Aγγελια Νο2! - Page 10
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 10 of 16 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 136 to 150 of 240
  1. #136
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by MANTHES

    ΑΝ ΕΣΥ ΘΕΣ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΛΥΣΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΙΔΙΚΟΣ ΤΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ

    Το αν δινω λυσεις δεν θα το εξετασω ουτε εγω ουτε εσυ.
    Ισως μπορει να το κρινει αυτος που με διαβασε σε οτι εγραφα ζωντας το προβλημα του.

    Οσο για τους χαρακτηρισμους σου (που φυσικα ειναι κατι που το κανεις συχνα) δεν θα τους παρακολουθησω.
    Για μια φορα θα σου αναφερω οτι οι χαρακτηρισμοι δεν μειωνουν τους αλλους αλλα εμας τους ιδιους.
    Για μια ακομη φορα θα σου υπενθυμισω οτι ειμαστε σε φορουμ αλληλουποστηριξης και φορουμ αλληλοκαυγαδων οπως εχετε μετατρεψει εσυ και η θεοφανια τον τελευταιο καιρο.

  2. #137
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ. ΕΙΣΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ. ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕ ΡΩΤΑΣ ΑΝ ΒΡΗΚΑ ΛΥΣΕΙΣ ΣΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΙΝΕΖΟΣ.

    Originally posted by krino
    εγω νομιζω οτι εισαι βαρετος ακομα για να τσακωθει κανεις μαζι σου.....
    ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΣΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ. ΑΥΤΟΓΕΛΙΟΠΟΙΕΙΣΑΙ

    ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΚΑΥΓΑΔΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΛΕΙΠΕΙ. ΕΝΩ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΠΑΡΩΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΤΑ. ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ. ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΣ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  3. #138
    Originally posted by krino


    Για μια ακομη φορα θα σου υπενθυμισω οτι ειμαστε σε φορουμ αλληλουποστηριξης και φορουμ αλληλοκαυγαδων οπως εχετε μετατρεψει εσυ και η θεοφανια τον τελευταιο καιρο.
    Αν εννοείς καβγά το γεγονός ότι όρθωσα ανάστημα απέναντι σου και σε αμφισβήτησα, οκ. Με τιμά.

    Αν εννοείς καβγά ότι λέω αυτό που νιώθω για τον κάθε ανεγκέφαλο που θέλει να περάσει εδώ ότι του κατέβει, οκ. Επίσης με τιμά.

    Αν δεν μπορείς να τα βγάλεις πέρα με τον MANTHES και αυτό είναι άλλο ένα κολπάκι για να μπερδέψεις την κατάσταση και να βγάλεις την ουρά σου απέξω, λυπάμαι δεν πιάνει....


    ΥΓ. Είπες σε ένα άλλο θέμα στον MANTHES να πάει σε άλλο φόρουμ να γράφει. Γιατί δεν λες το ίδιο και στον picker που μας έχει ταράξει στη μαλακία και τις βρισιές τόσες μέρες?

    Επίσης, δεν καταλαβαίνω και με ποιο δικαίωμα το κάνεις αυτό.

  4. #139
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Γενικό σχόλιο
    Η ελευθερία είναι από τα μεγαλύτερα αγαθά.
    Είναι όμως τελικά πολύ δύσκολο να δεχτεί κάποιος την ελευθερία του ΑΛΛΟΥ.

    Picker.
    Νομίζω ότι έχεις ένα θέμα (μη πω πρόβλημα και μου απαντήσεις πως έχω εγώ πρόβλημα και όλο μου το σόι - αλήθεια και αυτό ήταν γενίκευση....) στο ότι γενικεύεις αφάνταστα και έτσι καταλήγεις σε εντελώς λάθος συμπεράσματα

    Krino,
    Μιας και εμένα θα με φάει η απορία ποιό είναι το \"τουλάχιστον ένα μέλος\" που ενδιαφέρεται τι γράφεις??
    Εδιτ: (μάλλον σε άλλο θέμα ήταν αυτό ε?? τι να κάνεις ένα μυαλό είναι αυτό....)

    Lef ,
    Θα ήθελα και εγώ μία απάντηση στο τι (και αν όντως υπάρχει) διαφορά έχει το αν σε βρίσει κάποιος online ή face to face?

    Manthes,
    Τελικά κάπου έχω μπερδευτεί. Σε ενδιαφέρει το τι λέει ο καθέ ένας ή μόνο όσοι εκτιμάς?
    been good, been bad. WILL GO ON

  5. #140
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΠΑΙΡΝΩ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΟΣΩΝ ΕΚΤΙΜΩ.

    ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΜΩΣ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  6. #141
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Βρε Manthes αλλη απορία,
    Γιατί σου βγαίνει να το κάνεις θέμα (αλλού και με άλλο μέλος) το πότε κάνεις κάποις σεξ) και όχι εδώ με τα παρακάτω...
    Originally posted by Θεοφανία
    Originally posted by picker
    Θεοφανια ποσο καιρο εχεις να κανεις σεξ?

    Εν αντιθέσει με σένα.....πολύ συχνά...

    ...και τσάμπα....
    been good, been bad. WILL GO ON

  7. #142
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Originally posted by MANTHES
    ΠΑΙΡΝΩ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΟΣΩΝ ΕΚΤΙΜΩ.

    ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΜΩΣ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ
    E TOTE TI ΣΚΑΣ για το τι έγραψε ο picker???
    been good, been bad. WILL GO ON

  8. #143
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΠΟΨΗ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΒΡΙΣΙΑ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ

    ΤΗΝ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΕ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕ. ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΡΑΒΟΥΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΖΟΡΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙ.
    ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ. ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΕΙΣΕΙ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ ΝΑ \'ΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΙΣΕΙ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  9. #144
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Θεοφανία


    Αν εννοείς καβγά το γεγονός ότι όρθωσα ανάστημα απέναντι σου και σε αμφισβήτησα, οκ. Με τιμά.


    οχι δεν εννοω αυτο.


    Αν εννοείς καβγά ότι λέω αυτό που νιώθω για τον κάθε ανεγκέφαλο που θέλει να περάσει εδώ ότι του κατέβει, οκ. Επίσης με τιμά.




    ουτε.


    Αν δεν μπορείς να τα βγάλεις πέρα με τον MANTHES και αυτό είναι άλλο ένα κολπάκι για να μπερδέψεις την κατάσταση και να βγάλεις την ουρά σου απέξω, λυπάμαι δεν πιάνει....



    επισης ουτε.




    ΥΓ. Είπες σε ένα άλλο θέμα στον MANTHES να πάει σε άλλο φόρουμ να γράφει. Γιατί δεν λες το ίδιο και στον picker που μας έχει ταράξει στη μαλακία και τις βρισιές τόσες μέρες?




    δεν ειπα αυτο που γραφεις.
    Μαθε να διαβαζεις, ειναι σημαντικο.
    Δεν θα πω εγω σε κανενα τι ακριβως να κανει.
    Δεν ειναι δικο μου το φορουμ, αρα και οι κρισεις τετιου τυπου περισευουν.



    Επίσης, δεν καταλαβαίνω και με ποιο δικαίωμα το κάνεις αυτό.



    ποιο απο ολα?



  10. #145
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Originally posted by MANTHES
    ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΠΟΨΗ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΒΡΙΣΙΑ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ
    Ελαααααα τώρα,
    Αν εσύ από μόνος σου καθορίζεις το τι είναι άποψη του άλλου και το τι είναι βρισιά τότε δεν έχει νόημα να λες ότι παίρνεις σοβαρά μόνο όσους έχεις σε εκτίμηση.
    been good, been bad. WILL GO ON

  11. #146
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by justme


    Krino,
    Μιας και εμένα θα με φάει η απορία ποιό είναι το \"τουλάχιστον ένα μέλος\" που ενδιαφέρεται τι γράφεις??
    Εδιτ: (μάλλον σε άλλο θέμα ήταν αυτό ε?? τι να κάνεις ένα μυαλό είναι αυτό....)

    σου απαντω εδω μιας και εδω ρωτησες:
    Δεν ειμαι υποχρεωμενος να απαντησω σε ποιον αναφερομαι, σωστα?

  12. #147
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Το ίδιο κάνεις και εδώ.

    Originally posted by MANTHES

    ΤΗΝ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΕ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕ. ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΡΑΒΟΥΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΖΟΡΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙ.
    ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ. ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΕΙΣΕΙ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ ΝΑ \'ΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΙΣΕΙ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ
    Ερμηνεύεις (πάλι μόνος σου) τον άλλον ανάλογα και καταλήγεις για το ίδιο πράγμα να έχεις διαφορετική συμπεριφορά ανάλογα με το ποιός είναι αυτός ο άλλος.
    Ετσι όμως καταλήγεις στο αρχική σου άποψη (που ήδη είχες). Δηλαδή αν για όποιο λόγο
    α) σε συμπαθώ. Τότε ότι και να πεις δε μου κακοφαίνεται γιατί σε συμπαθώ.
    β) Δε σε συμπαθώ. Ότι και να πεις εγώ θα βρώ το γιατί και πως έχεις άδικο.

    Όμως έτσι χάνεις την ουσία του γιατί κάποιον τον συμπαθείς ή όχι. Κια για μένα η ουσία είναι στο τι λέει και πολύ περισσότερο ακόμαι στο τι κάνει
    been good, been bad. WILL GO ON

  13. #148
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Originally posted by krino


    σου απαντω εδω μιας και εδω ρωτησες:
    Δεν ειμαι υποχρεωμενος να απαντησω σε ποιον αναφερομαι, σωστα?
    Εκ των προτέρων γνωστό αυτό που λές αλλά είπα μπας και θέλεις να πεις
    been good, been bad. WILL GO ON

  14. #149
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by justme
    Originally posted by krino


    σου απαντω εδω μιας και εδω ρωτησες:
    Δεν ειμαι υποχρεωμενος να απαντησω σε ποιον αναφερομαι, σωστα?
    Εκ των προτέρων γνωστό αυτό που λές αλλά είπα μπας και θέλεις να πεις

    δεν ειναι τι θελω και τι δεν θελω.
    Ειναι τι επιτρεπεται και δεν επιτρεπεται οταν προκειται να αναφερεις αλλο ατομο πλην του εαυτου μου.
    Οσον με αφορα μπορω να λεω οτι μου κανει κεφι, οχι ομως να ονοματιζω καποιον χωρις την σαφη αδεια του.

    Διαφωνεις?

  15. #150
    Krino αν θες να μιλάμε αερολογώντας, κανένα πρόβλημα.

    Αν δεν κατάλαβες το ποστ μου, σε ρωτάω ανοιχτά, ΄που ξεκίνησα εγώ καβγά.




    \"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\" \"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"

    Η απάντηση σου στον MANTHS:

    μπορεις να μου πεις τοτε γιατι διαλεξες αυτο το φορουμ???
    υπαρχουν τουλαχιστον αλλα 100 ελληνικα φορουμ με παρομοια (η μεγαλυτερη) κινηση.
    Συνηθως εδω μπαινει κοσμος που η εχει προβληματα η εχει να πει μια γνωμη / λυση η κατι αναλογο στο προβλημα που διαβαζει.

    Αν δεν εισαι ουτε στο ενα ουτε στο αλλο κομματι, τοτε τι ακριβως κανεις εδω?\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"

Page 10 of 16 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •