εχει σεξουαλικη σχεση μαζι της η οχι ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 44
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    197

    εχει σεξουαλικη σχεση μαζι της η οχι ?

    εμαθα απο συναδελφο του συντροφου μου οτι ο συντροφος μου φλερταρει με τη συναδελφο του στη δουλεια μπροστα σε ολους . δηλαδη υπαρχει μια συναδελφος με την οποια φλερταρει του χαιδευει το χερι του σηκωνει το μανικι της μπλουζας στο ασχετο ο συντροφος μου της χαιδευει την παλτη πιανουν και χαιδευουν τις παλαμες τους στα καλα καθουμενα ο συντροφος μου τη λεει υπερκινητικη και το τελευταιο ειναι το αποκορυφωμα αυτη παει και του χαιδευει τον ωμο και εκεινη την ωρα αυτος την χαιδευει και της πιανει τον κωλο ως επισης και το μηρο της . ειμαι σιγουρη οτι αυτοι οι δυο εχουν σεξουαλικη σχεση αλλα ολοι μου λενε οτι ειναι απλως φιλοι και παιζουν μεχρι και η αδελφη μου ειπε οτι ειναι απλως φιλοι . τι λετε να τον παρατησω ? ποια ειναι η γνωμη σας για ολα αυτα ?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    197
    Quote Originally Posted by μαρια 9 View Post
    εμαθα απο συναδελφο του συντροφου μου οτι ο συντροφος μου φλερταρει με τη συναδελφο του στη δουλεια μπροστα σε ολους . δηλαδη υπαρχει μια συναδελφος με την οποια φλερταρει του χαιδευει το χερι του σηκωνει το μανικι της μπλουζας στο ασχετο ο συντροφος μου της χαιδευει την παλτη πιανουν και χαιδευουν τις παλαμες τους στα καλα καθουμενα ο συντροφος μου τη λεει υπερκινητικη και το τελευταιο ειναι το αποκορυφωμα αυτη παει και του χαιδευει τον ωμο και εκεινη την ωρα αυτος την χαιδευει και της πιανει τον κωλο ως επισης και το μηρο της . ειμαι σιγουρη οτι αυτοι οι δυο εχουν σεξουαλικη σχεση αλλα ολοι μου λενε οτι ειναι απλως φιλοι και παιζουν μεχρι και η αδελφη μου ειπε οτι ειναι απλως φιλοι . τι λετε να τον παρατησω ? ποια ειναι η γνωμη σας για ολα αυτα ?
    ξεχασα να αναφερω και το καλυτερο θελει να παντρευτουμε και να κανουμε και παιδι ακουστε θρασος !

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Αντε καλε...επειδη χαιδευονται δημοσια; Δεν εχει δωσει κανενα δικαιωμα ο δικος σου, αδικα φρικαρεις..οταν πηδηχτουνε πανω σε κανα γραφειο ναι, θα εχουμε δεδομενα πλεον, θα μιλαμε με ντοκουμεντα. λολ

    Περα της πλακας παντως...και τιποτα να μην εχει γινει μεχρι στιγμης μεταξυ τους (που πιστευω οτι εχει γινει απο τη συμπεριφορα που περιγραφεις), παλι ειναι ενδειξη πως ο δικος σου δεν ειναι ανθρωπος που αξιζει να παιρνεις στα σοβαρα. Για μενα το "παιχνιδι" απο μονο του θα ηταν ξενερωμα, ντιλ μπρεϊκερ που λενε και στο χωριο μου, αντε γεια.
    Κανενας σοβαρος δεσμευμενος ανθρωπος δεν τα κανει αυτα.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Dec 2017
    Location
    Πλανήτης Γη
    Posts
    137
    Μήπως ειναι πολυγαμικος ο σύντροφός σου;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by μαρια 9 View Post
    εμαθα απο συναδελφο του συντροφου μου οτι ο συντροφος μου φλερταρει με τη συναδελφο του στη δουλεια μπροστα σε ολους . δηλαδη υπαρχει μια συναδελφος με την οποια φλερταρει του χαιδευει το χερι του σηκωνει το μανικι της μπλουζας στο ασχετο ο συντροφος μου της χαιδευει την παλτη πιανουν και χαιδευουν τις παλαμες τους στα καλα καθουμενα ο συντροφος μου τη λεει υπερκινητικη και το τελευταιο ειναι το αποκορυφωμα αυτη παει και του χαιδευει τον ωμο και εκεινη την ωρα αυτος την χαιδευει και της πιανει τον κωλο ως επισης και το μηρο της . ειμαι σιγουρη οτι αυτοι οι δυο εχουν σεξουαλικη σχεση αλλα ολοι μου λενε οτι ειναι απλως φιλοι και παιζουν μεχρι και η αδελφη μου ειπε οτι ειναι απλως φιλοι . τι λετε να τον παρατησω ? ποια ειναι η γνωμη σας για ολα αυτα ?
    Εσυ δεν ελεγες οτι πας σε μπαρ και ψαχνεις γκομενακια?
    Το 1 νημα που ανοιγεις ειναι κουλοτερο απο το αλλο! Εχεις κανενα θεμα μυθομανιας, προβολης κλπ?
    Quote Originally Posted by μαρια 9 View Post
    κοιτα για να ειμαι ειλικρινης στο πα και πριν βεβαια με ενοχλησε το γεγονος οτι μου προτεινε απο το πουθενα ενα τετοιο μπαρ να σου πω και την αληθεια δε τα πολιογουσταρω εγω ηθελα να βγω να γνωρισω γκομενακια αντρες αντρες εκει μεσα ειναι λιγο δυσκολο να τους βρεις και φανταζομαι οτι και η ιδια γνωριζει δουλευοντας απο τα 18 και εξω στο κουρμπετι οτι μια κοπελα στην ηλικια μου βγαινει η για να γκομενισει το σαββατοβραδο η βγαινει με το γκομενο της . και ναι θεωρω οτι το κανε επιτηδες ξεκαθαρα συν τοις αλλοις κατ εμε εχει ελλειψη παιδειας για να επιλεγει τετοιυ ειδους μαγαζια με ταμπελες .
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Quote Originally Posted by catty View Post
    Μήπως ειναι πολυγαμικος ο σύντροφός σου;
    Ελα ρε μεγαλε πανσοφε φωτεινε δασκαλε, λες;
    Μας βρηκες την απαντηση; Λολ
    Με συγχωρεις που αστειευομαι και ψιλοειρωνευομαι,
    αλλα αμα ηταν ανοιχτα πολυγαμικος και το ηξερε η θεματοθετρια θα παραξενευοταν απο την ολη κατασταση και θα ανοιγε θεμα στο φορουμ; Δεν νομιζω.
    Δεν μας βοηθαει σε κατι αυτη η πληροφορια. Ολοι οι ανθρωποι ειναι πολυγαμικοι απο τη φυση τους. Το θεμα ειναι τι ορους ειχε η σχεση τους. Απο το οτι η θεματοθετρια ανοιξε το συγκεκριμενο θεμα ειναι ασφαλες να υποθεσουμε πως ειχε εννοηθει σεξουαλικη αποκλειστικοτητα στη μεταξυ τους σχεση.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Σαβ το σκεφτηκα κι εγω αυτο που λες αλλα ειπα να μη το κανω θεμα λολ

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    λολ ε ειπα να το κανω εγω γιατι και στο νημα με τη φυσιοθεραπευτρια φαινεται να γενναει το ενα ψεμα πισω απο το αλλο.
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Dec 2017
    Location
    Πλανήτης Γη
    Posts
    137
    Χαχα Ναταλία ενταξει δε συμφωνώ ότι ειναι απο τη φυση ολοι πολυγαμικοι αλλα δε θελω να αρχισουμε αντιπαράθεση. Τουλαχιστο δεν εχω θεμα να μου το στηριξεις αλλα δεν εχω σκοπο να εμπλακώ ������

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Dec 2017
    Location
    Πλανήτης Γη
    Posts
    137
    Savatage η κοπελα μπορει να θελει να γνωρισει γκομενακια ακριβως για να βρει κάποιον άλλον αφου ο δικος της δεν αξιζει προφανώς γι αυτην. Που το κακό; τι ειδους επιθέσεις προσωπικές ειν' αυτες παιδια εδω μεσα;

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by catty View Post
    Savatage η κοπελα μπορει να θελει να γνωρισει γκομενακια ακριβως για να βρει κάποιον άλλον αφου ο δικος της δεν αξιζει προφανώς γι αυτην. Που το κακό; τι ειδους επιθέσεις προσωπικές ειν' αυτες παιδια εδω μεσα;
    καλα εσυ θεωρεις λαητ και τη σεξουαλικη επιθεση και το να γινονται μαναδες γυναικες βουτηγμενες στα ψυχολογικα προβληματα και άλλα τετοια ωραια, το να βγαινει καποια στα μπαρ και να ψαχνει για γκομενακια ενω εχει σταθερη σχεση θα σε ενοχλουσε? Αλιμονο!
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    197
    ξερεις αυτη η ιστορια ειχε γινει πιο παλια προφανως απο τοτε εχουν αλλαξει καποια πραγματα αυτο το λεω σενα savatage

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Dec 2017
    Location
    Πλανήτης Γη
    Posts
    137
    Κοπελα μου τι λαιτ σεξουαλικη επιθεση εισαι σοβαρη. Κανε μου τη χαρη σε παρακαλω γιατι θα απευθυνθω στη διαχειριση. (Εγω) μιλησα να παει στην αστυνομια και σε δικηγορο να κινηθει νομικά. Πιο λάιτ πεθαίνεις.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Quote Originally Posted by catty View Post
    Χαχα Ναταλία ενταξει δε συμφωνώ ότι ειναι απο τη φυση ολοι πολυγαμικοι αλλα δε θελω να αρχισουμε αντιπαράθεση. Τουλαχιστο δεν εχω θεμα να μου το στηριξεις αλλα δεν εχω σκοπο να εμπλακώ ������
    Σε λαθος κομματι στα λεγομενα μου εστιασες....θα το θεσω πιο απλα: ειτε ειναι ειτε δεν ειναι πολυγαμικος αυτος (δεν χρειαζεται να ανοιξουμε σχετικο θεμα περι σωστης ορολογιας και να το αναλυσουμε περαιτερω), το γεγονος και μονο οτι ανοιξε το θεμα η θεματοθετρια δειχνει πως εκεινη περιμενε να εχουν σεξουαλικη αποκλειστικοτητα στη σχεση τους, σωστα; Αρα αυτο την αφησε να πιστευει, σωστα; Αρα μιλαμε για δολο, σωστα; Αρα τι θα της προσφερει η εξηγηση οτι "ειναι πολυγαμικος;" Αυτο λεω. Μου φανηκε ατοπο.
    Ας ειναι οτι θελει, η θεματοθετρια υποθετει ομως οτι εχουν σοβαρη σχεση με τους συνηθισμενους και γνωστους σε ολους μας ορους.
    Αμα της ειχε πει ξηγημενα μιλημενα κοιτα να δεις εγω ειμαι αντρας και το κεφι μου θα κανω και το δεχοταν η φιλη μας γουατεβερ, δεν θα το εβρισκα μεμπτο. Αλλα η κοροιδια ειναι το προβλημα στη σχεση οπως το βλεπω, οχι το που θελει να βαζει το πουλακι του.

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Dec 2017
    Location
    Πλανήτης Γη
    Posts
    137
    Ναταλία απλά λεω μηπως ηταν απο πριν, και καταλαβε ότι η Μαρία θελει αποκλειστικοτητα κι απλά επέλεξε να της το κρύψει προκειμενου να μη χαλάσει τη σχεση. Ένας σωστός πολυσυντροφικος το λέει από την αρχη, δεν προδίδει

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Το αγορι μου δεν εχει καθολου σεξουαλικη διαθεση
    By nefeli92 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 121
    Last Post: 29-12-2017, 11:44
  2. η αδερφη μου εχει προβλημα μαζι μου
    By Anna Mar in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 24
    Last Post: 01-06-2016, 17:53
  3. Replies: 0
    Last Post: 09-12-2015, 18:36
  4. Replies: 19
    Last Post: 29-11-2015, 21:52
  5. υπερβολικα πολλες ιδεοληψιες μαζι μεσα στη μερα.....το εχει ζησει κανεις?
    By marouliw in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 17
    Last Post: 11-09-2015, 21:34

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •