μπορει καποια κοπελα να μεινει εγκυος ετσι ? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 47
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    287
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Τελευταία φορά πού έγινε αυτό ήταν 2000 χρόνια π.χ.
    Σε μια γυναίκα χωρίς καθόλου σεξουαλική ζωή και το όνομα της ήταν Μαρία
    Quote Originally Posted by μαρια 9 View Post
    μην κανεις πλακα ! εχω ακουσει κοπελα που το ελεγε αυτο και μετα μας ελεγε οτι ηταν 2,5 μηνων εγκυος
    Quote Originally Posted by μαρια 9 View Post
    γενικα ρωτωντας δεν αναφερομαι σε προσωπα μπορει καποια κοπελα να μεινει εγκυος οταν η σεξουαλικη ζωη της ειναι ανυπαρκτη και ο συντροφος της δεν μπορει ?
    Οκκκ.. το τρολιγκ ενόψει εορτών έχει ανέβει επίπεδο.. Εύγε

    Στάλθηκε από το Le X620 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  2. #32
    xaka10
    Guest
    Συμφωνα με την παρακατω ερευνα μπορει να μεινει εγκυος μια γυναικα χωρις σεξ.Αποσπασμα απο την ειδηση
    Η μελέτη αφορά 7.870 γυναίκες και κορίτσια από την περίοδο 1995 έως το 2009 - Τι συμπεράσματα έβγαλε το Πανεπιστήμιο της Βόρειας Καρολίνας αναλύοντας τα στοιχεία της έρευνας
    Μία έρευνα του National Longitudinal Study of Adolescent Health στις Ηνωμένες Πολιτείες έχει προκαλέσει τεράστιες συζητήσεις τόσο στην επιστημονική κοινότητα, όσο και στη μεγάλη χώρα της αμερικανικής ηπείρου, καθώς, σύμφωνα με το αποτέλεσμά της, μία στις 200 μητέρες έμειναν έγκυες χωρίς να έχουν κάνει σεξ!


    Η μελέτη έγινε σε ένα δείγμα 7.870 γυναικών από 15 έως 28 ετών, την περίοδο από το 1995 έως το 2009 και το αποτέλεσμά της δημοσιεύτηκε στο έγκυρο περιοδικό British Medical Journal.

    Από την έρευνα προέκυψαν 45 γυναίκες και κορίτσια τα οποία δήλωσαν ότι περιήλθαν σε κατάσταση εγκυμοσύνης, χωρίς να έχουν συμμετοχή σε ερωτική πράξη και χωρίς να έχουν προβεί σε επιστημονικές μεθόδους τεκνοποίησης.
    Το άρθρο εξηγεί ότι το φαινόμενο της παρθενογέννεσης, δηλαδή της γονιμοποίησης του ωαρίου χωρίς σεξουαλική πράξη, είναι εφικτό, ενώ σημειώνεται η Γέννηση του Ιησού Χριστού από την Παρθένο Μαρία, η οποία βεβαίως, αποδόθηκε στη θεϊκή παρέμβαση.

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Dec 2017
    Location
    Πλανήτης Γη
    Posts
    137
    Quote Originally Posted by makaris90 View Post
    Συμφωνα με την παρακατω ερευνα μπορει να μεινει εγκυος μια γυναικα χωρις σεξ.Αποσπασμα απο την ειδηση
    Η μελέτη αφορά 7.870 γυναίκες και κορίτσια από την περίοδο 1995 έως το 2009 - Τι συμπεράσματα έβγαλε το Πανεπιστήμιο της Βόρειας Καρολίνας αναλύοντας τα στοιχεία της έρευνας
    Μία έρευνα του National Longitudinal Study of Adolescent Health στις Ηνωμένες Πολιτείες έχει προκαλέσει τεράστιες συζητήσεις τόσο στην επιστημονική κοινότητα, όσο και στη μεγάλη χώρα της αμερικανικής ηπείρου, καθώς, σύμφωνα με το αποτέλεσμά της, μία στις 200 μητέρες έμειναν έγκυες χωρίς να έχουν κάνει σεξ!


    Η μελέτη έγινε σε ένα δείγμα 7.870 γυναικών από 15 έως 28 ετών, την περίοδο από το 1995 έως το 2009 και το αποτέλεσμά της δημοσιεύτηκε στο έγκυρο περιοδικό British Medical Journal.

    Από την έρευνα προέκυψαν 45 γυναίκες και κορίτσια τα οποία δήλωσαν ότι περιήλθαν σε κατάσταση εγκυμοσύνης, χωρίς να έχουν συμμετοχή σε ερωτική πράξη και χωρίς να έχουν προβεί σε επιστημονικές μεθόδους τεκνοποίησης.
    Το άρθρο εξηγεί ότι το φαινόμενο της παρθενογέννεσης, δηλαδή της γονιμοποίησης του ωαρίου χωρίς σεξουαλική πράξη, είναι εφικτό, ενώ σημειώνεται η Γέννηση του Ιησού Χριστού από την Παρθένο Μαρία, η οποία βεβαίως, αποδόθηκε στη θεϊκή παρέμβαση.
    Χαχα, θα 'θελες.
    Το άρθρο εξηγεί ότι πάντα κάποιες γυναίκες θα λένε ψέματα.

    "The authors of the study, entitled "Like a virgin (mother)", - say that such scientifically impossible claims show researchers must take care in interpreting self-reported behavior. Fallible memory, beliefs and wishes can cause people to err in what they tell scientists."

  4. #34
    Banned
    Join Date
    Dec 2017
    Location
    Πλανήτης Γη
    Posts
    137
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Τελευταία φορά πού έγινε αυτό ήταν 2000 χρόνια π.χ.
    Σε μια γυναίκα χωρίς καθόλου σεξουαλική ζωή και το όνομα της ήταν Μαρία
    Λεπτομέρεια:2021* χρόνια

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    197
    οχι η πηγη ειναι η ιδια ! εγω καταλαβα οτι οταν λεει μηδεν εννοει τιποτα το σπανιοτατη ειναι μη συχνη . και μεταξυ μας ετυχε να μεινει εγκυος απο τις σπανιες φορες στα 32 δε μου στεκει μαλλονγια προγραμματισμενο μου ακουγεται . καταλαβες remedy ?

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    197
    και τοτε ρε remedy γιατι δε λεει λιγο η μη συχνο 32 χρονων κοπελα και λεει ερωτικη επαφη μηδεν ? και μαλιστα ειχε βγαλει και το γκομενο ανικανο ! εγω αυτα δεν τα πιστευω εμεινε τυχαια εγκυος στην ηλικια των 32 χρονων πιστευω οτι σ αυτες τις ηλικιες γινονται εσκεμενα και με θεληση αν ηταν 15 χρονων θα το δεχομουν . αλλο μηδενικη και αλλο λιγο

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    197
    και μαλιστα τον γαμπρο τον ειχε βγαλει ανικανο

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    197
    και οχι τιποτα αλλο οταν μου το λεγε η κοπελα ειχε καταθλιψη . ο συντροφος απο την αλλη ηταν μεσα στην τρελη χαρα και μου τον ελεγε ανικανο . σαν κομματακι περιεργο δεν ειναι αυτος να ειναι ο ανικανος αλλα αυτη να εχει ορεξη για σεξ με καταθλιψη. αυτος παλι 32 χρονων που ηταν στα καλα του ηταν ανικανος αλλα μπορουσε εστω και για λιγες φορες ! αυτη παλι μεσα στην κλαψα ηταν ευαλωτη μες τα νευρα . μηπως ειχε αυτη το προβλημα ? τι λες τωρα remedy ?

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,861
    Αφου στα λεει η ιδια γιατι δεν την ρωτας πως εμεινε εγκυος αν δεν εκανε ΠΟΤΕ σεξ;

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    197
    να σου πω την αληθεια ντρεπομαι ! αλλο τι κανει αυτη και τι λεει !

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,861
    μην το ρωτησεις στα ξεκαρφωτα. αλλα αν σου ξαναπιασει συζητηση να κατηγορει τον ανδρα της για το ποσο ανικανος ειναι και ποσο ανυπαρκτο το σεξ, πες της "καλα βρε σουλα μου, αφου δεν κανετε σεξ, πως εμεινες εγκυος?" απλο.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    197
    να εισαι καλα remedy Μου με εκανες και γελασα με το σουλα !

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by kozchr View Post
    Οκκκ.. το τρολιγκ ενόψει εορτών έχει ανέβει επίπεδο.. Εύγε

    Στάλθηκε από το Le X620 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    ένα τέτοιο μηνυμα πως να απαντήσω??
    Αυτό μου θύμισε το ανέκδοτο του Λαζόπουλου με τον πολιτικό και την *****.
    Σταματάει ένας πολιτικός με το αυτοκίνητο μπροστά σε μια ***** και της λέει γεια σου κοπελιά είμαι πολιτικός εδώ και 20 χρόνια αλλά είμαι τιμιος..
    Και η *****..
    Γεια σου είμαι ***** τα τελευταία 10 χρόνια αλλά είμαι παρθένα...

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by makaris90 View Post
    Συμφωνα με την παρακατω ερευνα μπορει να μεινει εγκυος μια γυναικα χωρις σεξ.Αποσπασμα απο την ειδηση
    Η μελέτη αφορά 7.870 γυναίκες και κορίτσια από την περίοδο 1995 έως το 2009 - Τι συμπεράσματα έβγαλε το Πανεπιστήμιο της Βόρειας Καρολίνας αναλύοντας τα στοιχεία της έρευνας
    Μία έρευνα του National Longitudinal Study of Adolescent Health στις Ηνωμένες Πολιτείες έχει προκαλέσει τεράστιες συζητήσεις τόσο στην επιστημονική κοινότητα, όσο και στη μεγάλη χώρα της αμερικανικής ηπείρου, καθώς, σύμφωνα με το αποτέλεσμά της, μία στις 200 μητέρες έμειναν έγκυες χωρίς να έχουν κάνει σεξ!


    Η μελέτη έγινε σε ένα δείγμα 7.870 γυναικών από 15 έως 28 ετών, την περίοδο από το 1995 έως το 2009 και το αποτέλεσμά της δημοσιεύτηκε στο έγκυρο περιοδικό British Medical Journal.

    Από την έρευνα προέκυψαν 45 γυναίκες και κορίτσια τα οποία δήλωσαν ότι περιήλθαν σε κατάσταση εγκυμοσύνης, χωρίς να έχουν συμμετοχή σε ερωτική πράξη και χωρίς να έχουν προβεί σε επιστημονικές μεθόδους τεκνοποίησης.
    Το άρθρο εξηγεί ότι το φαινόμενο της παρθενογέννεσης, δηλαδή της γονιμοποίησης του ωαρίου χωρίς σεξουαλική πράξη, είναι εφικτό, ενώ σημειώνεται η Γέννηση του Ιησού Χριστού από την Παρθένο Μαρία, η οποία βεβαίως, αποδόθηκε στη θεϊκή παρέμβαση.
    ε μην μου πεις τωρα οτι το πιστευης αυτο?????

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by catty View Post
    Λεπτομέρεια:2021* χρόνια
    οκ εστω 2021

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 12
    Last Post: 12-12-2015, 12:21
  2. Replies: 30
    Last Post: 08-12-2015, 01:43
  3. Μια έτσι..Μια αλλιώς.. τι να κάνω για να μην μου φέρεται έτσι..???
    By rafailia90 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 47
    Last Post: 18-03-2013, 21:00
  4. Καποια βοηθεια οποιος μπορει
    By predator in forum Άλλες Διαταραχές Προσωπικότητας
    Replies: 11
    Last Post: 06-06-2012, 21:32
  5. Θα μου μείνει κουσούρι?
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 10
    Last Post: 15-02-2012, 11:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •