Aγγελια Νο2! - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 7 of 16 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 91 to 105 of 240
  1. #91
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΠΟΡΕΙ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  2. #92
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Originally posted by Θεοφανία
    Σοφία...μήπως είναι λίγο αδόκιμο αυτό;
    Από τη μια συμφωνείς με την imagine και πριν κάποιες σελίδες παραπονιόσουν ότι πέσαμε να τον φάμε και δεν αντιμετωπίζουμε το θέμα με ευαισθησία, αλλά κυνικότητα.
    Πολυ εύλογο το ερώτημα σου....Θεωρω οντως τα λογια του Τάσου κυνικα.Αυτο δεν σημαινει επειδη καποιος εκφραζεται με κυνικοτητα, οτι χρειαζεται να τον προσεγγισω με κυνικοτητα ωστε να του μιλησω...Για μενα η απαντηση στην κυνικοτητα, δεν ειναι η κυνικοτητα.

    Αυτο μονο μεγαλύτερη αποσταση μπορει να φέρει, κ οχι καταννοηση ή υποστήριξη. ΑΝ καποιος θελει να συνομιλησει με τον άλλο κ οχι να φανει ουτε υπεράνω ουτε κατι αναλογο...

  3. #93
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197
    Originally posted by MANTHES
    ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΠΟΡΕΙ
    Δηλαδη δε με πιστευεις? 3 φορες τη βδομαδα παω.

  4. #94
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Originally posted by Sofia
    Originally posted by Θεοφανία
    Σοφία...μήπως είναι λίγο αδόκιμο αυτό;
    Από τη μια συμφωνείς με την imagine και πριν κάποιες σελίδες παραπονιόσουν ότι πέσαμε να τον φάμε και δεν αντιμετωπίζουμε το θέμα με ευαισθησία, αλλά κυνικότητα.
    Πολυ εύλογο το ερώτημα σου....Θεωρω οντως τα λογια του Τάσου κυνικα.Αυτο δεν σημαινει επειδη καποιος εκφραζεται με κυνικοτητα, οτι χρειαζεται να τον προσεγγισω με κυνικοτητα ωστε να του μιλησω...Για μενα η απαντηση στην κυνικοτητα, δεν ειναι η κυνικοτητα.

    Αυτο μονο μεγαλύτερη αποσταση μπορει να φέρει, κ οχι καταννοηση ή υποστήριξη. ΑΝ καποιος θελει να συνομιλησει με τον άλλο κ οχι να φανει ουτε υπεράνω ουτε κατι αναλογο...
    Εγω πάλι πιστευω οτι όπως και να του μιλήσεις , δεν ακούει ουσιαστικά αυτά που του λες , γιατι απλά δεν θέλει . Αυτο που θέλει είναι γυναίκα ......... αλλα πως αυτός φέρεται στην παρούσα φάση και πως θα της φερθεί αν βρεθεί ποτέ κάποια ??

    Οσο αφορά το χιουμορ , υπάρχει αλλα χρησιμοποιείται για άμυνα ..............

  5. #95
    Μαλλον δεν ήμουν σαφής. Η Σοφία είπε ότι εγώ μίλησα κυνικά στον άνθρωπο που περιμένει να πάρει αξία μετρώντας τις απαντήσεις στα θέματα του...

  6. #96
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    TΩΡΑ ΒΑΖΕΙΣ ΔΥΣΚΟΛΑ :D
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  7. #97
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197
    .....98.....

  8. #98
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΑΝΤΕ ΑΛΛΑ 5 ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΥΧΙΕΣΑΙ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ ΠΩΣ ΕΚΑΝΕΣ 69 ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  9. #99
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197
    ?????

  10. #100
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    110
    ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΕΚΑΤΟ !!!! .....100 .... ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΩΡΑ , ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ ΛΑΧΕΙΟ ??? :)))))

  11. #101
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197
    Δυστυχως εχασες. Ησουν το 101 :-(

  12. #102
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Α ρε picker ψαχνεις για σχεση και συναισθημα μου φαινεται...αλλιως ποιος ο λογος να βαζεις αγγελιες και να αναρτας profile στο myspace ή δεν ξερω που...ή μηπως θα μας πεις τωρα οτι απλως θελεις να την βγαλεις πιο οικονομικα και πιο βολικα?Δεν νομιζω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  13. #103
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197
    Γεια σου keep..!

    Οχι φιλε, στο myspace δεν κανεις σελιδα για να βρεις σχεση, τουλαχιστον σιγουρα οχι εγω. Αν προσεξεις καλυτερα, εχει να κανει κυριως με το παθος μου για τη μουσικη. Οσο για εδω, εβαλα την \"αγγελια\" απλως για να περασουμε μια χαρουμενη Κυριακη. Εσυ πιστευεις οτι περιμενα στα αληθεια να μου απαντησει καμια?

  14. #104
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΙΣΩΣ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ;
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  15. #105
    MANTHES ήταν πολύ κακό, αλλά γέλασα πολύ!!!!

Page 7 of 16 FirstFirst ... 56789 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •