Aγγελια Νο2!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 16 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 240
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197

    Aγγελια Νο2!

    Και αφου προετοιμασα καταλληλα το κοινο του e-psychology με το επιτυχημενο μου thread \"Μην παρακαλατε τις γκομενες!\", δημοσιευω τη δευτερη ερωτικη μου αγγελια που φυσικα αναμενεται να κανει παταγο :->

    Aπευθυνεται σε ολες τις γυναικες του site ανεξαιρετως! Οι ενδιαφερομενες μπορουν να μου στειλουν u2u (για περισσοτερες πληροφοριες: www.myspace.com/picker78) :->

  2. #2
    Τάσο...σε είδα στο my space και πραγματικά μου λύθηκαν πολλές απορίες...

    Σταμάτα να χαλάς τα λεφτά σου άσκοπα και πήγαινε σε ένα πλαστικό....

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Αθήνα - Διόνυσος.
    Posts
    138
    Θεοφανία είσαι πολύ σκληρή.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    430
    χμ αγαπημενη σου ταινια το απομειναρια μιας μερας? αυτο που στο τελος κοιταζονται ο χοπκινς και η εμμα τομσον και καταλαβαινεις οτι μια ζωη αυτος δε καταφερε να της πει οτι του αρεσε? χμμμμ. μοιαζει με μια ρωγμη αυτο..οτι εχεις καποια αισθηματακια για τις γυναικες αλλιως δε θα εβαζες αυτη την ταινια ως αγαπημενη.. θα εβαζες το εμμανουελα ξερωγω :p λεω γω..

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Αθήνα - Διόνυσος.
    Posts
    138
    Βασικά εγώ έχω άλλη απορία... Γιατί Ντέμη Ρούσσο ρε συ πίκερ...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    482
    Originally posted by Θεοφανία
    Τάσο...σε είδα στο my space και πραγματικά μου λύθηκαν πολλές απορίες...

    Σταμάτα να χαλάς τα λεφτά σου άσκοπα και πήγαινε σε ένα πλαστικό....
    Φαντάζομαι είναι κάποιο είδος αστείου ή πειράγματος γιατί πραγματικά δε είδα κανέναν λόγο από τη φωτογραφία του Τάσου να επισκεφτεί πλαστικό. Αν ήταν έτσι τότε το 95% των ανθρώπων θα έπρεπε να επισκεφτούν πλαστικό.

    Το προηγούμενο thread του Τάσου δεν το παρακολούθησα γιατί από το πρώτο post σχημάτισα τη γνώμη ότι είναι άλλο ένα από αυτά τα θέματα που σκοπό έχουν να προκαλέσουν, θα συγχυζόμουν άδικα.

    Αυτό όμως που δε μπορώ να καταλάβω είναι γιατί κάποιος να επιμένει να δημοσιεύει σε ένα φόρουμ ψυχολογίας αγγελίες για την εύρεση συντρόφου μέσα σε διάστημα τόσων χρόνων. Έχω την περιέργεια: οι προηγούμενες είχαν κανένα καλό αποτέλεσμα; Αναρωτιέμαι επίσης για το τι ψάχνει σε έναν σύντροφο ο Τάσος και ευελπιστεί ότι θα το βρει εδώ μέσα.

    Μια πρόταση: το Myspace δεν προσφέρει και τις περισσότερες δυνατότητες για δικτύωση, το facebook είναι πολύ καλύτερο σε αυτόν τον τομέα. Έχω εκπλαγεί το τελευταίο διάστημα από μια φίλη μου που το χρησιμοποιεί το πόσες γνωριμίες γίνονται.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by picker


    ανεξαιρετως!

    τρυπα να εχει ε, και....
    :cool:

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    ο τρόπος που θα διεκδικήσει κ θα ψάξει ο καθενας αυτο που ζητάει ειναι δικαιωμα του....κ συμφωνω Οδυσσέα, πως δεν εκτιθεται καποιος μ αυτον τον τροπο εδω (για μενα κυνικο τροπο ισως...).

    ομως και εδω στο φορουμ αλλα κ εκει έξω, κινουμαστε συνηθως ΕΠΙκριτικα κ οχι υποστηρικτικα.ισως να μην περιμενα να διαβάσω αναλογο σχολιο, οπως πηγαινε να κανεις πλαστικη....αλλά ισως να μαι ρομαντικη -τελικα.κ να ναι δικο μου θέμα.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    391
    Originally posted by picker
    Και αφου προετοιμασα καταλληλα το κοινο του e-psychology με το επιτυχημενο μου thread \"Μην παρακαλατε τις γκομενες!\", δημοσιευω τη δευτερη ερωτικη μου αγγελια που φυσικα αναμενεται να κανει παταγο :->

    Aπευθυνεται σε ολες τις γυναικες του site ανεξαιρετως! Οι ενδιαφερομενες μπορουν να μου στειλουν u2u (για περισσοτερες πληροφοριες: www.myspace.com/picker78) :->
    ... ειλικρινά δε μπορώ να καταλάβω τί προετοιμασία έγινε από το thread αυτό και τί σχέση μπορεί να έχει αυτό με τη δημοσίευση της φωτογραφίας σου ή τις κινηματογραφικές και μουσικές σου προτιμήσεις ...

    ... Εκτός αν το σκεπτικό είναι ότι Όλες αυτές οι .. αμφιλεγόμενες, ακραίες -σχεδόν απαράδεκτες ή αρρωστημένες σύμφωνα με το σύνολο σχεδόν των συνομιλητών σου- ιδέες μπορεί να αντιπροσωπεύουν άτομα που ΔΕΝ είναι ΄...ΔΥΣΜΟΡΦΑ ΤΕΡΑΤΑ, ΕΚΤΡΩΜΑΤΑ ή περιθωριακοί τύποι , αλλά ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΟΙ,ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΙ ΤΥΠΟΙ σχεδόν ΝΟΣΤΙΜΟΥΛΗΔΕΣ , που τους αρέσει το καλό σινεμά και η παλιά καλή αυθεντική σχεδόν ρομαντική ροκ μουσική και που θα μπορούσαν να είναι τελικά ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ-ΤΗΣ-ΔΙΠΛΑΝΗΣ-ΠΟΡΤΑΣ ...

    .... Ε ΚΑΙ ;;;

    Δε λέω, σίγουρα η εξωτερική μορφή επηρεάζει θετικά ή αρνητικά τον ψυχισμό -κυρίως των αδύναμων, ασυγκρότητων προσωπικοτήτων-

    όμως στη δική σου περίπτωση , μάλλον το πρόβλημα (αν υποθέσουμε οτι υπάρχει πρόβλημα) δεν είναι στην εξωτερική σου μορφή αλλά -ίσως- στο ... \"μέσα\"
    ... στο \"βαθύτερο\" μέσα (σου) ...

    Φιλικά Τάσο ... κοίτα λίγο μέσα (σου) κι άκου αυτά που αποφεύγεις ν΄ ακούσεις ... Ίσως εκεί νάναι αυτό που ψάχνεις ... κι όχι στα sites ή στις κοπέλες που βγάζουν το ψωμί τους από το \"πληρωμένο\" παραμύθι σου ...

  10. #10
    Originally posted by οδυσσεας
    μια χαρα ειναι ο ανθρωπος
    ακομα και να μην ηταν ομως δεν υπαρχει λογος για τετοια σχολια εδω μεσα.Υποτιθεται οτι ειναι forum υποστηριξης.
    Εξαλλου δεν εχω δει κ πολλους εδω που να εχουν τα αρχιδια να δειξουν φωτογραφια τους
    Αγαπητέ συμφορουμίτη και αλληλουποστηρικτή οδυσσέα.
    Πριν βιαστείς να αφορίσεις, (κλεμμένη λέξη από krino), κάνε μια βόλτα στο φόρουμ και διάβασε το προηγούμενο θέμα του pic.

    Επιμένω ότι μου λύθηκαν πολλές απορίες με την εμφάνιση του και όσο και αν σας φάνηκε ειρωνικό, είναι η άποψη μου, απλά την είπα έτσι όπως έχει μάθει να εκφράζεται και ο pic, σε μια προσπάθεια να μιλήσουμε την ίδια γλώσσα.

    Σοφία, λυπάμαι που δεν στάθηκα στο ύψος του ρομαντισμού σου....

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Originally posted by Θεοφανία
    Επιμένω ότι μου λύθηκαν πολλές απορίες με την εμφάνιση του και όσο και αν σας φάνηκε ειρωνικό, είναι η άποψη μου, απλά την είπα έτσι όπως έχει μάθει να εκφράζεται και ο pic, σε μια προσπάθεια να μιλήσουμε την ίδια γλώσσα.

    Σοφία, λυπάμαι που δεν στάθηκα στο ύψος του ρομαντισμού σου....
    η άποψη σου ειναι αυτη που ειναι- σαφεστατη. ομως προσπαθεις να μιλησεις την ιδια γλωσσα προσεγγιζοντας την κυνικοτητα? αραγε, δεν υπάρχει αλλος δρομος επικοινωνιας?

    οσο για τον ρομαντισμο μου ειναι θεμα δικο μου....καθαρα.no worries λοιπον!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197
    Originally posted by Lef
    χμ αγαπημενη σου ταινια το απομειναρια μιας μερας? αυτο που στο τελος κοιταζονται ο χοπκινς και η εμμα τομσον και καταλαβαινεις οτι μια ζωη αυτος δε καταφερε να της πει οτι του αρεσε? χμμμμ. μοιαζει με μια ρωγμη αυτο..οτι εχεις καποια αισθηματακια για τις γυναικες αλλιως δε θα εβαζες αυτη την ταινια ως αγαπημενη.. θα εβαζες το εμμανουελα ξερωγω :p λεω γω..
    Μαλλον δεν εχεις καταλαβει και πολλα για την προσωπικοτητα μου. Για διαβασε με λιγο καλυτερα...

    Ο ρολος που υποδυεται ο Χοπκινς στην ταινια εχει πολλα κοινα στοιχεια με μενα. Ειναι ο μονος συνεπης στους λογους του, δεν ειναι καθολου ο τυπος ο καιροσκοπος που αλλα λεει και αλλα κανει, ακολουθει τις ιδεες του στο επακρο, ακομα κι αν αυτο του στοιχιζει σε μοναξια. Οταν οι αλλοι λυγιζουν μπροστα στον ερωτα και κανουν στροφη 180 μοιρων, αυτος πνιγει τον πονο του για να μη φανει ασυνεπης και υποκριτης. Μου μοιαζει γιατι δεν ειναι ευελικτος, δεν εκμεταλλευεται την αδυμαμια του αλλου και τη στιγμη. Γι\' αυτο και μενει μονος...

    Κακως νομιζεις οτι το επικεντρο του χαρακτηρα μου ειναι το σεξ και οι πουτανες. Καθε αλλο μαλιστα, αυτη απλα ηταν η μονη μου επιλογη μετα απο 15 χρονια απεραντης μοναξιας και οταν καταλαβα οριστικα οτι δεν μου ταιριαζει να παιζω βρωμικα οπως οι αλλοι.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Originally posted by picker
    Μαλλον δεν εχεις καταλαβει και πολλα για την προσωπικοτητα μου. Για διαβασε με λιγο καλυτερα...

    Ο ρολος που υποδυεται ο Χοπκινς στην ταινια εχει πολλα κοινα στοιχεια με μενα. Ειναι ο μονος συνεπης στους λογους του, δεν ειναι καθολου ο τυπος ο καιροσκοπος που αλλα λεει και αλλα κανει, ακολουθει τις ιδεες του στο επακρο, ακομα κι αν αυτο του στοιχιζει σε μοναξια. Οταν οι αλλοι λυγιζουν μπροστα στον ερωτα και κανουν στροφη 180 μοιρων, αυτος πνιγει τον πονο του για να μη φανει ασυνεπης και υποκριτης. Μου μοιαζει γιατι δεν ειναι ευελικτος, δεν εκμεταλλευεται την αδυμαμια του αλλου και τη στιγμη. Γι\' αυτο και μενει μονος...
    ειναι συνεπής στα λογια του? στην καρδιά του ομως ποσο συνεπής ειναι?

    το να λυγιζεις στον έρωτα ειναι κακο?το να αλλαζεις προσωπο επισης ειναι κακο?το να γλυκαινεις, να μαλακώνεις απο το να μενεις ακαμπτος, επισης ποσο κακο μπορει να ναι κ ποσο ανεντιμο?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    430
    σε μια αλλη απτις ωραιοτερες σκηνες της ταινιας θυμαμαι οτι διαβαζε ενα βιβλιο αισθηματικο και οταν η τομσον πηγε να του το αποσπασει το κρατουσε αυτος παρα πολυ σφιχτα.. σα να ηθελε να το κρυψει.. αμα δεν ηταν αυτη η σκηνη θα συμφωνουσα μαζι σου για το χαρακτηρα του αλλα αποτι φαινεται δεν τελειωνε εκει ο χαρακτηρας του..
    εχεις δικιο δε ξερω το χαρακτηρα σου καλα ουτε θελω να σε κατηγοριοποιησω,φιλικες σκεψεις ολα:).

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    META THN Aγγελια Νο2 ANAMENOYME THN Aγγελια Νο3 ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΕΛΙΟ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

Page 1 of 16 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •