Aγγελια Νο2! - Page 16
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 16 of 16 FirstFirst ... 6141516
Results 226 to 240 of 240
  1. #226
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    μα αυτο κανει ο πικερακος,
    με 20 Χ 2 ανα εβδομαδα, ευρα κανει αυτο που θελει,
    σιγουρα, με ηρεμια, και με υγιεινη.

    Παλια ελεγα μια φραση σαν τσιτατο:
    Τα λεφτα τους οι αντρες τα τρωνε η στους ψυχιατρους η στις πουτανες.
    Εγω τουλαχιστον εχω αποφυγει το πρωτο....
    :cool:

  2. #227
    Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    63
    krino συμφωνώ μαζι σου.

    Α! και που σαι πικ και \"η μαρια η ασχημη\" (πριν την μεταμόρφωση) να ημουν δεν θα σου εστελνα U2U.

    Κανε την δουλεια σου με τις 20ευρες και ασε τις εμφανισιμες του φορουμ γιατί τζαμπα χανεις τον πολύτιμο χρονο σου....:)

  3. #228
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197
    Αμα δεν θελεις μη μου στελνεις. Εσυ χανεις μωρο μου... Μεχρι και τις πουτανες φτανω σε οργασμο, σκεψου τι θα εκανα σε σενα ;-)

  4. #229
    Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    63
    Σιγα ρε φίλε χαλάρωσε!!

  5. #230
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    picker χαλασε το κουοτ
    (φτιαξτε το καλοι μου αντμινιδες)


    Μεχρι και τις πουτανες φτανω σε οργασμο, σκεψου τι θα εκανα σε σενα ;-)





    αυτο που εγραψες ειναι μεγαλη βλακεια, εκτος αν το πεταξες ετσι για πλακιτσα....
    (οτι δεν σε παιρνει στα σοβαρα μετα το γυρνας στη πλακα)
    Καμια ******* οταν δουλευει δεν ερχεται σε οργασμο.
    Ειναι σαν λες οτι οταν δουλευεις εσυ, σου σηκωνεται εν ωρα εργασιας....
    Επιτελους σταματα την παραμυθα στο μυαλο σου.

  6. #231
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537

    Μεχρι και τις πουτανες φτανω σε οργασμο, σκεψου τι θα εκανα σε σενα ;-)
    Στα 20 € συμπεριλαμβάνεται και η προσποίηση οργασμού ? Τζάμπα ! :P

  7. #232
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Καταρχην να πω οτι ΔΕΝ εχω διαβασει ολα τα μυνηματα αυτου του θέματος και δεν εχω πλήρη εικονα. Μπηκα σημερα υστερα απο μπολικες βδομαδες στο φορουμ και να διαβασω διακοσα τοσα μυνηματα του εδω θεματος ειναι κομματακι ζορικο...

    Λοιπον ασχετα αν συμφωνουμε η διαφωνουμε με τον τροπο προσεγγισης που εφαρμοζει ο Πίκερ, οφειλουμε να παραδεχτουμε οτι πολυ λιγα ατομα θα ενεργουσαν ετσι ποσο μαλλον με φωτογραφια τους να εκτεθουν δημοσια και να πουν αυτα που πιστευουν. Οι πιο πολλοι κρυβονται-(μαστε... για να μην βγαζω την ουρα μου απέξω) στην ανωνυμια του ιντερνετ και λεμε αυτα που πιστευουμε πραγματικα. Ο Πίκερ εβαλε φωτο του σε δημοσια θεα και βγηκε να υπερασπιστει επωνυμα αυτα που πιστευει. Γιαυτο και μονο εγω του δινω συγχαρητηρια και του λέω μπράβο. (επαναλαμβανω ασχετα αν συμφωνω η διαφωνω με τη προσεγγιση που εφαρμοζει)

    οσον αφορα τα κακοηθη σχολια για την εμφανιση του πίκερ αυτος τουλαχιστον ειχε τα @@ να βαλει δικη του φωτο. Πολυ ευκολο να κανουν καποιοι κριτικη μεσα απο ενα πληκτρολογιο... Μπροστα του κατα προσωπο αμφιβαλλω αν θα του τα λεγε κανεις.

    -πικερ μη μασας μια χαρα εισαι. Καλη επιτυχια στην αναζητηση σου. ;)

  8. #233
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    για όσους με ξέρουν από παλιά κι έτυχε να είναι στο τσατ εκείνο το βράδι θα γνωρίζουν γιατί τη λέω στον πίκερ.όχι για τα πιστεύω του ή τον τρόπο που λειτουργεί ή που βλέπει τη ζωή.ναι, πίκερ?

  9. #234
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197
    Ναι αρκτε... και με την ευκαιρια θελω να σου ζητησω συγνωμη, πραγματικα εχω μετανιωσει για τη συμπεριφορα μου απεναντι σου τοτε. Οταν μετα επεσες ξανα σε καταθλιψη, πρεπει να ομολογησω οτι ενιωσα τυψεις.

    Οσο για τους αλλους, να πω οτι ισως ειναι οντως δυσκολο για μια ***** να φτασει σε οργασμο αλλα ειναι πολλες εκεινες που το εχουν ευχαριστηθει χωρις καμια απολυτως προσποιηση μαζι μου. Εκτος του οτι υπαρχουν πορνες που πραγματικα το κανουν γιατι ειναι καυλιαρες και το γουσταρουν, ο δικος μου τροπος απεναντι τους ειναι αυτος που εχει κανει αρκετες απο το να με συμπαθησουν ως και να με ερωτευτουν. Εχω παει με πανεμορφες πορνες που μετα την τριτη φορα μαζι μου εκαναν πραγματα που δεν εκαναν με κανεναν αλλο και αυτο το ξερω απο αλλους πελατες τους. Εχω τυχει με πορνες που δεν χορταινουν να με φιλανε και να μου λενε ποσο καλος ειμαι.

    Ο λογος ειναι οτι εγω ποτε δεν εκμεταλλευτηκα το γεγονος οτι πληρωνω και οτι αρα - σαν πελατης - εχω παντα δικιο. Τους φερομαι με τρυφεροτητα, προσπαθω στα 10 λεπτα που εχω πρωτα να ικανοποιησω εκεινες και μετα τον εαυτο μου, οταν οι αλλοι τις αντιμετωπιζουν σαν αντικειμενα. Οπως εχω ηδη πει, οταν μια γυναικα μου δινεται αυτο με συγκινει αφανταστα και δεν εξεταζω καθολου ποσα εδωσα για να συμβει. Τους φερομαι σαν ισος προς ισες και γι\' αυτο με εκτιμουν... και καθε φορα που με ξαναβλεπουν χαμογελουν με ειλικρινεια και χαρα!

  10. #235
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    ευχαριστώ για τη συγγνώμη.

  11. #236
    Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    63
    Αυτο που λες πικ για τις πόρνες το πιστεύω και ειλικρινά το χαίρομαι. Δεν σημαίνει πως όλες συχαίνονται το επάγγελμα τους και οτι κανουν το κανουν απο ανάγκη για το χρήμα με ενα μίσο προς όλους τους πελάτες τους. Ακομα και ετσι να ειναι σε πολλές περιπτώσεις σιγουρα και αυτές εχουν συναισθήματα και ανάγκες- δικαιώματα στον επαγγελματικό τους χώρο, οπότε \"κρινουν\" την συμπεριφορά των πελατών τους και φυσικά με κάποιους δενονται ή και ερωτεύονται, ειδικά οταν εισπράτουν το σεβασμό. Ειναι ενα επάγγελμα τοσο παρεξηγημένο. Τις βλέπουμε όλοι τοσο υποτιμητικά και ως αντικείμενα. Εσυ σιγουρα εχεις μπει στην ψυχολογια τους και για το θέμα ξερεις περισσότερα.

    Απλά εγω γενικά μπορεί να μην συμφωνώ μαζί σου σε πολλα πράγματα και ο τρόπος σου πολλές φορές δεν μου αρέσει καθόλου αλλα κατα τ\'άλλα μια χαρα παιδί εισαι και πως θα μπορούσες να εχεις ενα κανονικό δεσμό με μια κοπέλα ή οπως λες να κυνηγούσες τις γυναίκες και να τις αφηνες να εχουν την επιλογή(ενδεχομενες χυλόπιτες). Σιγουρα θα ειχες να δώσεις αλλα και να παρεις πολλά.(συναισθηματικά).

  12. #237
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    197
    Winston_man:
    -πικερ μη μασας μια χαρα εισαι. Καλη επιτυχια στην αναζητηση σου. ;)


    Ευχαριστω αλλα ποιος σου ειπε οτι ψαχνω? Οι γυναικες θα πρεπει πλεον να με παρακαλεσουν παρα πολυ για να τους κατσω!

  13. #238
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Εβαλες \"αγγελία\" και αυτη την εντυπωση μου εδωσες-οτι ψαχνεις κατι... Επαναλαμβανω δεν εχω διαβασει ολα τα ποστ του θρεντ για να εχω ολοκληρωμενη εικονα οποτε αν δεν ισχυει πες το μου. ;)

  14. #239
    Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    63
    Ευχαριστω αλλα ποιος σου ειπε οτι ψαχνω? Οι γυναικες θα πρεπει πλεον να με παρακαλεσουν παρα πολυ για να τους κατσω!

    καλα δεν παιζεσαι με τιποτα!!

  15. #240
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    τον παρεξηγησατε τον ανθρωπο....
    στατιστικη ερευνα κανει και αμεσως να τον καηγορησετε.


    ε μαααααα.....
    αμα θελουν να σε αδικησουν.....
    :cool:

Page 16 of 16 FirstFirst ... 6141516

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •