Aγγελια Νο2! - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 16 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 240
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197
    Originally posted by MANTHES
    ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΟΤΙ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΑΝ ΒΡΙΣΩ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ, ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ; ΑΝ ΒΡΙΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ ΣΟΥ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ; ΟΤΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ; ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΛΙΓΟ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΑ ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΣΟΥ Ή ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΕΑ ΜΟΥ;
    Κι ομως φιλε μου, εχει τεραστια σχεση! Ειναι ακριβως αυτο που εχω ηδη πει, οτι ο καθενας λειτουργει οπως τον βολευει χωρις να σκεφτεται και να αναλυει το καθετι που κανει ή λεει.

    Οταν π.χ. πεις σε καποιον: \"Θα σε γαμησω!\", ουσιαστικα υποδηλωνεις οτι αυτος που γαμιεται - αρα και ολες οι γυναικες - ειναι εξευτελισμενος. Εσυ - οπως και οι περισσοτεροι βεβαια - δεν εχεις μπει καν στη διαδικασια να κανεις τη συγκεκριμενη σκεψη και ενεργεις παντα κατα περιπτωση και - πανω απ΄ολα - οπως σε βολευει.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    TO ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΑΞΗ ΑΥΤΗ ΚΑΘΑΥΤΗ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΑΝ ΕΣΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΡΩΤΑ ΤΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΤΡΟΜΕΡΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
    ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Ή ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΕΙ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΟ. ΟΣΟ ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197
    Τεσπα... Οποιος καταλαβε, καταλαβε.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Originally posted by MANTHES
    ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑ; ΔΕΝ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΠΟΥ ΣΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΕ ΕΤΣΙ; ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΕΙΣΑΙ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΘΙΓΕΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ. ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΗ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΗΘΗΚΕΣ;
    ετσι κ αλλιως ο καθενας μπορει να λεει οτι θελει να με χαρακτηρισει οπως θελει. μπορει να πει οτι του κατεβει απο το κεφαλι....

    οχι,δεν με νοιαζει τι λέει ο καθε ενας. Με νοιαζει τί λενε οι ανθρωποι των οποιων υπολογιζω τη γνωμη,μα κ τί λέω εγω μεσα μου...Αληθεια νομιζεις οτι θα θιχτώ αν με πει καποιος *******? Απ τη στιγμη που πρωτη εγω ξερω αν ειμαι στο κορμι κ στην ψυχη, δεν δινω δεκάρα....

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΣΟΦΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΑΚΑ; ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΙΧΤΗΚΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΕΙΣ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΛΕΕΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ;
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    αν εσυ θυμασαι πως αυτος ηταν ο λογος φροντισε να κοιτταξεις το θεμα \"μνημη\" λιγο.....

    οτι εγραψα παραπανω το εννοω λεξη προς λεξη

  7. #37
    Σοφία...σοβαρά τώρα. Θα σε πει κάποιος *******, ή τέλος πάντων θα σε κατηγορήσει για κάτι και συ δεν θα θιχτείς επειδή δεν ανταποκρίνεται στην αλήθεια;

    Δηλαδή θα μας βρίζει ο όποιος ανεγκέφαλος και μεις θα λέμε, οκ, αφού δεν λέει αλήθεια, γιατί να τσακωθώ, ας του δώσω και καμιά συμβουλή;

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΝΗΜΗ. ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΔΕΙΞΩ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΣΟΒΑΡΕΨΟΥ ΛΙΓΟ ΜΗΤΕΡΑ ΤΕΡΕΖΑ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    430
    ρε θεοφανια αμα καποιος βριζει καποιον αλλον αυτο δεν προσβαλλει απαραιτητα αυτον που δεχεται τη βρισια ..αν ηταν ετσι τα πραματα θα ειχαμε φτασει στον 10ο παγκοσμιο πολεμο

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    LEF EIΣΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ.
    ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΘΙΧΤΕΙΣ.
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    πολυ καλα κανεις κ κρατας ιστορικο μηνυματων,ιδιαιτερα χρησιμο.ακομα κ για δημοσιευση.....

    λογια τυπου \"σοβαρεψου\" κ χαρακτηρισμοι ειρωνικοι δεν τιμουν κανεναν, κ πρωτο κ καλυτερο εσενα. Φυσικα μπορεις να συνεχισεις ετσι, στο γνωστο μοτιβο σου....

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Originally posted by MANTHES
    LEF EIΣΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ.
    ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΘΙΧΤΕΙΣ.
    αν πουν το ιδιο για σενα θιγεσαι?

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΣΟΥ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΘΙΧΤΩ. ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΕ ΘΙΓΕΙ. ΠΟΣΟ ΜΥΑΛΟ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΥΤΟ;
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    430
    για μενα δεν ειναι γιατι δε βρισκεσαι στο κρεβατι μου να ξερεις ..τι να σου πω τωρα? με ειπε καποιος ******* online πω τι θα κανω τωρα..

Page 3 of 16 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •