεις, γνωσεις σε καποιο τομεα? Το να γινεις καλος σε κατι, να ασχολεισαι με πραγματα ειναι ενας τροπος να ανεβασεις την αυτοπεποιθηση σου.
    Ελεγες παραπανω οτι κοιτουσες 3 κοπελες πανεμορφες, πιστευεις οτι με βαση τη δικη σου εμφανιση, τον τροπο ομιλιας και γενικα ολα τα εκ πρωτης οψεως και επαφης χαρακτηριστικά σου, εισαι σε θεση να προσεγγισεις ΜΙΑ πανεμορφη κοπελα? Τονιζω το ΜΙΑ γιατι αν προσεγγιζες και τις 3, ζητουσες τηλ και απο τις 3 μπααααας και κατσει εστω μια απο αυτες, ε εκει πιθανοτατα να ετρωγες οχι μονο απορριψη αλλα και βρισιμο.
    Οχι στην προσέγγιση κοπέλας/κοριτσιών έχω πρόβλημα.Αρα ΟΧΙ δεν είμαι δυστυχώς σε θέση να πρισεγγισω κοπέλες λογω απειριας/ντροπαλοτητας αν ήμουν δε θα ανοιγα το θέμα και δε θα αναζητούσα συμβουλές.

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by Anonymos1999 View Post
    Οχι στην προσέγγιση κοπέλας/κοριτσιών έχω πρόβλημα.Αρα ΟΧΙ δεν είμαι δυστυχώς σε θέση να πρισεγγισω κοπέλες λογω απειριας/ντροπαλοτητας αν ήμουν δε θα ανοιγα το θέμα και δε θα αναζητούσα συμβουλές.
    Εχεις πολυ υφακι στο φορουμ ενω εξω δεν... Εγω σε ρωτησα σε σχεση με την προσεγγιση που φοβασαι να κανεις, δε σου ειπα τιποτα εκτος θεματος! Στην προσεγγιση πρωτα θα σε δουν και θα σε ακουσουν και μετα θα χρειαστει και να μιλησεις για διαφορα θεματα. Εχεις θεματα προς συζητηση? Αν μεσα σου νιωθεις οτι δεν εχεις τι να πεις και πώς να φερθεις και οτι γιαυτο πιθανοτατα να φας απορριψη, τοτε θα βοηθουσε την αυτοπεποιθηση σου να γινεις ενας ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ανθρωπος που εχει και κατι να πει, εχει καποιες γνωσεις και ενδιαφεροντα. Οταν δεν εισαι εξωφυλλο, χρειαζεσαι περιεχομενο. Αν παλι το προβλημα ειναι και σε αλλους τομεις, φτιαξε οσα περισσοτερα μπορεις και οσο καλυτερα θα νιωθεις εσυ με το ποιος εισαι, τοσο λιγοτερες αναστολες θα εχεις στο να μιλησεις σε μια κοπελα.
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  3. #48
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    4
    Με την ευκαιρία, οι άνθρωποι. Ελπίζω ότι θα υπάρξουν άνθρωποι εδώ που καταλαβαίνουν αυτό το θέμα. Όχι πολύ καιρό πριν, δημιούργησα έναν ιστότοπο για τον εαυτό μου και θέλω να βρω ένα εξαιρετικό σύστημα πληρωμών για αυτό που θα λειτουργούσε χωρίς προβλήματα και δεν ξέρω τι να επιλέξω. Σκέφτομαι ακόμα προς την κατεύθυνση του Genome , αλλά θα ήθελα να μάθω τη γνώμη σας για αυτό

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Η πρωτη μου φορα..
    By Ο εαυτος μου και εγω in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 04-11-2017, 05:58
  2. Πρώτη φορά σε χαλαρή σχέση
    By jetakias in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 27
    Last Post: 22-10-2016, 01:33
  3. πρώτη φορά
    By TTK in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 16-11-2010, 17:48
  4. η πρώτη φορά
    By geiasas in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 06-08-2008, 12:50
  5. Πρώτη μου φορά
    By siga_siga in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 214
    Last Post: 31-03-2008, 11:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •