γιατι στους ανδρες αρεσουν η ομοφυλοφιλες γυναικες η οι bisexual ? - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 58 of 58
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Εχω την αναγκη να προσδιοριστω και να ενημερωθω γτ νιωθω ενοχες

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,855
    Ρε ιωαννα νομιζεισ θα εισαι παντα ιδια σχεση μακροχρονια εχεισ κανει να δεισ ποσο αλλαζουν οι ανθρωποι τιποτα δεν ξερεισ ακομα εισαι πολλα περισσοτερα απο ενα ταμπελακι λεσβια στρεητ η εξαρτημενο ατομο η νεα η ομορφη η γκαυλερη η ξενερωτη η εγκεφαλικη η οτι θεσ παρε τα ταμπελακια κ κολλα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,861
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Ρε ιωαννα νομιζεισ θα εισαι παντα ιδια σχεση μακροχρονια εχεισ κανει να δεισ ποσο αλλαζουν οι ανθρωποι τιποτα δεν ξερεισ ακομα εισαι πολλα περισσοτερα απο ενα ταμπελακι λεσβια στρεητ η εξαρτημενο ατομο η νεα η ομορφη η γκαυλερη η ξενερωτη η εγκεφαλικη η οτι θεσ παρε τα ταμπελακια κ κολλα
    ελις, ωραια τα λες, αλλα βαζε κανενα κομα, καμια τελεια. ταλαιπωρουμαι παρα πολυ να καταλαβω καθε φορα που τελειωνει η μια προταση και ποτε αρχιζει η αλλη.

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,855
    Ετσι μιλαω ρεμ εχω σχιζοφρενεια κ δουλευω κ μονο η ομιλια ειναι οπωσ τι βλεπεισ κατα αλλα ειμαι αψογοσ κ στη δουλεια δουλευω κανονικα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,861
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Ετσι μιλαω ρεμ εχω σχιζοφρενεια κ δουλευω κ μονο η ομιλια ειναι οπωσ τι βλεπεισ κατα αλλα ειμαι αψογοσ κ στη δουλεια δουλευω κανονικα
    αντε ρε ελις, που ετσι μιλας.
    αφου δεν μιλας, γραφεις.
    μη μου λες δικαιολογιες εμενα, γραφεις ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ τις σκεψεις σου τις περισσοτερες φορες, οποτε δεν ψηνομαι οτι δεν μπορεις να χρησιμοποιησεις κοματα και τελειες.

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,855
    Βαριεμαι ειναι προφορικοσ λογοσ σε γραπτο για να το καταλαβαινουν ολοι απο αστεγοι μεχρι καθηγητεσ πανεπιστημιου
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,861
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Βαριεμαι ειναι προφορικοσ λογοσ σε γραπτο για να το καταλαβαινουν ολοι απο αστεγοι μεχρι καθηγητεσ πανεπιστημιου
    βρε ο λογος μια χαρα ειναι, αλλα βαζε μια τελεια, να ξερουμε που τελειωνει καθε φραση.

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,855
    Ρε συ ρεμ εχω να γραψω με στυλο σε χαρτι δεκα χρονια μη με ταλαιπωρασ φτωχοσ αγροτησ με σχιζο κ πτυχιο επρεπε να μαθω τα εργαλεια οχι το στυλο τα πρωτα χρονια αν θυμασαι την παλευα τωρα με αποροφησε η δουλεια
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Εγω παντως καταλαβαινω

    Εστάλη από [device_name] στο E-Psychology.gr Mobile App

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Ρε συ ρεμ εχω να γραψω με στυλο σε χαρτι δεκα χρονια μη με ταλαιπωρασ φτωχοσ αγροτησ με σχιζο κ πτυχιο επρεπε να μαθω τα εργαλεια οχι το στυλο τα πρωτα χρονια αν θυμασαι την παλευα τωρα με αποροφησε η δουλεια
    Ελα ρε βασιλακη καηλα, μια χαρα μπορεις να πατησεις και το πληκτρο με την τελεία και το πληκτρο με το κομμα. Σε σχολη με 15 μπηκες και μαλιστα εποχη που οι πανελληνιες ηταν τεραστιο παλουκι, πτυχιουχος ανωτατης εκπαιδευσης εισαι, εξαιρετικη ορθογραφια, πολυ καλα αγγλικα, εχεις τη δουλεια σου, τις παρεες σου, τους καφεδες σου τα τσιγαρα σου, υπολογιστη, ιντερνετ, σπιτι, smart phone, σταματα την κλαψα, δε σου ειπε να γραψεις ολοκληρη σειρα απο χειρογραφα με μελανι, φτερο και αψογη καλλιγραφια :P
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,855
    Ναι ρε σαβ γι αυτο δεχομαι πολεμο γτ οταν ολοι ασχολιοταν με τα κουτσομπολια εγω δουλευα κ διαβαζα κ προσπαθουσα τωρα εχουμε αποσταση γτ εγω βγηκα δεκαοχτω χρονων στην πιατσα οταν δεν δουλευε κανεισ χωρισ κανενα γνωστο να με βαλει καπου γι αυτο κι εφευγα πρωτοσ οταν γινοταν κατι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,861
    Quote Originally Posted by savatage View Post
    Ελα ρε βασιλακη καηλα, μια χαρα μπορεις να πατησεις και το πληκτρο με την τελεία και το πληκτρο με το κομμα. Σε σχολη με 15 μπηκες και μαλιστα εποχη που οι πανελληνιες ηταν τεραστιο παλουκι, πτυχιουχος ανωτατης εκπαιδευσης εισαι, εξαιρετικη ορθογραφια, πολυ καλα αγγλικα, εχεις τη δουλεια σου, τις παρεες σου, τους καφεδες σου τα τσιγαρα σου, υπολογιστη, ιντερνετ, σπιτι, smart phone, σταματα την κλαψα, δε σου ειπε να γραψεις ολοκληρη σειρα απο χειρογραφα με μελανι, φτερο και αψογη καλλιγραφια :P
    ναι καλε, αστον να λεει οτι δεν μπορει να βρει την τελεια, για να με ταλαιπωρει το κανει.

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,855
    Θα σας πω λίγο τι γίνεται στο βορρά κ γτ λέω για την πιάτσα είσαι από τζάκι έχεις λεφτά πτυχία γκομενεσ κλπ στα τέτοια μας δευτέρα το πρωί θα είσαι στη δουλειά δεν έχεις στον ήλιο μοίρα δεν έχεις σπίτι δεν έχεις λεφτά στα τέτοια μας δευτέρα το πρωί θα είσαι στη δουλειά είσαι *******ρα ζιγκολό παίρνεισ ουσίες παίρνεισ φάρμακα δεν μπορείς να μιλησεισ είσαι ρήτορας ότι υπάρχει με λίγα λόγια στα τέτοια μας δευτέρα το πρωί θα πας για μεροκάματο αυτά είναι οι νόμοι της πιάτσας του βορρά κι όποιος θέλει να δουλέψει τα δέχεται στην Αθήνα Κάτω δεν ξέρω τι γίνεται παντωσ αυτά ισχύουν εδώ οποίος θέλει να έρθει να τα δει
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Μου αρέσουν οι γυναίκες από ξένες χώρες είναι κακό;
    By thanos1994 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 123
    Last Post: 18-01-2024, 17:14
  2. Γιατί οι νέες γυναίκες μπλέκουν με παντρεμένους ??
    By Αναζητηση in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 06-10-2013, 20:46
  3. Πως & γιατι οι γυναικες ανεχονται την απιστια?
    By Christina82 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 115
    Last Post: 15-10-2011, 03:43
  4. Replies: 31
    Last Post: 03-12-2010, 19:31
  5. \'Ανδρες και Γυναίκες: Διαφορετικότητα και Ομοιότητα
    By anasia in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 09-02-2006, 20:53

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •