Καλημέρα σας. Είμαι καινούργιος στο forum. Το θέμα μου είναι οτι όταν βρίσκομαι σε συναισθηματική φόρτιση είτε απο κάτι δυσάρεστο που συναίβει στην ζωή μου όπως θάνατος είτε απο εναν καβγά , κάνω κακό στον συνάνθρωπο μου , στέλνοντας του μηνύματα απο ψεύτικα προφίλ στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και κοροιδεύοντας τα. Τελευταία φορά αυτό το έπαθα το καλοκαίρι , μετά απο εναν τσακωμό με τους γονείς μου , έφτιαξα ενα προφίλ και έστελνα μηνύματα σε μια κοπέλα λέγοντας της οτι είμαι αυτή απο το μέλλον. Επίσης έλεγα το ίδιο και στην ξαδερφή της. Μετά απο διάγνωση των πράξεων μου βέβαια που πάντα την εχω , έστειλα μήνυμα στην κοπέλα οτι εγω το έκανα κτλπ. Εαν και το είχε καταλάβει είδη... χωρίς να πάρω απάντηση. Στην ξαδερφή της δεν μίλησα ποτέ γι αυτό γιατί ΦΟΒΑΜΑΙ την αντίδραση της , με αγνοεί εντελώς. Επίσης η ξαδερφή απο την κοπέλα μου αρέσει τρελά και την σκέφτομαι όλη την ώρα. Μπορείτε να με συμβουλέυσετε κάτι για την συγκεκριμένη περίπτωση;; Είναι ψυχολογικό το θέμα που εχω;; Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.