Aγγελια Νο2! - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 16 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 61 to 75 of 240
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197
    Παιδια, σας παρακαλω, μη βγαινετε εκτος του θεματος :-/

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Originally posted by Θεοφανία
    Σοφία...σοβαρά τώρα. Θα σε πει κάποιος *******, ή τέλος πάντων θα σε κατηγορήσει για κάτι και συ δεν θα θιχτείς επειδή δεν ανταποκρίνεται στην αλήθεια;

    Δηλαδή θα μας βρίζει ο όποιος ανεγκέφαλος και μεις θα λέμε, οκ, αφού δεν λέει αλήθεια, γιατί να τσακωθώ, ας του δώσω και καμιά συμβουλή;
    Θεοφανια, οσα έγραψα τα εννοω 100%. κ μου φαινονται απολυτα λογικα.γιατι να θιχτώ δλδ?

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Ουτε εγω θίχτηκα , αν και με φόβησαν κάποια στιγμή αυτά που έλεγε για τις γυναίκες . Κάποια μπορεί κάποια μέρα να είναι θύμα του και αυτό με ανησυχεί . (Θα σε παραπέμψω και εγω στο προηγούμενο θέμα να διαβάσεις σχετικό μου ποστ ....... γιατι κάποιος άλλος δεν τα πρόσεξε καλά :P )

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΚΛΕΙΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ. ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΟΦΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΒΙΑΣΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ
    ΑΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΦΑΦΛΑΤΑΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΟΝ ΑΛΛΩΝ ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΟΝΑΞΙΑ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197
    Originally posted by Kleiw
    Ουτε εγω θίχτηκα , αν και με φόβησαν κάποια στιγμή αυτά που έλεγε για τις γυναίκες . Κάποια μπορεί κάποια μέρα να είναι θύμα του και αυτό με ανησυχεί . (Θα σε παραπέμψω και εγω στο προηγούμενο θέμα να διαβάσεις σχετικό μου ποστ ....... γιατι κάποιος άλλος δεν τα πρόσεξε καλά :P )
    H Σοφια παντως δεν ανησυχει. Ε Σοφια? ;-)

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Πάντως ελπίδες δεν έχεις ούτε με την Σοφία .......... σε περίπτωση που κάνεις όρεξη . ;)

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197
    Originally posted by MANTHES
    ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΚΛΕΙΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ. ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΟΦΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΒΙΑΣΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ
    ΑΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΦΑΦΛΑΤΑΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΟΝ ΑΛΛΩΝ ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΟΝΑΞΙΑ
    Θελω να σπασω το ρεκορ των posts στο e-psychology. Hδη το προηγουμενο θεμα μου \"Μην παρακαλατε τις γκομενες!\" εφτασε τα 162 μηνυματα, ενω και αυτο εδω παει πολυ καλα!

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Originally posted by MANTHES
    ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΟΦΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΒΙΑΣΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ
    καλο ειναι να αποφευγει να μιλα κανεις για το τί μπορει να σκεφτεται καποιος αλλος....ειναι αδυνατον να γνωριζει.ειδικα οταν υπάρχει τετοιο χασμα αποψεων

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΜΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΘΙΧΤΗΚΕΣ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΙΑΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    W H A T E V E R !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΑLL TIME CLASSIC SOFIA

    ΑΠΛΑ ΛΑΓΟΣ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    ποιο καλα λαγος παρα χελώνα στο καβουκι της.....

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΨΥΧΑΝΑΛΥΣΗ; ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΙΣ ΣΥΝΕΔΡΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  14. #74
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,026
    Κι αν θιχτεί και σκούζει διαδικτυακώς, τι θα γίνει ρε Μάνθες? Θ αποφ\'υγει το βιασμό????

  15. #75
    Originally posted by Kleiw
    Originally posted by Θεοφανία

    Επιμένω ότι μου λύθηκαν πολλές απορίες με την εμφάνιση του και όσο και αν σας φάνηκε ειρωνικό, είναι η άποψη μου, απλά την είπα έτσι όπως έχει μάθει να εκφράζεται και ο pic, σε μια προσπάθεια να μιλήσουμε την ίδια γλώσσα.
    Εμένα πάλι μου δημιουργήθηκε η εξής απορία : πως σχετίζονται τα \'\'προβληματικά\'\' που μας έλεγε στο άλλο τόπικ με το οτι πρέπει να παει σε πλαστικό ?


    Εγώ φέρομαι πάντα στους άλλους όπως θέλω να μου φερθούν. Ήμουν αρκετά ευγενική μέχρι να αρχίσει να μας βρίζει.

    Κατά την ταπεινή μου άποψη, ο άνθρωπος έχει μεγάλο πρόβλημα εμφάνισης. Αν ήθελα να το πω σε κάποιον άλλο ότι πρέπει πχ να κάνει πλαστική στη μύτη, θα το έφερνα πολύ διπλωματικά και ήρεμα προκειμένου να μη τον προσβάλω. Επειδή εδώ δεν τίθεται τέτοιο θέμα, το λέω ξεκάθαρα...


    Πιστευω οτι το πρόβλημα το Τάσου δεν είναι εξωτερικό


    Εγώ πάλι πιστεύω ότι ξεκινάει από κει, γιατί για μένα τουλάχιστον έχει πρόβλημα εμφάνισης.



    αλλά εσωτερικό ...........


    Όσο άσχημος να είναι ένας άνθρωπος, αν έχει ποιότητα και βάθος, από κάποιο σημείο και μετά παύεις να βλέπεις την εμφάνιση του. Εδώ δεν τίθεται τέτοιο θέμα...

    και το μεγαλύτερο πρόβλημα του είναι οτι πιστευει οτι δεν έχει πρόβλημα εκείνος , αλλα όλοι οι άλλοι . Και ετσι , δεν νομίζω οτι θα οδηγηθεί σε λύση .........


    Κατά τη γνώμη μου ξέρει ότι έχει πρόβλημα και μάλιστα μεγάλο γι αυτό προσπαθεί να τραβήξει το ενδιαφέρον του κόσμου γράφοντας συνεχώς προκλητικές μ@@@ιες

    Μπορεί να είναι καλή στρατηγική για τον άντρα να δείξει ποιος είναι και να αφήσει την γυναίκα να τον επιλέξει για τις χάρες του ........... αλλα αυτά που μας έδειξε ο Πίκερ στο άλλο θέμα μόνο χάρες δεν είναι ........ και πραγματικά είναι αστειο οτι πιστευει οτι εχει προετοιμάσει το έδαφος για την αγγελία του και τώρα θα τον κυνηγήσουν και θα τον παρακαλέσουν οι γυναίκες για σχέση , όπως το έχει ονειρευτεί ......... (μάλλον θα διάβασε το βιβλίο \'\'The secret\'\' και εχει επιρρεαστεί ......... :P)


    Ουδέν σχόλιο...


    Δεν θεωρώ όμως τυχαίο οτι ψάχνει γυναίκα σε φόρουμ ψυχολογίας ......... μην ξεχνάτε οτι θέλει μια γυναίκα που να αισθάνεται κατώτερη απο αυτόν και ενδεχομένως πιστεύει οτι εδω θα βρει γυναίκες με χαμηλή αυτοπεποίθηση .......... γυναίκες που θα δεχτούν να παίξουν το ρόλο που έχει φανταστεί ........


    Μόνο στο Μπαγκλαντές και να της έχουν λοβοτομή υπάρχει περίπτωση να βρει γυναίκα...


Page 5 of 16 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •